Lista zgłoszeń

Uwaga! Z przyczyn technicznych lista zawiera jedynie informacje wstępne, zbierane przy rejestracji uczestników. Ostatecznych i wiążących informacji zawsze udziela Biuro Rajdu. W momencie, gdy Biuro przydzieli Ci numer startowy (po Twojej wpłacie) pojawisz się na LIŚCIE STARTOWEJ.

Klikając w dowolny nagłówek w tabeli, przesortujesz dane.

Trasa
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Drużyna
Data zgłoszenia
TP25|
Michał
Molski
Bydgoszcz
M&M
2018-04-09 23:54:41
TR100
Jola
Ostaszkiewicz
Wrocław
2018-04-09 23:55:46
TR50|
Paweł
Mosor
Warszawa
THE MOSORS
2018-04-09 23:53:26
TP10|
PAWEŁ
ANTONOWICZ
Gdańsk
SANBAO Family Team
2018-04-09 23:03:44
TP10
Antoni
Zagórski
Gdynia
Zagórzaki
2018-04-09 22:56:14
TR50|
Eryk
Mosor
Warszawa
THE MOSORS
2018-04-09 23:55:52
TR200
Krystian
Jakubek
Wrocław
2018-04-09 23:53:12
TP10
MIKOŁAJ
ANTONOWICZ
Gdańsk
SANBAO Family Team
2018-04-09 23:07:43
TP50|
Agata
Pszczółkowska
Warszawa
Geobohaterzy
2018-04-09 23:06:54
TP10
MIŁOSZ
ANTONOWICZ
Gdańsk
SANBAO Family Team
2018-04-09 23:06:05
TR100
Daniel
Block
Borowo
2018-04-09 23:45:49
TR50|
Joanna
Toruńczak
Gdańsk
BRowery BPH Cyclists Team
2018-04-09 22:33:57
TR50|
Bartosz
Hein
Somonino
Rowerowe Kaszuby
2018-04-09 22:33:00
TR50|
Włodzimiesz
Gański
Somonino
Rowerowe Kaszuby
2018-04-09 22:49:48
TP25|
Tomasz
Dzieliński
Warszawa
2018-04-09 22:43:58
TP10|
Katarzyna
Zagórska
Gdynia
Zagórzaki
2018-04-09 22:49:38
TP10
Kuba
Piernikowski
Gdańsk
Jajcarze
2018-04-09 18:52:08
TP10|
Janusz
Zagórski
Gdynia
Zagórzaki
2018-04-09 22:52:25
TP10
Urszula
Zagórska
Gdynia
Zagórzaki
2018-04-09 22:54:28
TP50|
Aleksandra
Czerwińska
Bydgoszcz
2018-04-09 22:32:10
TR50|
Ewa
Franciszkiewicz
Gdansk
Browery BPH Cyclists Team
2018-04-09 22:28:20
TP25|
Daniel
Budziło
Gdańsk
2018-04-09 22:39:04
TP25|
Piotr
Zubowski
Warszawa
2018-04-09 22:39:12
TP100
Łukasz
Kreja
Tczew
2018-04-09 23:35:56
TP100
Andrzej
Mikołajewski
Warszawa
Tędy pójdziemy
2018-04-09 22:16:44
TP50|
Łukasz
Pomagruk
Gdańsk
stara makrela
2018-04-09 22:03:44
TP50|
Piotr
Pabiś
Gdańsk
stara makrela
2018-04-09 22:09:49
TP10
Basia Julianna
Maczkowska
Kleszczewko
EZB Maczkowskie
2018-04-09 21:46:00
TR100
Ireneusz
Trzynski
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-04-09 21:34:59
TP10
Marta
Abramska
Gdynia
2018-04-09 21:01:12
TP10
Zosia Julianna
Maczkowska
Kleszczewko
EZB Maczkowskie
2018-04-09 21:34:24
TP10
Ewelina Maja
Maczkowdka
Kleszczewko
EZB Maczkowskie
2018-04-09 21:29:56
TR50|
Rafał
Sugak
Miastko
2018-04-09 21:14:12
TR50|
Marta
Kogut-Walkusz
Strzebielino
Skład nieFabryczny
2018-04-09 21:12:20
TP10|
James
Scarafoni
Gdynia
2018-04-09 21:04:40
TR50|
Małgorzata
Sambor
Zaborow
2018-04-09 21:04:31
TR200
Magdalena
Marcinkowska
Poznań
2018-04-09 20:54:46
TP10|
Wojciech
Kiewisz
