Lista zawodników

Poniżej możecie zapoznać się z listą zgłoszonych zawodników. Prosimy o sprawdzenie poprawności danych. Klikając w nagłówek, przesortujesz dane.

Bieg na orientację:

Kategoria
Imię
Nazwisko
Klub
Etapy
M35
Grzegorz
Stężycki
10BKPanc
E1,E2,E3
M35
Piotr
Kaczyński
PKO Harpagan Gdańsk
E1,E2,E3
M35
Sławomir
Frątczak
GKS Luzino/ 7 BOW
E1,E2,E3
M35
Tomasz
Rybczyński
E1
M21
Mateusz
Filipiak
KS Hades Poznań
E1,E2,E3
M35
Patryk
Pisarski
Indywidualnie
E1,E2,E3
M35
Mateusz
Mioduszewski
UKA
E2
M35
Artur
Fankidejski
UKS Włóczykij
E1,E2,E3
M40
Tomasz
Duda
UKS "Traper"
E1,E2,E3
M40
Grzegorz
Biolik
UNTS Warszawa
E1,E2,E3
M40
Mariusz
Sitnicki
10BKPanc
E1,E2,E3
M40
Michał
Włoch
E1
M40
Łukasz
Radomyski
PKO Harpagan
E1
M21
Paweł
Giczewski
jw1747
E2,E3
M21
Sergej
Czernow
Kaliningrad
E1,E2,E3
M18
Kacper
Michalak
UNTS Warszawa
E1,E2,E3
M20
Jakub
Kuźba
UKS Siódemka Rumia
E1
M18
Paweł
Borowiec
PKO Harpagan
E1,E2,E3
M18
Paweł
Borowiec
PKO Harpagan
E1,E2,E3
M16
Miłosz
Czyński
KOS BnO Szczecin
E1,E2,E3
M16
Piotr
Kotkowiak
KOS BnO Szczecin
E1,E2,E3
M20
Bartłomiej
Ogdowski
UKS Siódemka Rumia
E1
M21
Adam
Miler
E1,E2,E3
M21
Karol
Galicz
BKS Wataha Warszawa
E1,E2,E3
M21
Robert
Niewiedziała
UKS Siódemka Rumia
E1
M21
Michał
Kalata
10BKPanc
E1,E2,E3
M21
Bartłomiej
Mazan
WKS Śląsk Wrocław
E1,E2,E3
M21
Mateusz
Zalega
Metalowiec Łódź
E1,E3
M40
Arkadiusz
Kujda
1 Brygada Logistyczna
E1,E2,E3
M40
Jacek
Nowak
UKS Azymut 45 Gdynia
E1,E2,E3
M80+
Edward
Czabański
UKS Azymut 45 Gdynia
E1,E2,E3
M80+
Mieczysław
Zielczyński
A-To--My
E2,E3
M60
Janusz
Olbrycht
OLBnO
E2,E3
M60
Sergej
Sidorov
Dnepr
E1,E2,E3
M60
Oleksandr
Cepurdej
UMKS Kwidzyn
E1,E2,E3
M60
Andrzej
Krochmal
KS Spójnia Warszawa
E1,E2,E3
OPEN długa
Janina
Banach
UMKS Ostróda
E1,E2,E3
OPEN długa
Andrzej
Chabrzyk
ChabTeam
E2
OPEN krótka
Dorota
Chwiejczak
E2,E3
Wybierz...
Mariusz
Plesinski
10BKPanc
E2,E3
OPEN krótka
Patrycja Piepiórka
Patrycja
E1,E2,E3
OPEN długa
Agnieszka
Filipiak
KS Hades Poznań
E1,E2,E3
OPEN długa
Jakub
Gołąb
E1,E2
M55
Krzysztof
Kraśniewski
ORKAN Ostróda
E1,E2,E3
M55
Jerzy
Porzycz
UKS Azymut 45 Gdynia
E1,E2,E3
M45
Bartłomiej
Krasuski
Team 360
E1,E2,E3
M45
Krzysztof
Banach
UMKS ORKAN Ostróda
E1,E2,E3
M45
Marcin
Krasuski
OK!Sport Warszawa
E1,E2,E3
M45
Krzysztof
Borowiec
Borówki
E1,E2,E3
M45
Paweł
Wiśniewski
WKS Wawel
E2,E3
M45
Marek
Filipiak
Poznań
E1,E2,E3
M45
Arkadiusz
Dargacz
PKO Harpagan Gdańsk
E1,E2,E3
M50
Tomasz
Michalak
UNTS Warszawa
E1,E2,E3
M55
Piotr
Młynarczyk
UKS Orientuś
E1,E2,E3
M50
Józef
Forystek
WKS Wawel BnO
E1,E2,E3
M50
Mariusz
Pupiec
