Sponsorzy

Sponsorzy

Innowacyjna technologia GPS w lotnictwie, nawigacji morskiej, sporcie, turystyce i rekreacji, monitorowaniu aktywności i aplikacjach mobilnych. To właśnie GARMIN! Firma Garmin jest sponsorem HARPAGANA – na oficjalnym zakończeniu Rajdu będziecie mieli okazję zdobyć cenne nagrody – liczniki rowerowe i odbiorniki turystyczne!

Menegon Sp. z o.o. dostarcza kompletne rozwiązania w dziedzinie wentylacyjne i filtrowentylacyjne dla przemysłu. Wdrożenia oferuje z myślą o skuteczności technicznej, ekonomicznej, a także z myślą o indywidualnych wymaganiach klienta.

Międzynarodowa marka DIAMANT znana jest klientom indywidualnym poprzez swoje produkty cukrowe, takie jak cukrier biały, trzcinowy i inne. Produktem, który stworzyła dla sportowców, jest żel energetyczny DIAMANT PRO SPORT o smaku grejpfrutowym. Zawarte w nim różne postaci węglowodanów uwalniając się w różnym czasie dostarczają natychmiastową oraz trwałą dawkę energii.

Marka Invicta cieszy się niezwykłą popularnością i choć od założenia w 1837 r. zmieniła nieco swój profil wzornictwa, to nadal kierowana jest do
szerokiego grona nabywców marzących o dobrym, nieprzepłaconym zegarku. To właśnie niezwykle przystępna cena sprawia, że Invicta jest obecnie jedną z najpopularniejszych marek na świecie, w szczególności w USA. Wysoka jakość, elegancki wygląd i niewygórowana cena to cechy, które bezpośrednio wpływają na to, że grupa miłośników tej marki stale rośnie.

Firma Uzdrowisko Wysowa SA powstała w 1959 roku i od początku swojego
istnienia zajmuje się produkcją naturalnych wód mineralnych, pochodzących ze źródeł w Wysowej Zdrój. Posiadają one szereg składników mineralnych takich jak magnez i jod, niezbędnych do codziennego funkcjonowania każdego z nas. W ofercie znajdują się również Wody Lecznicze Franciszek, Henryk i Józef.

Firma GREY WOLF tworzy kolekcje zgodne ze współczesnymi trendami europejskiej i polskiej mody. Wdzięcznie podkreślające piękno kobiecej sylwetki stroje są tworzone z materiałów starannie dobieranych do kroju i fasonu. 

Sponsorzy wspierający

Firma ZIAJA Ltd to firma w 100% polska, której działalność obejmuje
produkcję farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych. Oferta obejmuje około 1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. Obecnie dystrybucja w samej Europie obejmuje 30 Państw.

Piwa Browaru Bytów powstają w naturalnym cyklu produkcyjnym z najlepszych dostępnych na rynku składników. Procesy fermentacji i leżakowania nie są przyspieszane sztucznie, a piwo nie jest filtrowane przez rozlaniem do butelek. Dzięki temu produkty Browaru charakteryzują się oryginalnym, bardzo wyrazistym smakiem i aromatem. Oprócz klasycznej linii piw regionalnych, Browar Bytów eksperymentuje także z nowofalowymi stylami, tworząc linię piw rzemieślniczych.