Lista zgłoszeń

Uwaga! Z przyczyn technicznych lista zawiera jedynie informacje wstępne, zbierane przy rejestracji uczestników. Ostatecznych i wiążących informacji zawsze udziela Biuro Rajdu. W momencie, gdy Biuro przydzieli Ci numer startowy (po Twojej wpłacie) pojawisz się na LIŚCIE STARTOWEJ.

Jeśli zgłosiłeś się jako mieszkaniec Kwidzyna – kliknij TUTAJ

Klikając w dowolny nagłówek w tabeli, przesortujesz dane.

Trasa
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Drużyna
Data zgłoszenia
TR100
Patryk
Rogowski
Gdańsk
Siwy&Rudy&Sopel&Mongoose
2018-10-08 22:33:30
TR100
Mateusz
Cisoń
Rumia
BIKE NOW BEER LATER
2018-10-08 22:10:58
TR50|
Marek Krzysztof
Kwapisz
Warszawa
KK Cyklon Warszawa
2018-10-08 22:21:36
TR100
Piotr
Konopski
Gdańsk
siwy i rudy
2018-10-08 22:13:47
TP25|
Piotr
Mogilewski
Rusocin
Oddział Specjalny Żuławka Sensei
2018-10-08 22:12:40
TR100
Filip
Bojdecki
Warszawa
KK Cyklon Warszawa
2018-10-08 22:01:52
TR20|
Daniel
Zieliński
Luboń
2018-10-08 21:26:56
TP100
Rafał
Przepiórka
Warszawa
2018-10-08 13:49:16
TR100
Bartłomiej
Gabryś
Warszawa
KK Cyklon Warszawa
2018-10-08 21:47:56
TP100
Tomasz
Żuk
Warszawa
Wszyscy pragno poczuć bagno
2018-10-08 21:46:31
TR100
Wojciech
Sobieniak
Rotmanka
Siwy&Rudy&Sopel&Mongoose
2018-10-08 21:28:48
TR20
Kornel
Zieliński
Luboń
2018-10-08 21:21:04
TR200
Szymon
Cygan
Warszawa
KK Cyklon Warszawa
2018-10-08 21:16:33
TP25|
Wiktor
Plichta
Żuławka
Oddział Specjalny Żuławka Sensei
2018-10-08 19:50:03
TP25|
Amadeusz
Piwowarek
Rusocin
Oddział Specjalny Żuławka Sensei
2018-10-08 19:59:36
TP100
Grzegorz
Korpula
Piekoszów
2018-10-08 19:48:57
TR100
Waldemar
Wrześniewski
Kętrzyn
2018-10-08 18:08:14
TR50|
MARIUSZ
LEŚNIOWSKI
Gdańsk
PKO Harpagan
2018-10-08 18:26:22
TP10|
Marek
Janusz
Warszawa
Reszki
2018-10-08 17:42:31
TP25|
Jędrzej
Kwaśniewski
Wałcz
2018-10-08 17:29:13
TP25|
Wiktor
Kwaśniewski
Wałcz
2018-10-08 17:21:58
TP50|
Grzegorz
Wielbiński
Gdańsk
2018-10-08 17:00:39
TR50|
Krzysztof
Mroczek
Kwidzyn-Dankowo
IP Kwidzyn Team
2018-10-08 15:51:04
TP10|
ZDZISŁAW
ŚWIDERSKI
OLSZTYN
dwa rosomaki
2018-10-08 13:59:35
TP100
Jacek
Cybruch
Wrocław
2018-10-08 13:32:18
TP10|
Matthias`
Boruschewski
Ryjewo
Smoki
2018-10-07 21:34:08
TP100
Maciej
Januszewski
Gdańsk
TURBOLORBAS
2018-10-08 13:20:11
TR50|
Krzysztof
Trętowski
Gdańsk
RKS MotylaNoga
2018-10-08 11:23:22
TR100
Rafał
Radzki
Olsztyn
RR
2018-10-08 12:57:46
TP25|
Krzysztof
Łapuć
Gdańsk
2018-10-08 12:05:46
TR50|
Mirka
Kreft
Gdynia
RKS MotylaNoga
2018-10-08 11:25:50
TP50|
Robert
Pieczonka
Gdansk
2018-10-08 11:11:21
Trasa
2018-10-08 09:32:48
TP25|
PIOTR
SYLWESTRZAK
GDYNIA
SK Adventure Team
2018-10-03 22:38:01
Trasa
2018-10-08 10:40:38
Trasa
2018-10-08 09:56:04
Trasa
2018-10-08 09:46:46
TR50|
Jarosław
Szturo
Pruszcz Gdański
Bank BPH Cyclists Team
2018-10-08 09:25:09
TR50|
Marcin
Wollschlaeger
Gdańsk
Drużyna Wolf
2018-10-08 08:18:44
TP50|
Małgorzata
Radomska
Szczecin
2018-10-07 22:24:37
TP10|
Renata
Boczek
Ryjewo
Smoki
2018-10-07 21:42:42
TP10
Michał
Boruschewski
Ryjewo
Smoki
2018-10-07 21:39:06
TR50|
Marcin
Gilewski
Warszawa
iTaxi
2018-10-07 20:49:00
TP25|
Paweł
Szymański
Warszawa
2018-10-07 19:54:24
TP100
Piotr
Pallach
Wejherowo
Nocny Turysta
2018-10-07 19:35:53
TP10
Bartosz
Bar
Rakowiec
2018-10-07 17:33:14
TP10
Marcelina
Wierzba
Rakowiec
2018-10-07 17:30:54
TR100
Wojciech
Kurek
Elbląg
ETT Elbląg Triathlon Team
2018-10-07 17:01:37
TP25|
Krzysztof
Gula
Gdańsk
Dalej nie idę
2018-10-07 16:59:51
TP25|
Zuzanna
Strzelczyk
Gdańsk
Dalej nie idę
2018-10-07 16:56:16
TP25|
Magdalena
Pietraszko
Gdańsk
Dalej nie idę
2018-10-07 16:53:55
TP25|
Robert
Stobiecki
Białystok
2018-10-07 14:20:53
TP25|
Piotr
Ignaczak
Bydgoszcz
Trispace
2018-10-07 16:17:16
TP25|
Magdalena
Karawajczyk
Białystok
2018-10-07 14:16:59
TP25|
Marcin
Smykowski
Bydgoszcz
2018-10-07 13:52:00
TP50|
Mateusz
Palach
Reda
2018-10-07 14:04:37
TP50|
Marcin
Kaczyński
Szczecin
2018-10-07 12:07:17
TP100
Grzegorz
Jurjewicz
Morąg
Zaginiony w akcji
2018-10-07 07:51:42
TP25|
Damian
Stasierowski
Świecie
2018-10-06 20:45:54
TP25|
Andrzej
Mosiewicz
Gdańsk
crossfit stocznia
2018-10-06 20:34:58
TR100
Piotr
Tymiński
Włocławek
Tymki
2018-10-06 20:29:50
TP50|
Dariusz
Mrozowski
Rumia
Fabryka Czekolady Bałtyk
2018-10-06 18:45:09
TP50|
Bartosz
Zajda
Rumia
Fabryka Czekolady Bałtyk
2018-10-06 17:18:36
TP10|
PIOTR
RATAJCZAK
GDYNIA
JAS WEDROWNICZEK
2018-10-06 16:23:17
TP10
JAN
RATAJCZAK
GDYNIA
JAS WEDROWNICZEK
2018-10-06 16:15:07
TM150
Łukasz
Olszewski
Bydgoszcz
2018-10-06 11:35:10
TR50|
Włodzimierz
Gański
Somonino
Rowerowe Kaszuby
2018-10-05 23:33:13
TP50|
Natalia
Waleryszak
Gniezno
SCHURnięci
2018-10-05 22:35:50
TP50|
Oliwia
Andrzejewska
Mieczewo
2018-10-05 22:15:43
TP50|
Monika
Klocek
Warszawa
SKPB Warszawa
2018-10-05 21:22:57
TP50|
Artur
Nowak
Gdynia
A&G Carp Team
2018-10-05 20:14:21
TP100
Tomasz
Wasilewski
Gdańsk
ACHUJPRZYGODO
2018-10-05 17:29:00
TP100
Paweł
Hildebrand
Gdańsk
ACHUJPRZYGODO
2018-10-05 17:25:32
TP50|
Dominik
Radkiewicz
Gdynia
SPEEDNET
2018-10-05 12:53:59
TP50|
Mikołaj
Kortalla
Gdynia
SPEEDNET
2018-10-05 12:51:02
TP50|
Beata
Danowska
Gdynia
SPEEDNET
2018-10-05 12:49:39
TP50|
Tomasz
Mitorski
Gdynia
SPEEDNET
2018-10-05 12:46:49
TP50|
Karolina
Zyskowska
Gdynia
SPEEDNET
2018-10-05 12:48:21
TP50|
Krzysztof
Abryszyński
Gdynia
SPEEDNET
2018-10-05 12:45:16
TP50|
Kacper
Karkut
Gdynia
SPEEDNET
2018-10-05 12:43:47
TP25|
Marta
Konarska
Gdańsk
The Lonias
2018-10-05 09:30:23
TP50|
Marzena
Anyszkiewicz
Gdynia
SPEEDNET
2018-10-05 12:42:16
TP50|
Witold
Dziemidowicz
Warszawa
Dos Bros
2018-10-05 12:39:19
TP50|
Adam
Nowocin
Gdynia
SPEEDNET
2018-10-05 12:34:05
TR50|
Marek
Skomorowski
Marki
Mentos
2018-10-05 12:22:27
TP10|
Wojciech
Świderski
Gdańsk
2018-10-05 10:46:06
TP10|
Justyna
Stefanowska
Gdańsk
Majuwo
2018-10-05 10:43:01
TP25|
Gosia
Sadowska
Gdansk
The Lonias
2018-10-05 09:24:07
TP10
Beata
Hałas
Kwidzyn
2018-10-04 12:43:11
TR100
Karolina
Beiger
Bąkowo
KKB Team
2018-10-05 08:41:32
TR100
Karol
Beiger
Bąkowo
KKB Team
2018-10-05 08:35:42
TR50|
Przemysław
Diering
Gdynia
systemtourguide.com
2018-10-04 16:12:56
TP25|
Katarzyna
Stepko
Gdynia
Lonie
2018-10-04 19:45:12
TP10
Antonina
Dopierała
Dopiewo
AR Poznań
2018-10-05 08:54:06
TP10
Jakub
Hałas
Kwidzyn
Szkoła Języka Angielskiego Noise!
2018-10-04 12:56:17
TR50|
Alicja
Chilińska-Pułkowska
Pruszcz Gdański
Navigatoria Fatal
2018-10-04 11:29:20
TP25|
Sara
Zakrzewska
Warszawa
KS Bednarska
2018-10-04 10:21:20
TM150
Rafał
Zakrzewski
Warszawa
KS Bednarska
2018-10-04 10:17:31
TP10
Marcin
Hałas
Kwidzyn
Szkoła Języka Angielskiego Noise!
2018-10-04 12:52:03
TR200
Radosław
Tusiński
Pęcice
VELMAR TEAM
2018-10-03 22:04:33
TP50|
Grzegorz
Jędrzejewski
Gdańsk
Nieulotni
2018-09-24 13:41:27
TP10
Monika
Brzeska
Rumia
Pasieka Kaszuby
2018-10-03 21:40:11
TP10|
Marek
Oleksak
Jagiełła
Wydry Galicja
2018-10-03 17:34:00
TP10|
Michał
Brzeski
Rumia
Pasieka Kaszuby
2018-10-03 21:36:15
TR50|
Natalia
Dzika
Liwa
Dzikusek
2018-10-03 21:20:59
TP25|
Michał
Redas
Warszawa
2018-10-03 20:22:09
TR50|
Magdalena
Masa
Gdynia
Big Yellow Foot Adventure Team
2018-10-03 15:16:44
TR100
Rafał
Jędrusik
Gdynia
2018-10-03 08:57:48
TP25|
Michał
Kwiecień
Hel
TF ZEUS
2018-09-30 19:40:47
TP100
Kamil
Wołoszyk
Kościerzyna
Jeppesen Poland
2018-10-03 13:59:13
TP25|
Krzysztof
Szymański
Kwidzyn
2018-10-03 13:48:03
TP25|
Olga
Grabowska
Warszawa
KS Bednarska
2018-10-03 11:29:01
TR200
MAgdalena
Marcinkowska
Poznań
2018-10-02 19:27:42
TP25|
Błażej
Sowiński
Osie
2018-10-02 14:46:57
TP25|
Małgorzata
Gołębiewska
Białystok
2018-10-02 14:18:21
TP25|
Radosław
Gołębiewski
Białystok
2018-10-02 14:20:54
TP10
ignacy
świderski
wrocław
dwa rosomaki
2018-10-02 10:55:53
TP100
Witold
Perłowski
Leszno
C&C Technology
2018-10-01 22:16:21
TR200
bartosz
świderski
wrocław
bss wrocław
2018-10-02 10:53:32
TP25|
Marek
Warżała
Kwidzyn
2018-10-01 16:37:44
TP25|
Lenka
Krisova
Gdynia
2018-10-01 14:44:47
TP25|
Ania
Farbotko
Bydgoszcz
Wataha Bydgoszcz
2018-10-01 13:16:21
TP50|
Damian Paweł
Jońca
Człuchów
2018-10-01 10:48:07
TP50|
Jagoda
Para
Łódź
WiR
2018-09-30 21:49:56
TP50|
Paweł Kazimierz
Zelewski
Człuchów
Krwiożercze Surykatki
2018-09-30 21:37:15
TR100
Waldemar
Korłub
Gdańsk
TruchłoKomturaTeam
2018-09-30 12:39:42
TR100
Paweł
Kowalak
Wrocław
Pub na Czystej
2018-09-25 09:10:38
TR200
Małgorzata
Szwaracka
Gdańsk
Morenka Team
2018-09-28 13:35:10
TP10
Michał
Baumgart
Straszyn
Baba Andzia do do ić
2018-09-27 11:51:03
TM150
Tomasz
KACNER
PRZASNYSZ
2018-09-28 07:20:50
TP100
Krzysztof
Klima
Gdańsk
MAG
2018-09-27 12:10:54
TP10
Filip
Baumgart
Straszyn
Baba Andzia do do ić
2018-09-27 11:57:13
TP10
Marta
Baumgart
Straszyn
Baba Andzia do do ić
2018-09-27 11:47:28
TP10|
Katarzyna
Dytkowska
Warszawa
Chata na Lata
2018-09-27 11:04:38
TR200
Grzegorz
Grabowski
Łódź
Wheelie garage
2018-09-10 21:05:23
TP10|
Olaf
Dytkowski
Warszawa
Chata na Lata
2018-09-27 11:23:19
TP10|
Ignacy
Dytkowski
Warszawa
Chata na Lata
2018-09-27 11:20:43
TP10
Cyryl
Dytkowski
Warszawa
Chata na Lata
2018-09-27 11:06:47
TP10|
Marek
Dytkowski
Warszawa
Chata na Lata
2018-09-27 11:01:48
TP100
Gabriel
Bujakiewicz
Pobiedziska
On-Sight
2018-09-27 07:17:09
TR50|
Agnieszka
Olbryś
Gdańsk
2018-09-26 18:53:19
TR100
Michał
Durajewski
Bolszewo
Groźny Albinos
2018-09-25 10:30:37
TR100
Katarzyna
Kowalak
Wrocław
Pub na Czystej
2018-09-25 09:12:20
TR100
PIOTR
GĘBAROWSKI
WARSZAWA
MOPI.TEAM
2018-09-24 23:53:13
TP50|
Marek
Tomaszewski
GDAŃSK
2018-09-24 23:48:25
TP100
Marcin
Jasiński
Sośno
2018-09-24 23:43:28
TR50|
Adrian
Wysocki
Poznań
2018-09-24 23:23:23
TP25|
Alina
Pakur
Gdynia
Decathlon Team Kartuska
2018-09-24 22:59:12
TP50|
Jagoda
Badurowicz
Gdańsk
2018-09-24 22:52:16
TR100
Marek
Redlarski
Łąg
2018-09-24 22:06:13
TR50|
TOMASZ
KOZAKOWSKI
KWIDZYN
HARPAGAN PRZESADZACIE Z CENAMI
2018-09-24 22:05:44
TP25|
Tomasz
Gałek
Przechlewo
2018-09-24 21:26:46
TP50|
Karol
Sitek
Gdynia
Szelest Źdźbeł
2018-09-24 20:49:14
TR200
Konrad
Adkonis
Słupsk
2018-09-24 21:15:06
TR200
Marcin
Reszka
Gdańsk
2018-09-24 20:47:00
TP50|
Szymon
Nogalski
Warszawa
Szelest Źdźbeł
2018-09-24 20:24:42
TP25|
Joanna
Kozłowska
Śliwice
Śliwickie Babeczki
2018-09-24 20:34:42
TP50|
Piotr
Piwko
Sopot
Nie
2018-09-24 19:51:45
TR50|
Michał
Skrzypek
Września
TasteOn
2018-09-24 18:26:48
TR50|
Przemysław
Grajkowski
Września
TasteOn
2018-09-24 18:23:27
TR50|
Julita
Izydorek
Września
TasteOn
2018-09-24 18:18:48
TR50|
Robert
Czekała
Września
TasteOn
2018-09-24 18:05:34
TM150
Gniewomir
Kuciapski
Warszawa
Nuda i Lenistwo 2
2018-09-24 17:39:25
TP100
Łukasz
Szarawara
Warszawa
2/3?
2018-09-24 16:55:08
TP100
Adrian
Lewandowski
Katowice
2018-09-24 16:07:03
TR100
Olgierd
Obertyński
Sopot
2018-09-24 15:40:25
TR200
Andrzej
Piwakowski
Gdańsk
2018-09-24 15:33:19
TR50|
Jan
Wroński
Gdańsk
2018-09-24 15:30:11
TP25|
Paweł
Szczepaniec
Gdynia
TF ZEUS
2018-09-24 13:22:20
TP50|
Paweł
Niedźwiecki
Gdańsk
2018-09-24 13:17:57
TP25|
Patryk
Kryza
Wałcz
Tata i Syn
2018-09-24 12:37:19
TR100
Piotr
Morawski
Gdańsk
2018-09-24 12:35:48
TP25|
Rafał
Kryza
Wałcz
Dzikie Życie Run Team
2018-09-24 12:25:26
Wybie
Rafał
Kryza
Wałcz
Dzikie Życie Run Team
2018-09-24 12:14:58
TP50|
Konrad
Wyganowski
Rumia
2018-09-24 12:13:55
TR100
Michał
Roszkowski
Warszawa
QoS
2018-09-24 11:35:27
TR100
Przemek
Ferdek
Czapielsk
QoS
2018-09-24 11:32:15
TP10
Franciszek
Hertel
Józefosław
masters of spinjitsu
2018-09-24 11:23:50
TP50|
BARTOSZ
CIARA
GDAŃSK
2018-09-24 11:26:03
TP10
Bogumiła
HERTEL
Józefosław
masters of spinjitsu
2018-09-24 11:22:30
TP10|
Przemysław
Hertel
Józefosław
masters of spinjitsu
2018-09-24 11:21:22
TP50|
Jarosław
Lichs
Gdańsk
2018-09-24 08:21:09
TP10|
Katarzyna
Hertel
Józefosław
masters of spinjitsu
2018-09-24 11:01:09
TP25|
Bartosz
Lepka
Słupsk
Słomiane Bambusy
2018-09-24 10:51:25
TR100
Tomasz
Liszka
Katowice
Pijane Szprychy Katowice
2018-09-24 09:48:10
TP10|
MARIUSZ
WĄSICKI
ELBLĄG
WŁÓCZYBUTY
2018-09-24 08:59:53
TP10|
CZESŁAWA
WĄSICKA
ELBLĄG
WŁÓCZYBUTY
2018-09-24 08:53:11
TR50|
Paweł
Biały
Gdynia
PCZKRM im. Konrada Wallenroda KRAKEN
2018-09-24 08:28:35
TR100
Karol
Janulewicz
Gdańsk
2018-09-23 23:40:27
TR100
Katarzyna
Marchwica
Marcinkowie
2018-09-23 21:42:55
TP50|
Weronika
Zinke
Gdynia
2018-09-23 23:05:08
TP50|
Beata
Tuńska - Półgęsek
Gdynia
2018-09-23 22:58:47
TP50|
Marcin
Głowacki
Kraków
2018-09-23 22:28:44
TP50|
Marcin
Dymowski
Wrocław
Ja i Ty, czyli Anna & Anna
2018-09-23 22:32:08
TP50|
Bartosz
Jakubowski
Toruń
2018-09-23 23:23:07
TP25|
Karol
Hyży
Rumia
TF Zeus
2018-09-23 22:23:26
TR200
Grzegorz
Liszka
Tychy
Trezado BikeTires.pl
2018-09-23 21:28:12
TR100
Michał
Skórski
Gdańsk
2018-09-23 21:22:55
TR100
Wojciech
Skórski
Gdańsk
2018-09-23 21:16:07
TP25|
KAROL
KOCJAN
Gdańsk
Biegnij dalej sam
2018-09-23 22:15:00
TR50|
Bartosz
Hein
Somonino
Rowerowe Kaszuby
2018-10-05 23:22:46
TP25|
Michał
Sadowski
Gdańsk
Maruderos
2018-09-23 21:08:32
TP25|
Marek
de Rosier
Gdańsk
maruderos
2018-09-23 20:11:29
TP100
Remigiusz
Cichosz
Kamionna
2018-09-23 13:00:11
TP100
Michał
Wasiak
Piszczac
2018-09-23 19:30:27
TR100
Aleksandra
Kubiś
Gdynia
GetResponse
2018-09-23 17:50:07
TR50|
Paweł
Tomasik
Kwidzyn
PICTEC
2018-09-23 13:18:38
TP100
Radosław
Borowiak
Poznań
2018-09-23 12:53:54
TP25|
Daniel
Przeździecki
Mrzeżyno
2018-09-23 08:40:44
TP25|
Adam
Antczak
Gdańsk
2018-09-21 21:45:12
TP100
Filip
Dobkiewicz
Kamionna
2018-09-23 12:47:21
TR50|
Aleksandra
Molesta
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland Active!