Gdańsk
Czarny Rycerz
2018-04-09 19:18:23
TP100
Piotr
Plackowski
Rybno
Stolem Gniewino
2018-04-09 20:45:01
TP100
Mateusz
Plackowski
Rybno
Stolem Gniewino
2018-04-09 20:42:16
TP100
Mateusz
Mikołajczak
Rumia
Kar-Lab Gdynia
2018-04-09 20:19:39
TP50|
Agata
Motyka
Gdańsk
stara makrela
2018-04-09 22:12:42
TP50|
Katarzyna
Karpa
Warszawa
2018-04-09 20:45:30
TR100
Alicja
Marcinkiewicz
Warszawa
2018-04-09 19:47:04
TP25|
Żaneta
Głowińska
Gdynia
SPEKTRUM
2018-04-09 19:00:26
TP10
Karol
Piernikowski
Gdańsk
Jajcarze
2018-04-09 18:54:24
TP25|
Cezary
Głowiński
Gdynia
SPEKTRUM
2018-04-09 18:52:57
TP10
Leo
Kiewisz
Gdańsk
Czarny Rycerz
2018-04-09 19:19:42
TP25|
Krzysztof
Badowski
Gdynia
SPEKTRUM
2018-04-09 18:49:16
TR200
Sławomir
Brechelke
Kosakowo
2018-04-09 07:19:40
TP25|
Marek
Szlosowski
Gdańsk
SPEKTRUM
2018-04-09 18:44:00
TP10
Tomasz
Piernikowski
Gdańsk
Jajcarze
2018-04-09 18:48:37
TP100
Jarosław
Kowalczuk
Gdańsk
Kto Bąbelki
2018-04-09 18:42:14
TP25|
Radosław
Wilczewski
Sopot
SPEKTRUM
2018-04-09 18:33:09
TP10|
Jarek
Ruciński
Gdańsk
Biegnę na pociąg
2018-04-09 15:15:17
TR100
aleksander
rynkiewicz
gdansk
2018-04-09 18:07:23
TR50|
Mateusz
Kowalski
Gdynia
2018-04-09 17:39:09
TR50|
Tomasz
Gołaś
Gdynia
Niubi
2018-04-09 16:28:47
TR50|
Teodor
Gołaś
Gdynia
Niubi
2018-04-09 16:25:03
TP50|
Szymon
Horodyński
Świnoujście
2018-04-09 16:16:57
TP50|
Marcin
Kargol
Otwock
2018-04-09 15:57:50
TP10|
Igor
Abramczuk
Gdańsk
Biegnę na pociąg
2018-04-09 15:12:56
TP50|
Victor
Vargas
Alejandria
2018-04-09 13:21:39
TR100
Jerzy
Świątkiewicz
Gdańsk
2018-04-09 14:52:21
TP10
Julia
Świniarska
Gdańsk
jednorożce
2018-04-09 14:36:45
TP50|
Paweł
Starko
Reda
2018-04-09 13:51:55
TP10
Maciej
Świniarski
Gdańsk
jednorożce
2018-04-09 14:31:43
TR100
Grzegorz
Świątkiewicz
Sopot
2018-04-09 14:54:34
TR50|
Andrzej
Grabowski
Gdańsk
2018-04-09 13:44:20
TR50|
Rafał
Łukaszewski
Gdynia
BIKE NOW BEER LATER
2018-04-09 13:14:14
TR100
Karol
Janulewicz
Gdańsk
2018-04-09 13:14:09
TP50|
Magdalena
Karolczak
Toruń
2018-04-09 13:12:45
TP10|
Monika
Hożejowska
Warszawa
KS Bednarska
2018-04-09 13:30:13
TR50|
Mateusz
Oss
Kartuzy
2018-04-09 12:42:16
TP25|
Kinga
Klawikowska
Wierzchucino
"Szybcy i Wściekli"
2018-04-09 12:19:07
TP25|
Piotr
Kraucki
Piaseczno
2018-04-09 11:33:23
TR50|
Jan
Wyczyński
Choczewo
2018-04-09 10:54:06
TP25|
Piotr
Orlikowski
Gdansk
Stopy Tytanu
2018-04-09 10:32:39
TP50|
Adam
Koronkiewicz
Wrocław
2018-04-08 23:15:11
TP25|
Maciej
Formela
Lębork
2018-04-09 11:45:32
TP100
Mateusz
Boguta
Gdańsk
2018-04-09 08:06:00
TP50|
Michał
Ciszewski
Sopot
Wielka Wypr II
2018-04-09 06:43:55
TP10
Oliwia
Romańska
Gdańsk
2018-04-09 05:59:13
TR50|
Jarosław
Jakubowski
Otwock
2018-04-09 01:03:10
TP25|
Zbigniew
Fałkowski
Szarłata
2018-04-09 07:54:39
TP50|
Marek
Harackiewicz
Gdynia
