Lista zgłoszeń

Uwaga! Z przyczyn technicznych lista zawiera jedynie informacje wstępne, zbierane przy rejestracji uczestników. Ostatecznych i wiążących informacji zawsze udziela Biuro Rajdu. W momencie, gdy Biuro przydzieli Ci numer startowy (po Twojej wpłacie) pojawisz się na LIŚCIE STARTOWEJ.

Jeśli zgłosiłeś się jako mieszkaniec Miastka – kliknij TUTAJ

Klikając w dowolny nagłówek w tabeli, przesortujesz dane.

Trasa
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Drużyna
Data zgłoszenia
TR100
Marek
Wenta
Lębork
szweje
2019-03-19 10:42:16
TP25|
JAKUB
FORMELA
LĘBORK
2019-03-19 10:10:30
TP100
Jakub
Świętek
Katowice
PIANA Z PYSKA
2019-03-19 07:47:53
TR50|
Bartosz
Ziółek
Gdańsk
Mpico
2019-03-18 22:37:58
TR100
Maciej
Ostrowski
Pruszcz Gdański
2019-03-18 22:26:59
TP50|
Karolina
Śleziak
Wrocław
AWL
2019-03-18 22:22:22
TP50|
Andrzej Wiesław
Wałdoch
Borsk
Sosenka Borsk
2019-03-18 22:15:41
TP50|
Olga Urszula
Wałdoch
Borkowo
Lufthansa Systems Poland
2019-03-18 22:07:50
TP10|
Dawid
Hajduk
Gdańsk
DH
2019-03-18 21:36:35
TP50|
Aleksandra
Czerwińska
Bydgoszcz
Cwane lisy
2019-03-18 20:54:34
TP100
Natalia
Waleryszak
Pobiedziska
Schurnięci
2019-03-18 20:40:39
TR50|
Jacek
Tempczyk
Sopot
Jo-Dziki
2019-03-18 20:33:07
TP25|
Żaneta
Bębenek
Sztum
Homokomando
2019-03-18 20:21:14
TP25|
Piotr
Harat
Miastko
2019-03-18 19:43:22
TR100
Marcin
Ciupa
Łódź
SNG WILD DUCKS/ORIENTUŚ ŁÓDŹ
2019-03-18 18:42:00
TP25|
Andrzej
Harat
Miastko
2019-03-18 18:13:15
TP50|
Maja
Micińska
Gdynia
Przebiśniegi
2019-03-18 17:53:23
TP50|
Jakub
Miciński
Gdynia
Przebiśniegi
2019-03-18 17:47:11
TR200
Bartłomiej
Nycz
Gdańsk
2019-03-18 15:58:07
TP10|
Aleksandra
Kochanowska
Bydgoszcz
2019-03-18 15:26:36
TP10
Jan
Jóźwiak
Miastko
2019-03-18 14:28:44
TP10
Rafał
Jóźwiak
Miastko
2019-03-18 14:23:10
TP50N
Brunon
Retzlaff
Gdynia
CBŚ
2019-03-18 13:21:13
TR100
Leszek
Legat
Gdańsk
Pekabex
2019-03-18 12:21:08
TR100
Piotr
Bowar
Gdańsk
Pekabex
2019-03-18 12:16:13
TR100
Krzysztof
Zdancewicz
Gołdap
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2019-03-18 10:32:26
TP25|
Rafał
Pepliński
Starogard Gdański
49 BLot
2019-03-18 12:12:58
TR200
Marcin
Miśkiewicz
Kozienice
KB Galeria Warszawa
2019-03-18 11:41:38
TP25|
Monika
Turek
Gołdap
Moniunias
2019-03-18 11:12:34
TP25|
Magdalena
Kwaśniewska
Gołdap
Moniunias
2019-03-18 11:07:23
TP100
Tomasz Wasilewski
Tomasz Piotr
Gdańsk
Achujprzygodo
2019-03-18 11:03:27
TP10
MACIEJ
LEŚKÓW
MIASTKO
2019-03-18 10:09:03
TP25|
Zdzisław
Mollin
Odry
2019-03-17 22:14:50
TP100
Oliwia
Andrzejewska
Mieczewo
2019-03-18 09:19:14
TP50|
Paweł
Kaźmierczak
Świętochłowice
2019-03-18 07:49:31
TR50|
Paweł
Wollschlaeger
Gdańsk
Drużyna Wolf
2019-03-17 22:35:07
TR50|
Roman
Izydorek
Września
Dzieci Wrzesińskie
2019-03-18 09:36:26
TP25|
Jakub
Mollin
Odry
2019-03-17 22:25:16
TR50|
Marcin
Mochol
Tuchomie
KASZUBSKI ORIENT
2019-03-17 21:44:18
TR100
Zdzisław
Radelski
Kościerzyna
BOTRANS MTB TEAM
2019-03-17 20:28:41
TR50|
Michał
Wollschlaeger
Gdańsk
Drużyna Wolf
2019-03-17 22:18:18
TR50|
Jarosław
Malek
Gdynia
2019-03-17 20:27:56
TP50N
Sandra
Jedynak
Toruń
Żółtodzioby z Torunia
2019-03-17 20:13:09
TP50N
Oskar
Jarnot
Toruń
Żółtodzioby z Torunia
2019-03-17 19:59:32
TP10|
Oskar
Szafrański
Gdańsk
2019-03-17 19:47:01
TP25|
Justyna
Szłabowicz
Słupsk
2019-03-17 19:45:00
TP25|
Aleksandra
Gajuś
GDYNIA
MFVLO
2019-03-17 19:44:25
TP10|
Beata
Szafrańska
Gdańsk
2019-03-17 19:43:10
TR20|
Mirosław
Szafrański
Gdańsk
2019-03-17 19:37:17
TR100
Krzysztof
Brunn
Chojnice
Stojące Wentyle
2019-03-17 19:28:22
TP25|
Alicja
Rogowska
Gdynia
MFVLO
2019-03-17 19:17:42
TR50|
Marcin
Wollschlaeger
Gdańsk
Drużyna Wolf
2019-03-17 18:36:52
TR50|
Marek
Szymkun
Gdańsk
WATAHA
2019-03-17 17:23:56
TR50|
Dariusz
Szymkun
Gdańsk
Wataha
2019-03-17 17:22:57
TP10
Jakub
Wydrowski
Gdańsk
Wydry
2019-03-17 15:43:38
TP10
Dominika
Wydrowska
Gdańsk
Wydry
2019-03-17 15:41:54
TP10
Rafał
Wydrowski
Gdańsk
Wydry
2019-03-17 15:40:13
TR50|
Aleksandra
Czajkowska
Gdańsk
WATAHA
2019-03-17 14:25:26
TR50|
Marcin
Szymkun
Gdańsk
WATAHA
2019-03-17 14:20:06
TR200
Andrzej
Smejda
Warszawa
SAnFi
2019-03-17 14:12:36
TP25|
Kinga Anna
Wacławska
IŁAWA
ITS
2019-03-17 12:12:31
TP25|
Maciej
Rachwał
Gdańsk
Rachwałki
2019-03-16 23:29:14
TP25|
Anna
Rachwał
Gdańsk
Rachwałki
2019-03-16 23:26:33
TP100
Dorota
Milczarek
Lidzbark Warmiński
16 batalion 20 Brygady Zmechanizowanej
2019-03-16 21:33:08
TP100
Michał
Mistela
Sobiesęki 34
2019-03-16 21:03:11
TP100
Dariusz
Gdański
Gdańsk
Drużyna 7
2019-03-16 18:39:12
TP100
Dawid
Kryń
Gdańsk
Drużyna 7
2019-03-16 18:35:45
TP100
Szymon
Ślizewski
Gdańsk
Drużyna 7
2019-03-16 18:35:06
TP25|
Łukasz
Strąk
Reda
2019-03-15 22:15:50
TP50N
Joanna
Więcielewska
Gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
2019-03-16 18:34:52
TP100
Mateusz
Ślizewski
Gdańsk
Drużyna 7
2019-03-16 18:30:59
TP25|
Agnieszka
Klimczak
Siemianice
2019-03-16 16:48:09
TR100
Marek
Maliszewski
Gdynia
MM's
2019-03-16 12:45:31
TP25|
Michał
Topolewski
Miastko
SUL TOPOL Sp. z o.o.
2019-03-16 10:43:59
TR100
Adam
Grabowski
Stawiguda
IncaTerrorSquad
2019-03-15 20:21:01
TP50|
Adam Michał
Lewandowski
Siemirowice
ATC
2019-03-15 12:34:12
TP25|
ANNA
WOJTAS
SŁUPSK
2019-03-15 19:18:30
TR100
Maciej
Ananicz
Gdynia
2019-03-15 14:35:25
TR50|
Szymon
Husiar
Środa Wielkopolska
Drużyna Wolf
2019-03-15 13:51:15
TP25|
Olga
Grabowska
Warszawa
KS Bednarska
2019-03-15 20:11:46
TP50|
Joanna
Bogucka-Kołaczek
Toruń
Brzeszczotem po jajach
2019-03-15 13:51:08
TM150
Piotr
Gruchala
Gdynia
2019-03-15 11:48:54
TP50N
Marcin
Kotłowski
Gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
2019-03-15 11:35:25
TP50|
Piotr
Chudobski
Nowe Worowo
Klub ATC
2019-03-15 12:39:37
TP25|
Marzena
Dresler
Sławno
2019-03-15 10:30:54
TP50N
Beata
Brzezińska
Gdańsk
Speedersi
2019-03-15 08:47:06
TP10
Władek
Kaniewski
Gdańsk
Kościelec
2019-03-14 19:12:06
TR50|
Agata
Gawrońska
Warszawa
2019-03-14 20:49:00
TR100
Tomasz Mateusz
Cygan
Wejherowo
CharzySquad
2019-03-14 19:39:45
TR100
Tomasz Mateusz
Cygan
Wejherowo
CharzySquad
2019-03-14 19:38:02
TP10
Witek
Kaniewski
Gdańsk
Kościelec
2019-03-14 19:10:43
TR200
Piotr
Kuźniarowicz
Umieszcz
2019-03-14 18:46:53
TP50|
Małgorzata
Graban
Toruń
Brzeszczotem po jajach
2019-03-13 13:16:05
TP10
Wojtek
Kaniewski
Gdańsk
Kościelec
2019-03-14 19:09:26
TP10|
Maciej
Kaniewski
Gdańsk
Kościelec
2019-03-14 19:07:38
TP25|
Maria
Kubiak
Rumia
2019-03-14 14:35:45
TP25|
Andrzej
Kubiak
Rumia
2019-03-14 14:26:51
TR100
DAMIAN WIESŁAW
OWSIK
Elbląg
zZiajani Team
2019-03-14 10:56:36
TP10|
Elżbieta
Musiał
Miastko
2019-03-14 08:58:14
TR100
Rafal
Lewandowski
Bydgoszcz
Pędzące źółwie
2019-03-13 22:42:00
TP25|
Beata
Mydlak
Gdańsk
Dzieci w lesie
2019-03-13 17:51:58
TP25|
Pola
Dobrzanska
Gdańsk
Dzieci w lesie
2019-03-13 17:49:08
TR20|
Jolanta
Ostaszkiewicz
Wrocław
2019-03-13 16:46:05
TR20
Jakub
Ostaszkiewicz
Wrocław
2019-03-13 16:43:56
TR20
Pola
Ostaszkiewicz
Wroclaw
2019-03-13 16:41:58
TP10|
Adrianna
Kozińska
Bydgoszcz
AWL
2019-03-13 15:41:07
TP100
Adam
Balcerkiewicz
Legionowo
Polarnyj
2019-03-13 10:28:47
TR200
Paweł
Sosna
Kwidzyn
2019-03-12 08:08:43
TP100
Marcin
Wróbel
Połchowo
2019-03-12 22:30:32
TR50|
Aleksandra
Janczarek
Szczecin
JNC
2019-03-13 08:40:42
TR50|
Rafał
Janczarek
Szczecin
JNC
2019-03-13 08:36:02
TP25|
Kuba
Kuźnicki
Łódź
WiR
2019-03-13 01:11:28
TP50|
Piotr
Kacprzyk
Warszawa
2019-03-12 22:01:14
TR50|
Sebastian
Boduszek
Elbląg
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2019-03-12 19:34:08
TP25|
Paweł
Jenner
Gdańsk
MAJ
2019-03-04 09:54:05
TP100
Jakub
Miesiąc
Wołomin
2019-03-12 21:30:37
TR200
Krystian
Kurzyński
Gdynia
2019-03-12 19:55:48
TP50|
Ziemowit
Bernatowicz
Gdynia
Ultrakrew
2019-03-12 13:16:33
TR200
Arkadiusz
Recław
Bytów
pasjavspraca.com
2019-03-12 11:51:05
TR200
Konrad
Wtulich
Mława
pasjavspraca.com
2019-03-12 10:30:58
TR200
Mirosław
Potocki
Gdynia
Grey Wolf
2019-03-12 10:00:16
TP10|
Lidia
Batko
Łodzierz
2019-03-12 09:43:48
TP10|
Nikodem
Kochanowski
Bydgoszcz
2019-03-11 16:29:24
TR50|
Przemysław
Dawidowski
Kartuzy
Best Ted
2019-03-11 16:20:43
TR50|
Dawid
Hirsz
Gdańsk
Best Ted
2019-03-11 16:13:34
TR50|
Jarosław
Hirsz
Gdańsk
Best Ted
2019-03-11 16:07:23
TP10|
Maria
Kopania
Warszawa
2019-03-11 12:23:02
TP10
Helena
Kopania
Warszawa
2019-03-11 12:22:03
TP10
Aniela
Kopania
Warszawa
2019-03-11 12:20:54
TP10|
Paweł
Kopania
Warszawa
2019-03-11 12:16:55
TP100
Jerzy
Lekki
Bielsko-Biała
BB Runners
2019-03-11 08:49:15
TP100
Arkadiusz
Chodorowski
Aleksandrów
IPA Pałac Mostoskich Komenda Stoleczna Policji
2019-03-11 08:44:00
TR200
Piotr
Buciak
Warszawa
2019-03-10 22:17:52
TP50|
Elizabethrani
Kanak Rajah
Szczecin
2019-03-10 19:58:17
TP50|
Łukasz
Czabanowski
Szczecin
2019-03-10 19:47:51
TP25|
Maciej
Kotwa
Trąbki Wielkie
Homokomando
2019-03-10 19:02:53
TP25|
Kamil
Kowalewski
Trąbki Wielkie
Homokomando
2019-03-10 18:59:04
TR200
Ernest
Kaiser
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2019-03-10 18:25:37
TP50|
Krzysztof
Kołakowski
Gdańsk
2019-03-10 16:48:34
TP50|
Maciej
Szaciłło
Korzeniewo
DM
2019-03-10 16:48:05
TP25|
Karolina
Bisko
Gdynia
2019-03-10 14:31:11
TP100
Dariusz
Jurkowski
Szczecin
2019-03-09 23:30:39
TR100
Marcin
Skalski
Gdańsk
2019-03-09 14:08:32
TR50|
Mariusz
Leśniowski
Gdańsk
PKO Harpagan
2019-03-09 11:39:07
TP10
Cyryl
Dytkowski
Warszawa
Chata na lata
2019-03-09 10:07:52
TP10|
Olaf
Dytkowski
Warszawa
Chata na lata
2019-03-09 10:04:30
TP10|
Marek Hubert
Dytkowski
Warszawa
Chata na lata
2019-03-09 10:02:17
TP50|
Agnieszka
Sarna
Kielce
2klp/10ŚBOT
2019-03-09 08:21:39
TR200
Rafał
Sosna
Rakowiec
2019-03-08 19:50:52
TR100
Karol
Gałczyński
Chojnice
CharzySquad
2019-03-08 16:35:19
TR100
Dariusz
Zająkała
Bydgoszcz
2019-03-08 10:19:58
TR100
Emilia
Trawicka
Gutowiec
Husaria Race Team
2019-03-08 00:48:37
TR100
Emilia