2018-09-23 12:29:39
TR50|
Daniel
Popek
Chwaszczyno
Lufthansa Systems Poland Active!
2018-09-23 12:12:33
TR50|
Michał
Jarocki
Gdańsk
PKO Harpagan
2018-09-23 08:14:51
TR50|
Michał
Husiar
Środa Wielkopolska
Drużyna Wolf
2018-09-23 07:40:51
TP25|
Mariola
Matwiejczyk
Warszawa
GMAK Players
2018-09-22 22:49:56
TP25|
Gabriel
Matwiejczyk
Warszawa
GMAK Players
2018-09-22 22:58:49
TP50|
Kajetan
Rypel
Gdańsk
2018-09-22 21:09:14
TP25|
Piotr
Leszczyński
Gdańsk
Dzikie Kuny
2018-09-22 20:01:03
TP25|
Joanna
Leszczyńska
Gdańsk
Dzikie Kuny
2018-09-22 20:05:36
TM150
Jerzy
Ścibisz
Szczecin
2018-09-22 19:34:04
TP100
Maciej
Raczak
Katowice
2018-09-22 18:22:07
TP100
Łukasz
Tołoczko
Przysiek
2018-09-22 15:01:51
TR50|
Tomasz
WIELGOSZ
PASŁĘK
2dplot
2018-09-22 09:11:12
TP25|
Roman Andrzej
Wachowicz
Gdańsk
2018-09-22 08:39:05
TP100
Artur
Pliszka
Bydgoszcz
AToM
2018-09-21 22:01:26
TR100
Lesław
Grundkowski
Gdansk
2018-09-21 21:38:59
TR100
Jacek
Ciszkowski
Elbląg
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2018-09-20 23:32:19
TR200
Jacek
Grundkowski
Gdansk
2018-09-21 21:36:26
TP50|
Elżbieta
Szyca
Gdańsk
2018-09-21 16:44:44
TP100
Włodzimierz
Oleksiak
Olsztyn
Kultura chodzi...
2018-09-21 18:58:24
TR100
Wiktor
Szuca
Gdańsk
ironteam3city
2018-09-21 17:12:10
TR100
Zbigniew
Szuca
Gdańsk
ironteam3city
2018-09-21 17:10:48
TP100
Michał
Bujalski
Toruń
2018-09-21 16:36:39
TP25|
Anna
Woś-Sosińska
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland Active
2018-09-21 14:20:00
TP50|
Agata
Sałek
Białogard
2018-09-13 16:18:18
TR200
Tomasz
Cyman
Kosakowo
Norda Active Team
2018-09-21 15:27:52
TP25|
Łukasz
Olszyna
Gdynia
Lufthansa Systems Poland Active!
2018-09-21 14:21:53
TP100
Dawid
Dużyński
Opole
Sparta opole
2018-09-21 14:20:13
TP100
Jacek
Sobstyl
Brzeg
Sparta Opole
2018-09-21 14:07:49
TP100
Wojciech
Walbrecht
Opole
Sparta Opole
2018-09-21 12:04:39
TP100
Tomasz
Burzyński
Gdynia
GetResponse Warriors
2018-09-21 10:44:29
TR100
Maciej
Sielakow
Pogórze
GetResponse
2018-09-21 10:31:58
TP50|
Artur
Cieściów
Szczecin
Kwadrat Team
2018-09-21 10:11:40
TP100
Katarzyna
Markiewicz
Kluczbork
Sparta Opole
2018-09-20 22:56:18
TP100
Agnieszka
Szpakowska
Opole
Sparta Opole
2018-09-20 22:46:50
TP50|
Tomasz
Melnicki
Szczecin
2018-09-20 22:38:50
TP100
Agata
Masiulaniec
Gdańsk
Biegowy Świat
2018-09-20 21:18:53
TP25|
Joanna
Lewandowska
Rumia
Wiatr we Włosach
2018-09-20 14:11:44
TP25|
Wojciech
Rojek
Gdańsk
Wiatr we Włosach
2018-09-20 14:09:44
TP25|
Katarzyna
Rojek
Gdańsk
Wiatr we Włosach
2018-09-20 14:07:24
TP100
Maciej
Wiechecki
Janów/Skotniki
WiR
2018-09-20 10:28:11
TP100
Arek
Papke
Toruń
MKS Skarmat
2018-09-19 22:12:30
TR50|
Sławomir
Pruszkowski
Warszawa
2018-09-19 21:40:01
TP100
Wiktor Paweł
Skolimowski
Gdynia
2018-09-19 21:59:53
TP100
Sebastian
Bober
Gdynia
2018-09-19 17:44:00
TR100
Marcin
Wójcik
Gdynia
GetResponse
2018-09-19 09:33:06
TR50|
Jarosław
Sewerynek
Gdynia
PCZKRM im. Konrada Wallenroda KRAKEN
2018-09-19 12:16:46
TP50|
Paweł
Żak
Gdańsk
Browery Team Ultimate
2018-09-19 08:24:56
TP100
Mateusz Franciszek
Marcinkowski
Kwidzyn
2018-09-18 23:12:34
TP100
Michał
Frąckowiak
Koziegłowy
Czerwonak Biega
2018-09-18 22:13:00
TP100
Paweł
Stankiewicz
Potasze
Czerwonak Biega
2018-09-18 22:05:49
TP50|
Daniel
Szymkiewicz
Ełk
JW 4808
2018-09-18 21:57:00
TP50|
Karol
Dybowski
Kwidzyn
2018-09-18 14:57:03
TP10
Paulina
Chrapkowska
Gdańsk
Chrapki
2018-09-18 14:12:29
TP50|
Sieczkowska
Ewa
Gołdap
JW 4808
2018-09-18 10:06:19
TP50|
Bartosz
Kubkowski
Starogard Gdański
Krwiożercze Borsuki
2018-09-18 09:09:45
TP50|
Paweł
Wilma
Kłodawa
Krwiożercze Borsuki
2018-09-18 09:03:06
TR200
Maciej
Walter
Dabrowa
Zwijjakchcesz
2018-09-18 07:19:30
TP25|
Maciej
Jankowski
Juszkowo
2018-09-17 20:16:13
TP25|
Marlena
Jankowska
Juszkowo
2018-09-17 20:13:01
TP50|
Andrzej
Fijało
Gdańsk
Krwiożercze Surykatki
2018-09-17 16:26:20
TP50|
Marek
Fijało
Gdańsk
Krwiożercze Surykatki
2018-09-17 16:17:41
TP50|
Cyprian
Fijało
Gdańsk
Krwiożercze Surykatki
2018-09-17 16:15:33
TR200
Anna
Niziolek
Lublin
2018-09-17 16:13:36
TR200
Anna
Niziolek
Lublin
2018-09-17 16:12:06
TP50|
Przemyslaw
Siemaszko
Warszawa
Szelest Źdźbeł
2018-09-17 16:03:19
TP50|
Tomasz
Dawidziak
Gdańsk
Krwiożercze Surykatki
2018-09-17 16:01:40
TM150
Maciej
Kłosowicz
Poznań
Furious Goats
2018-09-17 13:36:47
TR200
Tomasz
Winek
Warszawa
2018-09-17 15:50:14
TM150
Leszek
Herman-Iżycki
Warszawa
2018-09-17 12:52:05
TP25|
Edyta
Wierzbowska-Chrząstek
Gdańsk
Matki na wychodnym
2018-09-17 10:57:39
TP25|
Edyta
Szczepańska-Dolna
Bydgoszcz
Wataha Bydgoszcz/Zdolni-Dolni
2018-09-15 15:51:17
TP25|
Anna
Arendt
Świecie
AFRICA TWIN
2018-09-17 10:12:54
TR100
Michał
Kluczka
Gdańsk
GetResponse
2018-09-17 10:11:51
TR100
Kamil
Wojciuk
Gdynia
Gryź Poduchę
2018-09-17 07:36:00
TP50|
Łukasz
Kubiak
Brzoza
Szelest Źdźbeł
2018-09-16 23:16:17
TP100
Piotr
Pilimon
Prochowice
PPRR
2018-09-16 09:56:56
TP25|
Kajetan
Dolny
Szubin
Wataha Bydgoszcz/Zdolni-Dolni
2018-09-15 15:53:49
TP10
Julia
Chrapkowska
Gdańsk
Chrapki
2018-09-15 13:14:34
TP25|
Hanna
Tomaszewska
Gdańsk
2018-09-14 06:57:37
TP50|
Krzysztof
Becker
Gdańsk
Daleko od szosy
2018-09-15 12:06:05
TR100
Grzegorz
Ceier
Sopot
Rowerek
2018-09-15 09:54:46
TR50|
Szymon
Husiar
Środa Wlkp.
Drużyna Wolf
2018-09-14 15:52:30
TR50|
KAROL
RYTLEWSKI
GDAŃSK
2018-09-15 09:35:24
TP10
Mateusz
Chrapkowski
Gdańsk
Chrapki
2018-09-15 13:13:21
TP50|
Dariusz
Jankowski
Kaplityny
odciski i pęcherze
2018-09-14 14:42:04
TR100
Damian
Owsik
Elbląg
Eurobank
2018-09-14 00:07:35
TP25|
Vasil
Elhovski
Kwidzyn
Eko Volonteer Kwidzyn
2018-09-13 19:37:48
TR50|
Robert
Skuczyński
Gdynia
Pancerne rowery
2018-09-13 16:53:39
TP50|
Marcin
Kościański
Gdańsk
2018-09-14 12:08:45
TP10
Weronika
Rost
Gdańsk
Klub Werka - szybsza od rowerka!
2018-09-13 12:29:41
TP100
Ferdynand
Stelmach
Olsztyn
Odciski i Pęcherze
2018-09-10 21:59:25
TR100
Jędrzej
Rosiek
Mrągowo
2018-09-13 10:08:03
TP100
Sergii
Chernysh
Gdańsk
2018-09-13 00:18:44
TP100
Daniel
Talaśka
Pruszcz Gdański
CośByćMusiZaZakrętem
2018-09-13 10:02:36
TR200
Bartłomiej
Glaas
Gdynia
NEXUS Team
2018-09-13 08:31:30
TP10
Stanisław
Łukowski
Tryszczyn
Deep Forest
2018-09-13 07:08:07
TP25|
Elena
Zhukova
Gdańsk
Lufthansa
2018-09-13 00:10:07
TP50|
Jakub Bolesław
Miechowiecki
Bydgoszcz
2018-09-12 12:46:28
TP10
Piotr
Kamiński
Gdynia
KiviTeam
2018-09-11 20:37:30
TM150
Kamil
Dopke
Warzno
OSP Bojano
2018-09-12 22:39:23
TP100
Łukasz
Widziszowski
Warszawa
WOSP
2018-09-12 16:18:38
TP50|
Jan
Butkiewicz
Straszyn
Nieulotni
2018-09-12 13:36:50
TP100
Adam Juliusz
Władziński
Gdynia
Leśna Szkółka
2018-09-12 12:39:30
TR50|
michal
malinowski
olecko
15 gołdapski pułk przeciwlotniczy
2018-09-12 12:21:46
TP10
Tomasz
Bagiński
Kwidzyn
Team Mateo
2018-09-12 10:52:16
TP10
Mateusz
Bagiński
Kwidzyn
Team Mateo
2018-09-12 10:54:10
TR200
kamil
Puka
Żmigród
KaroLTaam-Narty@Rower
2018-09-12 10:09:39
TR20|
Jolanta
Ostaszkiewicz
Wroclaw
Ptaszniki
2018-09-12 08:49:48
TR50|
Szymon
Budrejko
Gdańsk
RAD
2018-09-12 09:34:14
TR100
Grzegorz
Cucjew
Gdynia
Dwa Pedały
2018-09-12 08:00:16
TP50|
Marcin
Majewski
Bydgoszcz
Cb 163
2018-09-12 06:34:38
TP10
Karol
Kamiński
Gdynia
2018-09-11 20:42:10
TR20|
Ewelina
Wasiewska
Kwidzyn
2018-09-11 20:41:58
TP10
Emilia
Kamińska
Gdynia
KiviTeam
2018-09-11 20:41:02
TP10
Małgorzata
Kamińska
Gdynia
KiviTeam
2018-09-11 20:39:54
TP50|
Przemek
Szlaszyński
Gołdap
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2018-09-11 18:16:37
TR50|
Magdalena
Czubalska
Pruszków
CST
2018-09-10 23:33:06
TP50|
Bogdan
Rycerski
Iłowa
15BZ
2018-09-11 15:41:48
TR50|
Anna
Jagoda
Rumia
BigYellowFoot Adventure Team
2018-09-11 12:21:31
TP25|
Bartosz Michał
Pis
Gdańsk
biegowyświat.pl
2018-09-11 14:48:13
TP100
Maja
Studzinska
Warszawa
WOSP
2018-09-11 14:25:13
TP50|
Szymon
Ślósarski
Bydgoszcz
CB 163
2018-09-11 12:35:17
TP100
Radosław
Mysłek
Konstancin-Jeziorna
WOSP
2018-09-11 12:19:25
TR200
Rafał
Czubalski
PRUSZKÓW
CST
2018-09-10 23:38:21
Wybie
Robert
Nowicki
Raclaw
mumieMtb4fun
2018-09-23 20:30:08
TR200
Damian
Sprutta
Niemarzyn
karoltaam
2018-09-11 12:08:40
TP50|
Szymon
Kołelis
Gdańsk
SSSŻO
2018-09-11 00:05:45
TR50|
Aleksandra
Świeżyńska
gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
2018-09-10 23:40:55
TP50|
Łukasz
Tamborski
Bezrzecze
Którędy do Domu?
2018-09-10 23:38:10
TP50|
Szymon
Tamborski
Szczecin
Którędy do Domu?
2018-09-10 23:38:09
TR50|
Monika
Kozłowska
Warszawa
CST
2018-09-10 23:37:02
TR50|
Maciej
Czubalski
Pruszków
CST
2018-09-10 23:35:12
TP100
Ela
Świderska-Tyszka
Warszawa
ślimaczki
2018-09-10 23:33:06
TR200
Andrzej
Czubalski
Pruszków
CST
2018-09-10 23:29:53
TP100
Krzysztof
Kowalczyk
Warszawa
ślimaczki
2018-09-10 23:24:19
TR50|
Piotr
Sobczak
Gdańsk
KFUCK
2018-09-10 23:21:27
TP25|
Przemysław
Jędras
Kwidzyn
UMKS Kwidzyn
2018-09-10 23:20:11
TP100
Piotr
Kopacz
Gdynia
Kopi
2018-09-10 23:13:33
TM150
Tomasz
Czerwiński
Skierniewice
KS TĘCZA
2018-09-10 23:04:16
TP50|
Arkadiusz
Końpa
Bydgoszcz
CB163 Bydgoszcz
2018-09-10 22:57:04
TP50|
Piotr
Szudziński
Gdańsk
Pstrąg
2018-09-10 22:47:50
TR200
Bartosz
Daszczyński
Pruszcz Gdański
Po trupach do celu
2018-09-10 22:45:57
TM150
Hubert
Aszyk
Warszawa
KS TĘCZA
2018-09-10 22:43:38
TR50|
Tymon
Hoffmann
Gdańsk
H-Core
2018-09-10 22:45:29
TR50|
Zdobysław
Hoffmann
Gdańsk
H-Core
2018-09-10 22:43:02
TP50|
Krzysztof Tomasz
Winkler
Bydgoszcz
Jakieś Kluski
2018-09-10 22:32:39
TP25|
Robert
Płaczkiewicz
Bydgoszcz
SOL3
2018-09-10 22:37:27
TP100
Michał
Ludwicki
Warszawa
KUMPLE
2018-09-10 22:32:27
TP50|
Michał
Dominik
Bydgoszcz
Jakieś Kluski
2018-09-10 22:29:48
TP50|
Mateusz
Solański
Gdańsk
Gdańsk
2018-09-10 22:27:11
TP50|
Marek
Harackiewicz
Gdynia
Jezioro
2018-09-10 22:17:40
TP100
Patryk
Kwieciński
Tomaszów Mazowiecki
KTN Łowcy Przygód
2018-09-10 22:16:47
TR50|
Paula
Kowalska
Słupsk
Piaściaki
2018-09-10 22:15:07
TP50|
Michał
Gliniecki
Gdańsk
Gdańsk
2018-09-10 22:15:02
TR50|
Kamil
Olszewski
Słupsk
Piaściaki
2018-09-10 22:09:55
TP50|
Paweł
Jurkiewicz
Warszawa
Błażej
2018-09-10 22:07:00
TR50|
Krzysztof
Czajkowski
Brodnica
R2G
2018-09-10 22:04:56
TM150
Łukasz
Kaliszczak
Poznań
Coolarze
2018-09-10 22:00:25
TR50|
Michał
Wollschlaeger
Gdańsk
Drużyna Wolf
2018-09-10 21:58:25
TP25|
Jakub
Mollin
Odry
ODRY
2018-09-10 21:57:38
TP10|
Tomasz
Królik
Pogórze
Zawzięty
2018-09-10 21:56:30
Wybie
Łukasz
Kaliszczak
Poznań
Coolarze
2018-09-10 21:56:07
TP50|
Wojtek
Maćkowiak
Poznań
Drużyna A
2018-09-10 21:53:53
TP25|
Zdzisław
Mollin
Odry
ODRY
2018-09-10 21:53:39
TP10
Nikodem Maciej
Królik
Pogórze
Zawzięty
2018-09-10 21:51:14
TP25|
Natalia
Fierek
Gdańsk
Fewika
2018-09-10 21:51:06
TP50|
Alicja
Borowczyk
Poznań
Drużyna A
2018-09-10 21:50:32
TP25|
Dariusz
Felskowski
Gdańsk
Fewika
2018-09-10 21:48:15
TR50|
Maciej
Kuta
Słupsk
Piasciaki
2018-09-10 21:49:21
Wybie
Wojtek
Maćkowiak
Poznań
Drużyna A
2018-09-10 21:47:07
TR50|
Paweł
Wollschlaeger
Gdańsk
Drużyna Wolf
2018-09-10 21:42:59
TP10
Leo
Kiewisz
Gdańsk
Drużyna Czarnego Rycerza
2018-09-10 21:24:04
TP25|
Leszek
Kaliszczuk
Gdynia
Fewika
2018-09-10 21:40:34
TP25|
Grzegorz
Witczak
Gdańsk
Fewika
2018-09-10 21:35:57
TP25|
Mariusz
Sikorski
Gdańsk
Poker Face
2018-09-10 21:35:54
TP25|
Anna
Sikorska
Gdańsk
Poker Face
2018-09-10 21:33:39
TP25|
Przemysław
Ptaszyński
Gdańsk
Straznicy
2018-09-10 21:29:28
TR100
Andrzej
Dalasinski
Granica
Kuźnia Triathlonu
2018-09-10 21:26:48
TP25|
Pawel
Nadowski
Gdansk
Straznicy
2018-09-10 21:22:48
TP100
Tomasz
Pliszka
Prądki
AToM
2018-09-10 21:08:58
TM150
Przemysław
Kijak
Swarzędz
Coolarze
2018-09-10 21:21:13
TP25|
Robert
Kacprzak
Gdansk
Straznicy
2018-09-10 21:19:56
TP50|
Magdalena
Ciarkowska
Iłowa
Skyrunning Poland
2018-09-10 21:17:40
TR100
Sebastian Jakub
Ropel
Wejherowo
1 STO w Gdyni
2018-09-10 21:18:56
TP10
Wojciech
Kiewisz
Gdańsk
Drużyna Czarnego Rycerza
2018-09-10 21:22:25
TR50|
Krzysztof
Sawon
Banino
-
2018-09-10 21:16:49
TP25|
Szymon Henryk
Majchrzak
Gdansk
Straznicy
2018-09-10 21:07:34
TR100
Aleksandra
Gralak
Kidzyn
TruchłoKomturaTeam
2018-09-10 21:06:52
TR100
Tomasz
Brodowski
Toruń
POLBRUK!
