Sponsorzy

Sponsorzy

Innowacyjna technologia GPS w lotnictwie, nawigacji morskiej, sporcie, turystyce i rekreacji, monitorowaniu aktywności i aplikacjach mobilnych. To właśnie GARMIN! Firma Garmin jest sponsorem HARPAGANA – na oficjalnym zakończeniu Rajdu będziecie mieli okazję zdobyć cenne nagrody – liczniki rowerowe i odbiorniki turystyczne!

Menegon Sp. z o.o. dostarcza kompletne rozwiązania w dziedzinie wentylacyjne i filtrowentylacyjne dla przemysłu. Wdrożenia oferuje z myślą o skuteczności technicznej, ekonomicznej, a także z myślą o indywidualnych wymaganiach klienta.

Misją założyciela firmy Raphaela Picarda było produkować dobre zegarki w przystępnej cenie. Firma powstała w 1837 roku w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii. W  zegarkach montowane są wysokiej jakości mechanizmy automatyczne i kwarcowe. Wysoka jakość, elegancki wygląd i niewygórowana cena to cechy, które bezpośrednio wpływają na to, że grupa miłośników tej marki stale rośnie.

Get Well to wyjątkowy produkt. Każda sprzedana butelka izotonika to 50 groszy na rehabilitację sportowców. GetWell to produkt spełniający wszystkie wymogi profesjonalnego napoju izotonicznego i posiadający wszelkie niezbędne elementy.

Firma GREY WOLF tworzy kolekcje zgodne ze współczesnymi trendami europejskiej i polskiej mody. Wdzięcznie podkreślające piękno kobiecej sylwetki stroje są tworzone z materiałów starannie dobieranych do kroju i fasonu. Zdobądź na Harpusiu prezenty od Grey Wolfa!

Sponsorzy wspierający

Zakłady Przemysłu Cukierniczego „Bałtyk” to największa i najbardziej popularna fabryka czekolady na Pomorzu. Wszystkie wyroby czekoladowe „Bałtyku” tworzone są własnych receptur. W produkcji słodyczy korzysta się zarówno z bogactwa naszych tradycji sięgających początku ubiegłego stulecia, jak i z nowatorskich rozwiązań.

Browar Bytów to realizacja marzeń dwóch kumpli z Torunia: Michała i Kuby. Pierwszego z nich pasjonuje tworzenie piwa, a drugiego jego picie. W związku z tym, gdy dotarła do nich wieść o możliwości wskrzeszenia produkcji w Browarze w Bytowie szybko podążyli w jego kierunku. Trzymając w ręku butelkę BYTOWA masz pewność, że w środku odnajdziesz piwo tworzone z pasją i zaangażowaniem z tego co najlepsze w naturze.