Patroni medialni

Portal Trojmiasto.pl to największy i najpopularniejszy serwis regionalny w Polsce. Portal przedstawia najnowsze informacje dotyczące regionu, informuje na bieżąco o sytuacjach na drogach trójmiejskich i informuje o wszelkich wydarzeniach w Trójmieście. Dwa razy do roku możecie tu również poczytać o Harpaganie, Harpusiu i innych naszych imprezach, a nawet zobaczyć ciekawe relacje filmowe!

Gdansk.pl to oficjalny serwis informacyjny Miasta Gdańsk. Tu znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące naszego miasta! 

Jeśli chcesz wiedzieć co w kaszubskiej trawie piszczy – wejdź na portal Piękne Kaszuby. Tutaj znajdziesz najnowsze informacje o różnych wydarzeniach sportowych, kulturalnych czy turystycznych na terenie Kaszub!

Portal Pomorskie.eu redagowany jest w Referacie Komunikacji Społecznej Departamentu Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Kopalnia wiedzy i informacji o województwie pomorskim.

Planujesz weekendowy wyjazd na terenie Pomorza? A może interesuje Cię wycieczka konkretnym szlakiem? Pomorskie.travel odpowie Ci na wszystkie kwestie związane z turystyką po regionie!

Kasia, Paweł i Oskar to rodzina z Gdańska, która lubi spędzać razem czas, a co więcej wspólnie udają się na poszukiwanie przygód, poznają nowe miejsca czy dobrze się bawią. Na ich portalu rodzice dzieci małych i dużych znajdą masę inspiracji – co zobaczyć, co ciekawego szykuje się w weekend w Trójmieście czy jak kreatywnie spędzić czas w domu :)

Zespół „Maluchów 3miasta i okolic” łączy jedno – wszyscy są rodzicami, dlatego pismo i portal tworzą z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Pełnią funkcję poradnika, odpowiadają na rodzicielskie wątpliwości, podpowiadają, jak konstruktywnie spędzić wolny czas z rodziną, polecają ciekawe miejsca z naszego otoczenia, zaskakują ciekawostkami i dostarczają rozrywki całej rodzinie.

Zapraszamy na www.miastodzieci.pl Od 2005 roku portal informuje o wydarzeniach kulturalnych dla najmłodszych i radzą, jak dobrze i twórczo bawić się z dziećmi. Na portalu podejmuje się również tematy związane z rodzicielstwem, zdrowiem, wychowaniem, edukacją.

Portal CzasDzieci.pl powstał po to, by pokazać Najmłodszym, że Dzieciństwo to wspaniały czas, czas dzieci ale i Wasz wspólny… nieoceniony i zawsze zbyt szybko przemijający. Podpowiedzą jak go spędzić, by pozostawił cudowne wspomnienia i stał się niezastąpionym fundamentem rozwoju Dzieci. Pokażą Wam magiczne miejsca, które warto odwiedzić. Polecą również ciekawe wydarzenia w całej Polsce!