2018-09-10 21:05:49
TR100
Grzegorz
Marcinkiewicz
Warszawa
Nasz Bike Team
2018-09-10 21:09:03
TR100
Grzegorz
Gralak
Gdańsk
TruchłoKomturaTeam
2018-09-10 21:03:53
TR200
Mateusz
Drażan
Warszawa
KSAT
2018-09-09 22:07:29
TR100
Alicja
Marcinkiewicz
Warszawa
Nasz Bike Team
2018-09-10 20:58:30
TP25|
Maciej
Chroł
Lębork
Żelazne szekle
2018-09-10 20:45:09
TP100
Jacek
Zacharek
Tczew
STOLEC_STALINA
2018-09-10 20:58:16
TP50|
Magdalena
Bacławska
Olsztyn
Geobohaterzy
2018-09-10 20:58:06
TP25|
Kinga
Grochowalska
Mława
Żelazne szekle
2018-09-10 20:49:48
TR50|
Robert
Gmaj
Pobiedziska
nie
2018-09-10 20:43:31
TR100
Maciej
Wysocki
Solec Kujawski
Królowie Lasu
2018-09-10 20:39:29
TR200
Kamil
Biskupski
Warszawa
brak
2018-09-10 20:12:46
TP100
Arek
Szulawa
Świnoujscie
822
2018-09-10 20:42:07
TP10
Julia
Cyran
Sztum
Cyranki
2018-09-10 20:40:55
TR50|
Michał
Gmaj
Pobiedziska
nie
2018-09-10 20:40:44
TR100
Marcin
Ciupa
Łódź
UKS Orientuś/SNG Wildducks
2018-09-10 20:38:20
TP100
Oleksandr
Lysakov
Pruszcz Gdański
ACHUJPRYGODO
2018-09-10 20:36:15
TP10|
Sebastian
Cyran
Sztum
Cyranki
2018-09-10 20:33:07
TR50|
Joanna
Więcielewska
Gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
2018-09-10 20:34:27
TR100
Marek
Kaszewski
Bąkowo
KKG
2018-09-10 20:31:13
TR50|
aleksander
stachurski
Kamionka
STACHURSKI
2018-09-10 20:29:13
TP100
Mateusz
Sopata
Gdańsk
ACHUJPRZYGODO
2018-09-10 20:30:07
TR50|
mariusz
stachurski
kamionka
STACHURSKI
2018-09-10 20:26:09
TP25|
Tomasz
Owczarski
Chojnice
WKS CHOJNICE
2018-09-10 20:23:22
TR20|
Jolanta
Ostaszkiewicz
Wroclaw
Ptaszniki
2018-09-10 20:20:56
TP25|
Robert
Wagner
Nadarzyn
Żelazne szekle
2018-09-10 20:19:16
TR20
Pola
Ostaszkiewicz
Wrocław
Ptaszniki
2018-09-10 20:15:55
TR20
Jakub
Ostaszkiewicz
Wrocław
Ptaszniki
2018-09-10 20:13:30
TP25|
Bartłomiej
Domański
Warszawa
Gerwazy i Protezy
2018-09-10 20:05:56
TP10|
Paweł
Aksiuto
Marcinkowo
Aksiutki
2018-09-10 19:19:53
TR20|
Jarosław
Pokora
Brzeg Dolny
niepokorni
2018-09-10 19:59:43
TP25|
Anna
Pakisz
Klebark Wielki
Fewika
2018-09-10 19:49:46
TR20
Adela
Pokora
Brzeg Dolny
niepokorni
2018-09-10 19:57:44
TR20|
Katarzyna
Pokora
Brzeg Dolny
niepokorni
2018-09-10 19:55:42
TP100
Tomasz
Krasowski
Wrocław
Wrocław
2018-09-10 19:53:55
TR50|
Karol
Maliszewski
Gdańsk
NIIENAŻARTE LWY
2018-09-10 19:37:40
TP25|
Monika
Paziewska
Koszalin
Fewika
2018-09-10 19:33:14
TR100
Radosław
Walentowski
Skierniewice
LosMaruderos
2018-09-10 14:24:08
TP100
Krystian
Ogar
Świnoujscie
822
2018-09-10 19:37:38
TR100
Mariusz
Jarecki
Gdańsk
GRBS
2018-09-10 19:37:00
TR100
Jakub
Girjat
Gdańsk
Gryź Poduchę
2018-09-10 19:36:34
TR100
Łukasz
Darmach
Gdańsk
-
2018-09-10 19:32:48
TP10
Michalina
Aksiuto
Marcinkowo
Aksiutki
2018-09-10 19:25:38
TP50|
Rafał
Krawczak
Poznań
Poznań
2018-09-10 19:24:53
TP10
Kajetan
Aksiuto
Marcinkowo
Aksiutki
2018-09-10 19:23:37
TP10|
Agnieszka
Zygmunt-Aksiuto
Marcinkowo
Aksiutki
2018-09-10 19:22:08
TP100
Łukasz
Zupnik
Świnoujście
822
2018-09-10 19:11:42
TR200
Maciej
Szkudlarz
Rawicz
karoltaam
2018-09-10 18:58:57
TR200
Wojciech
Sudolski
Rawicz
karoltaam
2018-09-10 18:56:41
TP50|
Tomasz
Kmieć
Gdańsk
Abcados
2018-09-10 18:55:57
TR200
Wojciech
Sudolski
Rawicz
karoltaam
2018-09-10 18:50:34
TR100
Ewelina
Roziewska
Gdańsk
Lea Group
2018-09-10 18:50:10
TM150
Tomasz
Skrzypiński
Swarzędz
-
2018-09-10 18:47:58
TP50|
Magdalena Maria
Kowalska
Warszawa
SKPB Warszawa
2018-09-10 18:41:17
TR50|
Krzysztof
Dębski
Kowale
RAD
2018-09-10 18:40:00
TP50|
Wojciech
Chojnacki
Ostrów Wlkp.
Masters of Disasters
2018-09-10 18:33:04
TP25|
Michał Jerzy
Buze
Gdynia
Swarovski
2018-09-10 18:37:13
TP100
Andrzej
Wałdoch
Elland
Sosenka Borsk
2018-09-10 18:30:35
TR100
Jan
Miller
Gdańsk
J&J
2018-09-10 18:16:11
TP100
Daniel
Skalski
Kwidzyn
SKAŁA
2018-09-10 18:17:36
TR100
Joanna
Miller
Gdańsk
J&J
2018-09-10 18:14:55
TP10|
Radosław
Piastowski
Gdańsk
Biegnące Pączki
2018-09-10 18:09:04
TP10|
Karolina
Wszeborowska
Gdańsk
Biegnące Pączki
2018-09-10 18:06:28
TR200
Andrzej
Buchajewicz
Rotmanka
MCkwadrat
2018-09-10 17:58:29
TP50|
Barbara
Fronczkowska
Łódź
WiR
2018-09-10 17:56:14
TP25|
DARIUSZ
NOWAK
OTUSZ
brak
2018-09-10 17:43:45
TM150
Mikołaj
Bluj
Gdynia
Lukas & Miki
2018-09-10 17:35:11
TP100
Piotr
Zacharek
Tczew
P&P Team
2018-09-10 17:34:40
Wybie
DARIUSZ
NOWAK
OTUSZ
brak
2018-09-10 17:34:10
TR200
Sławomir
Banasik
Warszawa
Rowerowo i Kajtowo RiK
2018-09-10 17:16:21
TP100
Rafal
Raszkiewicz
Lubiaz
PP-RR
2018-09-10 17:12:51
TR50|
Tomasz
Wawrzyniak
Gdańsk
Brokuły
2018-09-10 17:03:50
TR50|
Monika
Łukasiewicz
Gdańsk
Brokuły
2018-09-10 16:59:21
TP10
Paulina
Dargacz
Niestępowo
Dargacze team
2018-09-10 16:46:43
TR50|
adam
zieliński
łódź
adam zieliński
2018-09-10 16:43:37
TP10|
joanna
zielińska
łódź
joanna zielińska
2018-09-10 16:38:16
TP10|
Arkadiusz
Dargacz
Niestępowo
Dargacze team
2018-09-10 16:36:05
TP50|
Kamil
Milanowski
Gabryelin
-
2018-09-10 16:21:34
TP25|
Jarosław
Bartczak
Papowo Toruńskie
UMKS Orkan Ostróda
2018-09-10 16:19:03
TP25|
Iwona
Bartczak
Papowo Toruńskie
UMKS Orkan Ostróda
2018-09-10 16:16:55
TR50|
Karol
Szykowny
Starogard Gd.
NIENAŻARTE TYGRYSY
2018-09-10 16:03:22
TP50|
Paweł
Doroszkiewicz
Warszawa
-
2018-09-10 16:06:08
TR50|
Jarek
Czajka
Starogard Gd.
NIENAŻARTE TYGRYSY
2018-09-10 16:00:38
TP25|
Karina
Mańkowska
Starogard Gd.
NIENAŻARTE TYGRYSY
2018-09-10 15:58:21
TP25|
Arkadiusz
Koralewski
Gdańsk
undefined
2018-09-10 15:43:43
Wybie
Asia
Zawadzka
Kwidzyn
LoVeLoVa czwórka
2018-09-10 15:58:07
Wybie
Lena
Zawadzka
Kwidzyn
LoVeLoVa czwórka
2018-09-10 15:57:00
TP10
Martyna
Antosiak
Kwidzyn
LoVeLoVa czwórka
2018-09-10 15:55:39
TP50|
Bartłomiej
Więcek
Bielsko-Biała
Masters of Disasters
2018-09-10 15:55:28
Wybie
Wioleta
Szczuka
Kwidzyn
LoVeLoVa czwórka
2018-09-10 15:53:37
TR200
Jadwiga
Zielińska
Gorzów Wlkp.
MTB4FUN
2018-09-10 15:46:59
TP100
Konrad
Oberland
Kwidzyn
Traktor Team Gmina Kwidzyn
2018-09-10 15:43:03
TP25|
Anna Justyna
Filar
Kwidzyn
Anna Filar
2018-09-10 14:30:23
TR100
Mikołaj
Morawski
Gdańsk
WARMA Team
2018-09-10 15:15:04
TP50|
Tadeusz
Szczęsny
Gdańsk
Kacpery
2018-09-10 15:02:09
TP25|
Anna
Orlikowska
Człuchów
Anna Orlikowska
2018-09-10 14:35:21
TP25|
Gabriela
Mateusiak
Kwidzyn
Gabriela Mateusiak
2018-09-10 14:38:33
TP25|
Andrzej
Gałuszka
Gdynia
Gdynia2005
2018-09-10 15:23:21
TP25|
Julia
Dzianach
Gdansk
Pędzące dziki
2018-09-10 14:32:56
TP100
Tymon
Kukier
Gdańsk
Tik-Tak
2018-09-10 14:28:45
TP25|
Agata
Ruchlewicz-Dzianach
Gdansk
Pędzące dziki
2018-09-10 14:28:28
TP100
Kacper
Kukier
Gdańsk
KTN Łowcy Przygód
2018-09-10 14:24:49
TP25|
Łukasz
Dzianach
Gdansk
Pędzące dziki
2018-09-10 14:31:17
TR100
Rafał
Kwarciany
Gdynia
Comarch
2018-09-10 14:12:09
TR100
Witold
Reszka
Gdańsk
Ironteam3city
2018-09-10 10:30:10
TP10
Wojtek
Nowak
Gdynia
Nowak@SON
2018-09-10 14:06:06
TP100
Mirosław
POBIKROWSKI
RUMIA
Marynarka Wojenna
2018-09-10 13:57:48
TP10|
Andrzej
Nowak
Gdynia
Nowak@SON
2018-09-10 14:04:08
TM150
Michał
Bałchanowski
Gdańsk
Morenka Team
2018-09-10 14:00:47
TP100
Zbigniew
Król
Warszawa
Smashing Pąpkins
2018-09-10 13:59:15
TR50|
Lech
Wołodkowicz
Gdańsk
ROMEKO marine Team
2018-09-10 13:54:37
TR100
Dawid
Lewandowski
Bydgoszcz
ZZJ
2018-09-10 13:29:34
TP25|
Halina
Biziuk
Szczytno
UMKS ORKAN Ostróda
2018-09-10 12:24:12
TR50|
Piotr
Choma
Gdańsk
ROMEKO marine Team
2018-09-10 13:50:27
TP25|
Agnieszka
Wagner
Warszawa
Żelazne szekle
2018-09-10 13:32:38
TP25|
Bartosz
Chroł
Warszawa
Żelazne szekle
2018-09-10 13:30:47
TP50|
Kamila
Ścisłowska
Gdansk
BoląNóżki
2018-09-10 13:27:33
TR100
Marcin
Chmielewski
Bydgoszcztlen
ZZJ
2018-09-10 13:26:08
TP50|
Krzysztof
Ratajczak
Gdynia
BoląNóżki
2018-09-10 13:21:14
TP50|
Marek
Sierpień
Toruń
Masters of Disasters
2018-09-10 13:22:16
TP50|
Aleksandra
Herzke
Stare Marzy
Ekoton
2018-09-10 13:08:16
TR100
Tomasz
Kokociński
Warszawa
Trzydziestkapiątka
2018-09-10 12:46:13
TR100
Jacek
Rokicki
Elblag
FINES Lidzbark Warminski
2018-09-10 12:56:36
TR100
Maciej
Ślósarczyk
Gdańsk
Trolino
2018-09-10 12:43:48
TR100
Dominika
Ślósarczyk
Gdańsk
Trolino
2018-09-10 12:40:21
TP50|
Dariusz
Szyca
Gdańsk
DSFS
2018-09-10 12:38:01
TP50|
Filip
Szyler
Gdańsk
DSFS
2018-09-10 12:33:52
TP50|
Karolina
Szymońska
Gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
2018-09-10 12:33:04
TP50|
Marcin
Żochowski
Sopot
BigYellowFoot Adventure Team
2018-09-10 12:28:39
TR100
Marcin
Usowski
Warszawa
Trzydziestkapiątka
2018-09-10 12:20:12
TR200
Sławomir
Brechelke
Kosakowo
Oficjalny chuligan ojca Tadeusza
2018-09-10 11:44:40
TR100
Jacek
Rokicki
Elblag
FINES Lidzbark Warminski
2018-09-10 12:16:51
TR20
Karolina
Koseła
Stara Wieś
trinity 3
2018-09-10 12:08:33
TR100
Dominik
Wołodźko
Olsztyn
-----
2018-09-10 12:15:21
TR200
karol
Golembka
Rawicz
KaroLTaam-Narty@Rower
2018-09-10 12:12:36
TR20
Paulina
Koseła
Stara Wieś
trinity 3
2018-09-10 12:10:14
TR20|
Katarzyna
Juszczak-Koseła
Stara Wieś
trinity 3
2018-09-10 12:06:45
TR50|
Krzysztof
Koseła
Stara Wieś
trinity 2
2018-09-10 11:56:34
TP50|
Marcin
Majewski
Bydgoszcz
Cb 163
2018-10-08 23:53:50
TP50|
Paweł
Żak
Gdańsk
Browery Team
2018-09-10 12:06:27
TP50|
Bartosz
Zawada
Bydgoszcz
CB 163
2018-09-10 12:03:27
TR50|
Piotr
Koseła
Stara Wieś
trinity 2
2018-09-10 11:58:35
TR50|
Paweł
Pieciukiewicz
Gdańsk
NIENAŻARTE TYGRYSY
2018-09-10 11:56:15
TR100
Michał
Kulwikowski
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-09-10 11:51:17
TR100
Pawel
Chylak
Gdansk
Archeo
2018-09-10 11:49:42
TP10|
Michał
Wroński
Kwidzyn
Piwniczanie
2018-09-10 11:49:34
TP50|
Kamila
Ścisłowska
Gdynia
Bolą Nóżki
2018-09-10 11:47:40
TP50|
MARTA
KĄTNIK
GDAŃSK
BOB
2018-09-10 11:44:31
TP50|
Wojciech
Rawicki
Gdańsk
BoB
2018-09-10 11:39:37
TP50|
Piotr
Kątnik
Gdańsk
BoB
2018-09-10 11:38:00
TR100
Mariusz
Młyński
Gdańsk
Majrusz 73
2018-09-10 11:35:14
TP50|
Jacek
Rakiej
Gdynia
BoB
2018-09-10 11:32:36
TR50|
Kamila
Radzieńska
Gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
2018-09-10 11:31:03
TP100
Marcin
Wilhelmi
Poznań
Brak
2018-09-10 11:30:25
TR200
Rafał
Marciniuk
Rumia
RADMOR team
2018-09-10 11:29:52
TP50|
Anna
Zając
Warszawa
SKPB Warszawa
2018-09-10 11:29:50
TP25|
Wojciech
Wycichowski
Ostaszewo
MADY
2018-09-10 11:20:33
TP25|
Karolina
Suchojad
Gdańsk
NIENAŻARTE TYGRYSY
2018-09-10 11:23:25
TP100
Przemysław
Witczak
Warszawa
Dreamtime Trails
2018-09-10 11:15:41
TP100
Dariusz
Boguta
Gdańsk
Nieloty
2018-09-10 11:06:42
TP100
Jolanta
Hys
Gdańsk
Nieloty
2018-09-10 11:08:52
TR100
Wiesław
Jańczak
Bydgoszcz
Bydgoszcz
2018-09-10 10:59:32
TR100
Maciej
Krauze
Turze
Magic Team
2018-09-10 10:56:35
TP50|
Karolina
Napierała
Bydgoszcz
CB 163
2018-09-10 10:54:00
TR50|
Ryszard
Kurkowski
Elbląg
Elbląg
2018-09-10 10:52:25
TP100
Piotr
Bąk
Pruszcz Gdański
JOS
2018-09-10 10:51:53
TR100
Szymon
Gajda
Gdańsk
Brak
2018-09-10 10:49:37
TP100
Szymon
Zabrocki
Czersk
STK "LUKS" POL Czersk
2018-09-10 10:49:00
TR100
Paweł
Borek
Gdańsk
Brak
2018-09-10 10:45:43
TP100
Wojciech
Pronobis
Pruszcz Gdański
JOS
2018-09-10 10:43:15
TM150
Stanisław
Ruchlicki
Białystok
Białystok
2018-09-10 10:40:13
TP25|
Michał
Szwebs
Łask
Platypus
2018-09-10 10:35:37
TR50|
Beata
Reszka
Gdańsk
Ironteam3city
2018-09-10 10:25:28
TR100
Bartosz
Staniszewski
GDAŃSK
Pięty Szalonego Gnoma i spółka
2018-09-10 10:24:09
TP100
Michał
Jędroszkowiak
Książ Wielkopolski
inov-8
2018-09-10 10:16:09
TP50|
Dariusz
Krajewski
Sopot
Dzikie Mopsy
2018-09-10 09:57:56
TP25|
Tomasz
Chojnowski
Toruń
Banda Łysego
2018-09-10 09:57:27
TP25|
Tomasz
Sosnowski
Drewnica
Tomasz Sosnowski
2018-09-10 09:54:56
TR100
Grzegorz
Ćwikliński
Straszyn
SKURCZE & ZAKWASY
2018-09-10 09:54:15
TP100
Jakub
Król
Gniezno
No Excusses Team
2018-09-10 09:36:36
TR50|
Marcin
Kotłowski
Gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
2018-09-10 09:36:16
TP100
Paweł
Pękała
Gniezno
Czahadymi
2018-09-10 09:32:55
TP10|
Inga
Zielińska
Orpelów
Inga Zielińska
2018-09-10 09:35:52
TR50|
Rafał
Rutkowski
Orpelów
Rafał Rutkowski
2018-09-10 09:32:11
TP25|
ADAM
LISOWSKI
GDAŃSK
GRAWITACJA GDAŃSK
2018-09-10 09:28:09
TR50|
Tomasz
Gojtowski
Gdynia
WARTSILA
2018-09-10 09:10:35
TR100
Karol
Grzesik
Warszawa
AiK
2018-09-10 09:22:21
TP50|
Łukasz
KRZOWSKI
Warszawa
CRESZCZE
2018-09-10 09:20:40
TP100
Marcin
Koziol
Kraków
Bolimię Noga
2018-09-10 09:19:43
TR50|
Szymon Mieczysław
Mikołajewski
Gdańsk
Dziki Północy
2018-09-10 09:15:09
TP100
JAN
KULKA
POGÓRZE
KOZACY Z WYBRZEŻA
2018-09-10 09:14:20
TP50|
Mikołaj
Kołakowski
Reda
Nieulotni
2018-09-10 09:11:56
TR50|
Jakub
Knitter
Gdynia
Bank BPH Cyclists Team
2018-09-10 09:09:34
TP50|
Łukasz
Wiśniewski
Grudziądz
-
2018-09-10 09:02:45
TR50|
Dariusz
Barszczewski
Gdynia
WARTSILA
2018-09-10 09:07:28
TP100
JAKUB
HUBERT
Pogórze
1wtravel.pl
2018-09-10 09:06:44
TR50|
Jacek
Czajka
Olsztyn
Purda
2018-09-10 09:05:05
TM150
Piotr
Veith
Olsztyn
AKT Olsztyn
2018-09-10 09:05:34
TR50|
Karol
Pacholski
Gdańsk
WARTSILA
2018-09-10 09:09:34
TR50|
Kamil
Rybak
Marcinkowo
Purda
2018-09-10 09:03:29
TM150
Daniel
Kokłowski
Elbląg
AKT Olsztyn
2018-09-10 09:01:57
TR50|
Renata
Rybak
Marcinkowo
Purda
2018-09-10 09:01:39
TR100
Bartosz
Bukowski
Gdańsk
Vector
2018-09-10 08:53:53
TR200
Jacek
Wożniak
Gdańsk
Struchol
2018-09-10 09:03:03
TP100
Marcin
Cygan
Dobrcz
AToM
2018-09-10 17:10:11
TR100
Mariusz
Bożyczko
Elbląg
Perełki z Elbląga
2018-09-10 08:52:37
TR100
Adam
Soroka
Gdynia
No club
2018-09-10 08:36:15
TP25|
Ewa
Lewoń
Chełmno
Orkan Ostróda
2018-09-10 08:24:49
TR100
Marcin
Florkiewicz
Elbląg
Trener
2018-09-10 08:30:44
TR200
Elżbieta
Nowacka
Koszalin
Roweria/Nietoperze
2018-09-10 08:26:31
TR50|
Anna
Pergoł
Gdańsk
Witaj Przygodo
2018-09-10 08:25:37
TM150
Łukasz
Otolski
Warszawa
ind
2018-09-10 08:23:46
TP25|
Agnieszka
Henszel
Szczecin
Solwin
2018-09-10 08:13:29
TP10
Antoni
Jaroszewski
Tryszczyn
Deep Forest
2018-09-10 00:53:41
TR50|
Bogusław
Pergoł
Gdańsk
Witaj Przygodo
2018-09-10 08:23:21
Wybie
Anna
Pergoł
Gdańsk
Witaj Przygodo
2018-09-10 08:18:41
TP25|
Hubert
Henszel
Szczecin
Skolwin
2018-09-10 08:18:11
TP25|
Aleksandra
Henszel
Szczecin
Skolwin
2018-09-10 08:08:49
TR100
Tomasz
Sitek
Gdańsk
Archeo
2018-09-10 08:06:58
TP50|
Rafał
Dulski
Grudziądz
KInO Ekoton Grudziądz
2018-09-10 07:46:11
TR100
Jakub
Glaser
Gdańsk
Archeo
2018-09-10 08:04:03
TP25|
Feliks
Kaczanowski
Krutyń
OSP Krutyń
2018-09-10 07:30:59
TR100
Ryszard
Borko
Gdynia
KS Pidrina Gdynia
2018-09-10 07:16:06
TP25|
Anna Alicja
Bakalarska
Gdańsk
LPP Team
2018-09-10 07:20:09
TR200
Marek
Kilian
Suwałki
Kulawi Krulowie
2018-09-10 07:03:19
TP50|
Wiesław
Rusak
Ełk/Chruściele
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-09-10 06:59:41
TP50|
Magdalena
Klepuszewska
Olsztyn
Wybrzeże Klatki Schodowej
2018-09-10 06:52:34
TP50|
Maciej
Jaskulski
Olsztyn
Wybrzeże Klatki Schodowej
2018-09-10 06:51:01
TR100
Tadeusz
Kałka
Rawicz
nie
2018-09-10 04:55:57
TR100
Krzysztof
Sawicki
Masłowo
nie
2018-09-10 04:51:42
TP10
Anna
Jaroszewska
Tryszczyn
Deep Forest
2018-09-10 00:48:50
TR50|
Marcin
Wasilczyk
Gdansk
Kainos biega
2018-09-09 23:23:42
TP100
Jan
Wójcik
Warszawa
Kumple
2018-09-10 00:15:37
TR100
Łukasz
Świtoń
Ostrzeszów
Ostrzeszów
2018-09-09 23:54:05
TP25|
Agnieszka
Witkowska
Braniewo
Plants vs zombies
2018-09-10 00:07:29
TR100
Roman
Rynkiewicz
Bojano
Vector
2018-09-10 00:03:11
TP50|
Robert
Majkowski
Wejherowo
Mufmend - Klub Sportowy
2018-09-09 23:59:57
TR100
Tomasz
Konieczny
Lipka
Grupa Rowerowa Lipka
2018-09-09 23:45:14
TR50|
Eryk
Mosor
Warszawa
The Mosors
2018-09-09 23:33:43
TP25|
Martyna
Zmuda
Gdynia
Dzikie Kuny
2018-09-09 21:11:46
TR100
Krystyna
Konieczna
Lipka
Grupa Rowerowa Lipka
2018-09-09 23:42:30
TR100
Joanna
Konieczna
Lipka
Grupa Rowerowa Lipka
2018-09-09 23:38:54
TP25|
Magdalena
Nowak - Wszelaczyńska
Gdańsk
Fregata
2018-09-09 23:35:49
TP25|
Grzegorz
Wszelaczyński
Gdańsk
Fregata
2018-09-09 23:32:05
TR50|
Daniel
Friede
Przechlewo
Frytka Dawaj
2018-09-09 23:29:14
TR50|
Paweł
Mosor
Warszawa
The Mosors
2018-09-09 23:28:53
TP25|
Beata
Sawaniewska
Malbork
Łowca ślimaków
2018-09-09 23:24:55
TP25|
Łukasz
Maciejewski
Gdańsk
The Lost
2018-09-09 23:24:34
TM150
Łukasz
Kolasa
Gdynia
Laspalmas.pl
2018-09-09 23:16:32
TP25|
Joanna
Grzegorzewska
Gdańsk
poczekam na Was na mecie
2018-09-09 23:09:25
TP25|
Tomasz
Grzegorzewski
Gdańsk
poczekam na Was na mecie
2018-09-09 23:06:19
TP100
Krzysztof
Mierzejewski
Świnoujście
-
2018-09-09 23:05:10
TM150
Dariusz
Bogumił
Warszawa
Team 360º
2018-09-09 23:04:37
TP50|
Tomasz
Kobus
Warszawa
DeadStorm
2018-09-09 22:57:46
TR200
Darek
Ławecki
Człuchów
Tripaka Człuchów/Przechlewo
2018-09-09 22:54:23
TR200
Bartosz
Kuczkowski
Gdańsk
!
