DIAMANT PRO SPORT napędza aktywnych!

Niezmiernie miło nam ogłosić długofalową współpracę firmy Diamant – Słodkie Łączy z Klubem Harpagan!
Nasi stali bywalcy mieli już przyjemność poznać produkty stworzone z myślą o sportowcach, które teraz jest okazja przetestować! 🏃‍♀️ 🚴‍♀️
 
 
DIAMANT PRO SPORT napędza aktywnych!
Dla wszystkich potrzebujących solidnej dawki energii marka Diamant przygotowała promocję cenową w swoim sklepie internetowym: -45% na zakup żeli energetycznych.
Co zrobić aby skorzystać z promocji?

1. Wejdź na www.sklep.diamant.pl
2. W koszyku podaj hasło „Pro Sport”
3. Odbierz swój rabat -45% na zakup żeli Diamant Pro Sport.
Promocja trwa do 31.10.2021r.
 
PRO SPORT od Diamant to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego – żel energetyczny przeznaczony do wspomagania organizmu w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Dzięki temu, że wytwarzany jest z buraków cukrowych, nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, jest nie tylko skutecznym, lecz także naturalnym źródłem energii.
W składzie znajdziesz:
• różne postaci węglowodanów – jedne uwalniają się natychmiast, inne później, dostarczając energii na długo
• podstawowe elektrolity uzupełniające straty sodu i potasu podczas wysiłku
• naturalny aromat grejpfrutowy, który orzeźwia, przełamuje słodycz i pobudza wydzielanie śliny
Żel PRO SPORT jako jedyny na rynku – ma rekomendację kliniki sportowej Rehasport Clinic, która otacza opieką profesjonalne kluby sportowe. Jej specjaliści polecają żel uprawiającym sporty wytrzymałościowe i wszystkie wymagające uzupełniania energii, takie jak bieganie, kolarstwo, pływanie, triathlon.
Skuteczność ŻELU ENERGETYCZNEGO DIAMANT PRO SPORT zapewnia wyjątkowa receptura, powstała we współpracy z trenerem kadry olimpijskiej w żeglarstwie.