Aktualności Co to jest Harpagan? Organizator Sklepik Księga gości Forum Subskrypcja Archiwum Statystyki Kontakt
  ERnO H-49
LISTA STARTOWA
Sponsorzy

209 uczestników:
TP10 - 20 , TP25 - 21 , TP50 - 37 , TP100 - 63
TR50 - 15 , TR100 - 24 , TR200 - 26 , TM150 - 3


Sortowanie po trasie, numerze startowym, imieniu, nazwisku, miejscowości lub klubie jest mozliwe po kliknięciu odpowiedniego nagłówka.



51
TR200
1027
Konrad Jaskólski, Gdańsk
52
TP25
4007
Piotr Klas, Reda
53
TP100
55
Kamil Kłaczkowski, Gdynia
AKK GDAKK
54
TM150
9001
Daniel Łazarek, Sopot
Kawaler Wieczorową Porą
55
TP100
58
Adam Żyliński, Gdańsk
AKK GDAKK
56
TP100
65
Michał Wolski, Słupsk
57
TR100
3025
Przemysław Piotrowicz, Gdynia
Z WIEKIEM LEPSI
58
TR50
5010
Agnieszka Łapanowska, Olsztyn
Łapy Na Rowerach
59
TR50
5011
Łukasz Łapanowski, Olsztyn
Łapy Na Rowerach
61
TP100
53
Piotr Pallach, Wejherowo
64
TP25
4017
Aneta Konkel, Gdańsk
Running Dogs Team
67
TP25
4012
Marcin Szumlas, Połchowo
Jaga&Endo Team
68
TP25
4013
Anna Szumlas, Połchowo
Jaga&Endo Team
69
TP100
52
Dominika Welz, Gdańsk
AKK GDAKK
72
TP100
46
Ireneusz Myszka, Słupsk
SKPT Gdańsk
73
TP25
4021
Mirosława Szweda, Bydgoszcz
74
TP50
2015
Magdalena  Szczęsna, Gdańsk
Kacpery
75
TP50
2016
Tadeusz Szczęsny, Gdańsk
Kacpery
76
TP25
4020
Sławomir Jaworski, Bydgoszcz
80
TP100
56
Paulina Szychowska, Toruń
Geek Team
81
TR100
3007
Michał Gruba, Reda
Perła Team
83
TP100
60
Artur Fankidejski, Maekocin
UKS Wloczykij
87
TP50
2029
Karol Jasiewicz, Gdynia
88
TP100
59
Adrian Łukaszyk, Gorlice
93
TP100
62
Dariusz Jurkowski, Szczecin
94
TP100
33
Magdalena Ratkowska, Gdańsk
95
TR200
1015
Małgorzata Kosiorek, Ełk
101
TP50
2036
Arkadiusz Osiński, Toruń
Ferdek Kiepski Super Star
103
TP50
2027
Maciej Sztygiel, Wejherowo
Teraz Albo Nigdy
106
TP100
48
Maciej Głogowski, Warszawa
Geek Team
107
TR100
3023
Krzysztof Deptuła, Gdańsk
E.F.A.
108
TP100
57
Maciej Górtowski, gdańsk
109
TP100
51
Kamil Brzeziński, Kobylnica
Luxtorpeda
110
TP100
27
Tomasz Stenka, Słupsk
Luxtorpeda
113
TP100
44
Paweł Pałasz, Warszawa
114
TR200
1014
Paweł Kosiorek, Ełk
116
TP100
61
Robert Kędziora, Janowiec Wlkp.