Wielka Wypr II
2018-04-08 23:14:09
TP25|
Małgorzata
Latos
Koszalin
Krecik Puka w Taborecik
2018-04-08 22:16:21
TP10|
Sebastian
Stasiak
Gdańsk
Taa jasne
2018-04-08 23:02:18
TP25|
Stanisław
Kałużyński
Gdańsk
Biegacze na Irontacje
2018-04-08 22:44:26
TP10
Tymon
Paliwoda
Gdynia
CzteryP
2018-04-08 22:33:17
TP10
Jan
Paliwoda
Gdynia
CzteryP
2018-04-08 22:34:52
TP10
David
Stasiak
Gdańsk
Taa jasne
2018-04-08 23:04:36
TP10|
Karola
Paliwoda
Gdynia
CzteryP
2018-04-08 22:29:46
TP25|
Tomasz
Willma
Wejherowo
Krecik Puka w Taborecik
2018-04-08 22:13:49
TP10|
Michał
Świstak
Rumia
SynOgrodnikaCórkaMłynarza
2018-04-08 22:06:12
TP25|
Aleksandra
Latos
Gdańsk
Krecik Puka w Taborecik
2018-04-08 22:04:58
TP10|
Maciek
Paliwoda
Gdynia
CzteryP
2018-04-08 22:27:14
TP10|
Wioletta
Karczewska
Wejherowo
SynOgrodnikaCórkaMłynarza
2018-04-08 22:01:42
TP50|
Przemysław
Cychosz
Lębork
Wielka Wypr. II
2018-04-08 21:47:40
TP10|
Piotr
Szajdziuk
Gdańsk
SZAJDZIUK
2018-04-08 21:42:41
TP10|
Ewelina
Szajdziuk
Gdańsk
SZAJDZIUK
2018-04-08 21:44:52
TP25|
Jagoda
Markowska
Brzyno
"Szybcy i Wścielki"
2018-04-08 21:33:08
TR50|
Maciej
Łangowski
Poznań
2018-04-08 21:17:27
TR50|
Leszek
Drozdowski
Warszawa
2018-04-08 18:56:50
TP100
Bartosz
Wiatrzyk
Warszawa
2018-04-08 20:47:45
TR100
Dominik
Wołodźko
Olsztyn
2018-04-08 20:38:29
TP10
Sara
Zakrzewska
Warszawa
KS Bednarska
2018-04-08 20:27:50
TR50|
Przemysław
Kierzkowski
Gdynia
Gryf2000
2018-04-08 19:28:17
TR50|
Grzegorz
Kierzkowski
Gdynia
Gryf2000
2018-04-08 19:25:59
TR50|
Elżbieta
Szatan-Kierzkowska
Gdynia
Gryf2000
2018-04-08 19:21:14
TR50|
Maja
Zakrzewska
Warszawa
KS Bednarska
2018-04-08 18:46:16
TP100
Jakub Łukasz
Lemański
Wejherowo
2018-04-08 15:29:01
TP10
Gabriel
Redzimski
Gdańsk
Redomino
2018-04-08 17:52:07
TP10
Rafał
Redzimski
Gdańsk
Redomino
2018-04-08 17:48:05
TR50|
Kamil
Rybka
Otwock
2018-04-08 17:43:53
TP10
Michał
Redzimski
Gdańsk
Redomino
2018-04-08 17:45:53
TP10
Wiktor
Redzimski
Gdańsk
Redomino
2018-04-08 17:54:56
TP10
Dominika
Redzimska
Gdańsk
Redomino
2018-04-08 17:39:30
TP25|
Edyta
Leik
Choczewo
2018-04-08 14:53:52
TP50|
Adam
Lewandowski
Siemirowice
WPL EPCE
2018-04-08 14:23:06
TR50|
MONIKA
BERNASZUK
PRUSZCZ GDAŃSKI
Navigatoria Fatal
2018-04-08 10:42:19
TR100
Dawid
Deja
Gdańsk
2018-04-08 15:54:17
TP100
Jakub
Troc
Warszawa
Fossil Rock, piąta rano
2018-04-08 08:51:16
TP100
Leszek
Troc
Warszawa
Fossil Rock, piąta rano
2018-04-08 08:46:43
TR50|
Marcin
Walczyk
Gdańsk
Navigatoria Fatal
2018-04-07 21:50:08
TP50|
Naomi
Mayonga
Berlin
Bubbles!
2018-04-07 12:00:18
TP100
Wojciech
Block
GNIEWINO
Stolem Gniewino
2018-04-07 21:49:25
TP50|
Marcin
Walczyk
Gdansk
Navigatoria Fatal
2018-04-07 21:17:59
TR50|
Alicja
Pułkowska
Działdowo
Navigatoria Fatal
2018-04-07 20:52:42
TP50|
Robert
Siemieniec
Berlin
Bubbles!
