Lista zgłoszeń

Zjedź niżej, by zobaczyć zgłoszenia na poszczególne etapy.

Gdańskie Biegi Leśne cykl

DystansImięNazwiskoKlub / Team
10kmPaulinaGadamska-Kabata
NW 5 kmEwaTymińska
5kmKrzysztofTymiński
5kmMATEUSZMISZCZAK
10kmEwaKujawska
5kmEwaKujawska
5kmxZCZXvc
10kmKubaTuscher
5kmAgataBeszczyńska
5kmAgnieszkaOlbryś
10kmAleksandraKubicka
5kmLeszekSzczęsny
10kmPatrykŁyczkoNordcity
10kmMaciejCiesielski#1512WingedHearts
5kmMarcinKozłowski
5kmMonikaTruszkowska
10kmMateuszMałekSii Running Team
5kmMarcinPolańskiGenerat ze Sztutowa/UP Gdańsk6
10kmBartłomiejWróblewski
10kmWaldemarChronowskiMILA team
10kmKarolinaSkrzypczyk
10kmMaciejSzpunarRdS
10kmMichałPęśko
10kmArturSzymańskiLOTOS TEAM
5kmBasiaRozycka-Pustkowska
10kmmarcinkochanowski
5kmDawidNowacki
10kmOleksandrIefymenko
5kmUlaNiemczykTotalnie Biegnięci
5kmWładysławHejkaSTEP BY STEP TRÓJMIASTO
10kmJolantaBaberowskaTrec Team
10kmKrystianPeekBBL AWFiS Gdańsk
NW 5 kmAnnaDancewicz
NW 5 kmAnetaPanekStep by Step
NW 5 kmMonikaGomółka-BigusStep by Step Trójmiasto
5kmRomanSworskiVegan & Vege Runners / Kastyo
NW 5 kmRobertRokoszStep by Step Trojmiasto
5kmCzerwińskaAgnieszkaEkipa Zryw
10kmŁukaszBieńKNBN UG
10kmPawełCybula
5kmJoannaSzydłoCumulus
10kmBartłomiejFrąckowiak

