Diamant z nami

Bardzo miło nam ogłosić, że Diamant – Słodkie Łączy został naszym klubowym i rajdowym partnerem! A to oznacza, że każdy uczestnik Harców Prezesa będzie mieć okazję testować naturalne żele energetyczne. Żele znajdziecie w pakiecie startowym 💪
A energia się przyda – przed Wami wieczorna lub wręcz całonocna wędrówka podczas XXVII Harce Prezesa ❄
PRO SPORT od Diamant to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego – żel energetyczny przeznaczony do wspomagania organizmu w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Dzięki temu, że wytwarzany jest z buraków cukrowych, nie zawiera sztucznych barwników ani konserwantów, jest nie tylko skutecznym, lecz także naturalnym źródłem energii.

W składzie znajdziesz:
• różne postaci węglowodanów – jedne uwalniają się natychmiast, inne później, dostarczając energii na długo
• podstawowe elektrolity uzupełniające straty sodu i potasu podczas wysiłku
• naturalny aromat grejpfrutowy, który orzeźwia, przełamuje słodycz i pobudza wydzielanie śliny
Żel PRO SPORT jako jedyny na rynku – ma rekomendację kliniki sportowej Rehasport Clinic, która otacza opieką profesjonalne kluby sportowe. Jej specjaliści polecają żel uprawiającym sporty wytrzymałościowe i wszystkie wymagające uzupełniania energii, takie jak bieganie, kolarstwo, pływanie, triathlon.
Skuteczność ŻELU ENERGETYCZNEGO DIAMANT PRO SPORT zapewnia wyjątkowa receptura, powstała we współpracy z trenerem kadry olimpijskiej w żeglarstwie.