2018-04-07 11:58:56
TP50|
Agata
Jankowska
Gdańsk
2018-04-06 22:08:13
TR200
Piotr
Koperski
Kalisz
Tańczący z kompasem
2018-03-26 14:44:08
TP50|
Agata
Jankowska
Gdańsk
2018-04-07 07:15:02
TP50|
Mikołaj
Korabiewski
Ełk
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-04-07 01:37:56
TP50|
Agata
Jankowska
Gdańsk
2018-04-06 23:53:26
TP50|
Agata
Jankowska
Gdańsk
2018-04-06 21:52:34
TP50|
Krzysztof
Czarko
Gdynia
2018-04-06 21:44:41
TP50|
Bartosz
Chyła
Tczew
2018-04-06 19:08:33
TP100
Kacper
Karkut
Gdynia
2018-04-06 14:20:35
TP100
Michał
Mirowski
Gdynia
2018-04-06 14:19:02
TP100
Łukasz
Komar
Gdynia
2018-04-06 14:17:16
TP50|
Krzysztof
Wierzbicki
Gdansk
Nieulotni
2018-04-06 12:55:42
TR100
Jarosław
Stępień
Gdynia
Slimaki
2018-04-06 12:45:31
TR100
Michał
Roszman
Orle
Ślimaki
2018-04-06 12:36:26
TP25|
Michał
Choiński
GDAŃSK
SPEKTRUM
2018-04-06 11:23:37
TP25|
Krzysztof
Wenta
Gdynia
SPEKTRUM
2018-04-06 11:22:59
TR50|
Danuta
Reszka
Grzybno
Rowerowe Kaszuby
2018-04-05 22:55:57
TP25|
Michał
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
2018-04-05 20:55:20
TP25|
Igor
Frozyna
Kosakowo
Szydercy
2018-04-05 20:52:51
TP25|
Natalia
Struk
Brzyno
"Szybcy i Wściekli"
2018-04-05 11:56:23
TP25|
Marcin
Frozyna
Gdańsk
Szydercy
2018-04-05 20:49:58
TP25|
Joanna
Struk
Brzyno
"Szybcy i Wściekli"
2018-04-05 11:53:23
TP25|
Henryk
Struk
Brzyno
"Szybcy i Wściekli"
2018-04-05 11:48:20
TR50|
Krzysztof
Dębski
Kowale
2018-04-04 23:06:16
TP100
Maciej
Paszyn
Warszawa
2018-04-05 10:26:30
TP100
Adam
Zubrzak
Mińsk Mazowiecki
2018-04-05 09:32:54
TP10|
MIROSŁAW
GRABOWSKI
Obozin
GRABUSIE
2018-04-05 09:29:54
TP10|
Wioletta
Grabowska
Obozin
GRABUSIE
2018-04-05 09:26:46
TP25|
Joanna
Garczarek
Poznań
2018-04-05 08:54:14
TP50|
Agnieszka
Plenzler
Szczecin
2018-04-04 23:53:27
TR200
Andrzej
Piwakowski
Gdańsk
2018-04-04 22:39:15
TP25|
Krzysztof
Konarzewski
Rumia
Rumia biega
2018-04-04 09:35:31
TR50|
Bartosz
Pańczyk
Słupsk
Szyk i Elegancja
2018-04-04 19:32:23
TP25|
Oskar
Lewna
Mezowo
Ziemniaki
2018-04-04 16:44:57
TP25|
Bartosz
Partyka
Tanibórz
2018-04-04 11:58:55
TP50|
Paweł
Wilma
Kłodawa
2018-04-04 15:50:24
TP100
Maciej
Januszewski
Gdańsk
TURBOLORBAS
2018-04-04 19:58:31
TP25|
Marek
Czajkowski
Gdańsk
M_kard
2018-04-04 10:37:22
TP25|
Jacek
Konarzewski
Rumia
Rumia biega
2018-04-04 09:33:23
TP25|
Wiktor
Panfiłowicz
Szemud
M_kard
2018-04-04 09:25:43
TP25|
Piotr
Kuźmiński
Gdańsk
M_kard
2018-04-04 09:21:27
TP25|
Klaudia
Danielska
Szczytno
2018-04-04 10:34:08
TP25|
Katarzyna
Kogut-Dębska
Kowale
M_kard
2018-04-04 09:10:55
TP25|
Julita
Dudzińska-Gehrmann
Gdańsk
M_kard
2018-04-04 08:48:33
TP25|
Joanna Maria
Kowalewska
Gdańsk
2018-04-04 08:41:57
TP25|
Wojciech
Mgoń
Pręgowo