Trawicka
Gutowiec
Husaria Race Team
2019-03-08 00:43:00
TP25|
Kamil
Sobczak
Warszawa
wawktn
2019-03-07 19:26:12
TR20|
Tomasz
Furman
Słupsk
Stopa Słupsk
2019-03-06 22:05:38
TP50|
Konrad
Wyganowski
Rumia
JA TRENUJE
2019-03-07 14:14:22
TP50|
Tomir
Leyk
Nowa Karczma
2019-03-07 13:13:31
TP50|
Tomasz
Dawidziak
Gdańśk
2019-03-07 13:10:27
TR20
Michał
Furman
Słupsk
Stopa Słupsk
2019-03-06 22:08:47
TR20|
Sylwia
Szmydt-Furman
Słupsk
Stopa Słupsk
2019-03-06 22:07:31
TR100
Jan
Kozłowski
Kwidzyn
2019-03-06 15:42:51
TP50|
Marek
Pawluch
Kościerzyna
2019-03-04 23:49:57
TR100
Maciej
Piotrzkowski
REDA
2019-03-06 10:48:32
TP50|
Artur Piotr
Cieściów
Szczecin
2019-03-06 09:25:12
TP50|
Tomasz
Melnicki
Szczecin
2019-03-06 09:23:40
TP50|
Agnieszka
Sarna
Kielce
2klp./10SBOT
2019-03-06 10:50:34
TP25|
Jolanta
Głodkowska
Słupsk
2019-03-05 20:06:12
TP100
Katarzyn
Sochacka
Rokietnica
2019-03-04 23:44:17
TM150
Mateusz
Bedychaj
Gdańsk
KS TĘCZA
2019-03-04 23:43:12
TP25|
Marta
Nowacka
Słupsk
2019-03-05 19:31:04
TM150
Dariusz
Drapella
Gdańsk
Harpagan
2019-03-04 23:40:46
TM150
Tomasz
Czerwiński
Skierniewice
KS TĘCZA
2019-03-04 23:39:26
TR50|
Zdobysław
Hoffmann
Gdańsk
H-Core
2019-03-04 23:03:19
TM150
Hubert
Aszyk
Warszawa
KS TĘCZA
2019-03-04 23:35:02
TP50N
Robert
Konieczny
Miastko
2019-03-04 23:24:55
TP100
JACEK
BAREJ
SOCHACZEW
RCI Warszawa
2019-03-04 23:23:49
TR100
Daniel
Leśniewski
Słupsk
STOPA
2019-03-04 22:57:56
TR50|
Kornel
Raczyński
Słupsk
Piaściaki
2019-03-04 22:45:27
TR200
Grzegorz
Liszka
Tychy
Trezado BikeTires.pl
2019-03-04 22:15:49
TR50|
Karolina
Szymońska
Gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
2019-03-04 22:51:59
TR100
Waldemar
Dargacz
Niestępowo
Zaginiony w akcji
2019-03-04 22:47:34
TR50|
Tymon
Hoffmann
Gdańsk
H-Core
2019-03-04 23:04:49
TR50|
Marcin
Żochowski
Sopot
BigYellowFoot Adventure Team
2019-03-04 22:43:22
TR200
Tomasz
Larczyński
Gdańsk
Lepszy Gdańsk
2019-03-04 22:20:37
TP50|
Krzysztof
Żbik
Kostrzyn n/O
MTB4FUN
2019-03-04 22:40:28
TP50|
Maksymilian
Wesołowski
Gdynia
Żuczki
2019-03-04 22:40:09
TP50|
Bartosz
Jasiński
Gdynia
Navigatoria
2019-03-04 22:39:10
TR100
Karol
Stępień
Chojnice
CharzySquad
2019-03-04 22:19:37
TP50|
Agnieszka
Kubis
Poznań
K2
2019-03-04 22:17:06
TR200
Radosław
Walentowski
Skierniewice
LosMaruderos
2019-03-04 22:40:58
TR100
Marcin
Wilma
Pruszcz Gdański
2019-03-04 22:19:03
TP100
Marcin
Glock
Edinburgh
2019-03-04 22:18:08
TP100
Patrycja
Rosińska
Gdynia
Mama małego Leona :)
2019-03-04 22:15:11
TP50|
Wojciech
Stępiński
Pierszczewko
Gnojaczki
2019-03-04 21:39:58
TP50|
Marcin
Smykowski
Bydgoszcz
2019-03-04 22:00:18
TP50N
Piotr
Kulesza
Warszawa
2019-03-04 22:08:11
TR100
Filip
Gałczyński
Charzykowy
2019-03-04 22:02:32
TP25|
Anna
Jaskólska-Stypuła
Warszawa
WiR
2019-03-04 22:01:59
TP50|
Piotr
Ignaczak
Bydgoszcz
TRISPACE
2019-03-04 22:00:17
TP25|
Katarzyna
Tissler
Pruszcz Gdański
Dzikie Kocice
2019-03-04 21:53:55
TP25|
Romuald
Miszewski
Rumia
Asconi Polska _ w INO
2019-03-04 18:16:06
TP50|
Sabina
Kubik
Gdańsk
K2
2019-03-04 21:56:01
TP50|
Filip Zbigniew
Mućko
Bydgoszcz
2019-03-04 21:54:10
TP25|
Adrian
Tissler
Pruszcz Gdański
Dzikie Kocice
2019-03-04 21:50:04
TP25|
Adam
Pawełczak
Kartuzy
POINT
2019-03-04 21:48:25
TM150
Paweł
Pruszkowski
Gdańsk
Trójmiejska Grupa Pościgowa
2019-03-04 21:44:43
TP25|
Piotr
Gębacki
Rumia
2019-03-04 21:41:29
TP10|
Bartek
Sajnaj
Gdynia
Szybkie dziki
2019-03-04 21:40:21
TR100
Maciej
Paterek
Charzykowy
CharzySquad
2019-03-04 21:39:30
TP50|
Jagoda
Stępińska
Pierszczewko
Gnojaczki
2019-03-04 21:38:55
TP10
Karol
Sajnaj
Gdynia
Szybkie dziki
2019-03-04 21:38:40
TM150
Michał
Radzimierski
Gdynia
Trójmiejska Grupa Pościgowa
2019-03-04 21:37:41
TP50|
Michał
Semka
Gdańsk
BoB
2019-03-04 21:35:33
TP50|
Julia
Wesołowska
Gdynia
Żuczki
2019-03-04 22:35:56
TP25|
Marzena
ŚMIGIELSKA
Kobylnica
2019-03-04 21:33:40
TP25|
Agnieszka
Kamińska
Gdynia
2019-03-04 20:58:31
TR100
Jakub
Stanislawski
Czluchow
Charzyfornia
2019-03-04 21:25:33
TP25|
Paweł
Kowalewski
Somonino
POINT
2019-03-04 21:24:06
TR100
Jacek
Ciszkowski
Elbląg
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2019-03-04 21:20:56
TP100
Rafał
Ferenc
Miastko
2019-03-04 20:55:21
TP100
Grzegorz
Stanisławski
Miastko
2019-03-04 20:46:54
TP25|
Zuzanna
Miś
Gdańsk
Miśtrze
2019-03-04 20:05:09
TP50|
Marta
Kątnik
Gdańsk
B.o.B
2019-03-04 20:52:37
TP50|
Piotr
Kątnik
Gdansk
B.o.B
2019-03-04 20:48:49
TP25|
Olga
Turczuk
Gdynia
2019-03-04 21:19:11
TR50|
Karol
Szykowny
Starogard Gdański
NIENAŻARTE TYGRYSY
2019-03-04 20:45:46
TP25|
Robert
Starzecki
Bydgoszcz
dM - Walking In My Shoes
2019-03-04 20:30:56
TP25|
Joanna
Popiel
Bydgoszcz
2019-03-04 20:41:53
TP25|
LUCYNA BARBARA
IGLIŃSKA
BYDGOSZCZ
2019-03-04 20:37:44
TP25|
Karolina
Suchojad
Gdańsk
NIENAŻARTE TYGRYSY
2019-03-04 20:37:36
TR100
Wojciech
Przyłucki
Pruszcz-Gdański
2019-03-04 20:26:59
TP25|
Michał
Miś
Gdańsk
Miśtrze
2019-03-04 20:07:43
TR50|
Jarek
Czajka
Starogard Gdański
NIENAŻARTE TYGRYSY
2019-03-04 20:41:53
TP25|
Bartosz
Soiński
Słupsk
Leśne dziady
2019-03-04 20:26:25
TR50|
Dariusz
Barszczewski
Gdynia
2019-03-04 20:08:25
TP25|
Robert Piotr
Pawłowski
Poznań
2019-03-04 19:55:23
TP10|
Ewa
Rygiel
Warszawa
2019-03-04 18:49:25
TP25|
Tomek
Góralczyk
Barczewo
BSB Barczewo Biega
2019-03-04 19:28:01
TR50|
Dariusz
Buczko
Przechlewo
Tripaka Przechlewo
2019-03-04 19:43:27
TP50N
Michał
Soroka
Sianów
2019-03-04 19:41:16
TR50|
Krzysztof
Buczko
Przechlewo
TRIPAKA Przechlewo
2019-03-04 19:39:25
TR200
radoslaw
rutka
kwidzyn
2019-03-04 19:27:08
TP100
Jolanta
Hys
Gdańsk
Nieloty
2019-03-04 19:21:31
TP50|
Maciej
Pochylski
Gdańsk
Gr3
2019-03-04 21:26:20
TP10|
Maciek
Góralczyk
Barczewo
Górale
2019-03-04 19:25:14
TP10|
Izabela
Góralczyk
Barczewo
Górale
2019-03-04 19:22:41
TR200
Piotr
Szajduk
Szczecin
WRZASKUN
2019-03-04 19:21:25
TP100
Dariusz
Boguta
Gdańsk
Nieloty
2019-03-04 19:21:24
TP25|
Kamil
Rogala
Miastko
Ciastka z Miastka
2019-03-04 19:06:38
TP25|
Anna
Witkowska
Toruń
Dzikie Kocice
2019-03-04 18:59:44
TP10
Franio
Manista
Warszawa
2019-03-04 18:53:03
TR100
Paweł
Manista
Warszawa
2019-03-04 18:45:40
TP25|
Zuzanna
Harat
Miastko
Ciastka z Miastka
2019-03-04 18:38:51
TR50|
Wojciech Krzysztof
Szczodrowski
Miastko
Bo lubie
2019-03-04 18:34:54
TP100
Wojciech
Nowak
Gdańsk
2019-03-04 18:32:23
TP100
Adam Paweł
Szulc
Władysławowo
Rada Puchaczy
2019-03-04 18:17:12
TR50|
Marek
Olejniuk
Miastko
Bo lubię
2019-03-04 18:14:09
TP50N
Jarosław
Bartczak
Papowo Toruńskie, pow. toruński
UMKS Orkan Ostróda
2019-03-04 11:49:49
TR50|
Przemysław
Szyszłow
Bydgoszcz
SZYSZKI
2019-03-04 18:01:03
TR50|
Agata
Hermann-Szyszłow
Bydgoszcz
SZYSZKI
2019-03-04 17:54:56
TP25|
Arkadiusz
Koralewski
Gdańsk
2019-03-04 17:45:18
TR100
Jacek
Maciejewski
Ostrów Wlkp
2019-03-04 17:34:41
TR100
Tadeusz
Kałka
Rawicz
2019-03-04 17:31:03
TR100
Krzysztof
Sawicki
Masłowo
2019-03-04 17:28:56
TP10|
Krystyna
Derewiecka
Koszalin
Krecik Puka w Taborecik
2019-03-04 17:21:51
TP10|
Aleksandra
Latos
Gdańsk
Krecik Puka w Taborecik
2019-03-04 17:15:53
TP50|
Bartosz
Olesinski
Gdansk
Papudraki do boju
2019-03-04 17:15:27
TP25|
Tomasz
Willma
Wejherowo
Krecik Puka w Taborecik
2019-03-04 17:13:00
TP25|
Małgorzata
Latos
Koszalin
Krecik Puka w Taborecik
2019-03-04 17:10:49
TR200
Andrzej
Buchajewicz
Rotmanka
MCkwadrat
2019-03-04 17:09:38
TR100
Wiesław
Jańczak
Bydgoszcz
2019-03-04 17:08:20
TP25|
Magdalena
Wesołowska
Gdańsk
Wesołowscy
2019-03-04 16:59:05
TP25|
Szymon
Wesołowski
Gdańsk
Wesołowscy
2019-03-04 16:54:28
TR200
WOJCIECH
KRYSZEWSKI
KOLECZKOWO
K2
2019-03-04 16:48:51
TR100
Maciej
Kuster
Gdańsk
Może teraz
2019-03-04 16:37:21
TR50|
Bogusław
Pergoł
Gdańsk
Byle do mety
2019-03-04 16:32:55
TR50|
Anna
Pergoł
Gdańsk
Byle do mety
2019-03-04 16:30:18
TP25|
Jacek
Kowalewski
Gołdap
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2019-03-04 16:17:28
TP50N
Krzysztof
Abryszyński
Gdynia
Speednet
2019-03-04 16:12:52
TR100
Adam
Dadasiewicz
Gdańsk
2019-03-04 16:10:46
TP50N
Dominik
Radkiewicz
Gdynia
Speednet
2019-03-04 16:08:59
TP50N
Tomasz
Trzaskoma
Gdynia
Speednet
2019-03-04 16:05:40
TP50N
Kacper
Karkut
Gdynia
Speednet
2019-03-04 16:01:21
TP10|
Marta
Żarna
Lipusz
Hapatuny
2019-03-04 14:57:26
TP50N
Małgorzata
Radzikowska
Gdynia
Speednet
2019-03-04 15:58:59
TP50N
Marzena
Anyszkiewicz
Gdynia
Speednet
2019-03-04 15:53:28
TP10
Antonina
Żarna
Lipusz
Hapatuny
2019-03-04 15:01:26
TP10
Maria
Żarna
Lipusz
Hapatuny
2019-03-04 15:00:26
TP10
Jan
Żarna
Lipusz
Hapatuny
2019-03-04 14:59:26
TP10|
Tomasz
Żarna
Lipusz
Hapatuny
2019-03-04 14:54:46
TP100
Zbigniew
Korduła
Gdańsk
Biegowy Świat
2019-03-04 14:12:31
TR100
Paweł
Borek
Gdańsk
2019-03-04 14:51:38
TP25|
Tomasz
Owczarski
Chojnice
WKS Chojnice
2019-03-04 14:37:53
TR100
Paweł Bolesław
Ginter
Chojnice
Stojące Wentyle
2019-03-04 14:31:33
TR100
Przemysław
Połczyński
Gdynia
2019-03-04 14:52:37
TP25|
Joanna
Jachymiak
Nowy Targ
Akademia Wojsk Lądowych
2019-03-04 14:25:26
TP100
Marcin
Zalewski
Gdańsk
Kozacy z Wybrzeża
2019-03-04 13:57:17
TP25|
Sylwester
Gałek
Przechlewo
2019-03-04 13:43:29
TP100
JAN
KULKA
POGÓRZE
Kozacy z Wybrzeża
2019-03-04 14:17:03
TR50|
Piotr
Jackowski
Tuchom
Bank BPH cyclists team
2019-03-04 13:42:39
TR100
Olgierd
Obertyński
Sopot
2019-03-04 13:35:03
TP100
Leszek
Herman-Iżycki
Warszawa
2019-03-04 13:18:11
TR100
Jakub
Dąbrowski
Rumia
Szwendaki.pl
2019-03-04 13:03:02
TM150
Witold
Ciesielski
Gdansk
turbo
2019-03-04 12:58:34
TP25|
Bartosz
Partyka
Tanibórz
2019-03-04 12:55:28
TR100
Tomasz
Glazik
Gdynia
Kolejny Nudny Weekend
2019-03-04 12:45:07
TR50|
Ewa
Szpilman
Świebodzin
Aktywni z Natury
2019-03-04 12:42:35
TP25|
Paweł
Topolewski
Myśligoszcz
SUL TOPOL Sp. z o.o.
2019-03-04 12:38:47
TR200
Jacek
Kostrzewa
Kalisz
Tańczący z kompasem
2019-03-04 12:36:30
TP25|
Ziemowit
Topolewski
Miastko
SUL TOPOL Sp. z o.o.