2018-09-09 22:51:36
TP50|
Dominika
Borek
Warszawa
Żurek
2018-09-09 22:49:46
TR100
Jacek
Kostrzewa
Kalisz
Tańczący z kompasem
2018-09-09 22:47:21
TP50|
Diana
Gordon
Warszawa
KU AZS WAT Warszawa
2018-09-09 22:47:22
TP100
Piotr
Budnarowski
Kościerzyna
fizjokoscierzyna.pl
2018-09-09 22:47:00
TP50|
Maciej
Gędziorowski
Pionki
KU AZS WAT Warszawa
2018-09-09 22:44:24
TR200
Adam
Marciniuk
Rumia
RADMOR team
2018-09-09 22:46:04
TR100
Sławek
Megger
Gdańsk
Królowie Lasu
2018-09-09 22:39:30
TR100
Andrzej
Górski
Lubawa
Debiutanci
2018-09-09 22:34:41
TP100
Marcin
Zajac
Warszawa
NWE Warszawa
2018-09-09 22:21:38
TR100
Krzysztof
Szyngwelski
Wejherowo
-
2018-09-09 22:20:38
TP25|
Anna
Lango-Maziarz
Gdańsk
Kabanosy
2018-09-09 22:20:07
TR200
Piotr
Buciak
Warszawa
Team 360º
2018-09-09 22:19:05
TR100
Jakub
Filbrandt
Gdańsk
Strzelające korby
2018-09-09 22:17:51
TR100
Piotr
Dobrzański
Gdańsk
Leniwce
2018-09-09 22:17:08
TP25|
Ewelina
Stefanowicz
Gdynia
Kabanosy
2018-09-09 22:15:09
TR100
Jarosław
Nowisz
Warszawa
Pięty Szalonego Gnoma i spółka
2018-09-09 22:12:56
TR200
Krystian
Jakubek
Wrocław
Mitutoyo AZS Wratislavia
2018-09-09 22:12:24
TR100
Konrad
Winnicki
Kalisz
Tańczący z kompasem
2018-09-09 22:06:16
TR200
Łukasz
Drażan
Warszawa
KSAT
2018-09-09 22:05:33
TP100
Patrycja
Bartczak
Toruń
VICIM POLAND
2018-09-09 22:02:26
TR100
Radosław
Laskowski
Gdynia
KS Pidrina Gdynia
2018-09-09 22:01:15
TR100
Michał
Maziarz
Gdańsk
MM
2018-09-09 21:56:56
TP100
Wojciech
Bartczak
Toruń
ISUM
2018-09-09 21:56:36
TR200
Ilona
Dunowska
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2018-09-09 21:56:13
TR100
Włodzimierz
Duras
Słupsk
Gang muminka
2018-09-09 21:54:12
TP50|
Aleksandra
Gułajska
Gdańsk
_
2018-09-09 21:52:33
TP50|
Marcin
Pioch
Gdańsk
Nieulotni
2018-09-09 21:51:12
TR200
Przemysław
Dunowski
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2018-09-09 21:51:52
TP100
Karol
Jaskulski
Kiełpino
VECTOR
2018-09-09 21:49:56
TP25|
Łukasz
Strąk
Reda
Grubson Team
2018-09-09 21:47:56
TP25|
Dominik
Czekalski
Gdańsk
wiórki
2018-09-09 21:39:59
TP25|
Marcin
Gajewski
Gdańsk
wiórki
2018-09-09 21:47:15
TP25|
Agnieszka
Czekalska
Gdańsk
wiórki
2018-09-09 21:45:46
TP50|
Maciej
Pochylski
Gdańsk
Gr3miasto
2018-09-09 21:45:44
TP25|
Beata
Czekalska
Gdańsk
wiórki
2018-09-09 21:43:33
TP10|
Bartek
Sajnaj
Gdynia
Salamandry
2018-09-09 21:42:17
TP10
Karol
Sajnaj
Gdynia
Salamandry
2018-09-09 21:40:50
TP10
Franek
Sajnaj
Gdynia
Salamandry
2018-09-09 21:39:14
TR200
Piotr
Grzebieniak
Słupsk
LIKE BIKE
2018-09-09 21:18:36
TP100
Piotr
Złoch
Kartuzy
Los Gryfos
2018-09-09 21:35:17
TP50|
Wojciech
Maniecki
Tczew
Nie
2018-09-09 21:34:38
TP25|
Cezary
Kierchner
Rumia
Miazga w lesie
2018-09-09 21:30:48
TR50|
Gosia
Jelińska
Cieplewo
IRONTEAM3CITY
2018-09-09 21:32:36
TR100
Adam
Mańka
Gdańsk
bike now beer later
2018-09-09 21:35:33
TR100
Bartosz
Chrześciański
Warszawa
BAC Logistic Team
2018-09-09 21:27:25
TP100
Krzysztof
Krawczyk
Nowy Dwór
21blp
2018-09-09 21:18:27
TR100
Małgorzata
Maciejewska
Ostrów Wielkopolski
Ostrów
2018-09-09 21:16:53
TP50|
Paweł
Piwowarski
Kolbudy
paff
2018-09-09 21:12:09
TP25|
Anna
Kierchner
Rumia
Miazga w lesie
2018-09-09 21:26:12
TR200
Jacek
Żywno
Gdańsk
ZTF
2018-09-09 21:11:41
TP50|
Beata
Chodziutko-Furso
Mokre
KInO Ekoton Grudziądz
2018-09-09 16:47:52
TP100
Michał
Gulajew
Lublin
21blp
2018-09-09 21:10:49
Wybie
Stanisław
Kaczmarek
Sękowo
Szach Sękowo
2018-09-09 21:02:26
TP25|
Joanna
Sikorska
Gdańsk
Pimposze
2018-09-09 21:08:55
TP50|
Stanisław
Kaczmarek
Sękowo
Szach Sękowo
2018-09-09 21:07:49
TP25|
Stefan
Stankiewicz
Pasieka
-
2018-09-09 21:04:38
TR100
Andrzej
OMIECZYŃSKI
Gdynia
Rowerek
2018-09-09 20:55:05
TP25|
Rafał
Hofman
Gdańsk
Grubson Team
2018-09-09 20:47:42
TP50|
Łukasz
Gasztold
Toruń
Toruńskie Pierniki
2018-09-09 20:36:56
TR200
Jakub
Szumański
Gdańsk
Po trupach do celu
2018-09-09 20:52:19
TP25|
Arleta
Hofman
Gdańsk
Grubson Team
2018-09-09 20:49:11
TP25|
Piotr
Ratajczyk
Gdynia
Prawdopodobnie
2018-09-09 20:48:52
TR100
Jakub
Rutkowski
Warszawa
Warszawa
2018-09-09 20:47:19
TP25|
Anna
Prokopowicz
Gdynia
Prawdopodobnie
2018-09-09 20:45:28
TP10|
Dominika
Dobosz
Warszawa
Królowie Życia
2018-09-09 20:44:22
TR100
Anna
Omieczyńska
Gdynia
Rowerek
2018-09-09 20:44:48
TP10|
Olek
Dobosz
Warszawa
Królowie Życia
2018-09-09 20:42:34
TP10|
Iwona
Dobosz
Grudziadz
Królowie Życia
2018-09-09 20:40:27
TP25|
Jacek
Wasilewski
Tczew
SK Adventure Team
2018-09-09 20:41:03
TR50|
Agata
Wysocka
Gdańsk
Tędy i owędy
2018-09-09 20:39:52
TP25|
Damian
Prazanowski
Kwidzyn
CykloKwidzyn
2018-09-09 20:39:17
TP25|
Krzysztof
Kozłowski
Bydgoszcz
Sito Poland
2018-09-09 20:39:07
TR100
Piotr
Mazurek
Straszyn
Skurcze & Zakwasy
2018-09-09 20:38:37
TP50|
Joanna
GAZA
Elbląg
Miśki atakują!
2018-09-09 20:38:06
TP50|
Marcin
GAZA
Elbląg
Miśki atakują!
2018-09-09 20:37:59
TP50|
Maciej
Kuster
Gdańsk
Jak nie teraz to kiedy
2018-09-09 20:34:31
TR200
Sebastian
Celejewski
Gdańsk
-
2018-09-09 20:02:12
TP10|
Przemek
Dobosz
Torun
Królowie Życia
2018-09-09 20:34:28
TP25|
Roman
Typański
Elbląg
Typki
2018-09-09 20:27:52
TR100
Mariusz
Prazanowski
Kwidzyn
CykloKwidzyn
2018-09-09 20:33:37
TP25|
Radosław
Małolepszy
Gdańsk
*
2018-09-09 20:33:01
TR100
Artur
Semsch
Gdynia
KS Pidrina
2018-09-09 20:31:36
TR50|
Dariusz
Karkut
Miastko
Hamer
2018-09-09 20:26:30
TR50|
Katarzyna
Sawicka
Gdańsk
Katarzyna Sawicka
2018-09-09 20:19:32
TP25|
Michał
Sadowski
Łódź
Platypus
2018-09-10 08:46:32
TP25|
Jakub
Typański
Elbląg
Typki
2018-09-09 20:25:24
TR100
Dawid
Modrzyński
Straszyn
Skurcze & Zakwasy
2018-09-09 20:22:36
TP25|
Monika
Typańska
Elbląg
Typki
2018-09-09 20:22:25
TP50|
Wojciech
Reducha
Gdynia
Dzikie Mopsy
2018-09-09 20:19:16
Wybie
Monika
Nejman
Miastko
robal
2018-09-09 20:14:41
TR100
Paweł
Lisakowski
Chojnice
Stojące wnetyle
2018-09-09 20:12:24
TR50|
robert
nejman
Miastko
robal
2018-09-09 20:12:12
TR200
Filip
Celejewski
Gdańsk
-
2018-09-09 20:03:36
TR200
Piotr
Szajduk
Szczecin
WRZASKUN
2018-09-09 20:00:21
TP25|
Robert Piotr
Pawłowski
Gniezno
brak
2018-09-09 19:56:56
TR100
Grzegorz
Piekaraki
Chojnice
Stojące wnetyle
2018-09-09 19:56:19
TP25|
Monika
Błaszak
Gdynia
Africa Twin
2018-09-09 19:34:36
TP25|
Jacek
Kowalewski
Gołdap
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotnicz
2018-09-09 19:31:42
TP25|
Urszula
Lemańska
Gdynia
Africa Twin
2018-09-09 19:28:18
TP25|
Andrzej
Błaszak
Gdynia
Africa Twin
2018-09-09 19:27:00
TR100
Marek
Szymkun
Gdańsk
WATAHA
2018-09-09 19:25:16
TP50|
Jan
Parzybut
Pniewy
Postep team
2018-09-09 19:15:05
TR100
Michał
Wasilczuk
Gdańsk
Trzy Michały
2018-09-09 19:10:31
TP25|
Dariusz
Lemański
Gdynia
Africa Twin
2018-09-09 19:13:07
TP25|
Arkadiusz
Liszewski
Cieplewo
Tradem przez Kaszuby
2018-09-09 19:03:07
TP100
Lukasz
Dranicki
Bydgoszcz
Husaria Race Team
2018-09-09 18:48:15
TP100
Artur
Ossowski
Gdańsk
Lone Wolf
2018-09-09 18:55:23
TR100
Lukasz
Dranicki
Bydgoszcz
Husaria Race Team
2018-09-09 18:42:39
TP100
Rafał
Sawaniewski
Malbork
Karrramba
2018-09-09 18:25:41
TP25|
Piotr
Hampel
Gdynia
Tradem przez Kaszuby
2018-09-09 18:25:40
TP100
Paweł
Szwed
Gdańsk
Biegowy Świat
2018-09-09 18:10:27
TR100
Jakub
Priebe
Wejherowo
The Garden Shears
2018-09-09 17:48:12
TR50|
Mateusz
Kopania
Rębielcz
Mateusz
2018-09-09 17:40:34
TR50|
Anita
Kopania
Rębielcz
Anita
2018-09-09 17:37:05
TP100
Jan
Bolanowski
Warszawa
Indywidualnie
2018-09-09 17:35:20
Wybie
Grzegorz
Piekaraki
Chojnice
Stojące wnetyle
2018-09-09 17:26:20
TP25|
Krzysztof
Pawlak
Brodnica
Ucho team
2018-09-09 17:24:55
TR100
Mariusz
Kuliga
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-09-09 16:51:44
TR200
Mateusz
Myślak
Gdańsk
Kulawi Krulowie
2018-09-09 16:43:48
TR100
Barbara
Olszewska
Gdańsk
Kulawi Krulowie
2018-09-09 16:39:34
TP50|
Wilkan
Pacyński
Gdańsk
wilq
2018-09-09 16:34:24
TR100
Marcin
Burchard
Kaliska
KALISKA
2018-09-09 15:53:39
TP25|
Karolina
Krysiak
Gdańsk
Karolina
2018-09-09 15:08:22
TR200
Marek
Wodziński
Wrocław
mamy.to
2018-09-09 15:05:57
TR50|
Ludomir
Jakubiniec
Gdańsk
Ojciec i Syn
2018-09-09 13:08:51
TR50|
Mariusz
Jakubiniec
Gdańsk
Ojciec i Syn
2018-09-09 13:06:25
TR100
Zbigniew
Marczewski
Warszawa
Warszawa
2018-09-09 12:50:43
TR20
Jaś
Radomyski
Gdańsk
Ewoki
2018-09-09 12:29:24
TP25|
Justyna
Marchlewicz
Kwidzyn
Brak
2018-09-09 12:33:09
TP50|
Dawid
Milka
Wejherowo
Akademia Parkour Wejherowo
2018-09-09 12:27:57
TR20|
Filip
Radomyski
Gdańsk
Ewoki
2018-09-09 12:27:35
TP100
Jakub
Skotnicki
Koszalin
js1373
2018-09-09 11:09:57
TP25|
Krzysztof
GRABOWSKI
Mrzeżyno
ROBAL
2018-09-09 12:27:33
TR20|
Łukasz
Radomyski
Gdańsk
Ewoki
2018-09-09 12:25:00
TP50|
Adam
Milka
Wejherowo
Akademia Parkour Wejherowo
2018-09-09 12:23:18
TP25|
Paweł
Sosna
Kwidzyn
Brak
2018-09-09 12:22:09
TR100
Grzegorz Jakub
Michalski
Toruń
Pędzące Żółwie
2018-09-09 12:20:13
TR200
Michał
Mejka
Trąbki Małe
Majka Team
2018-09-09 11:33:10
TP25|
Norbert
Czosnyka
Luboń
brak
2018-09-09 10:50:32
TP25|
Michał
Zwolak
Gdynia
Team Izma
2018-09-08 21:13:01
TR50|
Wojciech
Dolny
Gdańsk
Kwak
2018-09-08 23:52:10
TP25|
Krzysztof
Tarkowski
Toruń
Sito Poland
2018-09-08 22:33:31
TR100
Sebastian
Pawlak
Gdańsk
Amberlamp
2018-09-08 22:27:33
TR100
Marcin
Szyszlak
Gdańsk
My Tylko Przejazdem
2018-09-08 22:27:35
TP25|
Borys
Gielniak
Lipusz
Zdroje
2018-09-09 09:58:36
TP50|
Monika
Żuk
Warszawa
CRESZCZE
2018-09-08 21:44:03
TP25|
Justyna
Łabanowska
Gdynia
Team Izma
2018-09-08 21:11:36
TP25|
Katarzyna
Zwolak
Gdańsk
Team Izma
2018-09-08 21:09:28
TP25|
Kamil
Pogorzelski
Gdańsk
Team Izma
2018-09-08 21:06:46
TR200
Tomasz
Furman
Słupsk
Słupsk
2018-09-08 21:39:06
TP25|
Marta
Dorenda-Zaborowicz
Gdańsk
Matki na wychodnym
2018-09-17 20:53:38
TR100
Bogusia
Dansk
Gdańsk
GR3miasto
2018-09-08 19:57:44
TP50|
Łukasz
Jaszewski
Kościerzyna
Dzika świnia
2018-09-08 19:45:59
TP10|
Dariusz
Zieliński
Gdańsk
Kanapowce
2018-09-08 16:44:00
TR200
Artur
Zawadzki
Marki
ASP
2018-09-08 19:10:12
TP50|
Michał
Zając
Warszawa
Brak
2018-09-08 19:01:33
TP50|
Marcin
Gełej
Namysłów
Dom Pachnący Żywicą
2018-09-08 17:18:21
TP10
Blanka
Zielińska
Gdańsk
Kanapowce
2018-09-08 16:38:17
TR50|
Mateusz
Oss
Kartuzy
OSSATOR
2018-09-08 15:07:13
TR100
Daniel
Block
Borowo
flypics.pl
2018-09-08 10:13:14
TP10|
Tomasz
Brzozowski
czarna
Im Szybciej Tym Szybciej
2018-09-08 15:55:40
TP10
Waldemar
Krueger
Łochowice
Wataha Bydgoszcz
2018-09-08 15:47:32
TP50|
Zuzanna
Wańczyk
Wrocław
AWL Wrocław
2018-09-08 15:37:40
TP10
Piotr
Krueger
Łochowice
Wataha Bydgoszcz
2018-09-08 15:03:04
TP10
Waldemar
Krueger
Łochowice
Wataha Bydgoszcz
2018-09-08 15:00:49
TR100
Wojciech
Pogorzelski
Nowinka
TEAMNOWINKA
2018-09-08 13:25:50
TP10
Karolina
Krueger
Łochowice
Wataha Bydgoszcz
2018-09-08 14:58:12
TR100
Aleksandra
Pogorzelska
Nowinka
TEAMNOWINKA
2018-09-08 13:20:00
TP50|
Dawid
Jaszczak
Bydgoszcz
Niezrzeszony
2018-09-08 12:22:21
TP50|
Przemysław
Cychosz
Kraków
Jezioro
2018-09-08 13:02:49
TP25|
Jakub
Jankowski
Juszkowo
Indywidualnie
2018-09-08 12:01:03
TP25|
Ireneusz
Jankowski
Juszkowo
Indywidualnie
2018-09-08 11:59:16
TP50|
Wiktor
Kozakowski
Warszawa
eMAG.pl Running Team
2018-09-08 11:23:02
TP100
Bartłomiej Piotr
Pawlak
Świnoujście
822
2018-09-08 10:37:53
TR100
Marcin
Popek
Gdynia
GRBS
2018-09-08 10:30:29
TP50|
Mateusz
Czuryło
wrocław
AWL
2018-09-08 10:14:42
TR200
Dawid
Kauss
Bydgoszcz
.