M_kard
2018-04-04 08:36:39
TP50|
Emil
Kwiatkowski
Pułtusk
Świński Trucht
2018-04-04 08:25:14
TP50|
Piotr
Gargacz
Wrocław
Świński Trucht
2018-04-04 08:22:14
TP50|
Mateusz
Winiarski
Wrocław
Świński Trucht
2018-04-04 08:22:12
TP25|
Anna Maria
Dziemińska
Lębork
2018-04-03 19:18:49
TP25|
Andrzej
Kalinowski
Sopot
Szybkołazy
2018-04-03 17:26:00
TP25|
Sebastian
Szałas
Kębłowo
2018-04-03 17:20:23
TR100
Krzysztof
Prażanowski
Poznań
2018-04-03 14:18:28
TP50|
Wojciech
Maniecki
Tczew
2018-04-03 10:56:38
TR100
Sebastian
Caspari
Gdańsk
2018-04-03 10:29:40
TP10|
Sebastian
Szenk
Kosakowo
MRU-czaki
2018-04-03 09:58:38
TP10|
Artur
Szenk
Kosakowo
MRU-czaki
2018-04-03 09:47:22
TP10|
Szymon
Szenk
Kosakowo
MRU-czaki
2018-04-03 09:44:15
TP10
Agnieszka
Szenk
Kosakowo
MRU-czaki
2018-04-03 09:42:07
TR50|
Robert
Lewandowski
KARTUZY
Rowerowe Kaszuby
2018-04-03 09:09:34
TR50|
Natalia
Lewandowska
KARTUZY
Rowerowe Kaszuby
2018-04-03 09:07:41
TP10|
Michał
Hewelt
Gdynia
2018-04-02 21:47:36
TP50|
Piotr
Piwko
Sopot
2018-04-02 21:35:13
TR100
Waldemar
Dargacz
Niestępowo
2018-04-02 21:33:16
TR50|
Anna
Felska
Gdańsk
2018-04-02 19:44:31
TP25|
Jakub
Formela
Lębork
2018-04-02 19:20:59
TP25|
Andrzej
Rolski
Lębork
2018-04-02 19:19:04
TP25|
Katarzyna
Rolska
Lębork
2018-04-02 19:15:33
TR100
Przemysław
Piotrowicz
Gdynia
2018-04-01 14:04:10
TP100
Karol
Brzostowski
Wrocław
2018-04-01 17:27:11
TP25|
tomasz
strzeszewski
Trzcinka
2018-03-31 19:55:25
TP25|
Szymon
Brzóska
Gdańsk
2018-03-31 12:24:38
TP25|
Hubert
Wichowicz
Gdańsk
2018-03-31 12:21:15
TP25|
Jacek
Łangowski
Poznań
2018-04-02 12:31:42
TR50|
Sebastian
Stryjek
Warszawa
Kosmici_P&S
2018-03-31 17:52:49
TM150
Arkadiusz
Duszak
Brwinów
2PU
2018-03-31 17:29:22
TP100
Sebastian
Kwapisz
Reda
2018-03-31 17:13:55
TP100
Tomasz
Wasilewski
Gdańsk
2018-03-31 14:23:43
TR50|
Paweł
Stryjek
Węgrów
Kosmici_P&S
2018-03-31 17:47:33
TP10|
Agnieszka
Winnicka
Szałe
Tańczący z kompasem
2018-03-29 23:04:32
TR50|
Adam
Mańka
Gdańsk
Bike now beer later
2018-03-29 22:17:24
TP10
Michał
Gurzyński
Pruszcz Gdański
Do you know the way
2018-03-30 13:57:08
TP10|
Janusz
Gurzyński
Pruszcz Gdański
Do you know the way
2018-03-30 13:51:25
TP10
Maria
Gurzyńska
Pruszcz Gdański
Do you know the way
2018-03-30 13:55:14
TP50|
Łukasz
Mateja
Gdańsk
Gumisie
2018-03-26 23:11:18
TP50|
Borys
Rzepa
Gdynia
2018-03-30 17:50:23
TP25|
Kacper
Wichowicz
Gdańsk
2018-03-31 12:16:18
TP10
Ksawery
Szwabach
Lębork
2018-03-29 21:59:20
TP10
Łukasz
Szwabach
Lębork
2018-03-29 21:56:04
TP10
Maja
Winnicka
Szałe
Tańczący z kompasem
2018-03-29 23:06:32
TR50|
Konrad
Winnicki
Szałe
Tańczący z kompasem
2018-03-29 23:09:22
TM150
Dorota
Duszak
Brwinów
2PU
2018-03-31 17:31:11
TP25|
Alina
