Imprezy

Podoba Ci się nasza działalność? Spróbuj! Przedstawiamy Ci ogrom możliwości – sprawdź je osobiście. Kliknij w grafikę imprezy, by dowiedzieć się więcej!

Rajd Harpagan

Ekstremalny Rajd na Orientację HARPAGAN to największe wydarzenie związane z aktywnością z mapą w Polsce! Rajd odbywa się 2 razy do roku, nieprzerwanie od 1989 roku. Harpagan podróżuje po mapie województwa pomorskiego – każda edycja jest jedyna w swoim rodzaju. Rajd zrzesza na starcie od 1000 do 1500 uczestników – pieszych i rowerzystów, sportowców i amatorów, dzieci i dorosłych… Jesteśmy dumni mogąc tworzyć to unikalne na skalę kraju wydarzenie! 

Harpuś - Rusz z mapą po przygodę!

Harpuś to trójmiejski cykl aktywnego wypoczynku z mapą. Przez cały rok, średnio co 2 tygodnie, Klub Harpagan organizuje Dzielnicową Imprezę na Orientację Harpuś – każda edycja odbywa się w innym miejscu. Do wyboru są 4 trasy o różnej długości i trudności – poradzą sobie rodziny z maluszkami w wózkach i dziećmi w wieku przedszkolnym, młodzież i dorośli. Zaawansowani uczestnicy z powodzeniem zmęczą się na najdłuższej trasie. Harpuś to nasza propozycja idealna na rodzinne aktywności!

Wyspa O-Cup

Wyspa O-Cup to zawody rozpoczynające polski sezon biegu na orientację. Zawodników z Polski i zza granicy zapraszamy co roku w unikatowe tereny Wyspy Sobieszewskiej i Mierzei Wiślanej, które charakteryzują się przepięknymi, sosnowymi lasami, wymagającą dobrej nawigacji mikrorzeźbą i dość niewielkimi przewyższeniami. 

Gdańsk City Race

Gdańsk City Race to zawody w biegu na orientację, których areną jest Miasto Gdańsk – rodzinne miasto Klubu Harpagan. Gdańsk City Race to 3 etapy od piątku do niedzieli w najciekawszych zakątkach – od parków po tereny miejskie. Fundujemy masę atrakcji, międzynarodowe towarzystwo, ciekawe mapy i organizację na najwyższym poziomie.

Harce Prezesa

Harce Prezesa to Marsze na Orientację odbywające się od ponad 25 lat, w grudniu każdego roku, w jedną z najdłuższych nocy w roku. Jest to tradycyjna impreza zapoczątkowana przez Klub Imprez na Orientację NEPTUN, a następnie kontynuowana przez Klub Harpagan. Od 2018 roku organizowana jest również dzienna edycja Harców Prezesa, w jeden z najdłuższych dni roku. Kontynuujemy tradycję i docieramy do zapalonych turystów i maniaków wędrówek z mapą. 

Pomerania O-Festival

Orienteering w najlepszym wydaniu – to hasło przewodnie Pomerania O-Festivalu! Pomerania to wydarzenie łączące biegi na orientację, rowerową jazdę na orientację i wydarzenia towarzyszące. Zaplanuj z nami czerwcowy weekend.