Autor Wątek: H42 - trudny ?  (Przeczytany 25073 razy)

Offline jakubek

• Nieśmiały
  • *
Odp: H42 - trudny ?
« Odpowiedź #75 dnia: 30 Październik 2011, 20:01 »
Bartek Bober zbudował 7 TRowerowych na dwóch padł tytuł a więc 5:2 dla Bartka .Lubię jak jest trudno tylko mi szczęścia brakuje. Ale gdyby tak
lepsze mapy były to kto wie,może wynik zmieni się na naszą kożyść.

Offline pulower

• Nieśmiały
  • *
« Odpowiedź #76 dnia: 30 Październik 2011, 23:31 »
Ciągle mnie ciekawi optymalny przebieg trasy - czy będzie on udostępniony ?

Offline Jerry

• Nieśmiały
  • *
« Odpowiedź #77 dnia: 31 Październik 2011, 12:10 »
Rozmawiałem w ostatnią sobotę z Bartkiem. Obiecywał, że jak znajdzie wolną chwilę - poda trasę optymalną według niego. Ciekawostka : jego zdaniem może ona nie mieć 200 km...  :o

Offline anpi

• Lubi pisać
« Odpowiedź #78 dnia: 31 Październik 2011, 15:03 »
Zupełnie nie rozumiem wszelkich „poprawiaczy” imprez w których startują (kiedyś podobna dyskusja toczyła się po Dymno – ktoś koniecznie chciał z niej zrobić imprezę prostą,  łatwą i przyjemną). Dla mnie sprawa jest prosta to organizator decyduje o tym jak ma wyglądać jego impreza.  Jeżeli części startujących zasady rozgrywania czy mapy się nie podobają  nie wystartują w niej za rok. Sam mam na liście kilka imprez na których nigdy już nie wystartuję, chociaż nie zamierzam ich zmieniać skoro podoba się inne grupie uczestników.
Pozwole się z Tobą nie zgodzić. Nikt tu nie ma zamiaru się na Harpa obrażać, czy na siłę robić rewolucji w nie swojej imprezie. Chodzi tu raczej o konstruktywną krytykę, czy też po prostu wygłoszenie swojej opini co się podobało a co nie. Organizator część uwag weźmie pod uwagę (jak np zmiana regulaminu o kaskach), a część nie.
Poza tym fajnie sobie pogadać i powspominać :).

Co do równych szans - gdyby każdemu do wyniku doliczać ilość oczek z 1 rzutu kostką to również każdy będzie miał równe szanse ;).
Osobiście wolę trudne nawigacyjnie trasy, gdyż całkiem nieźle sobie radze z nawigacją. Tylko chodzi o to by wykazać się umiejętnościami a nie szczęsciem ;).
Ja z kolei pozwolę sobie niezgodzić się z Tobą. Część uwag  jednak usiłuje z Harpa zrobić imprezę  latwą i przyjemną. - w sposób napastliwy  "tak powinno być"

Offline Drewniacki

• Aktywista
  • **
  • RaidLight napieraj.pl
    • napieraj.pl
« Odpowiedź #79 dnia: 31 Październik 2011, 21:23 »
Rozmawiałem w ostatnią sobotę z Bartkiem. Obiecywał, że jak znajdzie wolną chwilę - poda trasę optymalną według niego. Ciekawostka : jego zdaniem może ona nie mieć 200 km...  :o

O! Bardzo dobra informacja. Dopinguję Bartka! Czekamy :)

Offline grawitacja.bo

• Gaduła
« Odpowiedź #80 dnia: 03 Listopad 2011, 23:03 »
może w uznaniu dla kol. Grzegorza i jego niestrudzonych działań na rzecz uzyskania druczka z H35 założymy jakiś ruch poparcia Grzegorza i będziemy go wspierać w dążeniu do upragnionego celu? :D
Z uwagi na fakt, że od edycji w Kościerzynie w ub. roku przygotowanie graficzne certyfikatów/dyplomów to moja działka oświadczam, iż mogę pomóc w tym kosmicznym przedsięwzięciu, tylko ktoś musiałby pokazać mi jak wyglądał dyplom w tamtych czasach;)
Niech Bóg wam błogosławi! ;) Ja swoją krucjatę w sprawie tego dyplomu prowadzę już 4 latka. Jest on o tyle ważny dla mnie, bo to mój pierwszy Harp był i dostałem na nim nieźle po d...ie. ;) Cieszy człowieka gdy widzi, że "wołanie na puszczy" spotkało się jednak z odzewem. Pozdrawiam

Informujemy, iż w/w poszukiwany druk zwany przez poszukującego pieszczotliwie druczkiem, został odnaleziony w nocy z 13 na 14 października 2011 w sali numer 208 po długich działaniach operacyjnych polegających na przedziobaniu tysięcy kartoników i milionów druków. W poszukiwaniach udział brały moje bystre oko i szybkie ręce ;P oraz kolega Andrót który znacząco wpłynął na przebieg poszukiwań poprzez podanie mi kubka z zimną wodą.
Druczek grzecznie przetrwał H42 w koszu plastikowym w Pk Info pod nadzorem moim i innych upoważnionych do tego osób. O fakcie odnalezienia w/w poszukiwanego, został zawiadomiony kolega Jankes, jednakże aktualnie zdaję sobie sprawę iż informowanie go w danym momencie mijało się z jakimkolwiek celem jednakże ówcześnie wydawało mi się to pomysłem wręcz wyśmienitym.
Niniejszym informuje się również, iż druczek zaginął i miejsce jego obecnego przebywania nie jest znane. Akcja poszukiwawcza zostanie wznowiona jutro  a o jej efektach poinformujmy w oddzielnym komunikacie.
Podpisano ......

nie trenuję sportu, który uprawiam :D