Pakur
Gdynia
2018-03-29 05:49:48
TP25|
Sławomir
Ciećwierz
Gdynia
2018-03-28 22:02:57
TP25|
DARIUSZ
NOWAK
OTUSZ
2018-03-28 22:04:39
TM150
Rafał
Zakrzewski
Warszawa
KS Bednarska
2018-03-28 21:27:07
TP10
Jakub
Jurkiewicz
Gdańsk
2018-03-28 15:32:49
TR50|
Paweł
Jarzewicz
Gdaśk
2018-03-27 12:25:24
TP10|
Agnieszka
Kochaniak
Warszawa
NO RISK - NO FUN
2018-03-28 14:35:26
TP10
Szymon
Kochaniak
Warszawa
NO RISK - NO FUN
2018-03-28 14:34:07
TP10
Jan
Kochaniak
Warszawa
NO RISK - NO FUN
2018-03-28 14:32:43
TP10
Wiktor
Kochaniak
Warszawa
NO RISK - NO FUN
2018-03-28 14:31:20
TP50|
Matylda
HENNIG
Gdańsk
2018-03-27 13:38:14
TP50|
Sebastian
Pawlaczyk
Obrzycko
2018-03-27 12:28:42
TP25|
Robert
Pawłowski
Gniezno
2018-03-27 10:15:22
TP50|
Filip Zbigniew
Mućko
Bydgoszcz
2018-03-26 23:30:50
TP50|
Marek
Buga
Pruszcz Gdański
2xM&M
2018-03-26 23:55:20
TP100
Kuba
Molski
Wrocław
2018-03-26 23:52:58
TP25|
Arkadiusz
Koralewski
Gdańsk
2018-03-26 23:51:50
TP100
Marta
Kotwica
Gdynia
Jeppesen
2018-03-28 22:44:26
TP25|
Agnieszka
Malicka
Warszawa
2018-03-27 09:40:55
TP50|
Marek
TOMASZEWSKI
GDAŃSK
2018-03-26 23:43:46
TR50|
Maciej
Trusewicz
Olsztyn
Condensa Osuszanie Budynków
2018-03-26 23:26:26
TR50|
Magdalena
Trusewicz
Olsztyn
Condensa Osuszanie Budynków
2018-03-26 23:24:39
TP25|
Łukasz
Matuszewski
Gdańsk
Stopy Tytanu
2018-03-26 23:17:28
TP25|
Piotr
Wróblewski
Gdańsk
2018-03-26 23:40:52
TP50|
Tomasz
Pliszka
Prądki
AToM
2018-03-26 23:09:22
TP25|
Ewa
Pachulska
Czarne Błoto
GREY WOLF
2018-03-26 22:10:07
TR50|
Jacek
Siemieniecki
Rokitnica
2018-03-26 23:07:47
TP50|
Anna
Kosior
Warszawa
2018-03-26 23:09:20
TP50|
Marcin
Bonisławski
Pruszcz Gdański
2xM&M
2018-03-26 22:59:49
TP25|
Ewa
Mazurkiewicz
Gdańsk
Mazurki Team
2018-03-26 22:59:27
TP25|
Magdalena
Wołowiec
Krokowa
Piccolo
2018-03-26 22:45:35
TP25|
Adam
Mazurkiewicz
Gdańsk
Mazurki Team
2018-03-26 22:57:45
TP50|
Zuzanna
Gromiec
Warszawa
2018-03-26 22:57:12
TR200
Tomasz
Larczyński
Gdańsk
Lepszy Gdańsk
2018-03-26 22:55:27
TP50|
Tomasz
Gronostajski
Olsztyn
Glony
2018-03-26 22:50:07
TP100
Łukasz
Szarawara
Warszawa
2018-03-26 22:49:22
TR100
Michał
Świdziński
Janikowo
2018-03-26 22:46:45
TP25|
Karolina
Kuczyńska
Gdańsk
Pancakes
2018-03-26 22:44:15
TR100
Tomek
Szymczakowski
Sopot
2018-03-26 22:29:56
TP50|
Bartosz
Chojnowski
Ełk
RANKINGOWCY
2018-03-26 22:42:04
TR100
Dawid
Modrzyński
Gdańsk
Szybka Lanca Team
2018-03-26 22:38:59
TP100
Piotr
Mścichowski
Wrocław
2018-03-26 22:34:16
TP50|
Jarosław
Kapuściński
Gdynia
2018-03-26 22:38:49
TP25|
Agnieszka
Wołowiec
Krokowa
Piccolo
2018-03-26 22:42:51
TP50|
Kacper
Lipiec
Starachowice
RANKINGOWCY
2018-03-26 22:33:23
TP25|
Weronika
Łopińska
Gdańsk
WerPa
2018-03-26 22:29:36
TP25|
