Sponsorzy

Sponsorzy

Innowacyjna technologia GPS w lotnictwie, nawigacji morskiej, sporcie, turystyce i rekreacji, monitorowaniu aktywności i aplikacjach mobilnych. To właśnie GARMIN! Firma Garmin jest sponsorem HARPAGANA – na oficjalnym zakończeniu Rajdu będziecie mieli okazję zdobyć cenne nagrody – liczniki rowerowe i odbiorniki turystyczne!

Menegon Sp. z o.o. dostarcza kompletne rozwiązania w dziedzinie wentylacyjne i filtrowentylacyjne dla przemysłu. Wdrożenia oferuje z myślą o skuteczności technicznej, ekonomicznej, a także z myślą o indywidualnych wymaganiach klienta.

Marka Invicta cieszy się niezwykłą popularnością i choć od założenia w 1837 r. zmieniła nieco swój profil wzornictwa, to nadal kierowana jest do
szerokiego grona nabywców marzących o dobrym, nieprzepłaconym zegarku. To właśnie niezwykle przystępna cena sprawia, że Invicta jest obecnie jedną z najpopularniejszych marek na świecie, w szczególności w USA. Wysoka jakość, elegancki wygląd i niewygórowana cena to cechy, które bezpośrednio wpływają na to, że grupa miłośników tej marki stale rośnie.

International Paper Kwidzyn jest jednym z wiodących producentów
celulozy i papieru w Europie. Będąc krajowym liderem w branży, firma
aktywnie wdraża zasady społecznej odpowiedzialności biznesu we wszystkich obszarach działalności. Zakład w Kwidzynie jest producentem wysokiej jakości papierów kserograficznych, offsetowych, tektur powlekanych do produkcji m.in. opakowań farmaceutycznych oraz luksusowych opakowań kosmetyków, papieru gazetowego produkowanego z włókien makulaturowych pochodzących w 100% z recyklingu oraz wysokiej klasy papieru opakowaniowego.

Choć tradycja marki Fisherman’s Friend sięga 1865 roku, to te oryginalne
pastylki oficjalnie są dostępne w Polsce dopiero od niedawna  Moc
odświeżenia dostępna jest w trzech smakowych odsłonach: Original (mentol & eukaliptus), Lemon (cytrynowo-mentolowe bez cukru) oraz Mint (miętowe bez cukru). Produkty są oferowane bez dodatku sztucznych barwników i aromatów. Poczuj niezwykłe odświeżenie z oryginalnymi pastylkami Fisherman’s Friend!

Sponsorzy wspierający

Firma ZIAJA Ltd to firma w 100% polska, której działalność obejmuje
produkcję farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych. Oferta obejmuje około 1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. Obecnie dystrybucja w samej Europie obejmuje 30 Państw.

Piwa Browaru Bytów powstają w naturalnym cyklu produkcyjnym z najlepszych dostępnych na rynku składników. Procesy fermentacji i leżakowania nie są przyspieszane sztucznie, a piwo nie jest filtrowane przez rozlaniem do butelek. Dzięki temu produkty Browaru charakteryzują się oryginalnym, bardzo wyrazistym smakiem i aromatem. Oprócz klasycznej linii piw regionalnych, Browar Bytów eksperymentuje także z nowofalowymi stylami, tworząc linię piw rzemieślniczych.

Międzynarodowa marka DIAMANT znana jest klientom indywidualnym poprzez swoje produkty cukrowe, takie jak cukrier biały, trzcinowy i inne. Produktem, który stworzyła dla sportowców, jest żel energetyczny DIAMANT PRO SPORT o smaku grejpfrutowym. Zawarte w nim różne postaci węglowodanów uwalniając się w różnym czasie dostarczają natychmiastową oraz trwałą dawkę energii.

Firma GREY WOLF tworzy kolekcje zgodne ze współczesnymi trendami europejskiej i polskiej mody. Wdzięcznie podkreślające piękno kobiecej sylwetki stroje są tworzone z materiałów starannie dobieranych do kroju i fasonu. 

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS to lider organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży! Kompas organizuje obozy, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne i wiele innych! Kompas to zdobywca wielu nagród, a przede wszystkim firma obdarzona zaufaniem wielu rodziców i uczestników obozów! Na Harpaganie, wśród młodych uczestników tras harpusiowych rozlosujemy nagrodę główną w postaci wyjazdu na zimowisko 2019!

Ogólnopolski Program Oceny Zachorowania na Raka BadamyGeny.pl pozwala szybko i skutecznie ocenić ryzyko zachorowania na tę chorobę. Jeśli odpowiednio wcześnie dowiemy się jakie jest ryzyko zachorowania na nowotwór, mamy szansę na uniknięcia go w przyszłości, personalizując profilaktykę. Dzięki nowatorskiej metodzie koszt badania stał się przystępny jak nigdy dotąd.

AJ’S Andrzej Honczar to wyłączny dystrybutor preparatów rowerowych marki FENWICK’S w Europie. Organizuje oficjalne wsparcie techniczne największych maratonów MTB i peletonów kolarskich, pojawia się na imprezach rowerowych z pełnym zapleczem części zamiennych, dokonując niezbędnych akcji serwisowych, zapoznając z preparatami rowerowymi FENWICK’S.

Szkoła Języka Angielskiego Noise! to nowoczesne i kameralne
miejsce. Zespół dydaktyczny stanowią prawdziwi pasjonaci języka – doskonali angliści, lektorzy pracujący z rożnymi grupami wiekowymi, nauczyciele z doświadczeniem akademickim, aktywni tłumacze. Oprócz fantastycznych podręczników Szkoła wykorzystuje liczne materiały dodatkowe: czasopisma, gry edukacyjne, pomoce audio-wizualne. Noise! łączy także sprawdzone metody nauczania z nowościami w edukacji i stawia na komunikację trenując wszystkie sprawności językowe.

Firma Uzdrowisko Wysowa SA powstała w 1959 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją naturalnych wód mineralnych, pochodzących ze źródeł w Wysowej Zdrój. Posiadają one szereg składników mineralnych takich jak magnez i jod, niezbędnych do codziennego funkcjonowania każdego z nas. W ofercie znajdują się również Wody Lecznicze Franciszek, Henryk i Józef.

SALCO to firma oferująca sole lecznicze, wzmacniające i regenerujące. Domowa kąpiel z wykorzystaniem soli daje wyjątkowy, naturalny efekt terapeutyczny od dawna wykorzystywany w lecznictwie uzdrowiskowym, sportowej odnowie biologicznej i rehabilitacji. Regularne zabiegi mają na celu poprawę ogólnej kondycji organizmu człowieka poprzez przywrócenie mu równowagi (homeostazy), a także pobudzenie jego naturalnych sił odpornościowych.