Patroni medialni

Portal Trojmiasto.pl to największy i najpopularniejszy serwis regionalny w Polsce. Portal przedstawia najnowsze informacje dotyczące regionu, informuje na bieżąco o sytuacjach na drogach trójmiejskich i informuje o wszelkich wydarzeniach w Trójmieście. Dwa razy do roku możecie tu również poczytać o Harpaganie, Harcach Prezesa i innych naszych imprezach, a nawet zobaczyć ciekawe relacje filmowe!

Gdansk.pl to oficjalny serwis informacyjny Miasta Gdańsk. Tu znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące naszego miasta! 

Jeśli chcesz wiedzieć co w kaszubskiej trawie piszczy – wejdź na portal Piękne Kaszuby. Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o różnych wydarzeniach sportowych, kulturalnych czy turystycznych na terenie Kaszub!

Portal Pomorskie.eu redagowany jest w Referacie Komunikacji Społecznej Departamentu Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Kopalnia wiedzy i informacji o województwie pomorskim.

Planujesz weekendowy wyjazd na terenie Pomorza? A może interesuje Cię wycieczka konkretnym szlakiem? Pomorskie.travel odpowie Ci na wszystkie kwestie związane z turystyką po regionie!