Paweł
Łopiński
Gdańsk
WerPa
2018-03-26 22:25:33
TP100
Grzegorz
Kanigowski
Gdańsk
szwagierkizlaska
2018-03-26 22:21:41
TP50|
Katarzyna
Żak-Jasińska
Gdynia
2018-03-26 22:29:59
TP10
Oliwia
Wójcik
Wrocław
DiOR
2018-03-26 22:19:39
TR200
Marcin
Gryszkalis
Łódź
2018-03-26 22:18:45
TP100
Grzegorz
Wieczerniak
Gdynia
szwagierkizlaska
2018-03-26 22:17:55
TP25|
Paweł
Dzięgielewski
Czarne Błoto
GREY WOLF
2018-03-26 22:17:24
TP10|
Radosław
Wójcik
Wrocław
DiOR
2018-03-26 22:17:06
TP25|
Anna
Nosarzewska
Gdańsk
Drużyna Dorki Zbrodnicielki
2018-03-26 22:04:28
TP10|
Daria
Sikorska
Wrocław
DiOR
2018-03-26 22:18:38
TP25|
Monika
Lisowska
Stare Bielice
2018-03-26 22:15:40
TP25|
Fabiola
Nawrocka
Warszawa
2018-03-26 22:09:18
TR200
Waldemar
Skolimowski
Gdańsk
2018-03-26 22:07:39
TP50|
Aga
Kubis
Gdynia
2018-03-26 22:07:12
TR50|
Karol
Maliszewski
GDAŃSK
2018-03-26 22:15:17
TP25|
Dorota
Mystkowska
Olsztyn
Drużyna Dorki Zbrodnicielki
2018-03-26 22:03:57
TM150
Gosia
Ziontecka
Warszawa
Biegacze na Irontacje
2018-03-26 21:56:22
TP10|
Krzysztof
Tarkowski
Bydgoszcz
Nocna Furia
2018-03-26 22:01:28
TP10
Oliwia
Ziontecka
Warszawa
Biegacze na Irontacje
2018-03-26 22:01:18
TP10
Jeremi
Borkiewicz
Bydgoszcz
Nocna Furia
2018-03-26 21:56:43
TP10
Iwo
Borkiewicz
Bydgoszcz
Nocna Furia
2018-03-26 21:58:27
TP10
Luiza
Kubalewska
Bydgoszcz
Nocna Furia
2018-03-26 22:03:23
TP25|
Małgorzata
Maliszewska-Typiak
Gdynia
Furie
2018-03-26 21:56:31
TP50|
Szymon
Przychodzen
Rumia
2018-03-26 21:55:09
TP50|
Anna
Walczak
Kościerzyna
2018-03-26 21:54:30
TP10|
Marlena
Borkiewicz
Bydgoszcz
Nocna Furia
2018-03-26 21:53:42
TP25|
Ellwart
Grażyna
Gdynia
Furie
2018-03-26 21:56:23
TP10
Nina
Mazurczak
gdansk
2018-03-26 21:51:45
TR100
Piotr
Rydygier
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-03-26 21:51:38
TP10|
Robert
Mazurczak
gdansk
2018-03-26 21:50:09
TP10|
Piotr
Borkiewicz
Bydgoszcz
Nocna Furia
2018-03-26 21:51:29
TR50|
Karolina
Dyczko
Gdynia
Waleczne Strzałki
2018-03-26 21:48:52
TP100
Robert
Maraszek
Gdansk
2018-03-26 21:45:46
TP25|
Leszek
Kaliszczuk
Gdynia
2018-03-26 21:19:28
TR50|
Norbert
Adamczuk
Gdynia
Waleczne Strzałki
2018-03-26 21:44:55
TR100
Małgorzata
Gołuńska
Borzechowo
Sailże
2018-03-26 21:38:58
TP50|
Artur
Pliszka
Bydgoszcz
AToM
2018-03-26 21:37:16
TM150
Sergii
Chernysh
Gdańsk
2018-03-26 21:32:35
TP25|
Tomasz
Chojnowski
Toruń
2018-03-26 21:25:28
TP50|
Marcin
Cygan
Dobrcz
AToM
2018-03-26 21:20:39
TP50|
Cyprian
Fijało
Człuchów
Niebezpieczny Makaron
2018-03-26 21:16:47
TP10
Marcin
Wendykowski
Gdańsk
Szybcy odkrywcy
2018-03-26 20:57:18
TR100
Grzegorz
Ćwikliński
Straszyn
Szybka Lanca Team
2018-03-26 21:08:49
TP10
Michał
Wendykowski
Gdańsk
Szybcy odkrywcy