2018-09-08 09:32:47
TR50|
Karol
Marzejon
Reda
Bike team
2018-09-07 21:15:17
TR50|
Małgorzata
Sambor
Zaborow
DobreBajki
2018-09-08 08:46:31
TP50|
Edward
Kujawski
Iława
PTTK Iława
2018-09-08 06:50:06
TP50|
Sebastian
Oleksiak
Łódź
Seb
2018-09-08 08:25:56
TR100
Tomasz
Popczyk
Rumia
sekator
2018-09-08 08:20:49
TP50|
Edward
Kujawski
Iława
PTTK Iława
2018-09-08 06:56:44
TP100
Łukasz
Filipowicz
Gdynia
Tomek i Łukasz
2018-09-08 00:13:57
TP100
Tomasz
Sztyburski
Olsztyn
Tomek i Łukasz
2018-09-07 23:26:40
TR200
Arkadiusz
Paszkiewicz
Ełk
Arkadiusz Paszkiewicz
2018-09-07 11:26:45
TP100
MAREK
WITKOWSKI
RÓŻNOWO
Odciski i pęcherze
2018-09-08 00:12:25
TP100
Dominik
Pawłowski
Lębork
Piaszno
2018-09-08 00:02:27
Wybie
Lech
NADOLNY
Sopot
ROWEREK
2018-09-07 23:37:43
TR100
Sławomir
Wejher
Gdańsk
Sławomir Wejher
2018-09-07 23:24:24
TP25|
Karol
Kowalczyk
Gdańsk
Nie ma mocnych
2018-09-07 23:16:34
TP10|
Marta
Dermańska
Warszawa
Im szybciej tym szybciej
2018-09-07 22:38:53
TP100
Andrzej
Chrześcijański
Olsztyn
Odciski i Pęcherze
2018-09-07 21:56:58
TP10|
Dorota
Stępień
Warszawa
Im szybicje tym szybciej
2018-09-07 21:20:35
TR100
Dariusz
Szymkun
Gdynia
Wataha
2018-09-07 20:40:56
TP100
Miłosz
Pacześny
Gdańsk
Dzik
2018-09-07 20:15:00
TP100
Marek
Malinowski
Malbork
Jan z Kolna team
2018-09-07 19:57:22
TP100
Krzysztof
Romanowski
Gdańsk
kruci gang
2018-09-07 19:26:05
TP50|
Dziegiel
Eugeniusz
Bydgoszcz
444...
2018-09-07 18:53:34
TP50|
Mariusz
Werengowski
Rumia
Ittp
2018-09-07 18:28:56
TP50|
Jerzy
Sawicki
Ełk
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-09-07 18:24:52
TP50|
Krzysztof
Opanowicz
Rumia
Ittp
2018-09-07 18:24:25
TR100
Jarosław
Stępień
Gdynia
Ślimaki
2018-09-07 18:00:46
TR100
Krzysztof
Wiatrowski
Kowale
TriWiatraki/IronTeam3City
2018-09-07 16:58:42
TR200
Wojciech
Hołdakowski
Warsaw
-
2018-09-07 17:56:37
TR100
Wojciech
Bróż
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-09-07 16:56:55
TR100
Kamilla
Worotyńska
Sasino
ArkaSasino
2018-09-07 16:40:04
TP25|
Piotr
Borkiewicz
Bydgoszcz
Sito Poland
2018-09-07 16:53:34
TP50|
Jan
Sural
Mezowo
Dzikie węże
2018-09-07 16:33:20
TR100
Arkadiusz
Worotyński
Sasino
ArkaSasino
2018-09-07 16:33:15
TP25|
Anna
Walczak
Kościerzyna
UniMi
2018-09-07 16:30:05
TP10
Sebastian
Stryjek
Warszawa
brak
2018-09-07 16:22:59
TR200
Daniel
Kosiecz
Lublin
ZTF
2018-09-07 15:42:54
TP25|
Ewa
Mazurkiewicz
Gdańsk
Mazurki Team
2018-09-07 15:34:41
TP25|
Adam
Mazurkiewicz
Gdańsk
Mazurki Team
2018-09-07 15:32:38
TP25|
Jakub
Zawitowski
Czatkowy
papudraki do boju
2018-09-07 15:28:13
TR200
Adam
Świeca
Gdynia
bz
2018-09-07 15:21:36
TR50|
EWA
KOZŁOWSKA
Dobre MIasto
Grupa Nordic Walking - Dobre Miasto
2018-09-07 15:20:26
TR50|
ALICJA
BERTEL
OLSZTYN
Grupa Nordic Walking - Dobre Miasto
2018-09-07 15:18:28
TP50|
Maksymilian
Kunt
Gdańsk
Nieulotni
2018-09-07 15:11:08
TP25|
Marcin
Drews
Rumia
777
2018-09-07 14:46:33
TP50|
Ernest
Kaiser
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2018-09-07 14:44:05
TP50|
Piotr
Klofczyński
Gdańsk
Nie
2018-09-07 14:40:02
TP100
Joanna
Stencel
Żukowo
JS
2018-09-07 14:30:59
TP100
Maciej
Beraś
WARSZAWA
trojmiasto.pl
2018-09-07 14:26:09
TR100
Tymon
Prażyński
Warszawa
Zielonka
2018-09-07 14:12:25
TR100
Michał
Prażyński
Warszawa
Zielonka
2018-09-07 14:10:10
TR100
Adam
Grabowski
Stawiguda
IncaTerrorSquad
2018-09-07 13:57:31
TP50|
Rafal
Krzysztoforski
Straszyn
Nieulotni
2018-09-07 13:40:44
TR50|
Marcin
Drutel
Gdynia
Modutechnic
2018-09-07 13:51:35
TP25|
Sylwester
Kil
Bojano
Vector
2018-09-07 13:19:22
TR50|
Arkadiusz
Stępiński
Kwidzyn
ARAS TEAM KWIDZYN
2018-09-07 13:09:50
TP100
Paweł
Zawada
Kostrzyn nad Odrą
samotny wilk
2018-09-07 12:53:06
TM150
Piotr
Rogoża
Gdańsk
NULL
2018-09-07 13:06:56
TP25|
Natalia
Daniluk
Gdynia
Dzikie Kuny
2018-09-07 12:59:53
TR50|
Marcin
Klementowski
Kwidzyn
Kwidzyn
2018-09-07 12:58:59
TM150
Łukasz
Pagórski
Mława
NULL
2018-09-07 12:58:26
TM150
Michał
Telepski
Pruszcz Gdański
NULL
2018-09-07 12:58:09
TR200
Andrzej
Zmuda-Trzebiatowski
Olsztyn
Andrzej
2018-09-07 12:58:00
TP25|
Klaudia
Danielska
Szczytno
indywidualnie
2018-09-07 12:49:28
TP10|
Agnieszka
Wszeborowska
Ełk
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-09-07 11:43:51
TP100
Bartosz
Kurmin
Warszawa
.
2018-09-07 12:44:57
TP25|
Maciej
Sołtys
Chełmża
Vicim Poland
2018-09-07 12:18:27
TP100
Paweł
Gadka
Kwidzyn
Grubasy
2018-09-07 11:54:07
TP100
Piotr
Gadka
Kwidzyn
Grubasy
2018-09-07 11:56:14
TP25|
Zbigniew
Fałkowski
Szarłata
Sęki Osie
2018-09-07 12:48:42
TR200
Marcin
Wąchnicki
Słupsk
Żółta Zebra
2018-09-07 11:50:57
TR50|
Paweł
Gąsior
Gdańsk
Bank BPH Cyclists Team
2018-09-07 11:42:45
TP10|
Kacper
Wszeborowski
Ełk
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-09-07 11:40:26
TR200
Tomasz
Jankowski
Gdansk
ZTF / HARPAGAN
2018-09-07 11:27:30
TR100
Włodzimierz
Wiśniewski
Olsztyn
Milordzi
2018-09-07 11:45:04
TP100
Karol
Osiak
Warszawa
Łojanci
2018-09-07 11:19:41
TP25|
Rafał
Ruciński
Brodnica
Bro_Team
2018-09-06 21:47:35
TR100
Arkadiusz
Jeliński
Gdańsk
Ironteam3city
2018-09-07 11:15:58
TR100
Jarosław
Tężycki
Józefosław
Siemano Bike Team
2018-09-07 10:53:26
TP100
Natalia
Zwolińska
Warszawa
Łojanci
2018-09-07 11:13:03
TR100
Maciej
Jankowski
GDYNIA
GR3miasto
2018-09-07 11:00:35
TP100
Maciej
Wiśniewski
Gdańsk
kruci gang
2018-09-07 10:58:26
TP10
Antoni
Zagórski
Gdynia
Zagórzaki
2018-09-07 10:51:32
TP50|
Przemysław
Gabryel
Starogard Gdański
Dzikie węże
2018-09-07 10:36:51
TR200
Rafał
Wanat
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2018-09-07 09:14:57
TP10
Urszula
Zagórska
Gdynia
Zagórzaki
2018-09-07 10:49:56
TP10|
Janusz
Zagórski
Gdynia
Zagórzaki
2018-09-07 10:48:33
TP10|
Katarzyna
Zagórska
Gdynia
Zagórzaki
2018-09-07 10:46:46
TR100
Tomasz
Kowalewski
Gdynia
Vector
2018-09-07 10:31:32
TP50|
Maciej
Michta
Gdańsk
nie
2018-09-07 10:27:15
TR100
piotr
orzoł
olsztyn
Olsztyn
2018-09-07 10:03:35
TP50|
Arkadiusz
Witke
Gdańsk
Dzikie Węże
2018-09-07 10:26:09
TR100
Jarosław
Sieńko
Gdańsk
Vector
2018-09-07 10:02:52
TP25|
Sebastian
Boduszek
Elbląg
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2018-09-07 09:55:50
TR200
Andrzej
Smejda
Warszawa
SAnFi
2018-09-07 10:02:26
TP100
Marcin
Zalewski
Gdańsk
Kozacy z Wybrzeża
2018-09-07 09:52:09
TR200
WOJCIECH
KRYSZEWSKI
KOLECZKOWO
K2
2018-09-07 09:39:41
TP50|
Mariusz
Siebert
Kłodawa
mumiak
2018-09-07 09:38:11
TP100
Kamil Damian
Galanciak
Warszawa
BezNapiny
2018-09-07 09:33:21
TP100
Leszek
Ścioch
Warszawa
Bolimienoga
2018-09-07 09:27:59
TR100
Jacek
Drabik
Warszawa
Zorientowani
2018-09-07 09:15:22
TP25|
Patryk
Warmbier
Gdańsk
Vector
2018-09-07 09:10:55
TR100
Grzegorz
Cieśliński
Kaliska
Kaliska Team
2018-09-07 07:55:03
TR50|
Marek
Benasiewicz
Gdynia
MM's
2018-09-07 09:02:33
TR50|
Mateusz
Maliszewski
Gdynia
MM's
2018-09-07 08:54:49
TP10|
Julia
Łoziak
Gdańsk
Dzieci Lorda Vadera
2018-09-07 09:00:15
TP10
Tomasz
Łoziak
Gdańsk
Dzieci Lorda Vadera
2018-09-07 08:57:52
TP10|
Anna
Łoziak
Gdańsk
Dzieci Lorda Vadera
2018-09-07 08:55:43
TP10|
Marcin
Łoziak
Gdańsk
Dzieci Lorda Vadera
2018-09-07 08:53:30
TR100
Maciej
Pejas
Gdynia
GRBS
2018-09-07 08:40:33
TP10
Michał
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2018-09-01 23:07:34
TR50|
Marek
Maliszewski
Gdynia
MM's
2018-09-07 08:52:31
TP100
Jan
Kozłowski
Gdańsk
-
2018-09-07 08:52:23
TP100
Michał
Jędrychowski
Wrocław
AWL
2018-09-07 08:47:02
TP50|
maciej
oczkowski
szczecin
mao se biek
2018-09-07 08:39:43
TR100
Maciej
Golofit
Gdynia
GRBS
2018-09-07 08:27:43
TR200
Daniel
Niedbalski
Milanówek
ZTF
2018-09-07 08:02:41
TR100
Przemysław
Piotrowicz
Gdynia
Rowerowo i Kajtowo
2018-09-07 07:58:14
TP25|
Piotr
Krawczuk
Toruń
KWP Bydgoszcz
2018-09-07 07:56:29
TR100
Andrzej
Liczywek
Kaliska
Kaliska Team
2018-09-07 07:52:43
TP100
Zbiginiew
Korduła
Gdańsk
Biegowy Świat
2018-09-07 07:48:05
TP100
Zbigniew
Dąbrowski
Ustka
.
2018-09-07 07:29:56
TP50|
Elżbieta
Lembicz
Gdynia
Ela/Leszek
2018-09-07 07:27:35
TR100
Michał
Roszman
Orle
Ślimaki
2018-09-07 07:12:54
TR50|
MAGDALENA
RYTLEWSKA
KOWALE
LPP TEAM
2018-09-07 07:09:57
TP10|
Aleksander
Kwiatkowski
Toruń
Husaria Race Team
2018-09-07 07:04:56
TR200
Kamila
Truszkowska
Gdańsk
.
2018-09-07 06:50:42
TR200
Julian
Cenkier
Bydgoszcz
Dziki TNT team
2018-09-07 01:44:09
TP10|
Gabriela
Sławska
Kwidzyn
Gmina Gardeja Biega
2018-09-06 23:21:58
TM150
Maciej
Letniowski
Kowale
Masterlease Sport Team
2018-09-07 00:19:57
TP100
Igor
Tkaczyk
Warszawa
CocoNuts
2018-09-06 23:19:51
TR50|
Leonard
Woroncow
Słupsk
Confutatis maledictis
2018-09-06 23:01:10
TP100
Elwira
Smoleńska
Warszawa
CocoNuts
2018-09-06 23:14:42
TP100
Paweł
Pawlak
Olsztyn
Wygrałem wyścig z żółwiem
2018-09-06 22:48:04
TP10
Lena
Szmaglińska
Kwidzyn
Morawy
2018-09-06 22:42:48
TP10
Maksymilian
Szmagliński
Kwidzyn
Morawy
2018-09-06 22:40:33
TP25|
Krzysztof
Bednarek
Kwidzyn
Zakątek Dankowo
2018-09-06 22:38:47
TR50|
Aleksandra Elżbieta
Kosecka
Kwidzyn
Maniasy
2018-09-06 22:26:33
TR200
Jarek
Adamczyk
Konstantynów Łódzki
Zbieranina z Niesięcina
2018-09-06 22:22:25
TR50|
Monika
Bernaszuk
Pruszcz Gdanski
Navigatoria Fatal
2018-09-06 22:17:48
TR200
Ewa
Adamczyk
Konstantynów Łódzki
Zbieranina z Niesięcina
2018-09-06 22:17:10
TP50|
Sylwia
Prądzyńska
Ełk
GeoOrient Ełk
2018-09-06 22:12:40
TP50|
Jarosław
Prądzyński
Ełk
GeoOrient Ełk
2018-09-06 22:02:12
TP25|
Piotr
Ruciński
Brodnica
Bro_Team
2018-09-06 21:54:57
TR100
Michał
Pszczoliński
Gdańsk
3XM
2018-09-06 21:42:14
TR200
Tomasz
Wadowski
Pruszcz Gdański
Tczewski Klub Rowerowy
2018-09-06 21:09:44
TP50|
Krzysztof
Żabiński
Przywidz
nie
2018-09-06 20:56:15
TP100
Krzysztof
Borowiec
Gdańsk
BORÓWKI
2018-09-06 20:32:33
TM150
Wojciech
Paszkowski
Białystok
.
