Dojazd i parkingi

Dojazd

Koordynaty GPS 54.487356 N, 18.221834 E

 Transport własny

Szemud położony jest w powiecie wejherowskim, przy drodze nr 224. Z Trójmiasta polecamy kierować się obwodnicą na Chwaszczyno, następnie przez Dobrzewino, Kielno aż do Szemudu.

Wybierając trasę alternatywną (przez Trójmiasto, Rumię, Redę, Wejherowo) należy z Wejherowa kierować się na południe drogą nr 224.

  Transport zbiorowy

Do Szemudu dojechać można również komunikacją zbiorową, korzystając z przewozów PKS Gdynia. Do Szemudu kursuje linia nr 672 -> aktualny rozkład jazdy znajdziecie TUTAJ

Zalecamy sprawdzić rozkład jazdy bezpośrednio przed planowaną podróżą na stronie przewoźnika.

Umów się na wspólny dojazd

Tutaj znajdziesz link do pliku, w którym możesz poszukać miejsca w aucie lub zaoferować wspólny dojazd! Z całą pewnością ułatwi dojazd na Rajd :)

LINK

Parkingi

TUTAJ możecie sprawdzić proponowane miejsca parkingowe. Zaznaczamy, że obowiązują przepisy ruchu drogowego, a pojazdy zastawiające dojazdy do prywatnych posesji mogą (na wezwanie mieszkańców tychże posesji) zostać usunięte.

Prosimy o NIE parkowanie na miejscach oznaczonych na czerwono – są to tereny bezpośrednio przy starcie. Nie chcemy, by ciężki sprzęt lub uczestnicy podążający na start np. z rowerami, uszkodzili Wasze pojazdy.