Poniżej możecie zapoznać się z listą zgłoszonych zawodników. Prosimy o sprawdzenie poprawności danych. Klikając w nagłówek, przesortujesz dane.
Bieg na orientację:
Kategoria | Imię | Nazwisko | Klub | Etapy |
---|---|---|---|---|
K10 | Kornelia | Duda | UKS "Traper" | E2,E3 |
M21 | Paweł | Giczewski | jw1747 | E2,E3 |
M40 | Tomasz | Duda | UKS "Traper" | E1,E2,E3 |
M40 | Łukasz | Radomyski | PKO Harpagan | E1 |
M40 | Mariusz | Sitnicki | 10BKPanc | E1,E2,E3 |
M40 | Michał | Włoch | E1 | |
M35 | Tomasz | Rybczyński | E1 | |
M35 | Patryk | Pisarski | Indywidualnie | E1,E2,E3 |
M35 | Sławomir | Frątczak | GKS Luzino/ 7 BOW | E1,E2,E3 |
M35 | Piotr | Kaczyński | PKO Harpagan Gdańsk | E1,E2,E3 |
M35 | Grzegorz | Stężycki | 10BKPanc | E1,E2,E3 |
M35 | Artur | Fankidejski | UKS Włóczykij | E1,E2,E3 |
M35 | Mateusz | Mioduszewski | UKA | E2 |
M21 | Sergej | Czernow | Kaliningrad | E1,E2,E3 |
M40 | Jacek | Nowak | UKS Azymut 45 Gdynia | E1,E2,E3 |
M21 | Mateusz | Filipiak | KS Hades Poznań | E1,E2,E3 |
M21 | Karol | Galicz | BKS Wataha Warszawa | E1,E2,E3 |
M21 | Robert | Niewiedziała | UKS Siódemka Rumia | E1 |
M21 | Bartłomiej | Mazan | WKS Śląsk Wrocław | E1,E2,E3 |
M21 | Adam | Miler | E1,E2,E3 | |
M21 | Michał | Kalata | 10BKPanc | E1,E2,E3 |
M21 | Mateusz | Zalega | Metalowiec Łódź | E1,E3 |
M20 | Jakub | Kuźba | UKS Siódemka Rumia | E1 |
M20 | Bartłomiej | Ogdowski | UKS Siódemka Rumia | E1 |
M18 | Paweł | Borowiec | PKO Harpagan | E1,E2,E3 |
M18 | Paweł | Borowiec | PKO Harpagan | E1,E2,E3 |
M18 | Kacper | Michalak | UNTS Warszawa | E1,E2,E3 |
M40 | Grzegorz | Biolik | UNTS Warszawa | E1,E2,E3 |
M40 | Arkadiusz | Kujda | 1 Brygada Logistyczna | E1,E2,E3 |
M16 | Piotr | Kotkowiak | KOS BnO Szczecin | E1,E2,E3 |
M60 | Janusz | Olbrycht | OLBnO | E2,E3 |
OPEN krótka | Patrycja Piepiórka | Patrycja | E1,E2,E3 | |
OPEN krótka | Dorota | Chwiejczak | E2,E3 | |
OPEN długa | Janina | Banach | UMKS Ostróda | E1,E2,E3 |
OPEN długa | Andrzej | Chabrzyk | ChabTeam | E2 |
OPEN długa | Jakub | Gołąb | E1,E2 | |
OPEN długa | Agnieszka | Filipiak | KS Hades Poznań | E1,E2,E3 |
M80+ | Edward | Czabański | UKS Azymut 45 Gdynia | E1,E2,E3 |
M80+ | Mieczysław | Zielczyński | A-To--My | E2,E3 |
M60 | Oleksandr | Cepurdej | UMKS Kwidzyn | E1,E2,E3 |
M60 | Andrzej | Krochmal | KS Spójnia Warszawa | E1,E2,E3 |
M60 | Sergej | Sidorov | Dnepr | E1,E2,E3 |
M55 | Jerzy | Porzycz | UKS Azymut 45 Gdynia | E1,E2,E3 |
M45 | Krzysztof | Banach | UMKS ORKAN Ostróda | E1,E2,E3 |
M55 | Krzysztof | Kraśniewski | ORKAN Ostróda | E1,E2,E3 |
M55 | Piotr | Młynarczyk | UKS Orientuś | E1,E2,E3 |