PAGANRUNNER
119
TP50
2025
Krzysztof  Bałachowski, Wejherowo
Teraz albo nigdy
120
TR50
5014
Cezary Dadura, Słupsk
121
TR50
5013
Anna Dadura, Słupsk
125
TP100
64
Mariusz Chylik, Gdańsk
PSAT KOMPOZYT- RED ARROW
129
TP100
54
Mikołaj Kurzak, Gdańsk
130
TP100
63
Paweł Kopania, Warszawa
Gtech Running Team
131
TR100
3019
Sebastian Caspari, Gdańsk
Z WIEKIEM LEPSI
134
TP50
2037
Bartosz Olesinski, Gdansk
138
TR200
1028
Barbara Nieścioruk, Lublin
142
TP100
6
Paweł Pawlak, Olsztyn
WYGRAŁEM WYŚCIG Z ŻÓŁWIEM
144
TR200
1019
Paweł Brudło, Warszawa
KTE Tramp
146
TR200
1023
Krzysztof Chojecki, Dębówka k/Błonia
Tygryskris
147
TP100
22
Jan Kozłowski, Gdańsk
148
TP50
2035
Paweł Kłosowicz, Miętne
150
TR200
1024
Mariusz Jakubiniec, Gdańsk
Globtrowerzyści
152
TR50
5015
Krzysztof Luks, Gdańsk
153
TR50
5012
Sławomir Nowak, Gdańsk
Pancerne Rowery
154
TR200
1025
Mikołaj Waliński, Elbląg
OTOL Team
156
TP10
6020
Mariusz Wąsicki, Elbląg
WŁÓCZYBUTY
163
TP50
2008
DARIUSZ SZARYŃSKI, PRUSZCZ GDAŃSKI
SZARY TEAM
168
TP50
2034
Daniel Urbaniak, Rumia
K.F.M. - UDO
169
TR200
1026
Marta Drzeżdżon, Elbląg
170
TP50
2030
Jakub Zawitowski, Tczew
172
TP100
50
Karol Sztobryn, Olsztyn
AKT Olsztyn
174
TP50
2032
Michał  Dolistowski, Gdynia
K.F.M. - UDO
175
TP50
2033
Kamila Dolistowska, Gdynia
K.F.M. - UDO
178
TP25
4019
Jacek Borzyszkowski, Cięgardło
179
TR100
3024
Piotr Olszewski, Leźno
181
TP25
4016
Anna Tomaszewska, Rumia
189
TR200
1020
ROBERT KARWATOWSKI, Brzeźno Wielkie
Łowcy Komów
190
TP10
6003
Nikola Sztygiel, Wejherowo
Monster High
191
TP10
6002
Joanna Sztygiel, Wejherowo
Monster High
193
TP10
6018
ALEKSANDRA KLASA, LIPUSZ
194
TP10
6019
KRZYSZTOF KLASA, LIPUSZ
197
TP100
38
Adam Walczak, Kościerzyna
SKPT Gdańsk
198
TP100
35
Rafał Przepiórka, Warszawa
205
TR50
5005
ROBERT LISOWSKI, ZIELONA GÓRA
PRO RACE MTB TEAM ZIELONA GÓRA
207
TP100
49
Michał Kantak, Pruszcz Gdański
ja tes nie lubie łyb. ble
213
TP100
43
Adam Władziński, Gdynia
NKIH "Leśna Szkółka"
214
TP50
2031
Krzysiek Klima, Gdańsk
MAG
215
TP100
47
Michał Głód, Elbląg
Pozor Vlak!
216
TR100
3021
Krzysztof Trybalski, Gdynia
gorskie tryby team
217
TR100
3022
Kamil Gorski, Warszawa
gorskie tryby team
219
TP25
4018
Maria Opiela, Gdynia
M&P
220
TP50
2022
Adam Reif, GDYNIA
Horyzont
222
TP100
45
Łukasz Bartnik, Gdynia
ja tes nie lubie łyb. ble
223
TR50
5007
Wojciech Wójcik, Wejherowo
Pancerne Rowery
224
TR200
1022
Marek Sadowski, Czaple
GR3miasto
228
TR200
1021
Jakub Błajet, Toruń
Gdzie jest mój Bronks?
