XXIII Zlot Przodowników InO PTTK

10-12 grudnia 2021 Chęciny

Turystyczne Imprezy na Orientację nie są aktualnie domeną PKO Harpagan, niemniej niejeden klubowicz ma spore doświadczenie w tym zakresie (np. kolejne Harce Prezesa za parę dni), jak również osiągnięcia, zarówno na płaszczyźnie zawodniczej, jak i organizatorskiej.

Natomiast w miniony weekend, Przodownicy InO z całej Polski spotkali się już po raz dwudziesty trzeci w Chęcinach. Wśród nich byli Kaczor i Qbacki, jak również kilku dobrze znanych zawodników BnO z innych polskich klubów.

Jak to na zlotach atmosfera sielankowa. Kto chciał mógł zwiedzić po zmroku Chęciny z przewodnikiem, za dnia zamek, skansen w Tokarni, wystartować w etapie InO czy etapie TRInO.

Uzupełnieniem tego było nocne śpiewanie jak za starych dobrych lat, biesiada czy narada aktywu.

To co najważniejsze, po aprobacie wniosku skierowanego do Komisji InO ZG PTTK na tym zlocie Kaczor otrzymał legitymację i „blachę” Honorowego Przodownika Imprez na Orientację. Dodatkowo warto podkreślić, że niezbędne warunki spełnił w wieku zaledwie 37 lat. Wątpliwym raczej jest czy kiedykolwiek analogiczne uprawnienia otrzyma inny z  Przodowników poniżej tego wieku.

Na marginesie można dodać, że we wcześniejszych latach takie same uprawnienia otrzymał Prezes i Qbacki.

PS. i trochę prywaty. Ogromne podziękowania dla ekipy radomskiej, a szczególnie Bosego. Oni wiedzą za co ;)