Spróbuj

Podoba Ci się nasza działalność? Spróbuj! Przedstawiamy Ci ogrom możliwości – sprawdź je osobiście:

 

Otwarte treningi klubowe – zapraszamy do udziału w każdy czwartek w specjalnie przygotowanych treningach technicznych z biegu na orientację! By wziąć udział w treningu, nie trzeba być klubowiczem – dołącz, sprawdź, czy Ci się spodoba! Spotykamy się raz w tygodniu w różnych miejscach Miasta Gdańsk. Kliknij w logo, by poznać szczegóły!

Ekstremalny Rajd na Orientację HARPAGAN, to największe wydarzenie związane z aktywnością z mapą w Polsce! Rajd odbywa się 2 razy do roku, nieprzerwanie od 1989 roku. Harpagan podróżuje po mapie województwa pomorskiego – każda edycja jest jedyna w swoim rodzaju. Rajd zrzesza na starcie od 1000 do 1500 uczestników – pieszych i rowerzystów, sportowców i amatorów, dzieci i dorosłych… Do wyboru 8 tras , a do dyspozycji uczestników pomysłowe punkty kontrolne, bogate pakiety startowe i masa atrakcji w cetrum rajdowym! Jesteśmy dumni mogąc tworzyć to unikalne na skalę kraju wydarzenie! Kliknij w logo, by poznać szczegóły!

Harpuś to trójmiejski cykl aktywnego wypoczynku z mapą. Rusz z mapą po przygodę! Przez cały rok, średnio co 2 tygodnie, Klub Harpagan organizuje Dzielnicową Imprezę na Orientację Harpuś – każda edycja odbywa się w innym miejscu. Do wyboru są 4 trasy o różnej długości i trudności – poradzą sobie rodziny z maluszkami w wózkach i dziećmi w wieku przedszkolnym, młodzież i dorośli. Zaawansowani uczestnicy z powodzeniem zmęczą się na najdłuższej trasie. Harpuś to nasza propozycja idealna na niedzielę! Kliknij w logo, by poznać szczegóły!

Harce Prezesa to Marsze na Orientację odbywające się od prawie 25 lat, w grudniu każdego roku,w jedną z najdłuższych nocy w roku. Jest to tradycyjna impreza zapoczątkowana przez Klub Imprez na Orientację NEPTUN, a następnie kontynuowana przez Klub Harpagan. Od 2018 roku organizowana jest również dzienna edycja Harców Prezesa, w jeden z najdłuższych dni roku. Kontynuujemy tradycję i docieramy do zapalonych turystów i maniaków wędrówek z mapą. Kliknij w logo, by poznać szczegóły!