Komunikat techniczny, parametry tras – 25.10.2015 Gdańsk-Krakowiec

Trasy na najbliższego Harpusia są przygotowane. Poniżej podajemy parametry tras, które podane są w tzw linii napowietrznej ( w linii prostej).

Ważne informacje:

1. Na terenie szkoły odbywają się Wybory Parlamentarne. Do Bazy DInO Harpuś wchodzimy bocznym wejściem przy sali gimnastycznej.

Lokalizacja Bazy

2. Przypominamy, że w “Harpusiu” można wyruszyć na trasę w godzinach od 11.00 do 12.30. Aby uniknąć kolejek w centrum imprezy nie trzeba być o godzinie 11.00. Punkty kontrolne będą zbierane ok godziny 14.00.

4

3. Start i meta zawodów zlokalizowane będą na terenie szkoły.

4. Przypomnienie pełnego regulaminu imprezy:

Gdańsk-Krakowiec.pdf

 

Kategorie biegowe – kody, długości tras, ilość PK

Wszystkie trasy są zbudowane w formie liniowej tzn: Uczestnicy pokonują trasę w kolejności narzucone przez budowniczego trasy od PK 1,2,3,4 itd do mety.

1. Trasa “Rodzinna”, “Zielona” (2320m,12PK): Trasa rodzinna poprowadzona jest wzdłuż ścieżek. Jest możliwość przejechania trasy z wózkiem. W niektórych odcinkach drogi są mocno piaszczyste. Do niektórych punktów będzie trzeba podejść ze ścieżki leśnej w “las”.

2. Trasa “Mix”, “Niebieska” (2820m,14PK): Trasa mieszana tj. na uczestników czekają warianty na azymut i po ścieżkach.

3. Trasa “Czerwona” (3410m,20PK): Trasa mieszana tj. na uczestników czekają warianty na azymut i po ścieżkach.

4. Trasa “Czarna” (4140m,24PK): Na tej trasie na uczestników czekają przebiegi na azymut. Doskonała trasa na trening z mapą i kompasem, przebiegi mają kilka wariantów.