Wspieraj nas

3
 • Klub Harpagan prowadzi (obok wielu innych aktywności) młodzieżową sekcję biegu na orientację. Nasi młodzi zawodnicy mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami sportowymi – od worków medali rangi regionalnej przez medale Klubowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski po medale Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

  Młode Harpagany są zmotywowane, dzielnie pracują nad kondycją i techniczną sferą nauki orientacji sportowej przez cały rok!

  W ciągu roku Klub Harpagan, z myślą o członkach sekcji, organizuje kilkadziesiąt treningów technicznych, zajęcia biegowe na hali AWFiS, liczne zgrupowania, konsultacje kadrowe oraz wyjazdy na zawody w Polsce i za granicą. 

  Jednocześnie, najważniejszymi celami naszej działalności są rozwój zielonego sportu, jakim jest orientacja sportowa, popularyzacja aktywności na świeżym powietrzu i aktywizacja społeczeństwa.

  A Ty możesz nam w tym pomóc! Zerknij niżej, jak możesz to zrobić :)

FSMM wizytówka-1
FSMM wizytówka-2
 • Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na rzecz młodzieżowej sekcji orientacji sportowej.
  Wystarczy, że wypełniając swój PIT uzupełnisz
  KRS 0000270261
  oraz cel szczegółowy:
  KLUB HARPAGAN 18341
   
  Zebrane środki zostaną przeznaczone na:
  – dofinansowanie obozów i konsultacji w biegu na orientację dla dzieci i młodzieży
  – specjalistyczne treningi z wykorzystaniem map
  – wyjazdy dzieci i młodzieży na zawody rangi Mistrzostw Polski i  międzynarodowe w biegu na orientację
   
   
 • Wpłat indywidualnych można dokonywać na rachunek bankowy:

  35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A. ,
  w tytule wskazując dopisek Partnera: KLUB HARPAGAN 18341

win-win
 • Win-Win. Ty pomagasz nam bezpłatnie! My działamy dzięki Tobie! Korzystając z FaniMani.pl każdy jest wygrany! 😍 Kupujący płaci za zakupy tyle co zawsze pomagając przy okazji, a my jako organizacja otrzymujemy darowizny od zakupów online 💓 Dziękujemy! https://fanimani.pl/harpagan/

  Pomagaj bezpłatnie przy okazji zakupów w internecie – wystarczy, że założysz konto no FaniMani, wybierzesz nasz klub w linku https://fanimani.pl/harpagan/ i robiąc zakupy online skorzystasz z rozszerzenia FaniMani (na komputerze) lub aplikacji (na telefonie).

  Dziękujemy za wsparcie!

MP-1
 • Jesteś właścicielem rozwijającej się firmy? Lubisz sport i inicjatywy społeczne? 

  Twoją firmę możemy wspólnie promować w trakcie naszych zawodów lub przykładowo umieścić Twoje logo na teamowych ubraniach naszej sekcji młodzieżowej! A może chcesz wesprzeć młodzież w konkretnym wyjeździe na obóz kondycyjny lub techniczny? 

  Zapraszamy Cię do współpracy – ogranicza nas tylko wyobraźnia!