Sudety Cup

W drugiej edycji tej 4-dniowej imprezy wystartowała ponad 30-osobowa ekipa naszego klubu (łącznie impreza zgromadziła 900 zawodników głównie z Czech i Polski). Konieczność dojazdu przez całą Polskę rekompensowała możliwość biegania po górzystych terenach z licznymi formami skalnymi – kto nie pojechał będzie żałował ! Dla części naszych klubowiczów był to debiut w takim terenie (malowniczym, ale bardzo wymagającym).
Zawody organizowane przez Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej w okolicach Szczytnej i Batorowa składały się z 2 biegów średnich, 1 klasycznego i 1 biegu pościgowego.
W klasyfikacji generalnej:
🥉 Amelia Kaczyńska 3msc w K12
Tuż za podium Tosia (K14) i Staszek (M16).
Po zawodach większość klubowiczów pozostała na południu Polski aby wystartować w kolejny weekend w Grand Prix Polonia w Rudawach Janowickich.