UKS SIÓDEMKA RUMIA
E2
M50
Krzysztof
Urbaniak
PZOS
E1,E2,E3
M14
Bartłomiej
Maciejewski
BKS Wataha Warszawa
E1,E2,E3
M14
Tymoteusz
Kujda
Osielsko
E1,E2,E3
K16
Adrianna
Filipiak
KS Hades Poznań
E1,E2,E3
K18
Marta
Żurek
UKS Siódemka Rumia
E1
K16
Katarzyna
Cepurdej
UMKS Kwidzyn
E1,E2,E3
K16
Nina
Cepurdej
UMKS Kwidzyn
E1,E2,E3
K14
Julia
Pieragowska
UKS "Traper"
E2,E3
K14
Antonina
Szutko
UKS "Traper"
E2,E3
K20
Oliwia
Kreft
UKS Siódemka Rumia
E1
K21
Anna
Korczyc
10 BKPanc
E1,E2,E3
K21
Diana
Gordon
KU AZS WAT Warszawa
E2,E3
K21
Justyna
Panaszek
10 BKPanc
E2,E3
K21
Maria
Deptulska
UNTS Warszawa
E1,E3
K21
Staniszewska
Aneta
E1,E2,E3
K21
Marlena
Borychowska
MKS Paulinum/ 7 BOW
E1,E2,E3
K14
Wiktoria
Włodarczyk
UKS "Traper"
E2,E3
K14
Agata
Pupiec
UKS SIÓDEMKA RUMIA
E2
K12
Iga
Mikuła
KOS BnO Szczecin
E1,E2,E3
K12
Daria
Mikuła
KOS BnO Szczecin
E1,E2,E3
K10N
Marcelina
Wiklent
UKS Włóczykij
E2,E3
K10N
Oliwia
Chabrzyk
ChabTeam
E2
K10N
Amelia
Zaborowska
UKS Włóczykij
E2,E3
K12
Izabela
Stefaniak
KOS BnO Szczecin
E1,E2,E3
K12
Natalia
Zaborowska
UKS Włóczykij
E2,E3
K12
Anastazja
Motylińska
UKS "Traper"
E2,E3
K12
Wiktoria
Eggert
UKS Włóczykij
E2,E3
K12
Maja
Kubacka
UKS "Traper"
E2,E3
K12
Alicja
Borek
UKS "Traper"
E2,E3
K12
Paulina
Dargacz
PKO Harpagan Gdańsk
E1,E2,E3
K21
Natalia
Szczęsnowicz
10 BKPanc
E2,E3
K21
Karolina
Pacek
E1,E2,E3
M12
Krzysztof
Gniewkowski
UKS Włóczykij
E2,E3
M12
Maksymilian
Młynarczyk
UKS Orientuś
E1,E2,E3
M10N
Wojciech
Chabrzyk
ChabTeam
E2
M10
Łukasz
Duda
UKS "Traper"
E2,E3
K60
Anna
Olbrycht
OLBnO
E2,E3
K65+
Małgorzata
Czabańska
UKS Azymut 45 Gdynia
E2,E3
M12
Jakub
Rzoska
UKS Włóczykij
E2,E3
M14
Olaf
Kwiatkowski
KOS BnO Szczecin
E1,E2,E3
M14
Bartosz
Stopczyński
BKS Wataha Warszawa
E1,E2,E3
M14
Jan
Antonowicz
UNTS Warszawa
E1,E2,E3
M14
Bartosz
Kotkowiak
KOS BnO Szczecin
E1,E2,E3
M14
Stanisław
Owsiak
BKS Wataha Warszawa
E1,E2,E3
M14
Władysław
Cepurdej
UMKS Kwidzyn
E1,E2,E3
K55
Tamara
Zenchenko
Dnepr
E1,E2,E3
K45
Beata
Nowak
UKS Azymut 45 Gdynia
E1,E2,E3
K35
Monika
Gniadek
E1,E2,E3
K35
ANETA
BAŃSKA-BODZIONA
INDYWIDUALNIE
E2,E3
K21
Natalia
Dawidowska
UKS Siódemka Rumia
E1
K21
Anna
Dettlaff
UKS Włóczykij
E1,E2,E3
K21
Aleksandra
Mazan
UKS Traper Złocieniec
E1,E2,E3
K35
Anna
Górnicka-Antonowicz
indywidualnie
E1,E2,E3
K35
Justyna
Zbroja-Nowak
KS Hades Poznań
E1,E2,E3
K45
Kornelia
Nowicka-Bielecka
UKS Siódemka Rumia
E1
K45
Ula
Trykozko
Team 360 Stopni
E1,E2,E3
K45
Agnieszka
Pilarczyk-Pupiec
UKS SIÓDEMKA RUMIA
E2
K40
Agnieszka
Biolik
UNTS Warszawa
E1,E2,E3
K40
Bogumila
Ciesielska
E2
K10
Kornelia
Duda
UKS "Traper"
E2,E3

