Sponsorzy

Sponsorzy

Innowacyjna technologia GPS w lotnictwie, nawigacji morskiej, sporcie, turystyce i rekreacji, monitorowaniu aktywności i aplikacjach mobilnych. To właśnie GARMIN! Firma Garmin jest sponsorem HARPAGANA – na oficjalnym zakończeniu Rajdu będziecie mieli okazję zdobyć cenne nagrody – liczniki rowerowe i odbiorniki turystyczne!

Menegon Sp. z o.o. dostarcza kompletne rozwiązania w dziedzinie wentylacyjne i filtrowentylacyjne dla przemysłu. Wdrożenia oferuje z myślą o skuteczności technicznej, ekonomicznej, a także z myślą o indywidualnych wymaganiach klienta.

Marka Invicta cieszy się niezwykłą popularnością i choć od założenia w 1837 r. zmieniła nieco swój profil wzornictwa, to nadal kierowana jest do
szerokiego grona nabywców marzących o dobrym, nieprzepłaconym zegarku. To właśnie niezwykle przystępna cena sprawia, że Invicta jest obecnie jedną z najpopularniejszych marek na świecie, w szczególności w USA. Wysoka jakość, elegancki wygląd i niewygórowana cena to cechy, które bezpośrednio wpływają na to, że grupa miłośników tej marki stale rośnie.

Międzynarodowa marka DIAMANT znana jest klientom indywidualnym poprzez swoje produkty cukrowe, takie jak cukrier biały, trzcinowy i inne. Produktem, który stworzyła dla sportowców, jest żel energetyczny DIAMANT PRO SPORT o smaku grejpfrutowym. Zawarte w nim różne postaci węglowodanów uwalniając się w różnym czasie dostarczają natychmiastową oraz trwałą dawkę energii.

Choć tradycja marki Fisherman’s Friend sięga 1865 roku, to te oryginalne
pastylki oficjalnie są dostępne w Polsce dopiero od niedawna  Moc
odświeżenia dostępna jest w trzech smakowych odsłonach: Original (mentol & eukaliptus), Lemon (cytrynowo-mentolowe bez cukru) oraz Mint (miętowe bez cukru). Produkty są oferowane bez dodatku sztucznych barwników i aromatów. Poczuj niezwykłe odświeżenie z oryginalnymi pastylkami Fisherman’s Friend!

Sponsorzy wspierający

Firma ZIAJA Ltd to firma w 100% polska, której działalność obejmuje
produkcję farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych. Oferta obejmuje około 1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. Obecnie dystrybucja w samej Europie obejmuje 30 Państw.

Ogólnopolski Program Oceny Zachorowania na Raka BadamyGeny.pl pozwala szybko i skutecznie ocenić ryzyko zachorowania na tę chorobę. Jeśli odpowiednio wcześnie dowiemy się jakie jest ryzyko zachorowania na nowotwór, mamy szansę na uniknięcia go w przyszłości, personalizując profilaktykę. Dzięki nowatorskiej metodzie koszt badania stał się przystępny jak nigdy dotąd.

Rzemieślnicze piwa Browaru Bytów powstają w naturalnym cyklu produkcyjnym z najlepszych dostępnych na rynku składników. Procesy fermentacji i leżakowania nie są przyspieszane sztucznie, a piwo nie jest filtrowane przez rozlaniem do butelek. Dzięki temu produkty Browaru charakteryzują się oryginalnym, bardzo wyrazistym smakiem i aromatem. 

Oprócz klasycznej linii piw, Browar Bytów eksperymentuje także z nowofalowymi stylami czego przykładem są piwa z serii “Szlakiem Bytów” oraz docenione już RIS-y.

Firma GREY WOLF tworzy kolekcje zgodne ze współczesnymi trendami europejskiej i polskiej mody. Wdzięcznie podkreślające piękno kobiecej sylwetki stroje są tworzone z materiałów starannie dobieranych do kroju i fasonu. 

Firma Uzdrowisko Wysowa SA powstała w 1959 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją naturalnych wód mineralnych, pochodzących ze źródeł w Wysowej Zdrój. Posiadają one szereg składników mineralnych takich jak magnez i jod, niezbędnych do codziennego funkcjonowania każdego z nas. W ofercie znajdują się również Wody Lecznicze Franciszek, Henryk i Józef.