Harpagan-60

W organizowanym przez nas w Ocyplu w dniach 15-16 października 2021 Ekstremalnym Rajdzie na Orientację Harpagan-60 udział wzięło ponad 1250 zawodników z całej Polski. Pomiędzy nimi startowali (z sukcesami) także nasi klubowicze, a część z nich połączyła trudną sztukę przygotowań rajdowych (organizacji) ze startem.
🏆Marcin Sontowski wygrał trasę nocną TP 50 z czasem 5h16min (ponad 2 godziny przewagi!)
🏆Witek Lemańczyk wygrał trasę TP 10 HARPUŚ w kat. chłopców do lat 12 (1. miejsce OPEN!)
🏆Tosia Rokita wygrała trasę TP 10 HARPUŚ w kat. kobiecej powyżej 12 lat (2. miejsce OPEN!). Na TP10 startowało 102 zawodników.
🏆Tomasz Szot zdobył cenny tytuł Harpagana na trasie TR200 w czasie 13h9min, zajmując 24 msc wśród mężczyzn.
W kategorii męskiej TP 25:
🏆 Łukasz Radomyski 10msc,
🏆 Bogdan Gackowski 11msc,
🏆 Andrzej Kussowski 46msc
(łącznie na tej trasie startowało 287 osób, w tym 158 mężczyzn)
🏆 Anna Rokita zajęła 10. miejsce na trasie TP 10 w kat. kobiecej powyżej 12 lat.
Cieszymy się, że nasza młodzież bardzo dobrze poradziła sobie na nietypowym dla siebie dystansie i rodzaju mapy (na Harpaganie używamy map topograficznych).
Gratulujemy z tego miejsca wszystkim zwycięzcom certyfikowanej trasy ORGANIZATOR i dziękujemy za rajdowe emocje!