Finał Pucharu Pomorza

W niedzielę 24.10.2021 organizowaliśmy i startowaliśmy w Mistrzostwach Gdańska w BnO (ostatniej w tym roku XI rundzie Pucharu Pomorza). Zawody na dystansie średnim odbyły się na Wyspie Sobieszewskiej w okolicach Świbna. Teren ten charakteryzuje się bardzo urozmaiconą mikrorzeźbą, w której należy biegać z maksymalną uwagą. Dekoracja zwycięzców miała miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie ujścia Wisły do morza. Jako zawody towarzyszące zorganizowaliśmy jednocześnie Harpusia.
Miejsca na podium w naszej ekipie zajęli:

🥇Złoto:
Mela Kaczyńska K10
Dawid Sikora M14
Staszek Drapella M16
Maciek Hewelt M21
🥈Srebro:
Paulina Dargacz K14
Witek Lemańczyk M14
🥉Brąz:
Martyna Trzasko K10
Aleksandra Lemańczyk K45/50
4-te miejsca zajęli:
Tosia Rokita K14
Piotr Kaczyński M35/40
Bogdan Świerczyński M65/70
Zawodami w Świbnie zakończyliśmy tegoroczny cykl biegów zaliczanych do Pucharu Pomorza w BnO. W tym roku udało się przeprowadzić 10 z 11 zaplanowanych imprez, których organizatorami byli: UMKS Kwidzyn, UKS Azymut 45 Gdynia, UKS Siódemka Rumia, EKO Gryf i Harpagan Gdańsk. Ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców klasyfikacji generalnej zostanie przeprowadzona na otwarciu nowego sezonu 2022r.
Wyniki z zawodów w Świbnie dostępne tutaj:
A my już dziś zapraszamy na naszą nową imprezę Wyspa O-Cup zaplanowaną w ogólnopolskim Centralnym Kalendarzu Zawodów na 12-13 marca 2022r. Gwarantujemy, że lokale warunki Wyspy Sobieszewskiej (wymagająca mikrorzeźba i czysty las bez pozostałości po wycinkach) doceni każdy pasjonat biegów na orientację.
Informacje o imprezie tutaj: https://www.harpagan.pl/wyspa/