Gdańskie Biegi Leśne E5

Trasy
Imię
Nazwisko
Klub/Team
5km
Milena
Starczewska
Refinitiv Gdynia
5km
Katarzyna
Jarosz
NW 5 km
Alicja
Wiśniewska
10km
Katarzyna
Kreńska
10km
Agata
Masiulaniec
Biegowy Świat/ UltraKrew
5km
ADAM
KUŚKA
AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener
5km
Sylwia
Kołtyś
10km
ADAM
KUŚKA
AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener
5km
Karolina
Jachimowicz
10km
Monika
Michalczuk
5km
Jakub
Gołąb
5km
Jacek
Kocbuch
10km
Sergey
Samsonov
10km
Mateusz
Rzepecki
NW 5 km
Katarzyna Justyna
Slominska
Akademia zdrowia
10km
Mariusz
Radecki
taki troszkę nie za szybki
Wybierz
Mariusz
Radecki
taki troszkę nie za szybki
5km
Katarzyna
Pielka
5km
Magdalena
Specht
5km
Daria
Reclaf
5km
Piotr
Reclaf
10km
Wojciech
Pawlak
5km
Wiktor
Rozmus
5km
Paweł
Michalak
Team SZARAKA
5km
Adam
Pobłocki
Mściszewice
10km
Beata
Witkowska
#KASZANIENAMOKA
5km
Maciej
Hewelt
UKS Azymut 45 Gdynia
NW 5 km
WŁODZIMIERZ
KUSIAK
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
NW 5 km
Sebastian
Pawlak
Zgnile Jajo
10km
Windy
Brzezinska
5km
Małgorzata
Kwiecień
5km
RADEK
Rzepecki
10km
Wojciech
Kuźniar
Dream Tri Team
5km
Daria
Noga
LUKS Boguszyce
10km
Jacek
Armatynski
Klypetussen IF
5km
Clint
Kirby
5km
Alesandra
Bloch
Team SZARAKA
5km
Joanna
Bitel
5km
Anna Maria
Kołodziejska
5km
Piotr
Wojnarowski
5km
Kamil
Bloch
Team SZARAKA
Wybierz
Julian
Bitel
10km
Paweł
Kankowski
5km
Cezary
Sawicki
5km
Sylwia
Weber
5km
Ewelina
Karwel
Kontener Formy
10km
Marcin
Mąka
10km
Katarzyna
ZATORSKA-RADLIŃSKA
RPD
NW 5 km
Katarzyna
Szpilman
Elite Team
5km
Małgorzata
Starczewska
10km
Roman
Stradomski
Tri Mama
5km
Marta
Szumacher
5km
Piotr
Wojtkowski
Zabiegany Wołomin
10km
Adam
Podgórski
5km
Beata
Turzyńska
5km
Daniela Anna
Oderska
SEvents team
5km
Beata
Turzyńska
5km
Marcin
Zaremba
Autopay Team
5km
Przemysław
Połczyński
GIWK Biega
5km
Przemysław
Osadowski
5km
Karina
Weiland
5km
Wieslaw
Maciejowski
5km
Joanna
Rosak-Szyrocka
Mielewczyk Running Team
10km
Wiesław
Maciejowski
Olkusz.
Wybierz
Milena
Dancewicz
NW 5 km
Monika
Kuncewicz
10km
Kamil
Szeleżyński
JAtrenuje
5km
Grażyna
Tur Bonisławska
5km
Daniel
Dancewicz
NW 5 km
Anna
Dancewicz
5km
Piotr
Gumiela
Gumisioland
5km
KRZYSZTOF
PAWLIK
10km
Dorota
Rechman-Nowakowska
Night Runner Gliwice
10km
Danuta
Fiałek
LPP Team
5km
Katarzyna
Gumiela
Gumisioland
5km
Wiesław
Maciejowski
Olkusz.
10km
Maciej Łukasz
Czapiewski
NW 5 km
JAN
ŁĘCKI
Elite team
10km
Milena
Poznachowska
5km
Wiesław
Maciejowski
Olkusz.
10km
Agnieszka
Pokora
5km
Agnieszka
Olbryś
NW 5 km
Katarzyna
Szpilman
Elite Team
10km
Artur
Szymański
LOTOS TEAM
NW 5 km
Jan
Kulczycki
10km
Marek
Chytkowski
5km
Helena
Mehl
5km
Małgorzata
Dietrich-Langowska
10km
Damian
Malinowski
MEWA TEAM
10km
Hanna
Ismahilova
10km
Hanna
Ismahilova
5km
Dorota
Cenecka

 

