Sponsorzy

Firma GREY WOLF tworzy kolekcje zgodne ze współczesnymi trendami europejskiej i polskiej mody. Wdzięcznie podkreślające piękno kobiecej sylwetki stroje są tworzone z materiałów starannie dobieranych do kroju i fasonu. Zdobądź na Harpusiu prezenty od Grey Wolfa!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS to lider organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży! Kompas organizuje obozy, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne i wiele innych! Kompas to zdobywca wielu nagród, a przede wszystkim firma obdarzona zaufaniem wielu rodziców i uczestników obozów! Startując na Harpusiach masz okazję zbierać pieczątki i zawalczyć o wyjazd na zimowisko 2019!

Blokfit Boulder Center Gdańsk to zupełnie inne podejście do wspinaczki! Czekają na Was kilkumetrowe ścianki o różnej trudności. Bouldering to wspinaczka bez asekuracji – ale spokojnie! Pod ścianką czekają mięciutkie materace, w sam raz, by bezpiecznie upaść :) 

Na Harpusiach możecie zdobyć rodzinne wejściówki dla 4 osób!

Wydawnictwo ADAMADA pochodzi z Gdańska. Wydawcy uwielbiają przygody, podróże i odkrywanie świata. Mają bzika na punkcie zagadek i łamigłówek. Ale przede wszystkim fascynują ich dzieci – to dla nich piszą, rysują i tworzą. Więcej o Adamadzie powiedzą Wam książki, które możecie wygrać na Harpusiach lub zakupić na ich stronie lub w księgarniach Firmin (Gdańsk) i Ambelucja (Sopot).

Słyszeliście o Crazy Carts Gdańsk? To doskonały sposób na odrobinę szaleństwa! Crazy Carts to gokarty do driftu – na specjalnie przygotowanym torze bawić się mogą zarówno dzieci jak i dorośli! Na Harpusiu do zdobycia vouchery na przejazdy!

Firma U IGORA powstała w 2014 roku z chęci rozwijania pasji rowerowej i narciarskiej. Przez 3 sezony letnie z powodzeniem  istniał punkt serwisowy i wypożyczalnia rowerów w Sopocie. Od 2016 roku firma zlokalizowana jest w Gdańsku-Przymorze i wprowadziła również usługi serwisowania sprzętu narciarskiego oraz sprzedaż części rowerowych. Na Harpusiach możecie zdobyć bony do wykorzystania U Igora :)

Niezwykłe miejsce dla nieprzeciętnych ludzi. Stworzone przez pasjonatów mocnych wrażeń, ludzi kochających wypoczynek i sporty na wolnym powietrzu. Nie bojących się ciekawych nowych wyzwań i przygód. Specjalnie dla Was na dawnym torze motocrossowym wśród pięknego lasu z widokiem na Zatokę Gdańską zostały przygotowane niezliczone atrakcje.

Skimondo to nowoczesne centrum sportów zimowych dla Ciebie i Twojej rodziny. Szybko i profesjonalnie nauczysz się jeździć na nartach lub snowboardzie. Trenuj i udoskonalaj swoje umiejętności pod okiem licencjonowanych instruktorów. Kryty stok, czynny przez cały rok i to w Gdańsku – ciesz się zimą!

Fabryka Relaxu to nie tylko relaks, ale też masaże lecznicze i sportowe. Dominik Suski jest licencjonowanym fizjoterapeutą, który wstąpił do grona naszych sponsorów. Wśród nagród możecie wylosować vouchery na wybrany masaż i konsultację fizjoterapeutyczną.

Przy morzu, obok Ciebie, w centrum sportu – to hasło naszego partnera i sponsora nagród na Harpusiu, znanego i lubianego przez aktywnych sklepu Decathlon. Zapraszamy do odwiedzin – na pewno ucieszy Was osobny dział dla biegaczy na orientację, który znajdziecie w sklepach w Gdańsku!

Firmę tworzy grupa ludzi, wśród których są byli żołnierze z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu taktycznych gier. Rozgrywki prowadzą od 2013 roku, co pozwoliło na zebranie doświadczeń – firma wie jak dostosować scenariusz do ilości uczestników, a także terenu gry. Uczestnikami organizowanych imprez są zarówno doświadczeni gracze ASG, jak również zupełni nowicjusze rozgrywek typu AirSoft. Na Harpusiu macie szansę zdobyć cenne nagrody i wziąć udział w takiej rozrywce!

Akwarium Gdyńskie to niezwykłe miejsce w centrum miasta. Można tu zobaczyć niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów pochodzących z różnych rejonów świata, np. z Afryki, Ameryki Północnej czy północy naszego kontynentu. Kto wie, może uda Ci się wygrać zaproszenie?

Przystanek Kawa to nietuzinkowa kawiarnia zlokalizowana w 2 miejscach w Gdańsku – w Brzeźnie oraz na Przymorzu. Serwują przepyszne kawy oraz desery – zapraszamy kawoszy i wszystkich chętnych na odrobinę przyjemności dla podniebienia do odwiedzin lokali!