Odwołujemy

Niestety! Walczyliśmy o organizację nocnej edycji Harców Prezesa od grudnia i z przykrością wywieszamy dziś białą flagę. Napływające informacje o możliwym (i jak dla nas niemal pewnym) wprowadzeniu większych obostrzeń w naszym województwie nie pozwalają podjąć innej decyzji.

Nie chcemy również czekać do ostatniej chwili – decyzja zapada dziś, byśmy mogli zwrócić Wam pełną kwotę wpisowego.

Wierzymy, że letnia, dzienna edycja nie jest zagrożona. Planujemy ją na 26 czerwca 2021 roku. Mamy nadzieję, że poharcujemy wtedy za wszystkie czasy!

Procedura zwrotów będzie taka sama jak dotychczas – za chwilę uruchomimy ponownie stronę z formularzem:

– jeśli chcesz otrzymać zwrot wpisowego prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. Zwroty będą wykonywane w najbliższych dniach (prosimy o chwilę cierpliwości, bo jest Was sporo) na konta bankowe, z których wpisowe do nas przyszło. Jeśli nastąpiła jakaś zmiana np. założyliście nowy rachunek bankowy od czasu wpłaty, koniecznie napiszcie na harce@nullharpagan.pl

– jeśli już wypełniłeś ten formularz wcześniej lub pisałeś w ostatnim tygodniu na maila (i dostałeś odpowiedź, bo na 99% nic nam nie umknęło) – nie musisz nic robić, otrzymałeś już zwrot lub wyślemy go dzisiaj

– jako, że Harce Prezesa to szerokie grono stałych bywalców to brak wypełnionego formularza zwrotu potraktujemy jako przełożenie wpisowego na lato. Oczywiście zanim zamkniemy formularz zwrotu dostaniesz maila z przypominajką, więc nie musisz decydować dziś!

 

Dziękujemy Wam za cierpliwość i determinację do startu! Do zobaczenia jak najszybciej!