Gdańskie Biegi Leśne E6

Trasy
Imię
Nazwisko
Klub/Team
5km
Jacek
Kocbuch
10km
Sylwia
Leliwa
Run Beach Morning Team
10km
Monika
Dyląg
10km
Krzysztof
Nadolski
xRunners TEAM / www.biegizprze
10km
Agata
Kaczmarz
10km
Brunon
Retzlaff
Cykliczny Bieg Śledzia
10km
Monika
Wierzba-Krygiel
Kaszubska Poniewierka
5km
Paweł
Paszkowski
10km
Magdalena
Cwalina
5km
Adam
Kuśka
AZS AWF KATOWICE/ YnoTrener
10km
Marek
Baberowski
Marek Baberowski
5km
Bolesław
Szukalski
5km
Fabian
Klekotko
TriEagels
5km
Damian
Bładyko
Oll4fan/Cafe Kwadrat
5km
Anna
Klekotko
TriEagles
10km
Piotr
Kwidziński
5km
Daria
Reclaf
NW 5 km
Jerzy
Ciesielski
#1512WingedHearts
5km
Piotr
Reclaf
NW 5 km
Jan
Ciesielski
#1512WingedHearts
5km
Kamil
Bloch
Team SZARAKA
5km
Aleksandra
Bloch
Team SZARAKA
5km
Mikołaj
Tomtała
Sopocka Akademia Tenisowa
5km
Marta
Szumacher
10km
Roman
Stradomski
Tri Mama
5km
KRYSTYNA
KOŻYCZKOWSKA
KASZUBY BIEGAJĄ REGATA SPORT
5km
Urszula
Kostrzewa-Cembor
UKS ŻABIANKA GDANSK
10km
Anna
Wałdowska
xRunners
5km
Urszula
Kostrzewa-Cembor
UKS ŻABIANKA GDANSK
NW 5 km
Krystyna
Woch
10km
SŁAWOMIR
KUNCEWICZ
1976
5km
Dominik
Wałdowski
xRunners
5km
Jakub
Bugajski
5km
Katarzyna
Kocbuch
5km
Wiktor
Rozmus
5km
Anna
Meyer
Turystyczne Kaszuby Regatta Sp
5km
Monika
Pawińska
5km
Sylwia
Kołtyś
10km
Marcin
Zaremba
Autopay Team
5km
Roma
Żywicka
Regatta sport koscierzyna
5km
Helena Zofia
Baranowska
5km
ALICJA
GOSTKOWSKA
TURYSTYCZNE KASZUBY-REGATTA
10km
Marek
Jankowski
10km
Przemysław
Trapkowski
xRunners
NW 5 km
Aleksandra
Filipiak
5km
Bartłomiej
Lubecki
Turystyczne Kaszuby Regata Sp.
5km
Anna
Smoter
Turystyczne Kaszuby Regata Sp.
5km
Mariusz
Smoter
Turystyczne Kaszuby Regata Sp.
10km
Marcin
Marczuk
WAKACJE NA WYSPIE
5km
Sebastian
Muszalski
5km
Sebastian
Czajkowski
5km
Andrzej
Okoniewski
Turystyczne Kaszuby Regatta Sp
5km
Grzegorz
Śliwiński
Wybierz
Daniel
Dancewicz
PG
5km
Sylwia
Lewinska
Nie cierpię biegać
10km
Maciej
Ciesielski
#1512WingedHearts
NW 5 km
Sławomir
Mórawski
TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA
10km
Sebastian
Czajkowski
5km
Ewelina
Śliwińska
5km
Elżbieta
Sekuła
10km
Ewelina
Śliwińska
10km
Grzegorz
Śliwiński
5km
Małgorzata
Kwiecień
10km
Patryk
Grabowski
5km
Karina
Weiland
5km
Jakub
Gołąb
5km
Katarzyna
ZATORSKA-RADLIŃSKA
RPD
NW 5 km
Wojciech
Serżysko
10km
Michał
Pachnia
Run Beach Morning
10km
Kacper
Ługiewicz
5km
Wojciech
Grzesik
5km
Daniel
Dancewicz
PG
10km
Mariusz
Radecki
taki troszkę nie za szybki
10km
Maciej Łukasz
Czapiewski
5km
Katarzyna
Gumiela
Gumisioland
5km
Piotr
Gumiela
Gumisioland
5km
Wojciech
Rachwalski
NW 5 km
Katarzyna
Słomińska
NW 5 km
JAN
ŁĘCKI
Elite team
5km
Aleksandra
Kuczkowska
5km
Magdalena
Siembab
5km
Aleksandra
Kuczkowska
5km
Szymon
Gawroński
5km
Kinga
Bąk-Tadla
5km
Beata
Turzyńska
5km
Sylwia
Peliksze
NW 5 km
WŁODZIMIERZ
KUSIAK
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
5km
Yana
Tkachuk
NW 5 km
Jan
Kulczycki
10km
KINGA
CZAJKOWSKA
onionrunners
10km
KINGA
CZAJKOWSKA
onionrunners
NW 5 km
Katarzyna
Szpilman
Elite Team
10km
Danuta
Fiałek
LPP Team
10km
Wojciech
Wojdyło
5km
Halina
Golasz
5km
Agnieszka
Olbryś
5km
Adam
Lidzbarski
5km
Sławomir
Pujszo
Chwaszczyno Biega
10km
Artur
Szymański
LOTOS TEAM
5km
Joanna
Zrzelska