2019-03-04 12:35:34
TR100
JACEK
CHOMICZEWSKI
GOŁDAP
15.GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY
2019-03-04 12:22:03
TM150
Łukasz
Wiśniewski
Grudziądz
2019-03-04 12:19:34
TP50|
Sebastian
Jasiński
Końskie
2klp/10ŚBOT
2019-03-04 12:07:11
TP25|
Iwona
Bartczak
Papowo Toruńskie, pow. toruński
UMKS Orkan Ostróda
2019-03-04 12:01:03
TR200
Krystian
Jakubek
Wrocław
Mitutoyo AZS Wratislavia
2019-03-04 11:59:36
TR100
Pawel
Chylak
Gdansk
Archeo
2019-03-04 11:47:44
TP25|
Jędrzej
Kwaśniewski
Wałcz
2019-03-04 11:39:00
TP100
Dariusz
Bogumił
Warszawa
Team 360
2019-03-04 11:38:24
TR50|
Eugeniusz
Dubaj
Szczecin
Aktywni z Natury
2019-03-04 11:31:13
TR50|
Konrad Marek
Golec
Szczecin
Kolejny Nudny Weekend
2019-03-04 11:31:00
TR100
Adam
Mańka
gdańsk
bike now beer later
2019-03-04 11:28:27
TP25|
Wiktor
Kwaśniewski
Wałcz
2019-03-04 11:28:16
TR50|
Aneta
Golec
Szczecin
Kolejny Nudny Weekend
2019-03-04 11:25:59
TP25|
Agata
Wojewódka
Gdynia
Nie tędy droga
2019-03-04 11:25:11
TP25|
Agata
Sierocin
Gdynia
Nie tędy droga
2019-03-04 11:16:48
TP50|
Robert
Nowicki
Racław
MumiakiMtb4fun
2019-03-04 10:27:35
TP100
Tadeusz
Socha
Wejherowo
2019-03-04 11:09:28
TP50N
Bartosz
Bukowski
Gdańsk
Vector
2019-03-04 10:56:11
TR100
Jakub
Priebe
Wierzchucino
2019-03-04 10:41:27
TP25|
Łukasz
Strzyżewski
Bydgoszcz
Sito Poland
2019-03-04 10:29:13
TP100
Jakub
Bobrowski
Choroszcz
2019-03-04 10:27:43
TR50|
Ewa
Franciszkiewicz
Gdańsk
Browery - BPH Cyclist Team
2019-03-04 10:27:29
TP25|
Jarosław
Sobieraj
Gdynia
MAJ
2019-03-04 10:06:23
TR200
Krzysztof
Cecuła
Swarzędz
2019-03-04 10:17:07
TP100
Igor
Hamernik
Miastko
2019-03-04 10:14:59
TR200
Rafał
Wanat
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2019-03-04 10:14:44
TP50|
Paweł
Markowski
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2019-03-04 10:23:16
TR100
Przemysław
Tafelski
Gdańsk
2019-03-04 10:12:39
TR50|
Karol
Pacholski
Gdańsk
2019-03-04 10:04:33
TP50|
Izabela
Piechalak
Kalisz
2019-03-04 09:58:52
TR100
Filip
Stanisławski
Przeźmierowo
EPO Adventure Race Team
2019-03-04 10:11:42
TP50N
Roman
Rynkiewicz
Bojano
Vector
2019-03-04 09:52:03
TR100
Radek
Jarosiewicz
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2019-03-02 18:48:26
TP10
MATEUSZ
SKWARA
GDAŃSK
2019-03-04 09:46:13
TP50|
Jerzy
Wójcik
Ujów
2019-03-04 09:50:26
TP50N
Paulina
Mika
Gdańsk
Pozytywne Pavulonki
2019-03-04 09:49:15
TP50|
Agnieszka
Wójcik
Ujów
2019-03-04 09:48:34
TP100
Łukasz
Słomiany
Katowice
PIANA Z PYSKA
2019-03-04 09:45:39
TP10|
MARTA
SKWARA
GDAŃSK
2019-03-04 09:41:49
TR100
Krzysztof
Trętowski
Gdańsk
RKS MotylaNoga
2019-03-04 08:47:13
TP25|
Małgorzata
Molenda
Gdańsk
MAJ
2019-03-04 09:44:19
TP10|
ŁUKASZ
SKWARA
GDAŃSK
2019-03-04 09:43:49
TP50|
Michał
Leśniewski
Wrocław
2019-03-04 09:47:08
TP100
Krzysztof
Jesionek
Imielin
2019-03-04 09:35:09
TM150
Remik
Nowak
Poznań
KS Hades Poznań
2019-03-04 09:05:19
TP50N
Damian
Dopke
Reda
Pozytywne Pavulonki
2019-03-04 09:19:02
TR100
Zbigniew
Klain
Bydgoszcz
Klan Klainów
2019-03-04 09:18:04
TP10
Paweł
Czermański
Gdańsk
TEAM ZIXOZIZ
2019-03-04 09:15:25
TP100
Jakub
Hubert
Pogórze
1wtravel.pl
2019-03-04 09:04:51
TR100
Mirka
Kreft
Gdynia
RKS MotylaNoga
2019-03-04 08:50:37
TP50N
Joanna
Piesik
Gdynia
Pozytywne Pavulonki
2019-03-04 09:28:30
TP100
Mateusz
Skiba
Miastko
2019-03-04 09:03:12
TM150
Paweł
Pieciukiewicz
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland Active
2019-03-04 08:55:44
TP10|
Waldemar
Czermański
Gdańsk
TEAM ZIXOZIZ
2019-03-04 08:43:03
TP10
Gabriela
Kwasowiec
Warszawa
2019-03-04 00:53:27
TR200
Tomasz
Grześ
Ciechocinek
2019-03-04 08:00:31
TP50N
Patryk
Warmbier
Gdańsk
Vector
2019-03-04 08:28:05
TP100
Michał
Wiśniewski
Gdańsk
KTP Bąbelki
2019-03-04 08:08:39
TP100
Mariusz
Czajka
Gdynia
KInO REKIN
2019-03-04 08:00:51
TR100
Darek
Westfal
Zelewo
2019-03-04 07:50:59
TR50|
Tomasz
Gojtowski
Gdynia
2019-03-04 07:34:37
TR50|
Tomasz
Pyrzowski
Gdańsk
Lekko Spóźnieni Team
2019-03-03 21:19:59
TP100
Łukasz
Otolski
Warszawa
Team 360
2019-03-04 07:43:45
TR100
Malwina
Wypych
Sasino
2019-03-04 07:35:30
TR200
Kamila
Truszkowska
Gdańsk
2019-03-04 07:28:09
TP100
Marcin
Zajac
Warszawa
NWE Warszawa
2019-03-04 02:06:39
TP10|
Agnieszka
Walczak-Kwasowiec
Warszawa
2019-03-04 01:05:39
TP10
Antoni
Kwasowiec
Warszawa
2019-03-04 01:02:20
TP10
Jan
Kwasowiec
Warszawa
2019-03-04 00:58:38
TP100
Witold
Kwasowiec
Warszawa
2019-03-04 00:44:43
TP50N
Maciej
Wojnicki
Warszawa
2019-03-04 00:41:09
TR100
Robert
Duda
Słupsk
2019-03-04 00:12:21
TR100
Krzysztof
Szyngwelski
Wejherowo
Samotny Wojownik Romana
2019-03-03 23:55:57
TP50|
Daina
Baranowska
Gdańsk
DM
2019-03-03 23:51:01
TP100
Krzysztof
Spychała
Poznań
2019-03-04 09:12:16
TP25|
Piotr
Smoliński
Olsztyn
Barka Strong Adventure Team
2019-03-03 23:42:13
TM150
Grzegorz
Sprengel
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland Active!
2019-03-03 23:10:59
TP100
Jacenty
Łapanowski
Warszawa
Dzika Czesia
2019-03-03 23:30:00
TP50|
Artur
Maliszewski
Braniewo
Patrol wędrowniczy działający przy 1 Grunwaldzkiej Drużynie Pożarniczej im. Stefana Batorego Słoneczko
2019-03-03 23:26:21
TR200
Waldemar
Skolimowski
Gdańsk
MH Automatyka
2019-03-03 23:26:15
TP100
Radosław
Wlazłowski
Gdańsk
CośByćMusiZaZakrętem
2019-03-03 23:02:29
TR100
Mateusz
Gatzke
Chojnice
Stojące Wentyle
2019-03-03 22:38:20
TP25|
Piotr
Budnarowski
Kościerzyna
fizjokoscierzyna.pl
2019-03-03 22:08:52
TP50|
Krzysztof
Jabłoński
Miastko
MTS Hamer
2019-03-03 22:55:42
TP50|
Stanisław
Kaczmarek
Sękowo
Szach Sękowo
2019-03-03 22:45:39
TP25|
Jarosław
Pawłuszka
Gdańsk
Pancakes
2019-03-03 23:23:59
TR50|
Marcin
Urban
Gdansk
2019-03-03 22:37:59
TR50|
Paulina
Wojewódka
Gdansk
PW
2019-03-03 22:25:16
TR100
Marek
Trzynski
Chojnice
Stojące Wentyle
2019-03-03 22:34:58
TR50|
Tomasz
Urban
Gdynia
TU
2019-03-03 22:34:37
TR100
Tomasz
Trzciński
Chojnice
Stojące Wentyle
2019-03-03 22:33:21
TP25|
Natalia
Daniluk
Gdynia
2019-03-03 22:22:07
TP25|
Rafał
Sikorski
Gdańsk
2019-03-03 22:13:20
TR100
Rafał
Czerny
Chojnice
Stojące Wentyle
2019-03-03 22:36:23
TP25|
Joanna
Sikorska
Gdańsk
2019-03-03 22:18:27
TR100
Małgorzata
Fido
Krakow
2019-03-03 22:16:20
TP25|
Marek
Umiński
Gdynia
2019-03-03 22:07:00
TP100
Miłosz
Pacześny
Gdańsk
STOLEC_STALINA
2019-03-03 21:37:32
TR100
Jarek
Klucznik
Gdańsk
2019-03-03 22:03:15
TP25|
Michał
Marud
Wałcz
2019-03-03 22:04:52
TP100
Piotr
Pallach
Wejherowo
Nocny Turysta
2019-03-03 22:04:31
TR200
Rafał
Przybyła
Męcikał
Simply the Best
2019-03-03 22:03:22
TP25|
Radosław
Marud
Wałcz
2019-03-03 22:02:57
TP25|
Piotr
Ratajczyk
Gdynia
nie do końca
2019-03-03 21:58:35
TR100
Tomasz
Kowalczyk
Słupsk
Słupsk
2019-03-03 23:38:53
TP25|
Anna
Prokopowicz
Gdynia
nie do końca
2019-03-03 22:01:25
TP10|
Anna
Machalska
Gdańsk
edinator
2019-03-03 21:59:35
TP100
Michał
Jędroszkowiak
Książ Wielkopolski
inov-8
2019-03-03 21:58:27
TP25|
Karolina
Zielińska
Gdańsk
Zielaki
2019-03-03 21:56:34
TP25|
Mariusz
Zieliński
Gdańsk
Zielaki
2019-03-03 21:53:55
TP50|
Jakub
Filbrandt
Gdańsk
RK88
2019-03-03 21:49:33
TR100
Anna
Komossa
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2019-03-03 21:39:13
TP25|
Leszek
Kaliszczuk
Gdynia
Fewika
2019-03-03 21:35:24
TP100
Artur
Angielski
Gdynia
I'll be back
2019-03-03 21:34:24
TP100
Jacek
Zacharek
Tczew
STOLEC_STALINA
2019-03-03 21:27:19
TR200
Jacek Piotr
Gappa
Człuchów
Simply the Best
2019-03-03 21:27:14
TR50|
Maciej
Pyrzowski
Gdańsk
Lekko Spóźnieni Team
2019-03-03 21:22:08
TR50|
Adam
Szczygielski
Gdynia
2019-03-03 21:19:59
TP50|
Robert
Młynarczyk
Kielce
2kpl/10 ŚBOT
2019-03-03 18:58:57
TR50|
Kinga
Guzowska-Boiwka
Kwidzyn
2019-03-03 21:12:54
TR50|
Paweł
Plebaniak
Lisewo
Lekko Spóźnieni Team
2019-03-03 21:19:32
TP50N
Wojciech
Jesionkowski
Gdańsk
Vector
2019-03-03 21:18:57
TP50|
Mariusz
Madej
Kielce
2klp/10ŚBOT
2019-03-03 21:14:22
TR50|
Łukasz
Pyrzowski
Gdansk
Lekko Spóźnieni Team
2019-03-03 21:11:20
TP50|
Beata
Czekalska
Gdańsk
wiórki
2019-03-03 21:00:24
TP25|
Tomasz
Sienicki
Legionowo
2019-03-03 20:20:41
TR50|
Aleksandra
Błędowska
Gdynia
2019-03-03 21:06:10
TP50|
Agnieszka
Czekalska
Gdańsk
wiórki
2019-03-03 21:01:59
TP50|
Klaudia
Jasińska
Kielce
2klp/10ŚBOT
2019-03-03 20:59:44
TP50|
Dominik
Czekalski
Gdańsk
wiórki
2019-03-03 20:57:15
TP10
Mikołaj
Oszmałek
Gorzów Wielkopolski
2019-03-03 20:53:06
TR100
Daniel
Block
Borowo
flypics.pl
2019-03-03 20:50:58
TP10|
Sandra
Szawiel
Gorzów Wielkopolski
2019-03-03 20:49:49
TR100
Barbara
Olszewska
Gdańsk
Kulawi Krulowie
2019-03-03 20:48:14
TP10|
Iwona
Oszmałek
Gorzów Wielkopolski
2019-03-03 20:47:05
TR20|
Bartosz
Puzio
Barcin
2019-03-03 20:46:05
TP10|
Andrzej
Oszmałek
Gorzów Wielkopolski
2019-03-03 20:43:35
TP25|
Dawid
Piotrowski
Koszalin
Łajzu Łajzu struś&zdravko
2019-03-03 20:41:26
TR100
Sławomir
Łapiński
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2019-03-03 20:31:16
TP25|
Patryk
Kościelski
Legionowo
Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
2019-03-03 20:12:19
TP25|
Agnieszka
Surudo
Gdańsk
Kręciek na tripie
2019-03-03 19:45:20
TP50|
Ewelina
Maziec
Reda
2019-03-03 20:05:10
TR200
Wojciech
Bróż
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2019-03-03 20:12:16
TP25|
Anna
Stocka
Gdańsk
Kręciek na tripie
2019-03-03 20:10:56
TP25|
Patrycja
Bartczak
Toruń
Vicim
2019-03-03 20:08:20
TR50|
Tymon
Gabryś
Warszawa
KK Cyklon Warszawa
2019-03-03 20:03:16
TP50|
Wawrzyniec
Chróścicki
Gdańsk
2019-03-03 19:57:41
TR50|
Romuald
Chojnacki
Chełmno
2019-03-19 11:01:07
TR50|
Bartłomiej
Gabryś
Warszawa
KK Cyklon Warszawa
2019-03-03 20:01:02
TP50N
Wojciech
Bartczak
Toruń
Lavender
2019-03-03 19:58:33
TP25|
Miłosz
Stocki
Gdańsk
Kręciek na tripie
2019-03-03 19:53:39
TP25|
Sylwia
Tyszko
Gdańsk
Kręciek na tripie
2019-03-03 19:52:13
TP100
Tomasz
Żuk
Warszawa
Zminioj gocie po powrocie
2019-03-03 19:51:20
TP25|
Andrzej
Osmałek
Gdańsk
Kręciek na tripie
2019-03-03 19:48:37
TR20
Piotrek
Ferdek
Czapielsk
Wilcze Łapy
2019-03-03 19:46:50
TR20|
Przemek
Ferdek
Czapielsk
Wilcze Łapy
2019-03-03 19:45:00
TP100
Adam
Skolimowski
Żabokliki
EuRoPol GAZ S.A.
2019-03-03 19:44:46
TP100
Krzysztof
Borowiec
Gdańsk
Borówki
2019-03-03 19:44:11
TP25|
Andrzej
Surudo
Gdańsk
Kręciek na tripie
2019-03-03 19:43:46
TR50|
Alicja
Pułkowska
Pruszcz Gdański
Navigatoria Fatal
2019-03-03 19:38:29
TP10|
Weronika
Mazalon
Gdynia
Komando Foki
2019-03-03 19:33:29
TP10|
Maja
Buraś
GDAŃSK
2019-03-03 19:32:52
TP50|
Kacper
Lipiec
Starachowice
2klp/10ŚBOT
2019-03-03 19:30:12
TR100
Tomasz
Grzonka
Bytów
2019-03-03 19:25:55
TP25|
Mieczysław
Klankowski
Cewice
2019-03-03 19:24:59
TP25|
Sebastian
Klankowski
Cewice
2019-03-03 19:22:05
TP25|
Nikola
Klankowska
Cewice
2019-03-03 19:15:23
TP25|
Krzysztof
Kłopotowski
Gdańsk
UEM
2019-03-03 19:11:28
TP10
KACPER
RUTKOWSKI
ORPELÓW
2019-03-03 19:10:51
TP25|
Krystyna
Klankowska
Cewice
2019-03-03 19:10:45
TP10|
INGA
ZIELIŃSKA
ORPELÓW
2019-03-03 19:08:46
TP25|
Paulina
Jankowska
Miastko
2019-03-03 19:06:42
TP50|
Bartłomiej
Dunajski
Końskie
2klp/10ŚBOT
2019-03-03 19:04:49
TR50|
RAFAŁ
RUTKOWSKI
ORPELÓW
2019-03-03 19:03:11
TR100
Adrian
Wysocki
Poznań
2019-03-03 18:59:59
TP25|
Artur
Grudzień
Gdańsk
2019-03-03 18:59:40
TP25|
Patryk
Kryza
Wałcz
Tata i Syn
2019-03-03 18:50:18
TP25|
Rafał
Kryza
Wałcz
Dzikie Życie Run Team
2019-03-03 18:48:15
TP100
Rafał
Sawaniewski
Malbork
Karrrrrramba
2019-03-03 18:13:52
TP25|
Tomasz
Świderek
Rawa Mazowiecka
Akademia Wojsk Lądowych
2019-03-03 18:09:25
TP25|
Robert
Ruszkowski
Gdańsk
2019-03-03 18:04:50
TR50|
Mateusz
Oss
Kartuzy
oSy
2019-03-03 18:02:03
TR100
Dariusz
Strachota
Myślibórz
2019-03-03 17:20:52
TR50|
Krzysztof
Czajka
Kwidzyn
2019-03-03 17:20:37
TR100
Sławomir
nawrocki
Gołdap
15.Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2019-03-03 17:14:33
TR50|
Dariusz
Czajka
Kwidzyn
2019-03-03 17:12:20
TP100
Łukasz
Boniecki
Wołomin
Parkour United
2019-03-03 16:19:26
TR50|
Krzysztof
Czajka
Kwidzyn
2019-03-03 17:07:21
TP10|
Marcin
Mazalon
Toruń
Komando Foki
2019-03-03 16:24:07
TP100
Matylda Maria
Hennig
Gdańsk
2019-03-03 16:23:45
TP10|
Anna
Leszczyńska
Tuchola
Komando Foki
2019-03-03 16:22:51
TR20|
Weronika
Mazalon
Gdynia
Komando Foki
2019-03-03 16:20:23
TP10|
Wioleta
Leszczyńska-Mazalon
Toruń
Komando Foki
2019-03-03 16:17:55
TP50|
Magdalena
Matczak
Gdańsk
2019-03-03 15:40:31
TR20|
Adrian
Czermański
Banino
2019-03-03 16:15:52
TP10
Lena
Kobylska
Reda
SP nr 21 w Gdyni
2019-03-03 16:13:40
TR20|
Jakub
Czermański
Banino
2019-03-03 16:12:50
TP10|
Maciej
Kobylski
Gdynia
2019-03-03 16:16:13
TP10|
Aneta
Górska-Kobylska
Reda
2019-03-03 16:12:17
TM150
Krzysztof
Świętoń
Gołdap
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2019-03-03 15:32:06
TP25|
Iwona
Borowska
Słupsk
Leśne dziady
2019-03-03 15:22:36
TP50|
Stanisław
Matczak
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland Active!
