London City Race

Podczas, gdy spora reprezentacja zawojowała Kąty Rybackie, parę osób zatęskniło za formatem City Race 😀 Tani lot do Londynu, szybkie metro i zawodniczki  (Ania i Dominika w charakterze zawodniczek, Zuzia i Bożenka jako turystki i wierne kibicki :)) zameldowały się na starcie biegu długiego w City Race Euro Tour w londyńskich dokach dzielnicy Rotherhithe, gdzie było miło wrócić po 7 latach.
Bardzo liczne zaułki, upał, długa trasa wymagająca ciągłej kontroli, przebiegi przez całą mapę A3 i satysfakcja na mecie, jest sukces, komplet punktów i dobre humory.
Potem przyszedł czas na drugi ważny aspekt takich wyjazdów, czyli zwiedzanie!
Niedziela to dalszy ciąg zwiedzania dla dziewczyn, a Dominika udała się wesprzeć zespół w Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w sztafetach sprinterskich. Rywalizowaliśmy w sztafetach elite niezrzeszonych w UK, gdzie wystawiono 45 zespołów. 3 zmiany, szybki, ciekawy teren Brunel University London i wybiegane 2 miejsce dla składu William Tonneau, Dominika Bąkowska, Corentin Tonneau. Dobry doping międzynarodowej ekipy Harpagana 😀 medale Mistrzostw UK i pamiątki rozdane, niestety bez obywatelstwa, za to z honorowym członkostwem belgijskiego OLVE 😀
Najbardziej cieszy widok dziesiątek osób w koszulkach Gdańsk City Race, sporo pytań o kolejny rok i komentarze „fajna koszulka” od zawodników ubranych właśnie tak samo 😀 już za niecały rok ponownie zobaczymy się w Gdańsku!
Dziękujemy za jak zawsze świetną organizację klubom South London Orienteers i LOK London Orienteering Klubb 🥰