M50 | Krzysztof | Urbaniak | PZOS | E1,E2,E3 |
M50 | Mariusz | Pupiec | UKS SIÓDEMKA RUMIA | E2 |
M50 | Tomasz | Michalak | UNTS Warszawa | E1,E2,E3 |
M50 | Józef | Forystek | WKS Wawel BnO | E1,E2,E3 |
M45 | Krzysztof | Borowiec | Borówki | E1,E2,E3 |
M45 | Paweł | Wiśniewski | WKS Wawel | E2,E3 |
M45 | Bartłomiej | Krasuski | Team 360 | E1,E2,E3 |
M45 | Marcin | Krasuski | OK!Sport Warszawa | E1,E2,E3 |
M45 | Arkadiusz | Dargacz | PKO Harpagan Gdańsk | E1,E2,E3 |
M45 | Marek | Filipiak | Poznań | E1,E2,E3 |
M16 | Miłosz | Czyński | KOS BnO Szczecin | E1,E2,E3 |
M14 | Tymoteusz | Kujda | Osielsko | E1,E2,E3 |
K10N | Amelia | Zaborowska | UKS Włóczykij | E2,E3 |
K14 | Wiktoria | Włodarczyk | UKS "Traper" | E2,E3 |
K21 | Anna | Korczyc | 10 BKPanc | E1,E2,E3 |
K21 | Marlena | Borychowska | MKS Paulinum/ 7 BOW | E1,E2,E3 |
K21 | Staniszewska | Aneta | E1,E2,E3 | |
K21 | Maria | Deptulska | UNTS Warszawa | E1,E3 |
K21 | Diana | Gordon | KU AZS WAT Warszawa | E2,E3 |
K20 | Oliwia | Kreft | UKS Siódemka Rumia | E1 |
K18 | Marta | Żurek | UKS Siódemka Rumia | E1 |
K16 | Nina | Cepurdej | UMKS Kwidzyn | E1,E2,E3 |
K16 | Katarzyna | Cepurdej | UMKS Kwidzyn | E1,E2,E3 |
K16 | Adrianna | Filipiak | KS Hades Poznań | E1,E2,E3 |
K14 | Antonina | Szutko | UKS "Traper" | E2,E3 |
K14 | Julia | Pieragowska | UKS "Traper" | E2,E3 |
K21 | Justyna | Panaszek | 10 BKPanc | E2,E3 |
K14 | Agata | Pupiec | UKS SIÓDEMKA RUMIA | E2 |
K12 | Izabela | Stefaniak | KOS BnO Szczecin | E1,E2,E3 |
K12 | Daria | Mikuła | KOS BnO Szczecin | E1,E2,E3 |
K12 | Iga | Mikuła | KOS BnO Szczecin | E1,E2,E3 |
K12 | Natalia | Zaborowska | UKS Włóczykij | E2,E3 |
K12 | Wiktoria | Eggert | UKS Włóczykij | E2,E3 |
K12 | Paulina | Dargacz | PKO Harpagan Gdańsk | E1,E2,E3 |
K12 | Anastazja | Motylińska | UKS "Traper" | E2,E3 |
K12 | Maja | Kubacka | UKS "Traper" | E2,E3 |
K12 | Alicja | Borek | UKS "Traper" | E2,E3 |
K10N | Marcelina | Wiklent | UKS Włóczykij | E2,E3 |
K10N | Oliwia | Chabrzyk | ChabTeam | E2 |
K21 | Natalia | Szczęsnowicz | 10 BKPanc | E2,E3 |
K21 | Natalia | Dawidowska | UKS Siódemka Rumia | E1 |
M14 | Jan | Antonowicz | UNTS Warszawa | E1,E2,E3 |
K60 | Anna | Olbrycht | OLBnO | E2,E3 |
M14 | Bartłomiej | Maciejewski | BKS Wataha Warszawa | E1,E2,E3 |
M14 | Bartosz | Stopczyński | BKS Wataha Warszawa | E1,E2,E3 |
M14 | Władysław | Cepurdej | UMKS Kwidzyn | E1,E2,E3 |
M14 | Olaf | Kwiatkowski | KOS BnO Szczecin | E1,E2,E3 |
M14 | Bartosz | Kotkowiak | KOS BnO Szczecin | E1,E2,E3 |
M14 | Stanisław | Owsiak | BKS Wataha Warszawa | E1,E2,E3 |
M12 | Maksymilian | Młynarczyk | UKS Orientuś | E1,E2,E3 |