2019-03-03 15:44:03
TR100
Dawid
Trzciński
Chojnice
Stojące Wentyle
2019-03-03 22:31:55
TP25|
Klaudia
Stanisławska
Gdynia
TF ZEUS
2019-03-03 15:21:41
TP50|
Ernest
Śliwiński
Gdańsk
Patrol wędrowniczy działający przy 1 Grunwaldzkiej Harcerskiej Drużynie Pożarniczej im. Stefana Batorego Słoneczko
2019-03-03 14:36:59
TP25|
Paweł
Szczepaniec
Gdynia
TF ZEUS
2019-03-03 15:19:21
TP100
Leszek
ścioch
Warszawa
2019-03-03 15:14:13
TP50|
Cyprian
Procki
Koszalin
Patrol wędrowniczy działający przy 1 Grunwaldzkiej Harcerskiej Drużynie Pożarniczej im. Stefana Batorego Słoneczko
2019-03-03 14:43:37
TP100
Marcin
Jasiński
Warszawa
KBJ TEAM
2019-03-03 14:34:05
TR200
Anna
Niewiadomska
Police
2019-03-03 14:03:18
TP25|
Agnieszka
Drozdzińska
Gdynia
2019-03-03 11:28:24
TP50|
Bartłomiej
Żaba
Pieniężno
Patrol wędrowniczy działający przy 1 Grunwaldzkiej Harcerskiej Drużynie Pożarniczej im. Stefana Batorego Słoneczko
2019-03-03 14:32:30
TP50|
Miłosz
Smal
Braniewo
Patrol wędrowniczy działający przy 1 Grunwaldzkiej Harcerskiej Drużynie Pożarniczej im. Stefana Batorego Słoneczko
2019-03-03 14:23:18
TP50|
Jakub
Szamotuło
Braniewo
Patrol wędrowniczy działający przy 1 Grunwaldzkiej Harcerskiej Drużynie Pożarniczej im. Stefana Batorego Słoneczko
2019-03-03 14:41:05
TR200
DANIEL
NIEWIADOMSKI
Police
2019-03-03 13:36:25
TP25|
Maciej
Przysucha
Częstochowa
Arteetlabore.pl
2019-03-03 11:51:19
TR20
Maja
Polakowska
Warszawa
Gracje
2019-03-03 12:42:05
TR20
Agnieszka
Polakowska
Warszawa
Gracje
2019-03-03 12:40:25
TR200
Łukasz
Ballerstadt
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2019-03-03 12:39:03
TP50|
Bartłomiej
Sroka
Gdańsk
RK88
2019-03-03 11:46:15
TR200
Karol
Sielski
Gdańsk
2019-03-03 11:29:09
TP50|
Ilona
Kaczmarek
Ugoszcz
2019-03-03 13:03:09
TP25|
Małgorzata
Radomska
Szczecin
2019-03-03 11:38:32
TP25|
Marcin
Drozdziński
Gdynia
2019-03-03 11:31:49
TP25|
Sylwia
Kozłowska
Otwock
2019-03-03 11:27:57
TP25|
Anna
Raikowska
Dębogórze
Zagubieni w Lesie
2019-03-03 08:55:06
TR100
Jarosław
Jakubowski
Otwock
2019-03-03 10:42:25
TP100
Paweł
Kallas
Gdańsk
2019-03-03 11:18:53
TP100
Maciej
Koziara
Gdańsk
Pacific
2019-03-03 11:06:56
TR200
Marcin
Owczarski
Chojnice
Bory team
2019-03-03 10:43:36
TR50|
Filip
Kutnik
Elbląg
2019-03-03 10:30:55
TP10|
Arkadiusz
Witkowski
Braniewo
Plants vs Zombies
2019-03-03 10:18:05
TP100
Paweł
Leśkiewicz
Częstochowa
2019-03-02 00:35:27
TP10|
Agnieszka
Witkowska
Braniewo
Plants vs Zombies
2019-03-03 10:23:03
TP25|
Artur
Młyński
Siemirowice
2019-03-03 10:20:10
TP10
Stefan
Witkowski
Braniewo
Plants vs Zombies
2019-03-03 10:16:05
TP25|
Norbert
Czosnyka
Luboń
2019-03-03 10:15:35
TP10
Zofia
Witkowska
Braniewo
Plants vs Zombies
2019-03-03 10:10:05
TP25|
Jolanta
Milczak
Siemirowice
2019-03-03 10:07:23
TP50|
Damian
Chamier Gliszczyński
Tuchomie
2019-03-03 09:04:58
TP25|
Jacek
Raikowski
Dębogórze
Zagubieni w Lesie
2019-03-03 08:51:44
TP25|
Małgorzata
Zduńczyk
Gdańsk
Spin
2019-03-03 08:43:40
TP25|
Marek
Tomaszewski
Gdańsk
2019-03-03 07:51:51
TR50|
Waldemar
Ciskowski
Gdynia
Ciski
2019-03-03 06:52:05
TR50|
Dorota
Ciskowska
Gdynia
Ciski
2019-03-03 06:45:55
TP50|
Magdalena
Wicher
Bytów
2019-03-03 12:18:35
TR50|
Piotr
Ciskowski
Gdynia
Ciski
2019-03-03 06:43:53
TP25|
Ewa
Roguska
Gdańsk
2019-03-02 20:44:37
TP50|
Patryk
Jasiński
Gdynia
CUMULUS sleeping bags
2019-03-02 23:09:09
TR200
Rafał
Buczek
Gdynia
CUMULUS sleeping bags
2019-03-02 23:05:15
TR200
Jacek
Wylężek
Gdynia
CUMULUS sleeping bags
2019-03-02 23:02:12
TR50|
Dawid Horbacz
Horbacz
Miastko
Bo lubię
2019-03-02 20:44:24
TR100
Robert
Nejman
Miastko
2019-03-02 20:31:13
TR50|
Krzysztof
Koseła
Stara Wieś
trinity 2
2019-03-02 15:44:56
TR100
Jacek
Brzóska
Gdańsk
w-kiblu-jest-tygrys
2019-03-02 20:35:46
TR100
Robert
Nejman
Miastko
2019-03-02 20:33:05
TP100
Jan
Wójcik
Radom
KUMPLE
2019-03-02 22:16:04
TR100
Marcin
Burchard
Kaliska
KALISKA
2019-03-02 20:29:26
TR100
Jerzy
Nowak
Turek
GPR
2019-03-02 17:59:23
TP25|
Tomasz
Siekanowicz
Reda
2019-03-02 18:58:49
TP25|
Anna
Walczak
Kościerzyna
Małoletnie
2019-03-02 18:57:55
TR100
Gosia
Jarosiewicz
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2019-03-02 18:51:24
TP25|
Iwona
Szymańska
Potęgowo
leśne dziady
2019-03-02 17:30:07
TR50|
Piotr
Koseła
Stara Wieś
trinity 2
2019-03-02 15:46:48
TP25|
Katarzyna
Walczak
Kościerzyna
Małoletnie
2019-03-02 19:01:27
TR50|
Piotr
Bukato
Elbląg
2019-03-02 16:35:58
TR100
Bartłomiej
Mejka
Pruszcz Gdański
2019-03-02 16:08:23
TR20
Paulina
Koseła
Stara Wieś
trinity 3
2019-03-02 15:41:59
TM150
Przemysław
Wojdat
Otwock
2019-03-02 09:51:16
TP50|
Tomasz
Jankiewicz
Miastko
MTS Hamer Miastko
2019-03-02 15:06:55
TR20
Karolina
Koseła
Stara Wieś
trinity 3
2019-03-02 15:39:45
TR20|
Katarzyna
Juszczak-Koseła
Stara Wieś
trinity 3
2019-03-02 15:37:28
TR100
SŁAWOMIR
BUDNIK
GOŁDAP
15.GOŁDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY
2019-03-02 15:33:00
TR100
Andrzej
NOWICZENKO
GOŁDAP
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2019-03-02 14:57:00
TR200
Dariusz
Korsak
Elbląg
Elbląska Strona Rowerowa
2019-03-02 13:45:23
TP50|
Grzegorz
Ozimiński
Gdynia
CUMULUS sleeping bags
2019-03-02 23:12:24
TP25|
Mariola
Myrta
Wroclaw
AWL
2019-03-02 14:15:59
TP100
Piotr
Złoch
Kartuzy
2019-03-02 13:50:30
TR100
BARTOSZ
DĘBSKI
BYTÓW
MIG BYTÓW
2019-03-02 11:54:05
TP50|
Jacek
Szymański
Miastko
2019-03-02 11:16:25
TM150
Arkadiusz Roman
Kozdroń
Nowa Wieś
2019-03-02 10:47:40
TP25|
Paweł
Pańczyk
Gdańsk
2019-03-02 10:32:13
TR50|
Krzysztof
Dębski
Kowale
2019-03-02 10:21:58
TP10
Daria
Wojdat
Otwock
2019-03-02 09:50:11
TP10|
Matylda
Wojdat
Otwock
2019-03-02 09:48:38
TR200
Leszek
Papis
Słupsk
Troll Team
2019-03-02 09:37:37
TP50N
KAROL
JAZOWSKI
Wejherowo
Lambadziarze
2019-03-02 08:26:51
TR50|
Maciej
Kuta
Słupsk
Piaściaki
2019-03-02 08:08:30
TP25|
Patrycja
Zmuda
Reda
2019-03-02 00:08:15
TP100
Karol
Jaskulski
Kiełpino
VECTOR
2019-03-01 12:26:09
TP25|
Hubert
Henszel
Szczecin
2019-03-01 22:09:17
TP50|
Robert
Piechocki
Koszalin
Tułacze
2019-03-01 23:38:59
TP100
Przemysław
Witczak
Warszawa
Dreamtime Trails
2019-03-01 23:31:19
TR100
Sławek
Megger
Gdańsk
2019-03-01 22:52:40
TP25|
Agnieszka
Henszel
Szczecin
2019-03-01 22:06:39
TP25|
Przemysław
Gawroński
Warszawa
Zawsze Ostatni
2019-03-01 20:36:33
TR100
Wojciech
Napierała
Poznań
WLKP
2019-03-01 18:29:21
TP25|
Agnieszka
Czyżewska
Gdynia
2019-03-01 21:15:34
TP25|
Monika
Sokołowska
Brwinów
Zawsze Ostatni
2019-03-01 20:38:57
TR100
Grzegorz
Kasprzyk
Szczecin
2019-03-01 20:36:21
TP100
Tomasz
Sulich
Gdańsk
KieszeniePełnePiasku
2019-03-01 20:34:23
TP10|
ADAM
LISOWSKI
GDAŃSK
GRAWITACJA GDAŃSK
2019-03-01 20:34:15
TP10|
KATARZYNA
LISOWSKA
GDAŃSK
GRAWITACJA GDAŃSK
2019-03-01 20:32:09
TP10
MARTYNA
LISOWSKA
GDAŃSK
GRAWITACJA GDAŃSK
2019-03-01 20:28:01
TP50N
Robert
Dębiński
Toruń
DRobi Toruń
2019-03-01 20:27:21
TP25|
Paweł
Nadowski
Warszawa
Strażnicy Cnoty
2019-03-01 20:25:08
TP25|
Jolanta
Dębińska
Toruń
siostrzyczki.pl
2019-03-01 20:23:35
TP25|
Patryk
Szafran
Ochoża
Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki
2019-03-01 20:22:19
TP100
Joanna
Pająk
Prusewo
Pralnia Gniewino
2019-03-01 19:57:27
TP25|
Maciej
Formela
Lębork-Mosty
2019-03-01 19:09:25
TM150
Maciej
Głogowski
Warszawa
Banda Łysego
2019-03-01 18:09:31
TR50|
Jakub
Knitter
Gdynia
Bank BPH Cyclists Team
2019-03-01 15:27:12
TR50|
Tymoteusz
Kopka
Podole Małe
Piaściaki
2019-03-01 16:53:19
TP25|
Anna
Dziemińska
Lębork
2019-03-01 18:05:57
TP100
Marek
Malinowski
Malbork
Jan z Kolna team
2019-03-01 17:35:03
TP100
Joanna
Struk
Brzyno
Pralnia Gniewino
2019-03-01 16:59:03
TR20
Franciszek
Kopka
Podole Małe
Piaściaki
2019-03-01 16:51:22
TR20|
Anna
Deus-Kopka
Podole Małe
Piaściaki
2019-03-01 16:45:46
TP100
Karol
Gostomczyk
Studzienice
Relaks
2019-03-03 15:19:23
TR20|
Szymon
Kopka
Podole Małe
Piaściaki
2019-03-01 16:48:45
TR100
Dariusz
Kasprzyk
Elbląg
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2019-03-01 16:46:14
TR20|
Przemysław
Kopka
Podole Małe
Piaściaki
2019-03-01 16:41:08
TR200
Marek
Wodziński
Wrocław
mamy.to
2019-03-01 16:07:08
TP50|
Krzysztof
Łapuć
Gdańsk
2019-03-01 16:02:34
TR50|
Paweł
Gąsior
Gdańsk
2019-03-01 15:47:36
TR50|
Jarosław
Szturo
Pruszcz Gdański
Bank BPH Cyclists Team
2019-03-01 15:37:41
TR100
Tomasz
Kaczyński
Poznań
EPO Adventure Race Team
2019-03-01 15:25:18
TP25|
Antonina
Włodarczyk
Gdynia
Nieulotni
2019-03-01 14:57:34
TP25|
Przemysław
Ptaszyński
Gdynia
Strażnicy Cnoty
2019-03-01 14:53:07
TP25|
Malgorzata
Szychowska
Gdynia
Nieulotni
2019-03-01 14:51:12
TP25|
Robert
Kacprzak
Toruń
Strażnicy Cnoty
2019-03-01 14:42:32
TP50N
Jarosław
Sieńko
Gdańsk
Vector
2019-03-01 14:38:13
TP25|
Szymon Henryk
Majchrzak
Kościerzyna
Strażnicy Cnoty
2019-03-01 14:34:45
TP100
Robert
Stanek
Szczecin
RUDY KOT
2019-03-01 14:15:06
TR50|
Agata
Wysocka
Gdańsk
Tędy i Owędy
2019-03-01 14:05:46
TP100
Mateusz
Plackowski
Rybno
Pralnia Gniewino
2019-03-01 13:54:03
TR100
Jakub
Mocarski
Gdańsk
Leśne Dzbany
2019-03-01 13:53:23
TP100
Piotr
Plackowski
Rybno
Pralnia Gniewino
2019-03-01 13:51:49
TP50|
Irena
Główczewska
Rokitnica
Żuławianie
2019-03-01 13:49:21
TP100
Sylwia
Lniska
Gniewino
Pralnia Gniewino
2019-03-01 13:45:07
TP100
Daniel
Talaśka
Pruszcz Gdański
CośByćMusiZaZakrętem
2019-03-01 13:42:46
TP25|
Urszula
Lemańska
Gdynia
Africa Twin
2019-03-01 13:42:22
TP50|
Mateusz
Główczewski
Rokitnica
Żuławianie
2019-03-01 13:38:19
TR100
Mirosław
Łuszczyk
Szczecin
mItO
2019-03-01 13:17:04
TR100
Tomasz
Kaźmierczak
Elbląg
mItO
2019-03-01 13:08:51
TP50N
Sylwester
Kil
Bojano
Vector
2019-03-01 12:47:32
TP100
Maciej
Górski
Warszawa
2019-03-01 12:38:10
TP100
Dorota
Jastrzębska
Gniewino
Pralnia Gniewino
2019-03-01 11:54:00
TP100
Wojciech
Block
Gniewino
Pralnia Gniewino
2019-03-01 11:52:41
TR50|
Jacek
Kuskowski
Sulmin
Sparrow Team
2019-03-01 11:50:40
TR200
Julian
Cenkier
Bydgoszcz
SISU OWB Team
2019-03-01 11:44:44
TR200
Dawid
Kauss
Bydgoszcz
2019-03-01 11:42:31
TP50|
Barbara
Richter
Tczew
Niedojdy
2019-03-01 11:30:05
TP50|
Marta
Richter
Tczew
Niedojdy
2019-03-01 11:28:29
TR50|
Marcin
Wasilczyk
Gdansk
2019-03-01 11:26:51
TR50|
Marcin
Jesiołowski
Miastko
MTS HAMER MIASTKO
2019-03-01 11:17:13
TR200
Andrzej
Piwakowski
Gdańsk
Harpagan
2019-03-01 11:11:20
TM150
Adrian
Nicos
Gdańsk
Kondycja to nie wszystko
2019-03-01 10:53:24
TR50|
Eryk
Brzozowski
Gdańsk
Gryf2000
2019-03-01 11:09:06
TR200
Rafał
Jędrusik
Gdynia
2019-03-01 11:07:35
TR50|
Dariusz
Brzozowski
Gdansk
Gryf2000
2019-03-01 11:02:36
TR50|
Andrzej
Majchrzak
Gdańsk
Mpico
2019-03-01 10:58:21
TP50|
Anna Małgorzata
Kosior
Warszawa
2019-03-01 10:53:38
TP25|
Karolina
Płonka
Ostrów Wielkopolski
Księgowa na gigancie ;)
2019-03-01 10:39:50
TP100
Grzegorz
Kaszuba
Gdynia
2019-03-01 10:09:57
TR50|
Ziemowit
Dereszewski
Gdańsk
Mpico
2019-03-01 10:22:16
TR100
Adam
Kuczyński
Złotopole
Lipno Team
2019-03-01 10:21:08
TR50|
Jan
Laube
Gdańsk
Zagubieni
2019-03-01 10:17:10
TP25|
Magdalena
Gniada
Kaliszkowice Kaliskie
Księgowa na gigancie ;)
2019-03-01 10:37:31
TR50|
Idalia
Laube
Gdańsk
Zagubieni
2019-03-01 10:11:25
TR200
Grzegorz
Wodziński
Smolec
mamy.to
2019-03-01 10:07:58
TR100
Michał
Zdończyk
Gdansk
2019-03-01 10:03:43
TR50|
Marcin
Hoppe
Bąkowo
Zagubieni
2019-03-01 10:11:09
TP25|
Karina
Mańkowska
Starogard Gdański
NIENAŻARTE TYGRYSY
2019-03-04 20:32:28
TR50|
Grzegorz
Laube
Gdańsk
Zagubieni
2019-03-01 10:02:23
TR50|
Tymon
Tomaszewski
Gdańsk
Zagubieni
2019-03-01 09:55:29
TR50|
Marcin
Tomaszewski
Gdańsk
Zagubieni
2019-03-01 09:53:30
TR100
Jerzy
kuczyński
Złotopole
Lipno team
2019-03-01 09:37:58
TP100
Marcin
Hippner
Gdańsk
Morenka Team
2019-03-01 09:37:31
TR200
Marek
Kilian
Gdańsk
2019-03-01 09:14:51
TR100
Dominik
Wołodźko
Olsztyn
2019-03-01 08:56:42
TP100
Katarzyna
Macioszek
Zielona Góra
Florki
2019-03-01 08:53:59
TR200
Mateusz
Myślak
Malbork
Kulawi Krulowie
2019-03-01 08:50:26
TP25|
Justyna
Dolna
Wejherowo
Księgowa na gigancie ;)
2019-03-01 08:44:20
TR50|
Piotr
Jarzewicz
Słupsk
Mpico
2019-03-01 08:39:21
TP50|
Janusz
Stocki
Białe Błota
Nogi Szybsze od Głowy
2019-03-01 08:34:56
TR100
Jakub
Glaser
Gdańsk
Archeo
2019-03-01 08:25:39
TR100
Tomasz
Sitek
Gdańsk
Archeo
2019-03-01 08:23:24
TP25|
Marcin
Kaczyński
Szczecin
2019-03-01 08:07:33
TR50|
Tomek
Lubecki
Sarnowy
Lubecki
2019-03-01 08:02:49
TR100
Grzegorz
Cieśliński
Kaliska
Kaliska Team
2019-03-01 07:42:41
TR100
Andrzej
Liczywek
Kaliska
Kaliska Team
2019-03-01 07:40:05
TP10
Mariusz
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2019-03-01 07:32:19
TP50|
Sebastian
Zabielski
Słupsk
STOPA
2019-03-01 07:29:24
TP10
Michał
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2019-03-01 07:27:13
TP100
Wojciech
Kluska
Toruń
MKS SKARMAT
2019-03-01 07:09:25
TR100
Dariusz
Banachewicz
Lębork
Szfeje
2019-03-01 06:33:22
TR100
Grzegorz
Banachewicz
Gdańsk
Szfeje
2019-03-01 06:28:27
TP25|
Pawel
Koska
Gdynia
UEN
2019-03-01 00:34:55
TP50|
Dawid
Zblewski
Gdańsk
2019-02-28 23:31:54
TP25|
Agata
Gusta
Łódź
Drużyna Pierścienia
2019-02-28 22:19:44
TP50N
Wilkan
Pacyński
Gdańsk
2019-02-28 23:27:52
TP10|
Adam
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2019-02-28 23:10:39
TP10|
Anna
Stolarska
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2019-02-28 23:05:23
TM150
KRZYSZTOF
MANTHEY
GDAŃSK
R3NO
2019-02-28 22:44:16
TP25|
Grzegorz
Pięknik
Łódź
Drużyna Pierścienia
2019-02-28 22:24:22
TP100
Maciej
Paszyn
Warszawa
7bkpow
2019-02-28 22:15:32
TR200
Juliusz
Koropecki
Gdynia
2019-02-28 21:50:39
TR100
Arkadiusz
Worotyński
Sasino
ArkaSasino
2019-02-28 22:05:24
TR100
Adam
Piotrowski
Gdańsk
Rowerami.com
2019-02-28 22:04:39
TR100
Kamilla
Worotyńska
Sasino
ArkaSasino
2019-02-28 22:02:53
TR100
Michał
Lila
Łapalice
Pożeracze Ciastkuff!