2018-09-06 20:31:38
TP25|
Paweł
Borowiec
Gdańsk
PKO Harpagan
2018-09-06 20:30:16
TR50|
Jarek
Dziamara
Przechlewo
-
2018-09-06 19:49:17
TP10|
Krzysztof
Kraśniewski
Braniewo
Orkan Ostróda
2018-09-06 18:38:11
TP50|
Sebastian
Zawadka
Gdynia
Zagubiony
2018-09-06 18:29:48
TP25|
Janina
Banach
Elbląg
EKO GRYF
2018-09-06 17:41:43
TP25|
Piotr
Banach
Elbląg
EKO GRYF
2018-09-06 17:43:46
TR100
Dariusz
Westfal
Zelewo
Dariusz Westfal
2018-09-06 17:40:53
TP25|
Krzysztof
Banach
Elbląg
EKO GRYF
2018-09-06 17:32:45
TR100
Marcin
Olczak
Gdynia
GRBS
2018-09-06 14:41:15
TR100
Malwina Katarzyna
Wypych
Sasino
Malwina Wypych
2018-09-06 17:29:26
TR100
Przemysław
Ogrodnik
Gdańsk
House&Property
2018-09-06 17:20:23
TP25|
Edyta
Leik
Wejherowo
Ru-Le
2018-09-06 17:08:13
TP50|
Dariusz
Wszeborowski
Ełk
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-09-06 16:46:51
TP50|
Jakub
Nowak
Gdańsk
Dzikie Węże
2018-09-06 15:11:59
TP50|
Judyta
Strychalska-Nowak
Gdańsk
Dzikie Węże
2018-09-06 15:05:53
TP50|
Adam
Mrozik
Bydgoszcz
Wataha
2018-09-06 14:26:48
TR200
Wojciech
Piwakowski
Gdańsk
Harpagan
2018-09-06 13:35:11
TP50|
Marek
Kociszewski
Bydgoszcz
Kaper - Grupa Bankietowa
2018-09-06 14:09:27
TP50|
Ania
Dorobisz
Wrocław
Ja i Ty, czyli Anna & Anna
2018-09-06 14:04:43
TP25|
Arkadiusz
Rojek
Łódź
Chłopaki Dwa
2018-09-06 13:46:43
TR100
Mateusz
Kaczmarski
Gdańsk
Gryź Poduchę
2018-09-06 13:49:52
TP50|
Anna
Sekreta
Wrocław
Ja i Ty, czyli Anna & Anna
2018-09-06 14:15:19
TP25|
Marcin
Łapanowski
Warszawa
Chłopaki Dwa
2018-09-06 13:40:34
TR100
Marek
Puchalski
Gdynia
GR3miasto
2018-09-06 13:22:51
TP50|
Kamila
Łapanowska
Warszawa
Dzika Czesia
2018-09-06 13:16:24
TP50|
Jacenty
Łapanowski
Warszawa
Dzika Czesia
2018-09-06 13:13:25
TR100
Jakub
Ławecki
Gdańsk
Gryź Poduchę
2018-09-06 13:38:02
TP50|
Mikołaj Romuald
Korabiewski
Ełk
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-09-07 15:12:48
TP100
Krzysztof
Jabłoński
Olsztyn
Odciski i Pęcherze
2018-09-06 12:16:16
TP100
Maciej
Bowszys
Olsztyn
Odciski i Pęcherze
2018-09-06 11:43:17
TP100
Dawid
Adrych
Gdańsk
Trojmiasto.pl
2018-09-06 11:23:04
TP50|
Paulina
Halinska
gdansk
No NaMe
2018-09-06 11:32:51
TP50|
Natali
Zieba
gdansk
No NaMe
2018-09-06 11:30:39
TP100
Piotr
Czajkowski
Gdańsk
Trojmiasto.pl
2018-09-06 11:23:07
TP10|
Monika
Rakoczy
Gdańsk
De-Mo-Ny-S
2018-09-06 11:20:13
TR50|
Darek
Kasprzyk
Elbląg
15pplot
2018-09-06 09:52:21
TP10|
Agnieszka
Wojciechowska
Gdańsk
Stefan Team
2018-09-05 21:50:34
TP10|
Dorota
Pieśniak
Gdańsk
De-Mo-Ny-S
2018-09-06 11:12:58
TR100
Michał
Chrościcki
Gdańsk
MM
2018-09-06 11:00:12
TP25|
Paweł
Majcher
Golub-Dobrzyń
KWP Bydgoszcz
2018-09-06 10:55:27
TR50|
Adam
Kot
Gdańsk
Skład Niefabryczny
2018-09-06 09:38:05
TP50|
Andrzej
Lisowski
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland
2018-09-06 09:36:30
TP50|
Tomasz
Dworakowski
Gdynia
skumaj swoją mutację
2018-09-06 09:12:25
TP50|
Jarosław
Jaworski
Lniska
Lufthansa Systems Poland
2018-09-06 09:36:23
TP10
Bruno
Szymczak
Gdańsk
NoNameTeam
2018-09-06 08:19:34
TR200
Karol
Sielski
GDAŃSK
Dwóch takich
2018-09-06 08:11:18
TP10|
Paweł
Szymczak
Gdańsk
NoNameTeam
2018-09-06 08:15:35
TP25|
Monika
Sokołowska
Brwinów
Zawsze Ostatni
2018-09-05 23:32:03
TP25|
Przemysław
Gawroński
Warszawa
Zawsze Ostatni
2018-09-05 23:28:18
TP25|
Łukasz
Matuszewski
Gdańsk
Stopy Tytanu
2018-09-05 22:55:02
TP25|
Mateusz
Prager
Gdańsk
Stopy Tytanu
2018-09-05 22:48:35
TP25|
Iwona
Rudzińska
Gdańsk
Ru-Le
2018-09-05 22:23:58
TP10
Julia
Wojciechowska
Gdańsk
Stefan Team
2018-09-05 21:54:33
TP10|
Przemysław
Wojciechowski
Gdańsk
Stefan Team
2018-09-05 21:42:49
TR100
Ireneusz
Trzynski
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-09-05 19:59:24
TP25|
Jarosław
Pawłuszka
Zakrzewo
Pancakes
2018-09-05 21:37:43
TR20|
Władysław
Wiśniewski
Gdynia
Brudne Stopy
2018-09-05 21:02:15
TP50|
Łukasz
Pacek
Gdańsk
Królowie Belgii
2018-09-05 21:31:44
TP25|
Agata
Pielachowska
Gdynia
Pancakes
2018-09-05 21:24:37
TP50|
Marek
Paruszewski
Gdańsk
.
2018-09-05 21:07:01
TR20
Magdalena
Wójcik
Mietków
Brudne Stopy
2018-09-05 20:56:31
TM150
Agnieszka
Wójcik
Ujów
Nocne Jelenie
2018-09-05 20:49:34
TP50|
Roman
Gorczyca
Ełk
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-09-04 20:20:46
TM150
JERZY
WÓJCIK
Ujów
Nocne Jelenie
2018-09-05 20:54:28
TP25|
Robert
Płaczkiewicz
Bydgoszcz
SOL3
2018-09-05 20:53:13
TP25|
Patryk
Zaleski-Ejgierd
Nowy Dwór Mazowiecki
SOL3
2018-09-05 20:50:10
TR200
Zbigniew
Piątkowski
Gdańsk
Horyzont
2018-09-05 20:48:42
TM150
Justyna
Pacuła
Jelenia Góra
Nocne Jelenie
2018-09-05 20:46:49
TP25|
Marcin
Lechecki
Gdańsk
MAM
2018-09-05 20:27:08
TP25|
Anna
Stańczak
Działdowo
MAM
2018-09-05 20:22:48
TP25|
Magda
Wójcik
Gdańsk
MAM
2018-09-05 20:19:05
TR100
Piotr
Rydygier
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-09-05 19:57:36
TR100
Rafał
Czerny
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-09-05 19:56:06
TR100
Marek
Trzysnki
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-09-05 19:54:28
TR100
Mateusz
Gatzke
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-09-05 19:52:57
TR100
Tomasz
Trzciński
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-09-05 19:51:06
TR100
Dawid
Trzciński
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-09-05 19:48:54
TP50|
Krystian
Borowiec
Szczecin
Pomiot Klocucha
2018-09-05 19:35:56
TP50|
Marek
Lange
Mirachowo
Lang&Lang
2018-09-05 19:34:09
TP50|
Asia
Langhamer
Gdańsk
Lang&Lang
2018-09-05 19:31:33
TR50|
Barbara
Napierała
Poznań
WLKP
2018-09-05 19:27:57
TR50|
Wojciech
Napierała
Poznań
WLKP
2018-09-05 19:30:17
TP50|
Małgorzata
Ram
Resko
Pomiot Klocucha
2018-09-05 19:01:58
TP50|
Grzegorz
Droń
Kwidzyn
UMKS Kwidzyn
2018-09-05 18:39:24
TP50|
Kuba
Kuźnicki
Łódź
WIR
2018-09-05 18:50:20
TP25|
Bartosz
Olesinski
Gdansk
papudraki do boju
2018-09-05 18:12:38
TP25|
Piotr
Koszelak
Warszawa
Drewnica Team
2018-09-05 18:12:13
TR100
Piotr Jacek
Włodarczyk
Toruń
Pędzące Żółwie
2018-09-05 17:11:11
TP25|
Paweł
Richter
Gdańsk
-
2018-09-05 16:54:51
TP10|
Alicja
Szmidka
Kartuzy
Płazy Ogoniaste
2018-09-05 16:44:56
TR200
Leszek
Papis
Słupsk
Troll Team
2018-09-05 16:33:12
TR200
Michał
Złomańczuk
Straszyn
MTB PRG
2018-09-05 15:58:53
TR100
Monika
Lewandowska
Bydgoszcz
Pędzące Żółwie
2018-09-05 15:08:05
TR200
Leszek
Orłowski
Słupsk
Troll Team
2018-09-05 14:35:48
TP100
Radosław
Zimny
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland
2018-09-05 14:33:22
TP100
Jakub
Zimny
Gdańsk
bambabamba
2018-09-05 14:30:09
TR100
Łukasz
Ballerstadt
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-09-05 13:46:54
TR100
Krzysztof
Zdobylak
Byszwałd
Debiutanci
2018-09-05 13:35:31
TM150
KRZYSZTOF
MANTHEY
GDAŃSK
R3NO
2018-09-05 13:12:12
TP50|
Karolina
Śleziak
wrocław
AWL
2018-09-05 12:01:22
TP25|
Rafał
Kubiak
Gdańsk
wuchta wiary
2018-09-05 11:54:23
TP50|
Władysław
Sienkiewicz
Gdynia
Sam w lesie
2018-09-05 11:53:54
TP25|
Agata
Szulc
Lipnica
Wuchta Wiary
2018-09-05 11:50:50
TP10
HUBERT
JONIEC
KWIDZYN
OREGANO I BAZYLIA
2018-09-05 11:42:15
TM150
Sebastian
Domżalski
Warszawa
Nuda i Lenistwo
2018-09-05 11:40:00
TR100
Monika
Synakowska
Kościerzyna
M&M
2018-09-05 11:25:20
TR100
Jan
Klain
Bydgoszcz
Klan Klainów
2018-09-05 11:31:50
TR200
Małgorzata
Kosiorek
Ełk
.
2018-09-05 11:15:12
TP10
JOANNA
ZIAREK
KWIDZYN
OREGANO I BAZYLIA
2018-09-05 11:03:02
TR50|
Sebastian
Szczutkowski
Gdańsk
Sparrow Team
2018-09-05 09:19:08
TR100
Michał
Wodtke
Gdańsk
M^3
2018-09-05 10:56:27
TR200
Grzegorz
Skowronek
Ząbki
Grube Dupska
2018-09-05 10:52:36
TP100
Ziemowit
Kabuła
Gdańsk
m-KRTW "RZUŁF"
2018-09-05 10:43:01
TR200
Paweł
Kosiorek
Ełk
.
2018-09-05 10:42:07
TP25|
Wojciech
Drojecki
Gdańsk
JAWO POWER
2018-09-05 10:18:46
TP100
Aleksander
Jagielski
Koronowo
Scout Trooper
2018-09-05 09:58:11
TR50|
Jacek
Kuskowski
Sulmin
Sparrow Team
2018-09-05 08:58:38
TM150
Tomek
Witt
Gdynia
vlak
2018-09-04 21:31:00
TR100
Mariusz
Jankowski
GDAŃSK
MASTERLEASE TEAM
2018-09-05 07:05:22
TR50|
Aleksandra
Błędowska
Gdynia
Gdynia
2018-09-05 00:52:43
TR100
Marcin
Szymkun
Gdańsk
WATAHA
2018-09-04 21:38:41
TM150
Aleksander
Kokosza
Gdynia
Gospodarz Lasu
2018-09-04 22:00:17
TP50|
Agata
Walczak
Łódź
WIR
2018-09-05 08:35:49
TP50|
Daina
Baranowska
Gdansk
DM
2018-09-04 21:36:52
TR20
Michał
Bednarek
Tczew
Sambor Tczew
2018-09-04 21:27:47
TR50|
Janusz
Grabowski
Dębnica Kaszubska
Piaściaki
2018-09-04 21:09:07
TR50|
Przemysław
Kopka
Podole Małe
Piaściaki
2018-09-04 20:43:24
TR20
Samuel
Bednarek
Tczew
Sambor Tczew
2018-09-04 21:31:23
TP50|
Maciej
Szaciłło
Korzeniewo
DM
2018-09-04 19:55:00
TP25|
Kacper
Wichowicz
Gdańsk
Cosinus
2018-09-03 12:46:00
TP10|
Kacper
Daniel
Karpiny
Traktor Team Gmina Kwidzyn
2018-09-04 18:44:41
TP25|
Sebastian
Klankowski
Cewice
Harpuś
2018-09-04 16:15:30
TM150
Marcin
Łepek
Gdańsk
byle do mety
2018-09-04 17:30:25
TP25|
KRYSTYNA
KLANKOWSKA
CEWICE
HARPUS
2018-09-04 16:37:43
TP25|
NIKOLA
KLANKOWSKA
CEWICE
harpus
2018-09-04 16:34:08
TP100
Ewa
Jopek
Kraków
Bolimię noga
2018-09-04 15:45:42
TR50|
Karol
Trojanowski
Starogard Gdański
GK STG
2018-09-04 13:52:32
TR100
Krzysztof
Wasilewski
Gdańsk
Cluj-Gdańsk Buna Ekipa
2018-09-04 10:17:19
TP10
Natalia
Gołembowska
Rumia
Sprytna rodzinka
2018-09-04 14:10:50
TP10|
Katarzyna
Gołembowska
Rumia
Sprytna rodzinka
2018-09-04 14:05:21
TR50|
Marek
Trojanowski
Starogard Gdański
XYZ
2018-09-04 14:00:13
TP25|
Piotr
Rękawik
Elbląg
ETT - Elbląg Triathlon Team
2018-09-04 13:50:42
TP25|
Krzysztof
Drożdżyński
Klęk
KB Powstaniec Dobra
2018-09-04 13:49:10
TP100
Szymon
Wojtczak
Szczecin
InfinIT Codelab
2018-09-04 13:33:26
TP25|
Ania
Drożdżyńska
Klęk
KB Powstaniec Dobra
2018-09-04 13:43:51
TP25|
Danka
Drożdżyńska
Klęk
KB Powstaniec Dobra
2018-09-04 13:32:52
TP10
Krzysztof
Kalkowski
Kwidzyn
BRONKOZAURY
2018-09-04 11:37:32
TR100
Zbigniew
Klain
Kwidzyn
Klan Klainów
2018-09-04 13:23:21
TP10
Ludwik
Kalkowski
Kwidzyn
BRONKOZAURY
2018-09-04 11:35:47
TP10
Justyna
Kalkowska
Kwidzyn
BRONKOZAURY
2018-09-04 11:31:56
TR200
Piotr
Bowar
Gdańsk
Pekabex
2018-09-04 10:27:42
TR200
Leszek
Legat
Gdańsk
Pekabex
2018-09-04 10:23:12
TR100
Nicu
Gheorghiu
Cluj-Napoca
Cluj-Gdańsk Buna Ekipa
2018-09-04 10:19:30
TR100
Tomek
Szymborski
Sopot
Cluj-Gdańsk Buna Ekipa
2018-09-04 10:18:27
TR100
Dariusz
Banachewicz
Lębork
Szweje
2018-09-04 09:35:28
TR200
Tomasz
Stefański
Warszawa
Welocypedy
2018-09-03 20:34:12
TR100
Grzegorz
Banachewicz
Gdańsk
Szweje
2018-09-04 09:30:36
TR50|
Eryk
Brzozowski
Gdańsk
Gryf2000
2018-09-04 07:11:16
TP50|
Olaf
Kacprzycki
Warszawa
Olo Solo
2018-09-04 08:56:37
TR200
Dariusz
Korsak
Elbląg
Elbląska Strona Rowerowa
2018-09-04 08:33:51
TP50|
Maciej
Osielski
Banino
Lufthansa Systems Poland
2018-09-04 08:20:21
TR50|
Dariusz
Brzozowski
Gdańsk
Gryf2000
2018-09-04 07:08:51
TP25|
marek
jankowski
Gdańsk
Wataha
2018-09-03 22:40:29
TP100
Tomasz
Rybczyński
Gdańsk
Trojmiasto.pl
2018-09-06 11:48:15
TP100
Paweł
Kowalewski
Gdynia
poprostu
2018-09-04 00:14:42
TP10
Wojciech
Wysokiński
Gdynia
Wojtasy
2018-09-03 23:24:50
TP10|
Piotr
Wysokiński
Gdynia
Wojtasy
2018-09-03 23:18:00
TR100
Patryk
Ropel
Reda
free rider
2018-09-03 22:38:45
TR100
Mateusz
Hołod
Toruń
-
2018-09-03 21:17:29
TM150
Arkadiusz
Witczak
Gdańsk
IronTeam3City
2018-09-03 21:00:09
TP10
Bartek
Witczak
Gdańsk
IronTeam3City
2018-09-03 20:58:06
TM150
Marcin
Miśkiewicz
Kozienice
Kb Galeria Warszawa AT
2018-09-03 20:51:38
TP10
Oliwia
Witczak
Gdańsk
IronTeam3City
2018-09-03 20:17:00
TP10
Anna
Witczak
Gdańsk
IronTeam3City
2018-09-03 20:12:40
TR200
Maciej
Ostrowski
Pruszcz Gdański
-
2018-09-03 19:53:21
Wybie
Arkadiusz
Witczak
Kowale
IronTeam3City
2018-09-03 19:44:21
TP50|
Aneta
Panek
Wyszków
Wyszków
2018-09-03 19:39:58
TP50|
Andrzej
Panek
Wyszków
Wyszków
2018-09-03 19:36:42
TP50|
Paweł
Stefanowski
Gdańsk
Festyn
2018-09-03 19:21:07
TR50|
Wienio
Krause
Chojnice
Reda
2018-09-03 17:36:43
TR100
Filip
Grodecki
Gdańsk
Gryź Poduchę
2018-09-03 17:32:04
TP10|
Maciek
Góralczyk
Barczewo
Górale
2018-09-03 16:42:32
TR100
Piotr
Kasprzycki
Lubawa
Debiutanci
2018-09-03 17:12:37
TP10|
Izabela
Góralczyk
Barczewo
Górale
2018-09-03 16:39:51
TR20
stanisław
grzonkowski
warszawa
Grzonki
2018-09-03 16:05:52
TP50|
Mateusz
Żychliński
CHOJNICE
GEOBOHATERZY
2018-09-03 16:06:47
TR20
jan
grzonkowski
warszawa
Grzonki
2018-09-03 16:04:34
TR20
renata
sznajder
Pruszków
Grzonki
2018-09-03 16:01:32
TR20
lukasz
grzonkowski
warszawa
Grzonki
2018-09-03 15:59:48
TP100
Artur
Koszelow
Elbląg
Artur Koszelow
2018-09-03 15:55:14
TP50|
Anna
Wilkanowska
Gdańsk
Panny z Wilka i Ktoś
2018-09-03 15:54:53
TP50|
Jakub
Tuscher
Gdańsk
Panny z Wilka i Ktoś
2018-09-03 15:52:40
TP50|
Karolina
Mikołajczak
Gdynia
Panny z Wilka i Ktoś
2018-09-03 15:50:16
TR200
Leszek
Pachulski
Sopot
WISŁA 1200
2018-09-03 14:27:56
TR100
Arkadiusz
Biegajski
Lubawa
Debiutanci
2018-09-03 13:03:27
TP25|
Szymon
Brzóska
Gdańsk
Cosinus
2018-09-03 12:56:10
TP25|
Hubert
Wichowicz
Gdańsk
Cosinus
2018-09-03 12:51:09
TR50|
Jerzy
Hajkan
Józefosław
BD
2018-09-03 12:38:12
TR50|
Krzysztof
Grzelec
Świnoujście
b/d
2018-09-03 11:58:16
TR100
Michał
Nowaczyk
Gdańsk
We mgle po łydki
2018-09-03 11:34:41
TP100
Paweł
Chwasta
Szczytno
.
2018-09-03 11:33:52
TP50|
Marek
Gliszczyński
Gutowiec
Perpetual Motion Squad
2018-09-03 11:07:22
TP10|
Karolina
Ostrowska
Ryjewo
Ostrosie
2018-09-03 11:02:04
TP50|
Piotr
Ploch
Bezrzecze
Perpetual Motion Squad
2018-09-03 10:44:56
TR100
Marek
Wenta
Lębork
szweje
2018-09-03 10:33:34
TR20|
Krzysztof
Sukniak
Nowe
NS Aktywni
2018-09-03 10:24:03
TP50|
Piotr
Osiński
Gdańsk
Festyn
2018-09-03 10:17:32
TR20|
Julian
Sukniak
Nowe
NS Aktywni
2018-09-03 10:21:30
TR100
Waldemar
Polewko
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-09-03 10:10:25
TP10|
Bożena
Brzeska
Rumia
Pasieka Kaszuby
2018-09-03 08:45:17
TR200
Radoslaw
Rutka
Kwidzyn
KTS IRONMAN
2018-09-02 21:28:50
TR200
Piotr
Goroński
WARSZAWA
T-Mobile Cycling Team
2018-09-03 07:55:56
TR50|
Ewa
Baranowska
Malbork
embike
2018-09-03 07:10:10
TR50|
Mariusz
Baranowski
Malbork
embike
2018-09-03 07:06:29
TR200
Robert
Belica
Warszawa
T-Mobile Cycling Team
2018-09-03 05:00:55
TP25|
Bartek
Filipowicz
Gdańsk
Filipki
2018-09-02 22:55:08
TP25|
Natalia
Filipowicz
Gdańsk
Filipki
2018-09-02 22:53:26
TP50|
Jörg
Stompe
Bernau bei Berlin
Stompkowie
2018-09-02 20:53:38
TP100
Wojciech
Golubiński
Wrocław
OD&D
2018-09-02 13:56:05
TR200
Mariusz
Łosiewicz
Bojano
Morenka Team
2018-09-02 20:24:49
TR100
Michał
Gizela
Kartuzy
.
2018-09-02 20:02:21
TP100
Robert
Skibiński
Toruń
Robert
2018-09-02 17:47:23
TP25|
Piotr
Gębacki
Rumia
_
2018-09-02 18:41:57
TP50|
Katarzyna
Stompe
Bernau bei Berlin
Stompkowie
2018-09-02 20:47:24
TR50|
Daniel
Nawrocki
Reda
Pancerne rowery
2018-09-02 17:04:08
TP25|
Zenon
Wołoszczakiewicz
Iława
ZenoTeam
2018-09-02 13:00:46
TP25|
Krzysztof
Kotłowski
Iława
ZenoTeam
2018-09-02 12:40:33
TR100
Marcin
Frymark
Reda
Norda Active Team
2018-09-02 10:12:08
TP25|
Łukasz
Klonowski
Iława
Zenoteam
2018-09-02 14:22:37
TP10|
Adam
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2018-09-01 23:07:31
TM150
Jacek
Skowronski
Warszawa
RKS HUWDU
2018-08-11 13:14:26
TP10
Mariusz
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2018-09-01 22:48:24
TP10|
Adam
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2018-09-01 22:10:29
TR100
Bartłomiej
Sroka
Gdańsk
Strzelające korby
2018-09-01 22:43:37
TP10
Mariusz
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2018-09-01 22:15:17
TP10
Michał
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2018-09-01 22:13:18
TP10|
Anna
Stolarska
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2018-09-01 22:05:06
TR50|
Michał
Lila
Łapalice
Pożeracze Ciastkuff
2018-08-31 22:10:56
TR100
Sławomir
Budnik
Gołdap
15 Goldapski Pulk Przeciwlotniczy
2018-08-31 13:24:15
TP100
Marcin
Krzysztofik
Gdańsk
Pozor Vlak!