M12 | Jakub | Rzoska | UKS Włóczykij | E2,E3 |
M12 | Krzysztof | Gniewkowski | UKS Włóczykij | E2,E3 |
M10N | Wojciech | Chabrzyk | ChabTeam | E2 |
M10 | Łukasz | Duda | UKS "Traper" | E2,E3 |
K65+ | Małgorzata | Czabańska | UKS Azymut 45 Gdynia | E2,E3 |
K55 | Tamara | Zenchenko | Dnepr | E1,E2,E3 |
K21 | Aleksandra | Mazan | UKS Traper Złocieniec | E1,E2,E3 |
K45 | Ula | Trykozko | Team 360 Stopni | E1,E2,E3 |
K45 | Beata | Nowak | UKS Azymut 45 Gdynia | E1,E2,E3 |
K45 | Agnieszka | Pilarczyk-Pupiec | UKS SIÓDEMKA RUMIA | E2 |
K45 | Kornelia | Nowicka-Bielecka | UKS Siódemka Rumia | E1 |
K40 | Bogumila | Ciesielska | E2 | |
K40 | Agnieszka | Biolik | UNTS Warszawa | E1,E2,E3 |
K35 | Monika | Gniadek | E1,E2,E3 | |
K35 | ANETA | BAŃSKA-BODZIONA | INDYWIDUALNIE | E2,E3 |
K35 | Anna | Górnicka-Antonowicz | indywidualnie | E1,E2,E3 |
K35 | Justyna | Zbroja-Nowak | KS Hades Poznań | E1,E2,E3 |
K21 | Anna | Dettlaff | UKS Włóczykij | E1,E2,E3 |
K21 | Karolina | Pacek | E1,E2,E3 | |
Wybierz... | Mariusz | Plesinski | 10BKPanc | E2,E3 |
Rowerowa jazda na orientację:
Kategoria | Imię | Nazwisko | Klub | Etapy |
---|---|---|---|---|
K21 | Karolina | Pacek | E1,E2,E3,E4 | |
M40 | Krzysztof | Deptuła | E1,E2,E3,E4 | |
OPEN krótka | Alicja | Marcinkiewicz | Nasz BIKE Team | E1,E4 |
OPEN długa | Olivier | Marcinkiewicz | Nasz BIKE Team | E2 |
OPEN długa | Alicja | Marcinkiewicz | Nasz BIKE Team | E2 |
M70 | Henryk | Wozniak | Orkan Ostróda | E1,E2,E3,E4 |
M65 | Andrzej | Piwakowski | Harpagan | E1,E2,E3,E4 |
M60 | Andrzej | Krochmal | KS Spójnia Warszawa | E1,E2,E3,E4 |
M60 | Janusz | Olbrycht | OLBnO | E2,E3,E4 |
M50 | Henryk | Bilor | E1,E2,E3 | |
M50 | Adam | Wroniak | Stowarzyszenie Team 360 Stopni | E1,E2,E3,E4 |
M40 | Remik | Nowak | KS Hades Poznań | E1,E2,E3,E4 |
M40 | Grzegorz | Biolik | UNTS Warszawa | E1,E2,E3,E4 |
M35 | Waldemar | Dargacz | E1,E2,E3,E4 | |
K21 | Alicja | Marcinkiewicz | Nasz BIKE Team | E3 |
M21 | Marek | Wróbel | MTB Pomerania Team | E1,E2,E3,E4 |
M21 | Grzegorz H. | Marcinkiewicz | Nasz BIKE Team | E1,E2,E3,E4 |
M21 | Maciej | Gędziorowski | KU AZS WAT Warszawa | E1,E2,E3,E4 |
M21 | Marcin | Krasuski | OK!Sport Warszawa | E1,E2,E3,E4 |
M21 | Marek | Kwiatkowski | E1,E2,E3,E4 | |
M17 | Krzysztof | Wroniak | Stowarzyszenie Team 360 Stopni | E1,E2,E3,E4 |
M17 | Emil | Biolik | UNTS Warszawa | E1,E2,E3,E4 |
K40 | Bogumiła | Ciesielska | E3 | |
K40 | Ula | Trykozko | Team 360 Stopni | E1,E2,E3,E4 |
K40 | Agnieszka | Biolik | UNTS Warszawa | E1,E2,E3,E4 |
K21 | Justyna | Kubat | E3,E4 | |
OPEN krótka | Olivier | Marcinkiewicz | Nasz BIKE Team | E1,E4 |