2019-02-28 22:05:49
TR50|
Marek
Baberowski
Gdańsk
2019-02-28 21:58:01
TP50|
Dawid
Adamski
Glincz
2019-02-28 21:33:17
TP50|
Maciej
Adamski
Banino
2019-02-28 21:32:44
TP25|
Mirosław
Kopeć
Gdańsk
2019-02-28 21:57:31
TM150
Tomek
Witt
Reszel
2019-02-28 21:32:38
TP50|
Radosław
Gołębiewski
Białystok
2019-02-28 21:30:43
TP10|
Arkadiusz
Dargacz
Niestępowo
PKO Harpagan Gdańsk
2019-02-28 21:30:42
TP50|
Małgorzata
Gołębiewska
Białystok
Białostocka Ekipa Marszowa
2019-02-28 21:25:56
TP100
Marcin
Szymański
Gniezno
SOR
2019-02-28 21:24:39
TR200
Bartosz
Kuczkowski
Gdańsk
2019-02-28 21:21:50
TR50|
Monika
Bernaszuk
Pruszcz Gdański
Navigatoria Fatal
2019-02-28 21:07:46
TP25|
maciej
oczkowski
szczecin
mao se biek
2019-02-28 21:05:08
TP50|
Łukasz
Jaworski
GDAŃSK
Crossfit Stocznia
2019-02-28 20:58:33
TR200
Mikołaj
Waliński
Elbląg
GREY WOLF
2019-02-28 20:31:52
TP25|
Małgorzata
Kaczmarska-Juzoń
Słupsk
2019-02-28 19:44:31
TP25|
Cezary
Kierchner
Rumia
Miazga w lesie
2019-02-28 19:43:20
TP25|
Anna
Kierchner
Rumia
Miazga w lesie
2019-02-28 19:41:23
TR100
Jacek
Polasz
Reda
Wykrojniki TSA
2019-02-28 19:34:40
TR100
Jacek
Polasz
Reda
Wykrojniki TSA
2019-02-28 19:31:28
TP10|
Emilia
Szafrańska
Gdańsk
2019-02-28 19:22:45
TP100
Arkadiusz
Posiła
Rumia
Destylacja
2019-02-28 19:04:30
TP100
Łukasz
Skrzypek
Rumia
Destylacja
2019-02-28 19:02:37
TP100
Łukasz
Piórkowski
Rumia
Destylacja
2019-02-28 19:00:33
TP100
Mariusz
werengowski
Rumia
Destylacja
2019-02-28 18:58:09
TP100
Krzysztof
Opanowicz
Rumia
Destylacja
2019-02-28 18:52:46
TM150
Wojciech
Paszkowski
Białystok
2019-02-28 18:26:48
TR100
Lech
Nadolny
SOPOT
ROWEREK
2019-02-28 17:15:45
TP100
Adam
Władziński
Gdynia
NKIH Leśna Szkółka
2019-02-28 16:33:56
TP50|
Marta
Siudzińska
Gdynia
2019-02-28 16:04:49
TP50|
Piotr
Pelpliński
Sopot
2019-02-28 16:02:22
TP50|
Maria
Denczyk- Kołodziej
Gdynia
2019-02-28 15:57:29
TP50|
Maksymilian
Kunt
Gdansk
Nieulotni
2019-02-28 15:42:53
TP50|
Igor
Konopko
Gdańsk
Nieulotni
2019-02-28 15:54:18
TP50|
Marcin
Dzięgielewski
Gdańsk
Nieulotni
2019-02-28 15:47:56
TR200
Joanna
Stencel
Żukowo
2019-02-28 15:46:27
TP50|
Marcin
Pioch
Gdańsk
Nieulotni
2019-02-28 15:43:53
TP50|
Beata
Tuńska-Półgęsek
Gdynia
2019-02-28 15:43:42
TP50|
Weronika
Zinke
Gdynia
2019-02-28 15:37:13
TP25|
Mariusz
Burszczan
Siemirowice
2019-02-28 13:21:41
TR100
Marcin
Burkiciak
Szamotuły
2019-02-28 14:55:13
TP25|
Alan
Drywa
Cewice
2019-02-28 13:26:46
TP25|
Małgorzata
Drywa
Cewice
2019-02-28 13:25:17
TP50|
Rafal
Krzysztoforski
Straszyn
Nieulotni
2019-02-28 15:34:43
TP25|
Elżbieta
Burszczan
Siemirowice
2019-02-28 13:23:58
TR100
Mariusz
Prażanowski
Kwidzyn
CykloKwidzyn
2019-02-28 13:18:43
TP50N
MARCIN
SAJ
Wroclaw
2019-02-28 13:17:25
TP25|
Damian
Prażanowski
Kwidzyn
CykloKwidzyn
2019-02-28 13:22:01
TP100
Adam
Studziński
Poznań
Husaria Race Team
2019-02-28 12:16:53
TR100
Tomasz
Lipiński
Gdynia
Lipiński Mosty
2019-02-28 12:05:35
TP100
Andrzej
Lisowski
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland Active!
2019-02-28 09:43:54
TP50|
Władysław
Pałys
Gdynia
2019-02-28 11:40:08
TP50|
Maciej
Cherek
Gdańsk
Wuj w lesie
2019-02-28 11:33:27
TP100
Jarosław
Jaworski
Lniska
Lufthansa Systems Poland Active !
2019-02-28 09:44:18
TR200
Piotr
Jóźwiuk
Pszczółki
Nie przepraszam za Jedwabne!
2019-02-28 09:20:24
TR100
Mariusz
Bożyczko
Elbląg
Perełki z Elbląga
2019-02-28 06:22:11
TR100
Tomasz
Popczyk
Rumia
sekator
2019-02-27 20:56:24
TP25|
Marcin
Drews
Rumia
2019-02-28 07:15:31
TR100
Waldemar
Wrześniewski
Reda
2019-02-28 06:42:46
TR100
Szymon
Waliszewski
Poznań
STN-Tęcza
2019-02-27 23:14:13
TR100
Ignacy
Kwaśniak
Poznań
STN-Tęcza
2019-02-27 23:04:28
TP25|
Filip
Perzyński
gdańsk
Hello pancake
2019-02-27 23:03:05
TR100
Adam
Kwaśniak
Poznań
STN - Tęcza
2019-02-27 22:58:47
TR200
Jacek
Gałaguz
Koszalin
Maturzyści
2019-02-27 22:43:53
TP25|
Luiza
Lewińska
Warszawa
Hello pancake
2019-02-27 22:28:41
TR100
Jacek
Rokicki
Jarandowo
zZiajani Team
2019-02-27 22:16:38
TP25|
DANUTA
NAROŻNA
SŁUPSK
2019-02-27 21:56:36
TP25|
EWA
KLEBAN
SŁUPSK
2019-02-27 21:49:02
TP50|
Marek
Lange
Mirachowo
Lang&Lang
2019-02-27 21:35:48
TP50|
Asia
Langhamer
Gdańsk
Lang&Lang
2019-02-27 21:35:14
TR100
Andrzej
OMIECZYŃSKI
Gdańsk
Rowerek
2019-02-27 20:39:11
TR50|
Tomasz
Jankowski
Elbląg
2019-02-27 18:22:26
TP25|
Michał
Kowalewski
Gdynia
2019-02-27 20:07:57
TP100
Stanisław
Ruchlicki
Białystok
Białystok
2019-02-27 20:30:54
TP100
Paweł
Lechowicz
Poznań
2019-02-27 20:21:38
TR100
Anna Maria
OMIECZYŃSKA
Gdańsk
Rowerek
2019-02-27 20:16:21
TP25|
Michał
Cieślewicz
Gdańsk
2019-02-27 19:58:37
TR100
Grzegorz
Michalski
Toruń
Pędzące Żółwie
2019-02-27 19:30:17
TR200
Rafał
Burzawa
Czarne
Na ch... nam to było
2019-02-16 19:01:48
TR200
Przemysław
Kijak
Swarzędz
Coolarze
2019-02-27 19:44:48
TP10|
Renata
Głowacz
Słupsk
2019-02-27 19:39:35
TM150
Robert
Halamus
Poznań
31 BLT
2019-02-27 19:27:54
TP25|
Karol
Róg
Piła
RDLP w Pile
2019-02-27 18:58:31
TP25|
Dawid
Jankowski
Piła
RDLP w Pile
2019-02-27 18:51:14
TP25|
Michał
Nowak
Piła
RDLP w Pile
2019-02-27 18:37:45
TP25|
Krzysztof
Drożdżyński
Klęk
Klub Biegowy Powstaniec
2019-02-27 18:26:14
TP25|
Danka
Drożdżyńska
Klęk
Klub Biegowy Powstaniec
2019-02-27 18:20:15
TP25|
Katarzyna
Pietrucha
Piła
RDLP w Pile
2019-02-27 18:13:34
TP25|
Ania
Drożdżyńska
Klęk
Klub Biegowy Powstaniec
2019-02-27 18:09:53
TR100
MARCIN
Florkiewicz
Elbląg
2019-02-27 18:07:58
TR100
Bartosz
Górski
Warszawa
T-Mobile Sport Team
2019-02-27 17:58:37
TR50|
Gracja
Czerniewska
Warszawa
T-Mobile Sport Team
2019-02-27 17:56:02
TP25|
Jacek
Draim
Bydgoszcz
2019-02-27 17:53:40
TR50|
agnieszka
bojaryn
białystok
T-Mobile Sport Team
2019-02-27 17:45:57
TP50|
Tomasz
Woźniak
Ostrów Wielkopolski
2019-02-27 17:04:25
TP25|
Aleksandra
Wachowska
Gdańsk
2019-02-27 16:27:39
TR100
Natalia
Fucz
Miastko
Nadleśnictwo Miastko
2019-02-27 15:42:38
TR100
Karolina
Beiger
Kolbudy
KKB Team
2019-02-27 14:24:49
TR100
Karol
Beiger
Kolbudy
KKB Team
2019-02-27 14:22:07
TR200
Leszek
Orłowski
Słupsk
Troll Team
2019-02-27 14:21:26
TP10|
Paweł
Mazurkiewicz
Gdańsk
2019-02-27 12:08:32
TP10|
Anna
Czarnowska
Gdańsk
2019-02-27 12:06:31
TP10|
Ewa
Mazurkiewicz
Gdańsk
2019-02-27 12:03:41
TP10|
Adam
Mazurkiewicz
Gdańsk
2019-02-27 12:01:16
TP25|
Leszek
Juszczak
Warszawa
2019-02-27 11:18:47
TP25|
Anna
Juszczak
Człuchów
2019-02-27 11:15:24
TP25|
Iwona
Mruk
Gdańsk
Pandorini
2019-02-27 10:46:22
TR50|
Leonard
Woroncow
Słupsk
Niezniszczalni
2019-02-27 10:44:36
TP25|
Magdalena
Płotka
Gdańsk
Pandorini
2019-02-27 10:42:54
TR100
Piotr
Filipek
Warszawa
PZU Sport Team
2019-02-27 08:52:41
TR100
Michał
Roszman
Orle
Ślimaki
2019-02-27 07:51:42
TR200
Mariusz
Łosiewicz
Bojano
Morenka Team
2019-02-27 00:18:17
TR50|
Michał
Bukowski
Nowy Dwór Gdański
Niezniszczalni
2019-02-26 23:10:59
TM150
Roman
Sworski
Łódź
Vegan & Vege Runners / Kastyo
2019-02-26 22:59:11
TR50|
Sebastian
Ławrynowicz
Majewo
2019-02-26 21:50:16
TR50|
Joanna
Torunczak
Gdansk
Browery - BPH Cyclist Team
2019-02-26 21:31:13
TP25|
Alicja
Zmuda
Mosty
2019-02-26 21:17:32
TR50|
Milena
Poznachowska
Gdańsk
Browery
2019-02-26 21:00:21
TP50|
Zbigniew
Zakrzewski
Gdynia
Klifordy
2019-02-26 19:27:12
TP100
Artur
Ossowski
Gdańsk
Lone Wolf
2019-02-26 20:38:25
TP100
Przemysław
Laskowski
Gdańsk
2019-02-26 20:29:57
TP25|
Marek
Larczyński
Gdańsk
2019-02-26 20:18:37
TP100
Stefan
Stankiewicz
Pasieka
2019-02-26 19:41:15
TR100
Artur
Semsch
Gdynia
KS Pidrina
2019-02-26 19:34:10
TP50|
Przemko
Ustianowski
Gdynia
Klifordy
2019-02-26 19:22:11
TP25|
Łukasz
Zaborowicz
Gdańsk
2019-02-26 15:31:15
TP25|
Agata
Pielachowska
Gdynia
Pancakes
2019-02-26 18:46:43
TP100
Mariusz
Egert
Łódź
2019-02-26 17:17:05
TR200
Jakub
Hoft
Pruszków
Gildia
2019-02-26 17:13:32
TP100
Jan
Parzybut
Pniewy
Postep team
2019-02-26 19:21:20
TP50|
Mateusz
Palach
Reda
2019-02-26 16:35:14
TP25|
Marta
Dorenda-Zaborowicz
Gdańsk
2019-02-26 15:25:24
TP50N
Adam
Formela
Żukowo
2019-02-26 15:06:43
TR200
Michał
Nowaczyk
Gdańsk
We mgle po łydki
2019-02-26 15:40:17
TP50N
Tomasz
Pietrzak
Gdańsk
2019-02-26 15:06:07
TR100
Patrycja
Lila
Łapalice
pożeracze ciastkuff!
