Sponsorzy

Sponsorzy

Innowacyjna technologia GPS w lotnictwie, nawigacji morskiej, sporcie, turystyce i rekreacji, monitorowaniu aktywności i aplikacjach mobilnych. To właśnie GARMIN! Firma Garmin jest sponsorem HARPAGANA – na oficjalnym zakończeniu Rajdu będziecie mieli okazję zdobyć cenne nagrody – liczniki rowerowe i odbiorniki turystyczne!

Rzemieślnicze piwa Browaru Bytów powstają w naturalnym cyklu produkcyjnym z najlepszych dostępnych na rynku składników. Procesy fermentacji i leżakowania nie są przyspieszane sztucznie, a piwo nie jest filtrowane przez rozlaniem do butelek. Dzięki temu produkty Browaru charakteryzują się oryginalnym, bardzo wyrazistym smakiem i aromatem. 

Oprócz klasycznej linii piw, Browar Bytów eksperymentuje także z nowofalowymi stylami czego przykładem są piwa z serii “Szlakiem Bytów” oraz docenione już RIS-y.

Międzynarodowa marka DIAMANT znana jest klientom indywidualnym poprzez swoje produkty cukrowe, takie jak cukrier biały, trzcinowy i inne. Produktem, który stworzyła dla sportowców, jest żel energetyczny DIAMANT PRO SPORT o smaku grejpfrutowym. Zawarte w nim różne postaci węglowodanów uwalniając się w różnym czasie dostarczają natychmiastową oraz trwałą dawkę energii.

PKS Gdynia SA jest firmą, której misją jest bieżące zaspakajanie potrzeb zbiorowego transportu publicznego. Oferowane usługi charakteryzują się wysokim standardem i profesjonalnym podejściem. Tym razem – zawiozą Was bezpiecznie do bazy Rajdu!

BLACK to niekwestionowany numer 1 na rynku energetyków w Polsce. Sygnowany twarzą Mike’a Tysona energetyk to uosobienie sukcesu, skuteczności i siły. BLACK nie uznaje kompromisów, ponieważ zwycięstwo ma we krwi. Tym razem doda energii uczestnikom Rajdu!

Sponsorzy wspierający

Firma ZIAJA Ltd to firma w 100% polska, której działalność obejmuje
produkcję farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych. Oferta obejmuje około 1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. Obecnie dystrybucja w samej Europie obejmuje 30 Państw.

Ogólnopolski Program Oceny Zachorowania na Raka BadamyGeny.pl pozwala szybko i skutecznie ocenić ryzyko zachorowania na tę chorobę. Jeśli odpowiednio wcześnie dowiemy się jakie jest ryzyko zachorowania na nowotwór, mamy szansę na uniknięcia go w przyszłości, personalizując profilaktykę. Dzięki nowatorskiej metodzie koszt badania stał się przystępny jak nigdy dotąd.

Firma GREY WOLF tworzy kolekcje zgodne ze współczesnymi trendami europejskiej i polskiej mody. Wdzięcznie podkreślające piękno kobiecej sylwetki stroje są tworzone z materiałów starannie dobieranych do kroju i fasonu. 

Menegon Sp. z o.o. dostarcza kompletne rozwiązania w dziedzinie wentylacyjne i filtrowentylacyjne dla przemysłu. Wdrożenia oferuje z myślą o skuteczności technicznej, ekonomicznej, a także z myślą o indywidualnych wymaganiach klienta.