Puchar Najmłodszych 2021

Mamy kolejne sukcesy w Pucharze Najmłodszych, czyli nieoficjalnych Mistrzostwach Polski Dzieci w Biegu na Orientację.

W miniony weekend 4-6 czerwca nasi młodzi zawodnicy zdobyli 7 medali: 6 indywidualnych + 1 w sztafecie.

kat. M14 Witek Lemańczyk, Staszek Drapella, Paulina Dargacz  – 2 msc

Pozostali nasi zawodnicy także zajmowali miejsca punktowane w klasyfikacji drużynowej, w której zajęliśmy 6 miejsce w Polsce (na 30 klubów). Tak wysoką pozycję wywalczyła zaledwie 11 osobowa ekipa. Gratulacje dla zawodników i trenerów ! Życzymy kolejnych sukcesów.

Ola, Boguś – dziękujemy za opiekę nad młodzieżą podczas wyjazdu :)

Poza biegami organizatorzy (HKS Azymut Mochy) zapewnili młodym zawodnikom dodatkowe atrakcje: możliwość wejścia do czołgu, strzelanie z wiatrówki, prezentację udzielania pierwszej pomocy. Natomiast trenerzy, opiekunowie i rodzice mogli wystartować w towarzyszącej imprezie na orientację – Otwartych Mistrzostwach Sulechowa.