230
TP100
42
Adrian Nicoś, Gdańsk
www.biegofan.pl
231
TP10
6015
Anna FARAN, SULMIN
GTSulmin
232
TP10
6016
Agata FARAN, SULMIN
233
TP10
6017
Marta FARAN, SULMIN
234
TP50
2023
Kamila Łapanowska, Warszawa
Dzika Czesia
235
TP50
2024
Jacenty Łapanowski, Warszawa
Dzika Czesia
238
TR50
5009
Janusz Siewert, Wejherowo
Pancerne Rowery
244
TP50
2026
Robert Halamus, Poznań
31 BLT
245
TP50
2028
Jerzy Nowak, Gdańsk
pomoże Pomorze
246
TP100
39
Michał Ludwicki, Warszawa
KUMPLE
247
TP100
40
Edyta Bacławska, Czarnia
KUMPLE
248
TP100
41
Magdalena Bacławska, Czarnia
KUMPLE
249
TP100
11
Marek Wrzałkowski, Głuche
UKS Włóczykij
252
TR100
3020
Jan Szubert, Gdańsk
Łyse Charty
253
TR200
1016
Jakub Szumański, Gdańsk
257
TM150
9002
Arkadiusz Kozdroń, Nowa Wieś
SKPT
264
TP100
9
Szymon Wiśniewski , Solec Kujawski
267
TR100
3017
Tomasz Ratkowski, Gdańsk
269
TP100
24
Łukasz Cieślikowski, Gdańsk
PSAT Kompozyt-Pretoria
270
TR100
3018
Patryk Galiński, Gdańsk
Z WIEKIEM LEPSI
271
TP100
37
Andrzej Wasilewski, Kwidzyn
FC BOLEK TEAM
273
TP100
36
Patryk Makuch, Gdańsk
278
TP25
4015
Piotr Wesoły, Gdańsk
Najszybsze Żółwie na Pomorzu
279
TP25
4014
Mariusz Kopp-Ostrowski, Lipusz
KOPP-ki, OPONKA Lipusz
283
TP100
16
Józef Siwilewicz, Elbląg
284
TP10
6012
Alicja Gaweł, Gdańsk
285
TP10
6013
Remigiusz Gaweł, Gdańsk
286
TP10
6014
Aleksandra Gaweł, Gdańsk
288
TR200
1013
Piotr  Bowar , Gdańsk
Gdzie jest mój bronks?
289
TR200
1004
Daniel Śmieja, Szczecin
LIRO team
290
TR50
5008
Jakub  Dolaniecki , Pruszków
291
TR200
1017
Asia Stanek, Szczecin
RUDY KOT
292
TR200
1018
Robert Stanek, Szczecin
RUDY KOT
294
TP100
32
Grzegorz Łangowski, Gdynia
Hamill
297
TP100
34
Michał Szafraniuk, Warszawa
299
TP50
2020
Izabela Praduń, Koszalin
EKOTRENDY SZCZECIN
300
TP50
2021
Bartosz Szewczyk, Szczeglino
EKOTRENDY SZCZECIN
302
TP50
2014
Marcin Damaszke, Bojano
Rycerze Szwedzkiego Stołu
303
TP10
6008
Natalia Ziółkowska, Gdańsk
304
TP10
6009
Magdalena Ziółkowska, Gdańsk
307
TR100
3011
Agnieszka Rękawik, Elbląg
Lubelska
308
TR100
3012
Piotr Rękawik, Elbląg
Lubelska
310
TR200
1007
Zdzisław Flisikowski, Gdańsk
311
TP100
26
Mateusz Boguta, Warszawa
katownia
316
TP25
4005
Andrzej Błaszak, Gdynia
AfricaTwin
317
TP25
4006
Damian Stasierowki, Świecie
AfricaTwin
319
TR100
3016
Paweł Stachnik, Lidzbark Warmiński
ZAPAŚNIK
323
TP25
4011
Tomasz Płodzicki, Iława
324
TP10
6010
Marta Marszałek, Gdynia
325
TP10
6011
Maria Marszałek, Gdynia
326
TP50
2019
Wojciech Ptaszyński, Frombork
327
TP50
2017
Dawid Tomczykowski, Gdańsk
Atelier Urody Elle
329
TP50
2018
Elżbieta Radziszewska, Gdynia
Atelier Urody Elle
332
TP100
25
Tomasz Sulich, Gdynia
334
TP100
29
Wojciech Kluska, Toruń
MKS SKARMAT
337
TR200
1012
Dariusz Rzepecki, Łódź
R62
338
TR50
5006
Paweł Surała, Gdynia
Pancerne Rowery
339
TP100
30
Daniel Hadam, Rumia
340
TP100
31
Łukasz Wojciechowski, Rumia
343
TP10
6006
Szymon JAKIMA, Słupsk
345
TP100
28
Michał Trela, Warszawa
Walking with Wolves
347
TR200
1011
Tomasz Wawrzyniak, Gdynia