2019-02-26 15:04:10
TP25|
Paweł
Richter
Gdańsk
2019-02-26 13:07:00
TR100
Paweł
Pulikowski
Tuchola
zZiajani Team
2019-02-26 14:29:07
TP50|
Kamil
Mielcarek
Pruszcz Gdański
Sellneo
2019-02-26 14:24:41
TR200
Piotr
Goroński
WARSZAWA
T-Mobile Sport Team
2019-02-26 14:14:44
TP10|
Maciej
Winiarek
Wejherowo
2019-02-26 11:43:01
TR100
Ryszard
Borko
Gdynia
KS Pidrina Gdynia
2019-02-26 11:06:37
TP25|
Piotr
Pieprz
Pruszcz Gdański
49BLOT
2019-02-25 22:21:56
TP10
Laura
Winiarek
Wejherowo
2019-02-26 11:40:16
TR200
Radosław
Gołębiewski
Toruń
2019-02-26 11:10:35
TP50|
Mateusz
Palach
Reda
2019-02-26 13:54:20
TR100
Maciej
Wysocki
Solec Kujawski
Królowie Lasu
2019-02-26 10:08:55
TP50|
Marek
Gliszczyński
Gutowiec
Perpetual Motion Squad
2019-02-26 09:10:23
TR100
Tadeusz Paweł
Przybył
Koczała
Nadleśnictwo Miastko
2019-02-26 09:58:07
TR100
Paweł
Jasiak
Człuchów
Nadleśnictwo Miastko
2019-02-26 09:39:10
TP50|
Paweł
Żak
Gdańsk
Browery Team
2019-02-26 09:34:27
TP25|
Karolina
Mikołajczak
Gdynia
Panny z Wilka
2019-02-26 09:05:16
TR100
Marcin
Drażan
Warszawa
2019-02-25 22:40:14
TR100
Patryk
Ropel
Reda
Free rayder
2019-02-26 10:06:56
TP25|
anna
wilkanowska
Gdańsk
Panny z Wilka
2019-02-26 09:02:47
TM150
Michał
Witkowski
Toruń
ScopeDome Team
2019-02-25 23:29:54
TP25|
Karolina
Krysiak
Gdańsk
2019-02-25 22:21:13
TP25|
Beata
Cmielewska
Gdańsk
Monday25
2019-02-25 16:51:15
TP10
Julian
Jonas
Łódź
2019-02-25 21:51:16
TP25|
Miłosz
Lendecki
Gdańsk
RUN BEACH MORNING TEAM
2019-02-25 22:14:32
TM150
Jerzy
Ścibisz
Szczecin
2019-02-25 22:06:18
TP100
Marcin
Stefaniuk
Warszawa
Maślaki
2019-02-25 22:02:59
TP10|
Wojciech
Jonas
Łódź
2019-02-25 21:48:30
TP50|
Andrzej
Krzemiński
Koszalin
Tułacze
2019-02-25 20:19:21
TP25|
Andrzej
Błaszak
Gdynia
Africa Twin
2019-02-23 09:51:16
TP50N
Sławomir
Brzozowski
Olsztyn
2019-02-25 21:25:29
TR50|
Janusz
Grabowski
Dębnica Kaszubska
Piaściaki
2019-02-25 20:27:57
TP25|
Artur
Rymon Lipinski
Władysławowo
SPECJAL-na Armia
2019-02-25 19:24:13
TR100
Mateusz
Wiśniewski
Rotmanka
2019-02-25 19:13:57
TP10
Paulina
Dargacz
Niestępowo
PKO Harpagan Gdańsk
2019-02-25 17:59:45
TP25|
Grzegorz
Urbański
Gdańsk
Monday25
2019-02-25 16:56:44
TP25|
Andrzej
Chmielewski
Gdańsk
Monday25
2019-02-25 16:54:25
TP25|
Edyta
Leik
Wejherowo
Musztarda
2019-02-25 16:44:12
TP25|
Barbara
Bernatek-Urbańksa
Gdańsk
Monday25
2019-02-25 16:36:57
TP50|
Wojciech
Plutowski
Pięćmorgi
Ekoton
2019-02-25 15:20:36
TP50|
Aleksandra
Herzke
Stare Marzy
Ekoton
2019-02-25 15:17:36
TP25|
Magdalena
Olek
Gdańsk
2019-02-25 14:55:29
TP50|
Piotr
Ploch
Bezrzecze
Perpetual Motion Squad
2019-02-26 09:25:57
TR100
Katarzyna
Przybył
Koczała
Nadleśnictwo Miastko
2019-02-25 14:47:38
TP10
Witek
Lemańczyk
Gdańsk
Lemany
2019-02-25 13:53:44
TP10
Pola
Wszelaczyńska
Gdańsk
Fregata
2019-02-25 14:03:17
TP10
Teofil
Wszelaczyński
Gdańsk
Fregata
2019-02-25 14:01:54
TP10|
Magdalena
Nowak-Wszelaczyńska
Gdańsk
Fregata
2019-02-25 14:00:16
TP10|
Dariusz
Lemańczyk
Gdańsk
Lemany
2019-02-25 13:50:11
TR200
Arkadiusz
Paszkiewicz
Ełk
COOL RIDING TEAM
2019-02-25 11:57:17
TP10|
Michał
Marszałek
Gdynia
2019-02-24 22:24:56
TR50|
Katarzyna
Fischbach
Warszawa
2019-02-25 13:41:48
TR100
Marcin
Frymark
Reda
Norda Active Team
2019-02-25 13:41:29
TP10|
Grzegorz
Wszelaczyński
Gdańsk
Fregata
2019-02-25 13:58:21
TR100
Małgorzata
Maciejewska
Ostrów Wielkopolski
Pędzący Pędzel
2019-02-25 11:48:40
TR100
Kamil
Puka
Żmigród
KaroLTaam-Narty@Rower
2019-02-25 10:09:07
TP50|
Karol
Osiak
Warszawa
SKPB Warszawa
2019-02-25 11:10:09
TR50|
Jolanta
Baberowska
Gdańsk
Trec Team
2019-02-25 10:45:03
TP25|
Krzysztof
Gostomczyk
Lipnica
SPECJAL-na Armia
2019-02-25 10:39:33
TR100
Łukasz
Świtoń
Ostrzeszów
Pędzący Pędzel
2019-02-24 23:54:51
TP50N
Łukasz
Szaszkiewicz
Człuchów
2019-02-24 23:00:57
TP50|
Natalia
Zwolińska
Warszawa
SKPB Warszawa
2019-02-25 11:11:44
TP10
Karol
Marszałek
Gdynia
2019-02-24 23:04:47
TP10
Marta
Marszałek
Gdynia
2019-02-24 23:02:56
TP10|
Maria
Marszałek
Gdynia
2019-02-24 22:20:45
TP50|
Roman
Gorczyca
Ełk
Running Tortoise
2019-02-23 18:12:49
TR100
Marek
Benasiewicz
Gdynia
2019-02-24 17:08:58
TR200
Zbigniew
Piątkowski
Gdańsk
Horyzont
2019-02-24 20:34:41
TR200
Tomasz
Lipiński
Słupsk
2019-02-24 20:29:02
TP25|
Jarosław
Janusz
Warszawa
2019-02-24 19:17:19
TP50|
Adam
Jaroszewski
Grabin
Króliczki
2019-02-24 16:04:33
TP25|
Romuald
Borowiński
Łódź
Ewa i Ja
2019-02-24 15:47:07
TR100
Szymon
Miotk
Sopot
2019-02-25 14:46:54
TP50|
Aleksandra
Ilnicka
Wrocław
Króliczki
2019-02-24 16:01:08
TP50|
Przemysław
Górski
Grabin
Króliczki
2019-02-24 15:54:35
TR200
Jakub
Szumański
Gdańsk
Po trupach do celu
2019-02-24 12:21:46
TR200
Tomasz
Skrzypiński
Swarzędz
2019-02-24 10:38:37
TR100
Robert
Skuczyński
Gdynia
Pancerne Rowery
2019-02-23 23:59:37
TP10|
Justyna
Stefanowska
Gdańsk
MAJUWO
2019-02-23 21:48:39
TR50|
Daniel
Friede
Przechlewo
2019-02-23 20:48:39
TP25|
Wojciech
Chmura
Kraków
2019-02-23 16:44:42
TP50N
Bartosz
Bieszyński
Warszawa
2019-02-23 16:44:24
TM150
Arkadiusz
Duszak
Brwinów
2PU
2019-02-23 13:46:30
TP50|
Maciej
Rzepa
Lębork
2019-02-23 10:02:09
TP25|
Monika
Błaszak
Gdynia
Africa Twin
2019-02-23 09:55:23
TP100
Jagoda
Badurowicz
Gdańsk
2019-02-22 20:50:41
TP10|
Piotr
Ratajczak
Gdynia
Jasne Wedrowniczek
2019-02-18 12:07:58
TP100
Marek
Tomaszewski
Gdańsk
2019-02-22 20:45:45
TP50|
Dariusz
Szlachcikowski
Gdańsk
Sellneo
2019-02-22 20:12:26
TP50|
Mateusz
Kaczmarek
Ostrów Wielkopolski
2019-02-22 18:20:56
TR50|
Julita
Izydorek
Września
Dzieci Wrzesińskie
2019-02-22 12:35:23
TR50|
Robert
Czekała
Września
Dzieci Wrzesińskie
2019-02-22 12:33:15
TR100
Ilona
Łyczek
Koczała
Nadleśnictwo Miastko
2019-02-22 11:30:38
TR100
Tadeusz
Przybył
Koczała
2019-02-22 11:22:30
TR200
Elżbieta
Nowacka
KOSZALIN
KSR Roweria
2019-02-22 10:24:00
TP25|
Arkadiusz
Szadkowski
Słupsk
leśne dziady
2019-02-21 23:30:40
TP25|
Katarzyna
Szadkowska
Słupsk
leśne dziady
2019-02-21 23:28:57
TP25|
Aleksandra
Bambrowicz Kołakowska
Reda
Nieulotni
2019-02-21 18:01:23
TP25|
Mikolaj
Kolakowski
Reda
Nieulotni
2019-02-21 17:58:39
TR100
Mariusz
Marcinkiewicz
Myślibórz
2019-02-21 17:51:20
TP10
Stanisław
Gryko
Gdańsk
2019-02-21 15:06:09
TP10
Ryszard
Gryko
Gdańsk
2019-02-21 15:04:35
TP100
Damian
Łangowski
kościerzyna
2019-02-21 15:03:55
TP10
Michał Marek
Gryko
Gdańsk
2019-02-21 14:59:38
TR100
Michał
Nielubszyc
Sopot
Leśne Dzbany
2019-02-21 14:17:50
TP10
Marzena
Gryko
Gdańsk
2019-02-21 12:31:47
TP50|
Krystian
Rogala
Miastko
MTS Hamer
2019-02-21 11:31:42
TR100
Daniel
Nawrocki
Reda
Pancerne rowery
2019-02-21 10:07:56
TP100
Dominik
Zacharko
Pabianice
2019-02-21 07:40:42
TP50|
Maria
Małecka
Warszawa
2019-02-21 01:03:20
TP50|
Jan
Gałwa
Warszawa
2019-02-21 00:57:00
TP50N
Marek
Gawin
Barczewo
2019-02-20 22:48:14
TR50|
Mateusz
Leciejewski
Człuchów
NDF TEAM CZŁUCHÓW
2019-02-20 15:06:24
TP25|
Iwona
Rudzińska
Gdańsk
2019-02-20 20:56:49
TR200
Sławomir
Wejher
Gdańsk
2019-02-20 18:51:43
TR100
Radosław
Laskowski
Gdynia
KS PIDRINA GDYNIA
2019-02-20 17:48:51
TP100
Artur
Małowiński
Bydgoszcz
:-)
2019-02-20 17:31:20
TP100
Małgorzata
Małowińska
Bydgoszcz
:-)
2019-02-20 17:29:50
TP25|
Beata
Bolimowska
Warszawa
Telimenki
2019-02-20 10:39:23
TR50|
Łukasz
Kolka
Kartuzy
Rowerem przez życie
2019-02-19 19:59:13
TP25|
Magda
Nowak
Warszawa
Telimenki
2019-02-20 10:33:46
TP25|
Paweł
Jaroszczak
Poznań
2019-02-20 08:59:12
TP25|
Adam
Paszyn
Toruń
2019-02-19 23:46:36
TP25|
Telimena
Witkowska
Warszawa
Telimenki
2019-02-20 10:36:54
TR100
Michał
Morzy
Gdańsk
Leśne Dzbany
2019-02-19 21:40:07
TR50|
Katarzyna
Kolka
Kartuzy
Rowerem przez życie
2019-02-19 19:49:17
TP50N
PAWEŁ
POLEWACZ
Olsztyn
2019-02-19 19:37:39
TP50N
Michał
Monsiorski
Olsztyn
2019-02-19 20:51:40
TR200
Wojciech
Piwakowski
Gdańsk
Harpagan
2019-02-19 19:15:18
TP100
Robert
Pyssa
Czarne
2019-02-19 12:46:20
TP100
Anna
Barnik
Gdańsk
2019-02-19 12:44:09
TP25|
Waldemar
Krueger
Łochowice
Banda Harrego/Forest Gang
2019-02-19 09:18:43
TP25|
Karolina
Krueger
Łochowice
Banda Harrego/Forest Gang
2019-02-19 09:04:00
TR50|
Sebastian
Szczutkowski
Gdańsk
Sparrow Team
2019-02-19 08:55:39
TP25|
Adam
Mrozik
Bydgoszcz
Forest Gang
2019-02-18 20:58:43
TP25|
Robert
Ptaszyński
Bydgoszcz
Forest Gang Bydgoszcz
2019-02-18 20:39:09
TR100
Tomasz
Karaś
Kwidzyn
Akwaryści
2019-02-18 20:24:40
TP25|
Ania Farbotko
Ania
Bydgoszcz
2019-02-18 19:26:20
TP25|
Joanna Kardaś
Kardaś
Stawiguda
Szamanki
2019-02-18 19:15:32
TP50|
Kamila
Ścisłowska
Gdynia
Bolą Nóżki
2019-02-18 18:08:30
TP25|
Piotr
Jagodziński
Kutno
wawktn
2019-02-18 17:30:35
TP50|
Krzysztof
Ratajczak
Gdynia
Bolą Nóżki
2019-02-18 16:55:40
TP10|
Damian
Pecold
Szczecin
2019-02-18 14:21:21
TP10|
Anna
Kosicka
Szczecin
2019-02-18 14:16:05
TP10
Jan
Ratajczak
Gdynia
Jasne wedrowniczek
2019-02-18 12:03:06
TP25|
Joanna
Galant
Bydgoszcz
Forest Gang Bydgoszcz
2019-02-18 11:53:40
TP25|
Arkadiusz
Galant
Bydgoszcz
Forest Gang Bydgoszcz
2019-02-18 10:29:19
TP100
Jakub
Skotnicki
Koszalin
js 1373
2019-02-18 09:59:36
TP50|
Małgorzata
Filipek
Bydgoszcz
Forest Gang
2019-02-18 08:49:54
TP50|
Agnieszka
Nowak
Bydgoszcz
2019-02-18 05:33:15
TP50N
Diana
Gordon
Warszawa
KU AZS WAT Warszawa
2019-02-17 22:58:43
TP100
Maciej
Rogocz
Gdynia
Rogaś z Doliny Roztoki
2019-02-17 22:58:25
TP50N
Maciej
Gędziorowski
Pionki
KU AZS WAT Warszawa
2019-02-17 22:55:10
TR50|
Marek
Kuśmierz
Gdańsk
2019-02-17 22:46:39
TP10|
joanna
zielińska
łódź
2019-02-17 15:25:29
TP50N
Agnieszka
Bajdor
Człuchów
2019-02-17 21:16:48
TP25|
Michał
Sobczak
Warszawa
wawktn
2019-02-17 20:23:29
TP50|
Jakub
Bartoszak
Bydgoszcz
2019-02-17 20:04:03
TR100
Jarosław
Stępień
Gdynia
Slimaki
2019-02-17 18:48:21
TP10|
Weronika
Zielińska
łódź
2019-02-17 15:29:24
TR50|
adam
zieliński
łódź
2019-02-17 15:21:29
TP25|
Paulina
Midek
Kalisz
2019-02-16 22:37:32
TP100
Waldemar
Basiak
Wrocław
2019-02-17 12:30:26
TR50|
Marcin
Bojanowski
Stargard
Stargard na Rowery
2019-02-17 12:11:17
TP100
Krzysztof
Nankiewicz
Olsztyn