2018-09-01 11:38:29
TP25|
Tomasz
Łukasik
Gdańsk
Barka Strong Adventure Team
2018-09-01 10:44:42
TP50|
Krzysztof
Szpejna
Warszawa
UNMM/DORSZ
2018-09-01 10:07:33
TP100
Mikołaj
Ciecierski
Gdynia
kruci gang
2018-08-31 22:00:15
TP25|
Agnieszka
Czyżewska
Gdynia
Dzikie Kuny
2018-08-31 21:35:37
TP50|
Patrycja
Ignaszak
Sieradz
DWT
2018-08-31 20:57:14
TP50|
Katarzyna
Pieniążek
Sieradz
DWT
2018-08-31 21:05:11
TP50|
Kasia
Pietrzykowska
Warszawa
DWT
2018-08-31 20:54:21
TP100
Marcin
Iwiński
Grudziądz
Grudziądz
2018-08-31 20:37:28
TP25|
Martyna
Zmuda
Gdynia
Dzikie Kuny
2018-08-31 20:38:18
TP100
Robert
Głowacki
Gdańsk
Nothing
2018-08-31 20:21:13
TP100
Michał
Pawelec
Gdańsk
Techcraft
2018-08-31 19:38:37
TP25|
Marek
Umiński
Gdynia
Barka Strong Adventure Team
2018-08-31 18:23:25
TR100
Katarzyna
Koczwara
Bydgoszcz
Klinika Triathlonu / Pędzące żółwie
2018-08-31 14:36:21
TP25|
Marek
Pełszyński
Gdańsk
LPP Team
2018-08-31 14:05:54
TP25|
Piotr
Smoliński
Olsztyn
Barka Strong Adventure Team
2018-08-31 13:55:45
TP25|
Alicja
Zmuda
Mosty
Dzikie Kuny
2018-08-31 12:48:33
TR50|
Jolanta
Baberowska
Gdańsk
Trec Team
2018-08-30 12:20:56
TR100
Agnieszka
Kacprzyk
Warszawa
Caramel Fox
2018-08-31 09:09:47
TR200
Piotr
Przybysz
Rumia
FTI Racing Team
2018-08-30 23:35:05
TR100
Kamil
Skoneczny
Warszawa
Caramel Fox
2018-08-31 09:06:38
TR50|
Darek
Kasprzyk
Elbląg
15pplot
2018-08-31 08:25:32
TR100
Monika
Skowyra
Młodzieszyn
PEKABEX
2018-08-31 05:43:26
TR50|
Grzegorz
Frąszczak
Warszawa
T-Mobile BicycleTeam
2018-08-30 22:35:21
TP10|
Marcin
Mazalon
Toruń
Komando Foki
2018-08-30 21:57:49
TP10|
Maria
Marszałek
Gdynia
Marszały
2018-08-28 09:38:22
TR50|
Agnieszka
Janczak
Warszawa
T-Mobile BicycleTeam
2018-08-30 22:30:30
TP10|
Weronika
Mazalon
Gdynia
Komando Foki
2018-08-30 22:01:15
TP10|
Wioleta
Leszczyńska-Mazalon
Toruń
Komando Foki
2018-08-30 21:59:38
TP100
Bartosz
Helios
Koluszki
Zieleniacy
2018-08-30 20:06:38
TP100
Jaroslaw
Lorenc
Koluszki
Zieleniacy
2018-08-30 20:02:53
TP100
Bożena
Kowalewska
Gdynia
CTM TEAM
2018-08-30 19:15:55
TP25|
Justyna
Dolna
Wejherowo
Księgowa na gigancie
2018-08-30 13:58:06
TR50|
Marek
Baberowski
Gdańsk
Trec Team
2018-08-30 12:24:01
TR20
Jaś
Nowak
Gdańsk
Pancerne rowery
2018-08-30 12:11:47
TR20|
Sławomir
Nowak
Gdańsk
Pancerne rowery
2018-08-30 12:10:31
TP10|
Julia
Recław
Kartuzy
Płazy Ogoniaste
2018-08-30 11:11:49
TP10|
Weronika
Szreter
Kartuzy
Płazy Ogoniaste
2018-08-30 11:07:18
TP10|
Kinga
Wydrowska
Prokowo
Płazy Ogoniaste
2018-08-30 11:01:39
TP10|
Klara
Szwaba
Ostrzyce
Płazy Ogoniaste
2018-08-30 10:47:58
TP10|
Kinga
Formela
Kartuzy
Płazy Ogoniaste
2018-08-30 10:44:20
TP10|
Weronika
Bladowska
Prokowo
Płazy Ogoniaste
2018-08-30 10:38:32
TP10|
Milena
Kwidzinska
Kartuzy
Płazy Ogoniaste
2018-08-30 10:34:17
TP50|
Maria
Rogalska
Gdańsk
Wybrzeże Klatki Schodowej
2018-08-30 08:46:16
TP100
Tomasz
Tynecki
Warszawa
BezNapiny
2018-08-30 08:56:53
TP50|
Tomasz
Trypus
Gdańsk
Wybrzeże Klatki Schodowej
2018-08-30 08:35:22
TP50|
Tomasz
Trypus
Gdańsk
Wybrzeże Klatki Schodowej
2018-08-30 07:04:45
TR50|
Andrzej
Majchrzak
Gdańsk
Mpico
2018-08-30 08:32:13
TP50|
Edward
Kujawski
Iława
PTTK Iława
2018-08-30 06:12:35
TR100
Adam
Dadasiewicz
Gdańsk
Jerzy
2018-08-30 00:41:25
TP100
Maciej
Rogocz
Gdynia
Rogaś z Doliny Roztoki
2018-08-29 23:45:13
TR20|
Adrian
Czermański
Banino
Team ZIXOZIZ
2018-08-29 21:55:49
TR20|
Jakub
Czermański
Banino
Team ZIXOZIZ
2018-08-29 21:53:03
TP50|
Michał Maciej
Markowski
Grudziądz
Legio CCIII
2018-08-29 17:43:29
TR100
Bartosz
Górski
Warszawa
T-Mobile Sport Team
2018-08-29 16:46:46
TR50|
GRACJA
CZERNIEWSKA
Warszawa
T-Mobile Sport Team
2018-08-29 16:35:40
TR50|
Agnieszka
bojaryn
białystok
T-Mobile Sport Team
2018-08-29 16:02:18
TP25|
Krzysztof
Gostomczyk
Lipnica
Pomarańczowe okulary
2018-08-29 15:35:20
TR100
Piotr
STAWOWSKI
Warszawa
stAWek sKŁad
2018-08-29 14:56:00
TP100
Piotr
Górzyński
Brodnica
BezNapiny
2018-08-29 10:52:42
TR50|
Bartosz
Ziółek
Olsztyn
Mpico
2018-08-29 10:32:23
TP25|
Agata
Wojewódka
Gdynia
Hogaty
2018-08-29 09:50:10
TP100
Mateusz
Boguta
Tczew
SKRID
2018-08-29 09:39:33
TR200
Paweł
Cichoń
Poznań
KOOPER Architektura
2018-08-29 08:12:08
TR20
Paweł
Czermański
Gdańsk
Team ZIXOZIZ
2018-08-29 00:00:12
TR20|
Waldemar
Czermański
Gdańsk
Team ZIXOZIZ
2018-08-28 23:52:42
TM150
Marcin
Owczarski
Chojnice
MMGO Boryteam
2018-08-28 22:10:04
TR200
Sebastian
Beszterda
Koszalin
Nietoperze Koszalin
2018-08-28 21:55:29
TP50|
Hanas
Dariusz
Olsztyn
Drużyna Wilka
2018-08-28 21:16:22
TP100
Wojciech
Iżykowski
Poznań
Idę do was
2018-08-28 21:25:06
TM150
Krzysztof
Świętoń
Gołdap
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2018-08-28 20:42:29
TP100
Justyna
Adamczewska
Szczecin
-
2018-08-28 20:08:52
TP25|
Aleksandra
Wachowska
Gdańsk
Dzikie Kuny
2018-08-28 17:35:28
TR50|
Paweł
Surała
Gdynia
Pancerne Rowery
2018-08-28 19:55:56
TR200
Bartłomiej
Mejka
Pruszcz Gdański
-
2018-08-28 19:20:37
TP100
Łukasz
Boniecki
Wołomin
Parkour United
2018-08-28 18:11:49
TP25|
Justyna
Zbroja-Nowak
Lębork
KS Hades Poznań
2018-08-28 18:08:04
TR200
Remik
Nowak
Poznań
31BLT
2018-08-28 18:04:44
TR200
Marcin
Wilma
Pruszcz Gdański
Brak
2018-08-28 17:41:01
TP100
Daniel
Michna
Pelplin
Klub Aktywnego Pelpliniaka
2018-08-28 14:45:52
TR100
Bartek
Mika
Skierniewice
-
2018-08-28 10:18:43
TP50|
Władysław
Pałys
Gdynia
brak
2018-08-28 11:08:27
TP50|
Maciej
Cherek
Gdańsk
Wuj wspiera Ełcką Zmarzlinę
2018-08-28 11:05:16
TP100
Dariusz
Lizakowski
TCZEW
MDM
2018-08-28 10:35:18
TR100
Andrzej
Nowiński
Warszawa
Hamak na Bananach
2018-08-28 10:56:47
TP100
Mateusz
Spadik
Radostowo
Klub Aktywnego Pelpliniaka
2018-08-28 12:17:31
TM150
Michał
Witkowski
Toruń
Tornado Accedit
2018-08-28 10:28:49
TP10
Karol
Marszałek
Gdynia
Marszały
2018-08-28 09:45:28
TP10
Marta
Marszałek
Gdynia
Marszały
2018-08-28 09:43:30
TP10|
Michał
Marszałek
Gdynia
Marszały
2018-08-28 09:42:11
TP50|
Janusz
Stocki
Białe Błota
Nogi Szybsze od Głowy
2018-08-28 10:24:49
TR50|
Mateusz
Leciejewski
Człuchów
NDF TEAM CZŁUCHÓW
2018-08-28 09:32:48
TP50|
Joanna
Walczak
Kościerzyna
SKPT
2018-08-22 21:49:06
TR50|
Michał
Bukowski
Marzęcino
Confutatis maledictis
2018-08-28 07:33:41
TM150
Arkadiusz
Duszak
Brwinów
2PU
2018-08-27 21:19:10
TR200
Maciek
Konopiński
Kraków
Bikeholicy
2018-08-27 23:28:50
TM150
Witold
Ciesielski
Gdańsk
turbo
2018-08-27 22:27:48
TM150
Dorota
Duszak
Brwinów
2PU
2018-08-27 21:21:26
TP50|
Łukasz
Jaworski
GDAŃSK
Crossfit Stocznia
2018-08-27 19:36:37
TP100
Maciej
Basek
Nowy Dwór Gdański
MDM
2018-08-27 10:49:19
TP25|
Mariusz
Burszczan
Siemirowice
Rodzinka PL
2018-08-26 08:15:12
TP100
Krzysztof
Nankiewicz
Olsztyn
Wasted Years
2018-08-27 11:15:01
TR100
Piotr
Figiel
Tuchola
Hylmet
2018-08-27 11:07:11
TP50|
Michał
Nowachowicz
Bydgoszcz
-
2018-08-27 10:55:57
TP25|
Paweł
Pszczoliński
Gdańsk
Crossfit Stocznia
2018-08-27 09:50:13
TR50|
Marcin
Baran
Gdansk
MB
2018-08-27 08:14:59
TR200
Olgierd
Bagiński
Gdynia
Norda Active Team
2018-08-26 21:20:07
TR200
Sławomir
Ćwirko
Słupsk
STOPA Słupsk
2018-08-26 22:45:52
TR50|
Tomasz
Urban
Gdynia
TU
2018-08-26 21:02:24
TP25|
Michał
Jasiewicz
Gdynia
Ryba Team
2018-08-26 20:36:45
TR50|
Paulina
Wojewódka
Gdansk
PW
2018-08-26 20:53:51
TP25|
Agnieszka
Pietrzak
Gdańsk
Ryba Team
2018-08-26 20:30:41
TP100
Kamil
Gwadera
Warszawa
-
2018-08-26 14:36:28
TP100
Marcin
Glock
Edinburgh
Marcin Glock
2018-08-26 12:04:10
TP25|
Alan
Drywa
Cewice
Rodzinka PL
2018-08-26 08:21:15
TP25|
Małgorzata
Drywa
Cewice
Rodzinka PL
2018-08-26 08:19:38
TP25|
Elżbieta
Burszczan
Siemirowice
Rodzinka PL
2018-08-26 08:17:23
TP100
Magdalena
Piotrowska
Warlubie
kruci gang
2018-08-25 19:49:46
TR50|
Paweł
Wasielewski
Nowe
NS Aktywni
2018-08-24 11:14:59
TR200
Sławomir
MAKOWIEC
Gdańsk
Zamykam Stawkę
2018-08-24 22:03:00
TP25|
JAN
GLAZA
GDYNIA
DrinkTeam
2018-08-24 20:10:47
TR100
Sławomir
Nawrocki
Gołdap
JW 4808
2018-08-24 20:21:34
TP25|
KRZYSZTOF
CZAPIEWSKI
GDYNIA
DrinkTeam
2018-08-24 20:14:36
TP25|
JAROSŁAW
CZAPIEWSKI
GDYNIA
DrinkTeam
2018-08-24 20:12:32
TP25|
ROBERT
GLAZA
GDYNIA
DrinkTeam
2018-08-24 20:08:24
TP10|
KATARZYNA
GLAZA
GDYNIA
DrinkTeam
2018-08-24 19:56:05
TP50|
Agnieszka
Nowak
Bydgoszcz
CB 163
2018-09-08 19:55:20
TP10
MATEUSZ
CZAPIEWSKI
GDYNIA
DrinkTeam
2018-08-24 20:04:56
TP10|
JOANNA
CZAPIEWSKA
GDYNIA
DrinkTeam
2018-08-24 20:02:47
TP10
PIOTR
GLAZA
GDYNIA
DrinkTeam
2018-08-24 19:59:59
TR200
Artur
Romanowski
Kwidzyn
Bez kasku
2018-08-24 19:04:25
TP25|
Artur
Młyński
Siemirowice
Harpuś
2018-08-24 18:38:28
TP25|
Jolanta
Milczak
Siemirowice
Harpuś
2018-08-24 18:19:51
TR100
Krzysztof
Deptuła
Gdańsk
flypics.pl
2018-08-24 17:49:58
TR100
Jacek
Chomiczewski
Gołdap
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2018-08-24 15:11:13
TM150
Mariusz
Famulski
Gołdap
Jw4808 Gołdap
2018-08-24 10:44:41
TR100
Michał
Oglęcki
Gdynia
Masterlease
2018-08-24 10:39:40
TR50|
Paweł
Jarzewicz
Gdańsk
Mpico
2018-08-24 10:21:30
TR100
Marcin
Lipiński
Gołdap
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2018-08-24 09:32:23
TR100
Krzysztof
Prażanowski
Poznań
Na Fali Fit Team
2018-08-24 00:04:31
TP25|
Krzysztof
Hope
Wejherowo
TF ZEUS
2018-08-23 23:45:33
TM150
Maciej
Letniowski
Kowale
Masterlease Sport Team
2018-08-23 23:39:37
TP25|
Krzysztof
Wyrzykowski
gdansk
ok
2018-08-23 23:33:27
TP50|
Piotr
Michnowicz
Gdańsk
Daleko od szosy
2018-08-23 23:00:36
TR100
Robert
Szurała
Warszawa
Hamak na Bananach
2018-08-23 22:53:08
TP50|
Marek
Gajewski
Gdańsk
Daleko od szosy
2018-08-23 22:55:43
TP50|
Marcin
Bartkowski
Gdańsk
Daleko od szosy
2018-08-23 22:52:24
TR100
Łukasz, Michał
Kolka
Kartuzy
Rowerem przez życie
2018-08-23 17:40:30
TR100
PIOTR
KUNISZYK
Gołdap
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2018-08-23 21:38:26
TR100
Katarzyna , Dorota
Kolka
Kartuzy
Rowerem przez życie
2018-08-23 17:24:35
TP100
Mariusz
Pietrzak
Piastów
SKPB Warszawa
2018-08-23 16:51:42
TR50|
Jarosław
Malek
Gdynia
Malek
2018-08-23 16:16:26
TR100
Jarek
Klucznik
Gdańsk
!
2018-08-23 14:21:23
TR100
Edyta
Barnik
Szczecin
Indywidualny
2018-08-23 12:42:08
TP25|
Paweł
Lisowski
Białogard
Lisiaki
2018-08-23 12:07:32
TR100
Maciej
Matuszczyk
Katowice
CZPTychy.pl
2018-08-23 10:41:14
TR100
Łukasz
Kraska
Gdańsk
Pędzące Żółwie
2018-08-22 22:36:31
TR100
Rafał
Lewandowski
Drzewce
Pędzące Żółwie
2018-08-22 22:34:21
TR100
Agata
Kraska-Lewandowska
Drzewce
Pędzące Żółwie
2018-08-22 22:31:15
TP50|
Adam
Walczak
Kościerzyna
SKPT
2018-08-22 21:51:32
TP25|
Artur
Rymon Lipinski
Lipnica
#rusz4litery
2018-08-22 21:04:12
TR50|
Michał
Zajk
Reda
-
2018-08-22 19:21:56
TM150
Jarosław
Sobieraj
Gdynia
MAJ
2018-08-22 15:35:39
TM150
Małgorzata
Molenda
Gdańsk
MAJ
2018-08-22 15:34:27
TM150
Anita
Komorowska
Gdynia
MAJ
2018-08-22 15:30:12
TR50|
Filip
Kutnik
Elbląg
Kutnik Filip
2018-08-22 13:42:34
TP50|
Dawid
Tomczykowski
Gdańsk
POZYTYWNE WIBRACJE
2018-08-22 13:26:35
TP25|
Emilia
Kurenda
KOSZALIN
Kuraki
2018-08-22 13:12:41
TP25|
Piotr
Kurenda
KOSZALIN
Kuraki
2018-08-22 13:08:56
TP25|
Paweł
Orzechowski
Gdańsk
...
2018-08-22 10:57:22
TP25|
Sylwia
Kurenda
KOSZALIN
Kuraki
2018-08-22 13:05:03
TP25|
Jagoda
Ilczuk
Gdańsk
...
2018-08-22 10:19:55
TM150
Piotr
Dopierała
Dopiewo
AR Poznań
2018-08-22 10:12:07
TP10
Witek
Lemańczyk
Gdańsk
Lemany
2018-08-21 11:56:10
TR50|
Wojciech
Wójcik
WEJHEROWO
Pancerne Rowery
2018-08-21 22:03:34
TP50|
Łukasz
Grodecki
Gdańsk
Cobra Team
2018-08-21 20:49:58
TP25|
Tomasz
Margalski
Gdańsk
Karlosek i Mardżi
2018-08-21 18:10:36
TP25|
Karolina
Kowszuk
Gdańsk
Karlosek i Mardżi
2018-08-21 18:03:45
TP25|
Patrycja
Zmuda
Reda
Dzikie Kuny
2018-08-21 17:40:22
TM150
Dariusz
Poślednik
Złotniki
NAPIER...ACZE
2018-08-21 13:58:54
TP10|
Dariusz
Lemańczyk
Gdańsk
Lemany
2018-08-21 11:53:16
TR100
Marcin
Skalski
Gdańsk
KRPMS
2018-08-20 20:26:21
TP25|
Patryk
Kościelski
Legionowo
Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
2018-08-21 10:11:57
TP50|
Marcin
Czajkowski
Gdańsk
MCz
2018-08-21 09:55:42
TR100
Arkadiusz
Kozdroń
Grudziądz
Spocznij
2018-08-21 02:09:52
TR100
Arkadiusz
Kozdroń
Grudziądz
Spocznij
2018-08-21 02:11:07
TR50|
Piotr
Bukato
Elbląg
Piotr Bukato
2018-08-21 11:04:14
TR100
Arkadiusz
Kozdroń
Grudziądz
Spocznij
2018-08-21 02:07:14
TP100
Artur
Angielski
Gdynia
I'll be back
2018-08-20 19:55:19
TP25|
Michał
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
2018-08-20 19:20:31
TP25|
Igor
Frozyna
Kosakowo
Szydercy
2018-08-20 19:19:35
TR50|
Krzysztof
Lewosz
Gdynia
Sztywny Klekot
2018-08-21 00:15:23
TP100
Piotr
Piechowski
Tczew
P&P Team
2018-08-29 13:10:23
TP25|
Marcin
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
2018-08-20 19:17:56
TP50|
Jerzy
Łukaszewicz
Fijewo
PTTK Iława
2018-08-20 16:36:13
TR100
Kamil
Ciesielski
Reda
KKG
2018-08-20 14:05:22
TP25|
Jolanta
Spychalska
Gdańsk
-
2018-08-20 15:15:53
TR100
Tomasz
Karaś
Kwidzyn
Akwaryści
2018-08-20 14:42:24
TR100
Maciej
Kaniewski
Gdańsk
KKG
2018-08-20 14:10:12
Wybie
Justyna
Gokiert-Skrentna
Złotów
Skrentas
2018-08-20 13:58:07
TP50|
Krzysztof
Łapuć
Gdańsk
Lost and Found
2018-08-20 12:05:35
TR50|
Sebastian
Wojewódka
Nowa Wieś Malborska
Darth Vader
2018-08-19 18:16:07
TP100
Anna
Barnik
Gdansk
20 sekund
2018-08-20 13:23:28
TR50|
Tomasz
Woss
Luzino
?