352
TP50
2010
Piotr Kwitowski, Warszawa
obozybiegowe.pl
353
TP100
23
Zbigniew Pieniak, Gdańsk
354
TR100
3013
Marzena Wiczk, Gdynia
355
TR100
3014
Maciej Podsiedlak, Gdynia
358
TP50
2011
Marta Richter, Tczew
Niedojdy
359
TP50
2012
Tomasz Richter, Tczew
Niedojdy
360
TP50
2013
Barbara Richter, Tczew
Niedojdy
361
TP100
15
Marcin Sontowski, Gdańsk
Morenka Team
362
TP100
20
Paweł Sikora, Warszawa
Kraboludzie
363
TP25
4010
Jerzy Kolczyński, Gdańsk
Grupa Trójmiasto
364
TP100
21
Maciej Kępny, Tczew
365
TP25
4008
Karol  Drapiewski, Gdańsk
366
TP25
4009
Rafał Drapiewski, Gdańsk
368
TR100
3015
Szymon Miotk, Sopot
Grupa Trójmiasto/Intel
369
TP100
18
Przemysław Bukowski, Tczew
Dwójka ze sternikiem
370
TP100
19
Krzysztof Grobelny, Rokitki
Dwójka ze sternikiem
371
TR200
1010
Rafał Jędrusik, Poznań
hurricane 2128
373
TP100
17
Bartosz Sarnowski, Warszawa
374
TP10
6004
Aleksandra Gajuś, Gdynia
375
TP10
6005
Agata Koropecka, Gdynia
376
TR50
5004
Anita Komorowska, Gdynia
MAJ
379
TM150
9003
Michał Nowaczyk, Gdańsk
We mgle po łydki
382
TR100
3010
Krystian Stencel, Przodkowo
OgryS
383
TR200
1009
Paweł Klecha, Sopot
384
TR100
3009
Szymon Muńko, Kartuzy
Muniek
385
TR200
1006
Krzysztof Solecki, Gdynia
387
TR50
5001
Jarosław  Sobieraj, Gdynia
MAJ
389
TR200
1008
Tomasz Wadowski, Pruszcz Gdański
Łowcy Komów
393
TP50
2004
Asia Langhamer, Gdańsk
#YOLO
394
TP50
2005
Kasia Langhamer, Gdańsk
#YOLO
395
TP50
2009
Zofia Kulińska, Gdańsk
#YOLO
396
TP50
2002
Marek de Rosier, Gdańsk
397
TR100
3006
Jerzy Sokolski, Sopot
398
TR100
3008
Robert Duda, Słupsk
kaszëbsczi kòło
399
TR200
1003
GRZEGORZ PELLOWSKI, GDAŃSK
PELLOWSKI
401
TP50
2006
Olga Wałdoch, Gdańsk
Gniew Dzidy Laserowej
402
TP50
2007
Andrzej Wałdoch, Borsk
Gniew Dzidy Laserowej
403
TP100
3005
Katarzyna Skowrońska, Gdańsk
GR20
406
TP100
12
Andrzej Sochoń, Warszawa
Kierat
408
TR200
1005
Maciej Matynia, Suchy Dwór
IDEE KAFFEE
410
TP50
2003
Aleksander Kuliński, Gdańsk
#YOLO
414
TR50
5002
Janusz Grabowski, Dębnica Kaszubska
Piaściaki
417
TR50
5003
Tomasz Borzyszkowski, Tczew
Adva
418
TP25
4004
Mariusz Pela, Gdańsk
419
TP100
14
Mariusz Czajka, Gdynia
MnO Rekin
421
TR100
3004
ADAM LISOWSKI, GDAŃSK
GRAWITACJA GDAŃSK
424
TP25
4003
Elżbieta Kuchta, Kraków
425
TP10
6001
Jacek Panek, Lębork
431
TP25
4002
Ania Roman, Gdynia
Running Dogs Team
432
TP100
7
Marcin Krzysztofik, Gdańsk
Pozor Vlak!
433
TP50
2001
Marek Macho, Szczytno
434
TP100
8
Monika Zając, Łódź
Klub Zmarzniętego Szaraka
435
TP100
10
Tomasz Piątkowski, Łódź
Klub Zmarzniętego Szaraka
436
TR100
3003
Filip Sikorski, Białystok
UKS Trops
443
TR100
3001
Grzegorz Szawkało, Gdańsk
444
TR100
3002
Roman Pudło, Pruszcz Gdański
445
TP100
5
Mariusz Pietrzak, Piastów
SKPB Warszawa
446
TP25
4001
Dariusz Romanowski, Gdynia
Najszybsze Żółwie na Pomorzu
452
TP100
4
Jarosław Rekwirowicz, Słupsk
Dresy na Stresy
458
TP100
3
Marcin Faber, Wrocław
Borsuki
653
TP10
6007
Izabela Werner, Słupsk

Ostatnia aktualizacja:4.10.2013 21:30