Wasted Years
2019-02-17 12:00:17
TR50|
Tomasz
Hejduk
Stargard
2019-02-17 15:08:10
TP100
Jan
Zamarlik
Kraków
2019-02-17 11:57:39
TR200
Damian
Zieniuk
Poznań
Na ch... nam to było
2019-02-16 19:11:20
TR200
Mariusz
Gryszun
Czarne
Na ch... nam to było
2019-02-16 19:07:26
TP100
Krzysztof
Kochel
Wrocław
2019-02-17 11:11:32
TR200
Dominik
Zieniuk
Czarne
Na ch... nam to było
2019-02-16 18:58:29
TP25|
Marta
Wierzbowska
Toruń
Lete Lete Komando
2019-02-02 18:57:17
TP50|
Małgorzata
Sawicz
Gdańsk
2019-02-16 08:25:48
TR100
Jędrzej
Rosiek
Mrągowo
2019-02-16 11:52:46
TR100
Mariusz
Szwed
Rawicz
2019-02-16 10:47:42
TR100
Damian
Sprutta
Niemarzyn
2019-02-16 10:43:38
TP50|
Dawid
Pawlak
Bydgoszcz
Eski
2019-02-15 20:19:17
TR50|
Mikołaj
Narloch
Tczew
2019-02-15 06:30:20
TP10
Wojciech
Wysokiński
Gdynia
Wojtasy
2019-02-13 14:35:51
TP100
Krzysztof
Nowak
Gdańsk
SKPT Gdańsk
2019-02-15 19:49:19
TP25|
Agata
Walczak
Łódź
WIR
2019-02-15 10:27:25
TR100
Wojciech
Sudolski
Rawicz
2019-02-16 10:39:40
TR200
Leszek
Pachulski
Sopot
WISŁA 1200
2019-02-14 21:47:52
TM150
Aleksander
Kokosza
Gdynia
2019-02-13 22:03:33
TP100
Krzysztof
Smoliński
Brześć Kujawski
2019-02-14 19:05:07
TR200
Szymon pawel
Szultka
Koldowo
Tripaka przechlewo
2019-02-14 13:57:13
TP100
Grzegorz
Majewski
Warszawa
2019-02-14 12:42:45
TR200
Sławomir
MAKOWIEC
Gdańsk
2019-02-13 20:32:16
TP25|
Iwona
Graczyk
Reda
2019-02-13 18:05:42
TP25|
Agnieszka
Michalek
Poznań
Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
2019-02-14 20:53:52
TP25|
Jarosław
Marcyniuk
Reda
2019-02-13 18:16:57
TP25|
Grzegorz
Różankiewicz
Reda
2019-02-13 18:08:29
TP10|
Piotr
Wysokiński
Gdynia
Wojtasy
2019-02-13 14:27:51
TP25|
Michał
Telega
Koszalin
CBD Koszalin
2019-02-12 14:15:48
TR100
Michał
Mejka
Trąbki Małe
2019-02-12 21:46:42
TP50N
Paweł
Stefanowski
Gdańsk
Festyn
2019-02-13 12:19:35
TP50N
Piotr
Osiński
Gdańsk
Festyn
2019-02-13 12:12:03
TP25|
Agnieszka
Konopka-Lulek
Poznań
Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
2019-02-13 09:55:59
TP50|
Łukasz
Grodecki
Gdańsk
Cobra Team
2019-02-12 21:44:07
TP100
Krzysztof
Szukalski
Tychy
Springowcy
2019-02-12 19:40:27
TR100
Michał
Gizela
Kartuzy
2019-02-09 21:52:07
TP100
Maciej
Gaczoł
Wrocław
TROPICIEL.ORG
2019-02-12 20:59:26
TP25|
Agnieszka
Klucewicz
Chojnice
2019-02-12 19:51:20
TP50N
Adam
Smycz
Ciechanów
SPIE Sport Team
2019-02-12 18:48:42
TP100
Tomasz
Pietras
Tychy
2019-02-12 18:07:47
TM150
Małgorzata
Majewska
Łódź
2019-02-12 15:14:36
TR200
Mirosław
Łukawski
Bolesławiec
Road-Racing.pl
2019-02-12 14:49:59
TP25|
Piotr
Wilkowski
Koszalin
CBD Koszalin
2019-02-12 14:15:54
TP50N
Jan
Kubiczak
Toruń
Parum Canis Delta
2019-02-12 13:40:26
TM150
Mirosław
Skolimowski
Poznan
8:20 s
2019-02-12 12:16:34
TP100
Łukasz
Pilarczyk
Gdańsk
WKS
2019-02-12 11:14:39
TP100
Monika
Reszczyńska
Gdańsk
2019-02-12 11:07:34
TM150
Krzysztof
Świętoń
Gołdap
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
2019-02-12 09:25:41
TP50|
Piotr
Sułkowski
Gdańsk
2019-02-14 00:55:32
TP100
Marcin Artur
Dogoński
Włocławek
JS 4501
2019-02-11 23:37:32
TP50|
Magdalena
Nowokolska
Olsztyn
2019-02-11 18:28:43
TR200
Marek
Redlarski
Łąg
2019-02-11 21:08:51
TP25|
Janusz
Gurzyński
Pruszcz Gdański
2019-02-11 19:49:46
TR50|
Anna
Hirsz
Gdańsk
ZAKRĘCENI
2019-02-11 19:31:20
TR100
Monika
Więczkowska
Gdańsk
2019-02-11 17:44:22
TR50|
Krzysztof
Dąbrowski
Gdańsk
Do 10 razy sztuka
2019-02-11 14:36:31
TR100
MARCIN
GILEWSKI
Warszawa
iTaxi
2019-02-11 10:33:50
TR50|
Agnieszka
Janczak
Warszawa
T-Mobile Cycling Team
2019-02-11 15:19:51
TR100
Grzegorz
Bogucki
Borkowo
Seta i ogórek
2019-02-11 15:06:55
TR50|
Andrzej
Balandowski
Sopot
ZAKRĘCENI
2019-02-11 19:22:46
TR50|
Andrzej
Dabrowski
Gdansk
Do 10 razy sztuka
2019-02-11 14:35:53
TM150
Justyna
Kałębasiak
Łódź
WiR
2019-02-11 11:49:52
TR200
Błażej
Radoła
Kunowo
KaroLTaam-Narty@Rower
2019-02-11 13:24:06
TR200
Karol
Golembka
Rawicz
KaroLTaam-Narty@Rower
2019-02-11 13:17:26
TR50|
Paweł
Jarzewicz
Banino
Mpico
2019-02-11 12:47:41
TR200
DAREK
ŁAWECKI
CZŁUCHÓW
TRIPAKA
2019-02-11 11:45:28
TP25|
Ewa
Lewoń
Chełmno
Orkan Ostróda
2019-02-11 10:38:13
TR100
Zbigniew
Kowal
Słupsk
Stopa Słupsk
2019-02-11 14:15:47
TP25|
Michał
Filipiak
Poznań
Wielkopolski Klub Taternicwa Jaskiniowego
2019-02-11 11:37:18
TM150
Marcin
Górecki
Łódź
WiR
2019-02-11 11:17:22
TP25|
Jolanta
Spychalska
Gdańsk
2019-02-11 10:25:38
TP100
Adam
Miński
Poznań
jaknajdalej.pl
2019-02-10 22:46:50
TP10
Franciszek
Rydz
Łódź
2019-02-11 09:31:18
TP50N
Mariusz
Pietrzak
Warszawa
Lambadziarze
2019-02-11 10:24:23
TP50N
Dawid
Malesa
Biała Podlaska
Lambadziarze
2019-02-11 10:12:13
TP50|
Joanna
Plenzler
Szczecin
Mrówka, Komar i Zebra
2019-02-11 10:11:55
TP10
Mariusz
Rydz
Łódź
2019-02-11 09:29:09
TM150
Tomasz
KACNER
Nidzica
2019-02-11 09:04:30
TP25|
Paweł
Klimczak
Warszawa
2019-02-11 22:28:13
TR100
Maciej
Jankowski
Gdynia
GR3miasto
2019-02-11 09:20:31
TR100
Grzegorz
Frąszczak
Warszawa
T-Mobile Cycling Team
2019-02-11 09:14:42
TR100
Bartek
Mika
Skierniewice
2019-02-11 08:34:29
TP25|
łukasz
skowroński
kobylnica
STOPA Słupsk
2019-02-11 08:11:25
TP25|
Natalia
Ławrynowicz
Majewo
2019-02-11 08:04:36
TR50|
Wojciech
Saj
Bojano
2019-02-11 07:16:37
TP100
Wojciech
Hołdakowski
Warszawa
2019-02-10 23:12:26
TP10|
Adrianna
Staś
Biała
2019-02-10 18:38:12
TP50|
Aleksandra
Balcerak
Szczecin
Mrówka, Komar i Zebra
2019-02-10 17:09:39
TR50|
Jaroslaw
Grochowski
Rumia
2019-02-10 15:05:42
TP50|
Bartosz
Witt
Toruń
Brzeszczotem po jajach
2019-02-10 14:32:37
TP10|
IZABELA
SUPROŃ
BIAŁY BÓR
2019-02-10 14:13:55
TR200
Wiktor
Jędrzejczak
Łódź
RS Team
2019-02-09 19:50:19
TP10|
Janusz
Zagórski
Gdynia
Zagórzaki
2019-02-05 12:25:22
TP100
Paweł
Kubasiewicz
Józefosław
BezNapiny
2019-02-09 13:44:38
TP100
Michał
Niemczyk
Kolonia Kotków
Dzika Świnia
2019-02-09 18:32:49
TR100
Paweł
Janczyszyn
Koszalin
2019-02-09 18:28:26
TP100
Karol
Juchno
Miastko
2019-02-09 16:23:19
TR200
Grzegorz
Rygalski
Józefów
Welocypedy
2019-02-09 00:22:08
TP100
Marek
Jóżwiak
Miastko
2019-02-08 15:50:44
TP25|
Michał
Redas
Warszawa
2019-02-07 21:15:54
TP100
Tomasz
Pelowski
Tczew
2019-02-08 22:58:11
TR100
Mateusz
Cisoń
Rumia
BIKE NOW BEER LATER
2019-02-08 21:32:58
TR100
Anna
Zając
Warszawa
SKPB Warszawa
2019-02-08 15:22:44
TP25|
Kamil
Czopko
Gdynia
Daleko Jeszcze
2019-02-08 11:12:08
TP100
Marcin
Szczęsny
Warszawa
2019-02-08 10:00:25
TP50|
Gabriela
Szymelfenig
Łódź
AkademiaBiegacza.pl S.L SALOS-WODNA Łódź
2019-02-08 08:14:10
TR100
Paweł
Bielenny
Gdańsk
KTG Neptun
2019-02-07 23:52:51
TP10|
Krzysztof
Grzela
GDAŃSK
3663
2019-02-07 23:02:22
TP10
Aleksandra
Grzela
GDAŃSK
3663
2019-02-07 22:53:53
TP10
Krzysztof
Grzela
GDAŃSK
3663
2019-02-07 22:47:18
TR100
Monika
Klocek
Warszawa
SKPB Warszawa
2019-02-07 22:27:54
TP50N
Michał
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
2019-02-07 21:34:53
TP50N
Igor
Frozyna
Kosakowo
Szydercy
2019-02-07 21:29:06
TR50|
MACIEJ
GAPIŃSKI
GDAŃSK
GAPY
2019-02-07 20:19:43
TP50|
Ewa
Granacka
Szczytno
2019-02-06 18:32:09
TP100
Darek
Michałowy
Miastko
2019-02-07 18:12:29
TR50|
IWONA
GAPIŃSKA
GDAŃSK
GAPY
2019-02-07 20:17:41
TP50|
Sylwia
Roszkowska
Łódź
2019-02-07 20:00:25
TP25|
Alina
Pakur
Gdynia
Decathlon Team Kartuska
2019-02-07 18:25:48
TP50|
Krzysztof
Nowakowski
Słupsk
2019-02-07 15:48:38
TP25|
Zbigniew
Fałkowski
Szarłata
2019-02-07 07:32:58
TR100
Krzysztof Jan
Kletkiewicz
Lipno
Lipno Team
2019-03-01 09:57:46
TP50|
Michał
Szulejewski
Toruń
Brzeszczotem po jajach
2019-02-07 11:44:58
TR100
Piotr
Tomaszewski
Gdańsk
BYSEWO TEAM
2019-02-07 11:06:03
TR50|
Krystian Adrian
Strauchmann
Gdańsk
Mondeo Najlepsza TAXI
2019-02-06 22:32:47
TR50|
Paweł
Markiewicz
Gdańsk
Mondeo Najlepsza TAXI
2019-02-06 22:29:24
TP100
Krzysztof
Kijo
Legionowo
2019-02-06 22:13:54
TR50|
Damian Patryk
Snowacki
Gdańsk
Mondeo Najlepsza TAXI
2019-02-06 22:02:54
TR200
Radosław
Tusiński
Pęcice
2019-02-06 19:21:03
TP100
Krzysztof Wysowski
Krzysztof Michał
Gdańsk
2019-02-06 16:49:31
TP10
Sophie
Niewiadomski
Grzybowo
Niewiadomski Team
2019-02-06 14:53:59
TP10|
Konrad
Niewiadomski
Grzybowo
Niewiadomski Team
2019-02-06 14:50:49
TP50|
Dariusz
Hanas
OLSZTYN
Drużyna Wilka
2019-02-06 14:37:06
TP50|
Arkadiusz
Sapała
Gdańsk
2019-02-06 13:47:27
TP50|
Karolina
Horla
Olsztyn
2019-02-06 08:19:05
TP50|
Patrycja
Chodkowska
Szczytno
2019-02-06 08:13:19
TR100
Łukasz
Michniewicz
Gdańsk
Bysewo Team
2019-02-06 06:56:31
TR200
Marcin
Szyszlak
Gdańsk
ParaCarpatia
2019-02-05 20:29:07
TP50|
Marek
de Rosier
Gdańsk
2019-02-05 19:34:23
TP10
Olaf
Meyer
Gdańsk
Meyer
2019-02-05 18:35:47
TP10
Monika
Meyer
Gdańsk
Meyer
2019-02-05 18:34:46
TP10|
Wiktor
Meyer
GDAŃSK
Meyer
2019-02-05 18:33:43
TP10|
Paweł
Meyer
Gdańsk
Meyer
2019-02-05 18:31:49
TR100
Grzegorz
Dąbek
Gdańsk
www.pizzola.com.pl
2019-02-05 17:49:36
TR100
Paweł
Dąbek
Bierkowo
www.pizzola.com.pl
2019-02-05 17:46:25
TP50|
Grzegorz
Pawlak
Skierniewice
2019-02-05 13:45:03
TR100
Tomasz
Sosin
Pruszcz Gdański
BYSEWO TEAM
2019-02-05 12:47:22
TP10
Antoni
Zagórski
Gdynia
Zagórzaki
2019-02-05 12:29:46
TR100
PRZEMYSŁAW
MIKOŁAJCZYK
GDAŃSK
BYSEWO TEAM
2019-02-05 12:27:46
TP10
Urszula
Zagórska
Gdynia
Zagórzaki
2019-02-05 12:27:34
TR50|
Szymon
Mikołajewski
Gdańsk
Dziki Północy
2019-02-05 12:24:53
TR50|
ROBERT
CYBULSKI
MIASTKO
MTS HAMER MIASTKO
2019-02-05 12:21:40
TP10|
Katarzyna
Zagórska
Gdynia
Zagórzaki
2019-02-05 12:18:56
TP50|
Maciej
Błażek
Gdańsk
Banan Wszyscy
2019-02-05 10:02:07
TR200
Dawid
Szymanek
Pinczyn
2019-02-05 08:05:22
TP50|
Łukasz
Maciejewski
Gdańsk
The Lost
2019-02-04 23:09:14
TR100
Tymon
Prażyński
Warszawa
Zielonka
2019-02-04 22:54:14
TR100
Michał
Prażyński
Warszawa
Zielonka
2019-02-04 22:52:04
TP25|
Monika
Kamińska-Zipser
Elbląg
2019-02-04 22:36:09
TP25|
Izabela
Zech
Bydgoszcz
Ruda Team/Forest Gang
2019-02-04 22:29:06
TP50|
Kinga
Kul-Maślanka
Słupsk
2019-02-04 19:56:43
TP25|
Danuta
Bielecka-Brembor
Elbląg
2019-02-04 21:41:32
TP100
Michał
Głód
Elbląg
Pozor Vlak!