2018-08-20 12:11:45
Wybie
Tomasz
Woss
Luzino
?
2018-08-20 12:08:31
TR200
Mateusz
Urban
Warszawa
Dzik Team
2018-08-20 11:43:26
TP25|
Karol
Rogoziecki
Łochowo
rogaliki
2018-08-20 11:40:43
TP25|
Paulina
Rogoziecka
Łochowo
rogaliki
2018-08-20 11:39:07
TR200
Izabela
Urban
Warszawa
Dzik Team
2018-08-20 11:40:42
TR200
Marek
Sadowski
Czaple
GR3miasto
2018-08-20 10:49:39
TP25|
Rafał
Warżała
Gdynia
Nordland
2018-08-20 07:41:09
TP50|
Adam
Tomasiewicz
Warszawa
Szaławiły i świszczypały
2018-08-20 08:50:50
TP25|
Agata
Sierocin
Gdynia
Hogaty
2018-08-20 07:40:12
TP100
Michał
Suder
Warszawa
BezNapiny
2018-08-19 20:31:58
TR100
Maciej
Tumiński
Stawiguda
ITS
2018-08-19 19:38:48
TP100
Bartosz
Wiatrzyk
Wrocław
Liposukcja
2018-08-19 19:07:25
TP100
Joanna
Jachymiak
Nowy Targ
Liposukcja
2018-08-19 19:02:20
TR100
Łukasz
Rusztecki
Warszawa
Bomber Team
2018-08-19 18:31:41
TR200
Stefan
Wesołowski
Kołobrzeg
Koło Brzegu
2018-08-19 18:01:08
TR200
Robert
Stanek
Szczecin
RUDY KOT
2018-08-15 23:24:17
TP100
Krystian Tomasz
Gąsior
Susz
Rozbiegany Susz
2018-08-18 19:03:40
TR200
Grzegorz
Rygalski
Józefów
Welocypedy
2018-08-18 10:30:57
TP100
Piotr
Szymczak
Gdańsk
Obcierka
2018-08-18 18:59:07
TP50|
Filip Zbigniew
Mućko
Bydgoszcz
Królowie Belgii
2018-08-18 14:30:01
TP50|
Krzysztof
Truszczyński
Iława
PTTK IŁAWA
2018-08-18 10:51:56
TP100
Andrzej
Eibl
Chocianów
Eiblu Team
2018-08-17 08:06:06
TR50|
Tomasz
Zakolski
Gdynia
.
2018-08-16 15:46:06
TP25|
Marek
Jóźwiak
Warszawa
Rododendron
2018-08-07 10:40:27
TP100
Wojciech
Kluska
Toruń
MKS SKARMAT
2018-08-16 21:10:53
TP100
Krzysztof
Nowak
Gdańsk
SKPT Gdańsk
2018-08-16 18:15:31
TP100
Michał
Głód
Elbląg
Pozor vlak!
2018-08-16 17:31:00
TR50|
Anna
Wiercińska
Gdynia
.
2018-08-16 15:31:10
TM150
Patryk
Szymański
Mosina
NAPIER...ACZE
2018-08-16 14:22:42
TP50|
Sylwia
Roszkowska
Łódź
Aniołki Mobyego
2018-08-16 13:06:58
TP50|
Małgorzata
Zduńczyk
Gdańsk
Spin
2018-08-16 10:14:20
TP50|
Ewa
Chrzanowska
Gdańsk
Spin
2018-08-16 10:12:00
TR200
Paweł
Brudło
Warszawa
KTE Tramp
2018-08-15 22:42:40
TP50|
Małgorzata
Sawicz
Gdańsk
gr3
2018-08-15 19:45:19
TP100
Adrian
Łukaszyk
Kraków
unreckoned
2018-08-15 12:33:49
TR50|
Łukasz
Mańkowski
Kwidzyn
Maniasy
2018-08-15 12:21:32
TP50|
Maciej
Piotrowicz
Gdańsk
PwC FCU Run Team
2018-08-15 10:30:18
TP50|
Jerzy
Mielewczyk
Luzino
XXX
2018-08-14 20:58:36
TM150
Krzysztof
Grabowy
Bolesławiec
¿Qué hora es?
2018-08-14 17:45:02
TM150
Bartłomiej
Duma
Warszawa
¿Qué hora es?
2018-08-14 17:40:59
TP25|
Przemysław
Kraczkowski
Koszalin
Drwale z Północy
2018-08-14 13:38:18
TM150
Piotr
Wąsowski-Goldberg
Gdańsk
S-ka
2018-08-13 20:23:19
TR50|
Przemysław
Wojewódka
Gdynia
SPPW
2018-08-14 08:13:43
TR50|
Paweł
Dąbek
Bierkowo
Szyk i Elegancja
2018-08-13 20:03:52
TR50|
Andrzej
Dąbrowski
Gdańsk
27 procent drożej?
2018-08-13 11:04:10
TM150
Szymon
Zalewski
Gdańsk
S-ka
2018-08-13 15:29:09
TR50|
Krzysztof
Dąbrowski
Gdańsk
27 procent drożej?
2018-08-13 11:01:48
TM150
Konstancja
Tanjga-Nawrot
Warszawa
Deloitte Adventure Team
2018-08-12 21:48:49
TP50|
Michał
Ciemoszewski
Gdańsk
Abecadło
2018-08-12 20:36:42
TP50|
Zbigniew
Derkiewicz
Gdańsk
abecadło
2018-08-12 20:36:42
TP50|
Piotr
Szczerba
Warszawa
Szaławiły i świszczypały
2018-08-12 14:23:11
TP100
Michał
Muszyński
Gdynia
kruci gang
2018-08-12 14:17:45
TR50|
Tomasz
Dyczko
Gdańsk
Szyk i Elegancja
2018-08-12 11:18:08
TR100
Dominik
Ciszak
Elbląg
Team
2018-08-12 09:47:43
TR100
Tomek
Pogorzelski
Gdańsk
Team
2018-08-12 09:39:38
TP25|
Sławomir
Ciećwierz
Gdynia
-
2018-08-12 09:25:39
TR50|
Sebastian
Galuba
Goręczyno
Rowerowe Kaszuby
2018-08-11 23:01:07
TP100
Marcin
Szczęsny
Warszawa
Riders Of The Lost Goat
2018-08-11 11:35:08
TR200
Daniel
Śmieja
Szczecin
mrdp.pl
2018-08-11 01:05:14
TP25|
Tomasz
Sienicki
Legionowo
Proreh
2018-08-10 23:53:54
TR50|
Andrzej
Grabowski
Gdańsk
Fuzel
2018-08-10 19:08:31
TP25|
Arkadiusz
Sapała
Gdańsk
WROGOWIE ETANOLU
2018-08-10 14:42:05
TR50|
Grzegorz
Dąbek
Gdańsk
Szyk i Elegancja
2018-08-10 14:15:09
TR50|
Katarzyna
Lisewska
Gdańsk
Astronauci
2018-08-10 13:59:28
TR50|
Sławomir
Lewandowski
Gdańsk
Astronauci
2018-08-10 13:53:42
TP50|
Anna
Kosior
Warszawa
Aniołki Mobyego
2018-08-10 13:48:51
TP10
MICHALINA
BOBIAK
KOŚCIERZYNA
AKITA
2018-08-10 13:17:22
TP25|
MACIEJ
SAPAŁA
GRUDZIĄDZ
WROGOWIE ETANOLU
2018-08-10 13:32:04
TP10
PIOTR
BOBIAK
KOŚCIERZYNA
AKITA
2018-08-10 13:13:27
TR50|
Patrycja
Lila
Łapalice
pożeracze ciastkuff !!
2018-08-10 13:09:57
TP50|
Mateusz
Ząbczyk
Olsztyn
Dzikie Dziki z Afryki
2018-08-09 20:50:56
TM150
Paweł
Pruszkowski
Gdańsk
Piwko na pół
2018-08-10 12:05:18
TM150
Bartłomiej
Nycz
Gdańsk
Piwko na pół
2018-08-10 11:59:11
TR100
Przemysław
Połczyński
Gdynia
Dwa Pedały
2018-08-10 11:17:20
TP50|
Anna
Jaskólska-Stypuła
Warszawa
WiR
2018-08-09 23:27:16
TP100
Tadeusz
Czekalski
Łódź
WiR
2018-08-09 21:19:13
TP50|
Piotr
Sadowski
Ostróda
Dzikie Dziki z Afryki
2018-08-09 21:10:53
TR200
Krystian
Kurzyński
Gdynia
Agent PZU
2018-08-09 11:00:54
TR100
Mateusz
Mechliński
Gronity
Offroad
2018-08-08 11:45:40
TM150
Alicja
Świca
Gdańsk
Panna Wieczorową Porą
2018-08-08 23:22:45
TR200
Andrzej
Dzich
Kwidzyn
Alive!
2018-08-08 19:35:00
TR50|
Agnieszka
Łapanowska
Olsztyn
Łapy Na Rowerach
2018-08-08 14:25:20
TR50|
Łukasz
Łapanowski
Olsztyn
Łapy Na Rowerach
2018-08-08 14:27:11
TP50|
Justyna
Kałębasiak
Łódź
WiR
2018-08-09 10:41:52
TP50|
Patrycja
Podemska
Bydgoszcz
Wataha Bydgoszcz
2018-08-08 12:39:38
TP100
Piotr
Kraciuk
Olsztyn
Odciski i Pęcherze
2018-08-08 09:11:26
TP100
JACEK
BAREJ
SOCHACZEW
RCI Warszawa
2018-08-07 23:17:04
TP100
Marcin
Hippner
Gdańsk
Kosmate pały Gandalfa
2018-08-07 23:00:37
TP100
Mariusz
Czajka
Gdynia
KInO Rekin
2018-08-08 12:13:41
TP100
Paweł
Kubasiewicz
Józefosław
BezNapiny
2018-08-06 23:28:50
TP50|
Klaudia
Rzążewska
Gdańsk
Królowie Belgii
2018-08-01 10:48:49
TR100
Robert
Potocki
gdynia
GreyWolf
2018-08-06 23:03:11
TP100
Marek
Głowala
Kwidzyn
Traktor Team Gmina Kwidzyn
2018-08-06 16:20:43
TP100
Krzysztof
Kijo
Legionowo
-
2018-08-06 22:04:24
TR50|
Janusz
Siewert
WEJHEROWO
Pancerne Rowery
2018-08-06 20:07:40
TP100
Piotr
Głowala
Kwidzyn
Traktor Team Gmina Kwidzyn
2018-08-06 16:24:27
TR100
Waldemar
Dargacz
Niestępowo
Zaginiony w akcji
2018-08-06 13:34:16
TR100
Paweł
Bielenny
Gdańsk
KTG Neptun
2018-08-06 10:04:11
TP100
Tomasz
Florek
Gdynia
Kohorta Kutasa Wielgusa
2018-08-03 12:41:17
TP100
Marcin
Górecki
Łódź
WiR
2018-08-06 11:53:19
TR50|
Tomasz
Skierkowski
Kwidzyn
Cyklo Kwidzyn
2018-08-06 10:52:14
TR50|
Tomasz
Skeirkowski
Kwidzyn
Cyklo Kwidzyn
2018-08-06 10:49:03
TP100
Paweł
Pałasz
Warszawa
RKS Chuwdu
2018-08-05 21:53:24
TP100
Michał
Niemczyk
Kolonia Kotków
Dzika Świnia
2018-08-05 19:16:22
TP25|
Alina
Zuchowicz
Gdańsk
MAZA TEAM
2018-08-05 17:28:35
TR50|
Marcin
Dolny
Bydgoszcz
Wataha Bydgoszcz
2018-08-05 17:31:12
TR100
Szymon
Kuprian
Olsztyn
Offroad
2018-08-05 17:12:10
TP100
Rafał
Bauer
Warszawa
iotochodzi.com
2018-08-05 01:39:00
TP25|
Paweł
Klimczak
Warszawa
.
2018-08-05 11:48:47
TP50|
Krzysztof
Modzelewski
Warszawa
ZEN Duo
2018-08-04 19:03:08
TP50|
Maja
Żak
Warszawa
ZEN Duo
2018-08-04 18:56:34
TP50|
Krzysztof
Modzelewski
Warszawa
ZEN Duo
2018-08-04 18:50:57
TP25|
Tomasz
Góralczyk
Barczewo
Unnamed
2018-08-04 12:25:57
TP50|
Kamil
Deleżuch
Warszawa
Szaławiły i świszczypały
2018-08-03 20:34:37
TP25|
MARZENA
UMIŃSKA
Gdańsk
MAZA TEAM
2018-08-03 14:04:27
TP100
Piotr
Zglejc
Sopot
Kohorta Kutasa Wielgusa
2018-08-03 12:39:06
TP25|
Jakub Adam
Sidorski
Podzamcze
Bounce
2018-08-01 22:32:16
TR50|
Paweł
Musiał
Gdynia
Mpico
2018-08-03 08:28:10
TP50|
Agnieszka
Plenzler
Szczecin
Mrówka, Komar i Zebra
2018-08-02 21:52:43
TP50|
Piotr Adam
Cygan
Jabłonna
single
2018-08-03 07:52:36
TP100
Karol l
Gostomczyk
Studzienice
PLATINUM Ubezpieczenia
2018-08-02 23:59:17
TP50|
Aleksandra
Balcerak
Szczecin
Mrówka, Komar i Zebra
2018-08-02 22:04:36
TP50|
Joanna
Plenzler
Szczecin
Mrówka, Komar i Zebra
2018-08-02 21:44:22
TM150
Paweł
Kosowski
Kwidzyn
UMKS Kwidzyn
2018-08-02 14:26:42
TP50|
Łukasz
Milewski
Warszawa
Szaławiły i świszczypały
2018-08-20 17:41:53
TP100
Kamil
Kłaczkowski
Gdynia
Morenka Team
2018-08-02 20:06:39
TR200
Piotr
Plecke
Warszawa
.
2018-08-02 16:03:34
TP100
Robert
Mazurczak
Gdańsk
IMPULS
2018-08-02 14:46:53
TP100
Marek
Maćkowiak
Solec Kujawski
CREX
2018-08-02 07:46:41
TP100
Michał
Grochowski
Gdańsk
LPP Team
2018-08-02 07:44:11
TR200
Bartłomiej
Glaas
Gdańsk
NEXUS Team
2018-08-02 06:54:11
TR50|
Piotr
Klas
REDA
HansSolo
2018-08-02 01:23:18
TR100
Michał
Krzemiński
Gdańsk
AmAm
2018-08-01 22:51:53
TR200
Piotr
Niewęgłowski
Wiktorów
...
2018-08-01 21:45:57
TR50|
Wojciech
Saj
Bojano
Bojano Biega
2018-08-01 19:10:47
TP50|
Agnieszka
Kochaniak
Warszawa
NO RISK - NO FUN
2018-08-01 19:00:53
TR50|
Rafał
Kochaniak
Warszawa
NO RISK - NO FUN
2018-08-01 18:58:58
TR50|
Stanisław
Malinowski
Bojano
Bojano Biega
2018-08-01 18:57:23
TR50|
Wiktor
Kochaniak
Warszawa
NO RISK - NO FUN
2018-08-01 18:53:54
TR200
Piotr
Jakubik
Poznań
31BLT
2018-08-01 18:27:21
TP25|
Dawid
Malesa
Warszawa
Rododendron
2018-08-01 15:40:50
TP25|
Kamil
Wierzbiński
Czerwony Dwór
Rododendron
2018-08-01 15:40:32
TP50|
Tomasz
Długosz
Gdańsk
KB Prawo do Życia
2018-08-01 13:54:41
TR200
Zbigniew
Kowal
Słupsk
STOPA SŁUPSK
2018-08-01 15:30:07
TR100
Krzysztof
Luks
Gdańsk
Lukstorpeda
2018-08-01 13:24:49
TM150
Dawid
Kleszczyński
Siekierczyn
-
2018-08-01 13:03:33
TP25|
Radosław Arkadiusz
Mękal
Wałbrzych
Smashing Pąpkins
2018-08-01 13:16:41
TR200
Dawid
Szymanek
Pinczyn
...
2018-08-01 12:58:22
TM150
Daniel
Łazarek
Sopot
Kawaler Wieczorową Porą
2018-08-01 12:56:42
TP25|
Błażej
Bąkiewicz
Gdańsk
Smashing Pąpkins
2018-08-01 12:52:59
TP100
Marcin
Stefaniuk
Warszawa
Maślaki
2018-08-01 12:01:36
TP50|
Remigiusz
Miszczak
Pruszków
NF15
2018-08-01 11:57:18
TP25|
Rafał
Czerwiński
Suchy Las
"Piotr i Paweł" Marka Formy
2018-08-01 11:55:46
TM150
Marcin
Sontowski
Gdańsk
Morenka Team
2018-08-01 11:36:27
TP50|
Izabela
Zech
Bydgoszcz
WATAHA Bydgoszcz
2018-08-01 11:14:07
TR100
Anna
Babich
Elbląg
AM AM Team
2018-08-01 11:13:26
TP25|
Jarosław
Pituła
Warszawa
Pitulaki
2018-08-01 11:10:07
TP50|
Stanisław
Rosa
Gdańsk
Królowie Belgii
2018-08-01 10:52:17
TP100
Mateusz
Benedyk
Wrocław
OD&D
2018-08-01 10:47:23
TP50|
Jakub
Nadzieja
Gdańsk
Królowie Belgii
2018-08-01 10:43:45
TP100
Adrian
Nicoś
Gdańsk
Kondycja do nie wszysko
2018-08-01 10:38:58
TP100
Agnieszka
Gębalska
Warszawa
HikingTours
2018-08-01 10:35:34
TP100
Mateusz
Bruch
Wrocław
AWL Wrocław
2018-08-01 10:29:43
TP100
Robert
Sikorski
Wrocław
OD&D
2018-08-01 10:09:43
TP25|
Maciej
Malinowski
Legionowo
Fotograf w Terenie
2018-08-01 10:01:47
TP25|
Patryk
Duda
Gdańsk
Crossfit Stocznia
2018-08-01 09:58:56
TP100
Robert
Kujawski
Siemirowice
Dzika Świnia
2018-08-01 09:40:50
TR50|
Łukasz
Sonnenfeld
Grudziądz
Cyklo Kwidzyn
2018-08-01 09:26:55
TP50|
Kornelia
Januszkiewicz
Bydgoszcz
WATAHA BYDGOSZCZ
2018-08-01 09:39:20
TP100
Wojciech
Kulik
Piaseczno
Maślaki
2018-08-01 09:25:10
TP100
Dominika
Welz
Gdańsk
Morenka Team
2018-08-01 09:23:14
TP100
Robert
Nagórski
Lądek
Hasta la vista
2018-08-01 08:15:49
TP50|
Aleksandra
Czerwińska
Bydgoszcz
Cwane lisy
2018-08-01 09:14:07
TR200
Robert
Halamus
Poznań
31 BLT
2018-08-01 08:54:37
TR200
Mirosław
Potocki
Gdynia
GREY WOLF
2018-08-01 08:49:05
TP100
Piotr
Mścichowski
Siedlce
Maupiszony
2018-08-01 08:23:06
TR100
Przemko
Ustianowski
Gdynia
GRBS
2018-08-01 08:22:45
TP100
Krzysztof
Zieliński
Warszawa
HikingTours
2018-08-01 08:21:32
TP100
Mateusz
Gołąb
Poznań
Hasta La Vista
2018-08-01 08:14:01
TP100
Jędrzej
Walczak
Gdańsk
-
2018-08-01 08:04:22
TR100
Marcin
Strzelczyk
Kwidzyn
Kwidzyn Bike Racing Team
2018-08-01 08:11:20
TP100
Andrzej
Podjaski
Gdańsk
bez-klubu
2018-08-01 08:08:09
TP25|
Piotr
Arabas
Jankowo Gdańskie
WATAHA
2018-08-01 08:05:51
TP100
Jan
Lewiński
Wrocław
OD&D
2018-08-01 08:05:55
TR100
Kamil
Musielski
Gdynia
GRBS
2018-08-01 08:12:21
TR200
Damian
Gruszecki
Gdańsk
Dream Tri Team
2018-08-01 08:05:44
TR200
Dariusz
Rzepecki
Łódź
TheEndOfTheRace
2018-08-01 08:04:11
TR100
Adam
Kummer
Gdynia
GRBS
2018-08-01 08:02:42
TP50|
Sylwia
Połomska
Gdańsk
sraluchy
2018-07-31 13:44:08
TR200
Mikołaj
Waliński
Elbląg
GREY WOLF
2018-08-01 08:04:40
TP100
Anna
Zimna
Gdańsk
bambabamba
2018-09-05 14:24:10