Rowerowa jazda na orientację:

Kategoria
Imię
Nazwisko
Klub
Etapy
M50
Adam
Wroniak
Stowarzyszenie Team 360 Stopni
E1,E2,E3,E4
M60
Andrzej
Krochmal
KS Spójnia Warszawa
E1,E2,E3,E4
M50
Henryk
Bilor
E1,E2,E3
M40
Grzegorz
Biolik
UNTS Warszawa
E1,E2,E3,E4
M40
Remik
Nowak
KS Hades Poznań
E1,E2,E3,E4
M60
Janusz
Olbrycht
OLBnO
E2,E3,E4
M65
Andrzej
Piwakowski
Harpagan
E1,E2,E3,E4
OPEN krótka
Olivier
Marcinkiewicz
Nasz BIKE Team
E1,E4
OPEN krótka
Alicja
Marcinkiewicz
Nasz BIKE Team
E1,E4
OPEN długa
Alicja
Marcinkiewicz
Nasz BIKE Team
E2
OPEN długa
Olivier
Marcinkiewicz
Nasz BIKE Team
E2
M70
Henryk
Wozniak
Orkan Ostróda
E1,E2,E3,E4
M40
Krzysztof
Deptuła
E1,E2,E3,E4
M35
Waldemar
Dargacz
E1,E2,E3,E4
K40
Agnieszka
Biolik
UNTS Warszawa
E1,E2,E3,E4
K40
Ula
Trykozko
Team 360 Stopni
E1,E2,E3,E4
K40
Bogumiła
Ciesielska
E3
K21
Alicja
Marcinkiewicz
Nasz BIKE Team
E3
K21
Justyna
Kubat
E3,E4
M17
Krzysztof
Wroniak
Stowarzyszenie Team 360 Stopni
E1,E2,E3,E4
M17
Emil
Biolik
UNTS Warszawa
E1,E2,E3,E4
M21
Marcin
Krasuski
OK!Sport Warszawa
E1,E2,E3,E4
M21
Marek
Kwiatkowski
E1,E2,E3,E4
M21
Maciej
Gędziorowski
KU AZS WAT Warszawa
E1,E2,E3,E4
M21
Grzegorz H.
Marcinkiewicz
Nasz BIKE Team
E1,E2,E3,E4
M21
Marek
Wróbel
MTB Pomerania Team
E1,E2,E3,E4
K21
Karolina
Pacek
E1,E2,E3,E4