2019-02-04 20:43:05
TP50|
Tomasz
Paluchowski
Głuchołazy
2019-02-04 20:40:44
TP100
Michał
Pachocki
Gdańsk
ST Runners
2019-02-04 20:20:43
TP100
Paweł
Pałat
Węgorzewo
11 Mazurski Pułk Artylerii
2019-02-04 20:14:05
TP25|
Karol
Kowalczyk
Gdańsk
Nie ma mocnych
2019-02-04 19:44:22
TR20|
Sławomir
Nowak
Gdańsk
Pancerne rowery
2019-02-04 15:11:03
TR50|
Jarek
Dziamara
Przechlewo
2019-02-04 18:46:42
TR50|
Katarzyna
Marchwica
Marcinkow
2019-02-04 17:47:30
TM150
Tomasz
Chojnowski
Toruń
Banda Łysego
2019-02-04 17:44:30
TR50|
Bogumiła
Ciesielska
Gdańsk
2019-02-04 19:09:04
TR100
Aneta
Lewandowicz
Toruń
2019-02-04 16:23:26
TR200
Paweł
Janaszek
Warszawa
2019-02-04 14:40:17
TR100
Krzysztof
Luks
Gdańsk
2019-02-04 14:37:14
TR20
Jaś
Nowak
Gdańsk
Pancerne rowery
2019-02-04 15:12:20
TP50|
Anna
Korzeniowska
łódź
2019-02-11 12:44:57
TM150
Maciej
Widera
Chorzów
Wodzionka CSC Adventure
2019-02-04 14:29:45
TP50|
Olga
Stróż
Trzemeszno
Samotne Wilki
2019-02-04 14:11:05
TR200
Michał
Bomba
Łomianki
2019-02-04 14:19:27
TR200
Marek
Sadowski
Czaple
JMDekoratornia.pl
2019-02-04 14:17:19
TP100
Michał
Seweryn
Gdańsk
2019-02-04 14:12:26
TP50|
Paweł
Zawada
Kostrzyn nad Odrą
Samotne Wilki
2019-02-04 14:07:07
TP50|
Tadeusz
Szczęsny
Gdańsk
Kacpery
2019-02-04 13:43:52
TP100
Robert
Kujawski
Czluchow
Dzika Świnia
2019-02-04 08:37:03
TP50|
Piotr
Merda
Miastko
MTS Hamer
2019-02-04 13:55:01
TR100
Krzysztof
Deptuła
Gdańsk
flypics.pl
2019-02-04 13:45:09
TP50|
Katarzyna
Merda
Miastko
MTS Hamer
2019-02-04 14:11:23
TM150
Artur
Moroń
Chorzów
Strefa Byków
2019-02-04 13:28:25
TP25|
Agnieszka
Sokołowska
Gdynia
2019-02-04 12:40:42
TP100
Marcin
Krzysztofik
Gdańsk
Pozor Vlak!
2019-02-04 12:47:19
TP25|
Dariusz
Grygiel
Gdynia
Daleko Jeszcze
2019-02-04 12:46:48
TP25|
Mariusz
Zachary
Rumia
Daleko Jeszcze
2019-02-04 12:44:24
TP25|
Aleksandra
Zachary
Rumia
Daleko Jeszcze
2019-02-04 12:38:14
TP100
Jacek
Żywno
Gdańsk
Kite Bike
2019-02-04 09:17:42
TP25|
Agnieszka
Sokołowska
Gdynia
Daleko Jeszcze
2019-02-04 12:49:05
TP25|
PATRYCJA
PODEMSKA
BYDGOSZCZ
Jelenie Nawigacji/Forest Gang
2019-02-04 12:36:36
TP100
Maciej
Piotrowicz
Gdańsk
PwC FCU Run Team
2019-02-04 11:54:56
TR100
Piotr
Figiel
Tuchola
Hylmet Tuchola
2019-02-04 08:03:57
TR100
Wojciech
Wójcik
WEJHEROWO
Pancerne Rowery
2019-02-03 19:20:38
TP50|
Jarosław
Pituła
Warszawa
Pitulaki
2019-02-03 22:20:56
TR50|
Magdalena
Rytlewska
Kowale
LPP TEAM
2019-02-04 06:38:55
TP50|
Kajetan
Krupa
Gdynia
Banan wszyscy
2019-02-03 23:18:49
TR200
Radosław
Tusiński
Pęcice
VELMAR TEAM
2019-02-03 22:58:31
TP50|
Patryk
Duda
Gdańsk
Crossfit Stocznia
2019-02-03 22:14:05
TP10|
Agnieszka
Oszmiańczuk
Olsztyn
2019-02-03 20:49:58
TP100
Grzegorz
Jurjewicz
Morąg
Zaginiony w akcji.
2019-02-01 19:23:37
TR50|
Aleksander
Czajka
Olsztyn
2019-02-03 20:52:20
TM150
Sławomir
Ćwirko
Słupsk
STOPA Słupsk
2019-02-03 20:50:59
TP25|
Agnieszka
Marek
Kruklanki
2019-02-03 20:48:17
TR50|
Łukasz
Reluga
Olsztyn
2019-02-03 20:46:43
TP10|
Aneta
Czajka
Olsztyn
2019-02-03 20:41:37
TR50|
Stanisław
Malinowski
Bojano
Bojano Biega
2019-02-03 20:39:06
TR50|
Jacek
Czajka
Olsztyn
2019-02-03 20:35:26
TR100
Przemysław
Diering
Gdynia
Systemtourguide.com
2019-02-03 19:17:41
TR200
Przemysław
Dunowski
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2019-02-03 17:14:20
TR200
Ilona
Dunowska
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2019-02-03 17:09:29
TR200
Sławomir
Napiórkowski
Przechlewo
Tripaka Przechlewo
2019-02-03 16:39:22
TP50|
Michał
Majewski
Gdańsk
Banan Wszyscy
2019-02-03 15:41:28
TP25|
Paweł
Konopka
Gdynia
Daleko Jeszcze
2019-02-04 12:42:58
TP25|
Adrian
Wojtalik
Słupsk
2019-02-03 15:08:21
TP25|
Małgorzata
Hajer
Elbląg
2019-02-03 10:16:55
TP25|
Agnieszka
Pierscinska
Wrocław
Old but gold
2019-02-03 12:30:38
TP25|
Katarzyna
Piniuta
Wrocław
Old But Gold
2019-02-03 12:30:35
TR100
Jacek
Drabik
Warszawa
2019-02-03 11:25:48
TP10
Bruno
Szymczak
Gdańsk
No Name Team
2019-02-03 09:48:36
TP25|
Bogdan
Gackowski
Gdańsk
PKO Harpagan
2019-02-02 22:13:52
TR100
Michał
Zajk
Reda
2019-02-02 13:43:56
TP10|
Paweł
Szymczak
Gdańsk
No Name Team
2019-02-03 09:45:20
TP50|
Kajetan
Rypel
Gdańsk
2019-02-02 22:27:12
TR200
Waldemar
Polewko
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2019-02-03 11:21:34
TP50|
Mateusz
Cichecki
Józefów
HaB Banda
2019-02-02 21:50:15
TP25|
Michał
Konczalski
Toruń
Lete Lete Komando
2019-02-02 18:53:10
TP100
Piotr
Okrój
Maszewo Lęborskie
Dzika Świnia
2019-02-02 21:38:16
TP50|
Rafał
Zajac
Józefów
HaB Banda
2019-02-02 21:26:44
TP25|
Kamil
Szyplik
Toruń
Lete Lete Komando
2019-02-02 19:00:56
TR50|
Alina
Lubecka
Śledziowa Huta
2019-02-02 18:32:51
TP50|
Marek
Harackiewicz
Gdynia
Bartuś dał mi cześć
2019-02-02 14:46:36
TP50|
Piotr
Sternicki
Skórcz
ŻÓŁW
2019-02-02 21:44:21
TR200
Daniel
Śmieja
Szczecin
mrdp.pl
2019-02-02 18:30:36
TR50|
Ryszard Kazimierz
Lubecki
Śledziowa Huta
2019-02-02 18:22:47
TR200
Andrzej
Dzich
Kwidzyn
Alive!
2019-02-02 12:38:12
TR100
Dominik
Kowalewski
Łódź
Szakale Bałut Łódź
2019-02-01 22:46:51
TP50|
Tomasz
Borowski
Miastko
Hamer Miastko
2019-02-02 10:42:53
TR100
Paweł
Surała
Gdynia
Pancerne Rowery
2019-02-02 12:28:28
TP50|
Dariusz
Pela
Toruń
Skay-Trans
2019-02-02 11:10:04
TP50|
Michał
Ciszewski
Sopot
Bartuś dał mi cześć
2019-02-02 10:49:51
TP10
Michał Szymon
Szymanowski
Miastko
2019-02-02 10:31:34
TP50|
Kacper Euctachy
Pawlikowski
Józefów
HaB Banda
2019-02-01 23:49:52
TP25|
Paulina
Czekan
Wrocław
Old But Gold
2019-02-03 13:18:50
TP100
Krzysztof
Fudziński
Gdynia
Wioletta Team
2019-02-02 10:05:48
TR50|
Wienio
Krause
Reda
2019-02-02 09:37:30
TP25|
Krzysztof
Tomasik
Kwidzyn
Tomsonki
2019-02-01 23:48:14
TP25|
Paweł
Tomasik
Kwidzyn
Tomsonki
2019-02-01 23:45:35
TP25|
Piotr
Tomasik
Kwidzyn
Tomsonki
2019-02-01 23:33:56
TR100
Tomasz
Woss
Luzino
2019-02-01 23:09:44
TP100
Jan
Kozłowski
Gdańsk
2019-02-01 23:04:31
TR100
Dariusz
Karkut
Miastko
MTS HAMER
2019-02-01 21:58:51
TP50N
Piotr
Melnyk
Człuchów
2019-02-01 20:37:19
TP25|
Natalia
Zielińska
Chełmża
Harc-Księżniczki
2019-02-01 20:01:25
TP25|
Anna
Furmaga
Chełmno
Harc-Księżniczki
2019-02-01 19:58:08
TP25|
Sandra
Orłowska
Chełmno
Harc-Księżniczki
2019-02-01 19:50:31
TP100
Adam
Walczak
Kościerzyna
SKPT
2019-02-01 19:18:09
TR50|
Sebastian
Galuba
Goręczyno
Goombee Team
2019-02-01 09:01:48
TP50|
Mariusz
Jezewski
Gdynia
Dokąd tupta jeż?
2019-02-01 18:43:43
TP25|
Andrzej
Gałuszka
Gdynia
Gdynia2005
2019-02-01 18:50:32
TP10|
Dariusz
Zieliński
Gdańsk
Rodzina z Kiełpina
2019-02-01 18:49:29
TP10
Blanka
Zielińska
Gdańsk
Rodzina z Kiełpina
2019-02-01 18:46:05
TP50|
Bartosz
Kaźmierczak
Warszawa
HaB Banda
2019-02-01 18:23:32
TR100
Siewert
Janusz
WEJHEROWO
Pancerne Rowery
2019-02-01 17:41:21
TR50|
Marcin
Dolny
Bydgoszcz
Forest Gang
2019-02-01 12:29:38
TP50|
Tomasz
KOWALCZYK
Lipnica
Cobra
2019-02-01 17:55:21
TP50|
Łukasz
Jagodziński
Józefów
HaB Banda
2019-02-01 17:50:22
TR50|
Krzysztof
Lewosz
Gdynia
Sztywny Klekot
2019-02-01 17:14:40
TM150
Daniel
Łazarek
Sopot
Kawaler Wieczorową Porą
2019-02-01 16:37:23
TP50|
Katarzyna
Kuna
Łódź
Charlie team
2019-02-01 16:36:50
TP50|
Mikołaj
Juśkiewicz
Poznań
Charlie team
2019-02-01 16:34:55
TP25|
Tomasz
Szopiński
Nacmierz
KB Bryza Postomino
2019-02-01 16:02:35
TP50|
Michał
Janus-Wyglądała
Józefów
HaB Banda
2019-02-01 15:18:33
TR50|
Piotr
Klas
REDA
HansSolo
2019-02-01 14:14:08
TR100
Agata
Mikołajczyk
Gdańsk
Ewapotranspiracja
2019-02-01 13:41:55
TR100
Anna
Nosarzewska
Gdańsk
Ewapotranspiracja
2019-02-01 13:35:50
TP25|
Zbigniew
Szymczak
Pabianice
2019-02-01 13:06:03
TP50|
Przemysław
Szlaszyński
Gołdap
15 pułk przeciwlotniczy
2019-02-01 12:54:30
TP25|
Aleksandra
Cieśla
Gdańsk
UEM
2019-02-01 12:21:20
TR100
Paweł
Kowalak
Wrocław
Pub na Czystej
2019-02-01 11:03:48
TP50|
Władysław
Sienkiewicz
Gdynia
Sam w lesie
2019-02-01 11:34:29
TP25|
Nathalie
Werner
Gdansk
UEM
2019-02-01 12:20:58
TR200
Stanisław
Tuszyński
Warszawa
2019-02-01 11:59:21
TR200
Piotr
Drozdowski
Kamień Pomorski
2019-02-01 11:40:58
TR200
Izabela
Urban
Malbork
Połamańcy
2019-02-01 11:29:50
TP25|
Kamila
Pytlak
Ustka
Piranie
2019-02-01 11:15:58
TR200
Przemysław
Tesz
Łomianki
2019-02-04 14:21:16
TP25|
Ewa
Trybulska
Bytów
Piranie
2019-02-01 11:29:36
TR200
Mateusz
Urban
Gdynia
Połamańcy
2019-02-01 11:27:58
TP25|
Sylwester
Majda
Ustka
Piranie
2019-02-01 11:13:20
TP100
Marcin
Witkowski
Warszawa
ZASZYCI
2019-02-01 11:11:04
TP25|
Iwona
Majda
Ustka
Piranie
2019-02-01 11:09:50
TP100
Tomasz
Krasowski
Przechlewo
2019-02-01 11:06:07
TR100
Katarzyna
Kowalak
Wrocław
Pub na Czystej
2019-02-01 11:05:21
TP100
Paweł
Kowalewski
Gdynia
2019-02-01 10:58:35
TR200
Olgierd
Bagiński
Gdynia
NORDA Active Team
2019-02-01 10:26:59
TR200
Bartosz
Mucha
Toruń
2019-02-01 10:04:40
TP50N
Daniel
Kręzlewski
Człuchów
2019-02-01 10:00:12
TP25|
Kamila
Ćwik
Gdynia
Szamanki
2019-02-01 09:56:41
TP50N
Łukasz
Bajdor
Człuchów
2019-02-01 09:56:34
TP50N
Pavlo
Fortunov
Człuchów
2019-02-01 09:53:35
TP50|
Paweł Kazimierz
Zelewski
Człuchów
2019-02-01 09:49:07
TP25|
Marianna
Turek
Warszawa
Szamanki
2019-02-01 09:48:00
TP100
Tomasz
Florek
Gdynia
Kohorta Kutasa Wielgusa
2019-02-01 09:46:17
TP50N
Krzysztof
Michalak
Człuchów
2019-02-01 09:46:05
TP100
Piotr
Zglejc
Sopot
Kohorta Kutasa Wielgusa
2019-02-01 09:44:21
TP25|
Paweł
Niedzielski
Puszczykowo
31.brt
2019-02-01 09:34:33
TR200
Tomasz
Stefański
Warszawa
Welocypedy
2019-02-01 09:32:20
TR100
Grzegorz
Ceier
Sopot
Rowerek
2019-02-01 09:26:45
TM150
Rafał
Butny
Gdynia
Road To Nowhere
2019-02-01 09:25:27
TP100
Michał
Grochowski
Gdańsk
LPP Team
2019-02-01 09:18:10
TR100
BARBARA
WEISS-SZULC
Koszalin
2019-02-01 09:17:40
TP25|
Joanna
Wojciechowska
Gdańsk
Szamanki
2019-02-01 09:09:03
TP25|
Kacper
Białowąs
Bydgoszcz
Stepujące Zaskrońce
2019-02-01 09:07:37
TR200
Radosław
Maciaszczyk
Dobra
2019-02-01 09:06:25
TP25|
Bartosz
Malcherek
Wrocław
nie krzycz
2019-02-01 08:59:25
TP25|
Grzegorz
Nydza
Toruń
2019-02-01 08:58:25
TP25|
Emilia
Topij-nydza
Golub-dobrzyń
2019-02-01 08:56:06
TP25|
Bartosz
Stodolski
Leszno
nie krzycz
2019-02-01 08:55:53
TP100
Kamil
Kłaczkowski
Gdynia
AKK GDAKK/Morenka Team
2019-02-01 08:52:15
TP50|
Łukasz
Jakubowski
Borucin
KB Kamień Pomorski
2019-02-01 08:51:42
TR200
Piotr
Niewęgłowski
Wiktorów
2019-02-01 08:48:22
TP25|
Michał Mariusz
Suwiczak
Leszno
nie krzycz
2019-02-01 08:44:59
TP25|
Marcin
Nitschke
Wrocław
nie krzycz
2019-02-01 08:41:25
TR100
Grzegorz
Mackiewicz
Gorzów Wielkopolski
2019-02-01 08:33:56
TR200
Robert
Belica
Warszawa
T-Mobile Sport Team
2019-02-01 08:10:44
TP25|
Krzysztof
Modzelewski
Warszawa
Snufkin.Freak.Of.Nature
2019-02-01 08:33:23
TR100
Iga
Kasprzak
Gorzów Wlkp
2019-02-01 08:25:44
TP25|
Justyna
Gokiert-Skrentna
Złotów
2019-02-01 08:21:16
TR50|
Kamil
Rybak
Marcinkowo
2019-02-01 08:18:54
TR50|
Renata
Rybak
Marcinkowo
2019-02-01 08:15:55
TP100
Elżbieta
Molęda
Warszawa
2019-02-01 08:08:57
TR100
Marek
Olbryś
Słupsk
2019-02-01 08:03:05
TP25|
Paulina
Elszkowska
Toruń
2019-02-01 08:06:51
TP50N
Łukasz
Barcikowski
Warszawa
POWER TRAINING
2019-02-01 08:04:48
TP25|
Tomasz
Gałek
Przechlewo
2019-02-01 08:04:28
TP50N
Przemyslaw
Furmaga
Warszawa
POWER TRAINING
2019-02-01 08:07:41
TP50|
Adam
Michalczyk
Słupsk
2019-02-01 08:04:16
TP50|
Karolina
Galikowska
Kielce
2019-02-01 08:03:00
TR200
Dariusz
Rzepecki
Łódź
TheEndOfTheRace
2019-02-01 08:02:52
TM150
Grzegorz
Gałązka
Osielsko
Road to nowhere
2019-02-01 08:03:48
TP100
Marcin
Głuszcz
Zgierz
2019-02-25 10:17:16