Naturalna energia z „BAŁTYKU”

Do grona sponsorów dołączył „BAŁTYK”, który dla uczestników najdłuższych tras przygotował specjalne batony energetyczne „BossMan”. Dostarczą one zdrowej, naturalnej energii potrzebnej podczas „Harpagana”.

Batony energetyczne „BossMan” przeznaczone są głównie dla osób aktywnych, uprawiających różne dyscypliny sportowe i preferujących zdrowy styl życia. Mają tzw. „czystą etykietę” co oznacza, że są oparte na naturalnych składnikach. Do ich produkcji wykorzystywana jest żurawina, migdały, daktyle, orzechy ziemne oraz płatki owsiane bez dodatku cukru. Nie ma w nich sztucznych barwników ani konserwantów.

Batony energetyczne BossMan idealnie wpisują się w wydarzenia sportowe, podczas których zawodnicy mają duże zapotrzebowanie energetyczne. Sięgano po nie podczas zawodów duathlonowych, triathlonowych, mistrzostw Polski i Europy w żeglarstwie, podczas biegów krótkich oraz na trasach ultramaratonów, a nawet podczas wyprawy polarnej na Spitsbergen.

Harpagan_Bałtyk_www

Fabryka Czekolady „Bałtyk” przygotowała także dla wszystkich uczestników „Harpagana” słodki poczęstunek – galaretkę w czekoladzie „Fantazja”, która jest uwielbiana zwłaszcza przez biegaczy. Będą również do wygrania słodkie niespodzianki od „Bałtyku”.

„BAŁTYK” – legendarna fabryka czekolady, której historia sięga 1923 roku. Czekolady, cukierki, pralinki, lizaki, bombonierki, drażetki czy orzeszki – to wszystko powstaje w rodzimych, polskich zakładach „Bałtyku” w Gdańsku i we Włocławku. „Bałtyk” tworzy słodycze zarówno według tradycyjnych, wieloletnich receptur, jak i zaskakuje swoich sympatyków nowatorskimi pomysłami na zupełnie nowe produkty. Najnowsze hity Bałtyku to cukierki z witaminami „Dulio Vita” oraz batony energetyczne „BossMan”.

www.zpcbaltyk.pl

www.facebook.com/zpcbaltyk/