2018-03-26 21:02:08
TP10
Dominika
Wendykowska
Gdańsk
Szybcy odkrywcy
2018-03-26 20:59:08
TP10
Krzysztof
Wendykowski
Gdańsk
Szybcy odkrywcy
2018-03-26 21:00:32
TP50|
Tomasz
Dawidziak
Człuchów
Niebezpieczny Makaron
2018-03-26 21:10:37
TP25|
Marta
Samuel
Łebunia
OSP Łebunia
2018-03-26 20:58:31
TP25|
Anetta
Wrońska
Łebunia
OSP Łebunia
2018-03-26 20:55:26
TR100
Tomasz
Will
Gdynia
2018-03-26 20:53:26
TP25|
Mirosław
Myszk
Łebunia
OSP Łebunia
2018-03-26 20:51:56
TP100
Bożena
Kowalewska
Gdynia
2018-03-26 20:58:14
TP25|
Maria
Kubiak
Rumia
Dystrykt 13
2018-03-26 20:46:16
TP50|
Sabina
Kubik
Kaliska
2018-03-26 20:45:03
TR50|
Stanisław
Reszka
Grzybno
Rowerowe Kaszuby
2018-03-26 20:43:57
TP100
Paweł
Kowalewski
Gdynia
2018-03-26 20:41:53
TP25|
Andrzej
Kubiak
Rumia
Dystrykt 13
2018-03-26 20:40:37
TP25|
Łukasz
Syldatk
Łebunia
OSP Łebunia
2018-03-26 20:36:28
TP25|
Zbigniew
Maksymiuk
Łebunia
OSP Łebunia
2018-03-26 20:33:05
TP50|
Krzysztof
Wojewodzic
Wrocław
Atak lewej łydy
2018-03-26 20:30:57
TP25|
Wiesław
Pipka
Łebunia
OSP Łebunia
2018-03-26 20:28:58
TP25|
Agata
Pielachowska
Gdynia
Pancakes
2018-03-26 20:27:23
TP25|
Władysław
Ryciuk
Rumia
Dystrykt 13
2018-03-26 20:26:54
TP25|
Radosław
Wroński
Łebunia
OSP Łebunia
2018-03-26 20:26:14
TP25|
Aleksandra
Kubiak
Reda
Dystrykt 13
2018-03-26 20:25:07
TR50|
Robert
Gmaj
Pobiedziska
2018-03-26 20:12:47
TR50|
Michał
Gmaj
Pobiedziska
2018-03-26 20:07:07
TP25|
Władysław
Ryciuk
Rumia
Dystrykt 13
2018-03-26 20:05:53
TP50|
Dariusz
Szyca
Gdańsk
DSFS
2018-03-26 19:56:19
TP100
Piotr
Kopacz
Gdynia
2018-03-26 19:55:59
TP50|
Filip
Szyler
Gdańsk
DSFS
2018-03-26 19:52:55
TR100
Joanna
Konieczna
Poznań
Grupa Rowerowa Lipka
2018-03-26 19:49:09
TR100
Krystyna
Konieczna
Lipka
Grupa Rowerowa Lipka
2018-03-26 19:45:25
TR100
Tomasz
Konieczny
Lipka
Grupa Rowerowa Lipka
2018-03-26 19:42:05
TR50|
Wojciech
Dolny
Działdowo
2018-03-26 19:41:01
TP25|
Maciej
Chroł
Lębork
Żelazne szekle
2018-03-26 19:35:18
TP50|
Ziemowit
Bernatowicz
KOLECZKOWO
Zagubieni
2018-03-26 19:30:05
TP25|
Krzysztot
Gostomczyk
Lipnica
2018-03-26 19:25:17
TR100
Krzysztof
Solecki
Gdynia
2018-03-26 19:14:25
TR200
Piotr
Banaszkiewicz
Kraków
2018-03-26 19:22:06
TR100
Dariusz
Brzeziński
Jadwisin
2018-03-26 19:13:49
TP100
Paweł
Hildebrand
Gdańsk
2018-03-26 18:57:14
TP10
Wojciech
Krzemiński
Golub-Dobrzyń
Krzemyki
2018-03-26 18:39:57
TP100
Leszek
Ścioch
Warszawa
2018-03-26 18:52:16
TR100
Szymon
Kuprian
Olsztyn
2018-03-26 18:47:16
TP10
Olga
Krzemińska
Golub-Dobrzyń
Krzemyki
2018-03-26 18:44:51
TP25|
Aleksandra
Pawlikowska
Lipków
Pisiątbój
2018-03-26 18:43:56
TP10|
MARZENA
UMIŃSKA
Gdańsk
MAZA TEAM
2018-03-26 18:43:33
TP10
Bogna
Krzemińska
Golub-Dobrzyń
Krzemyki
2018-03-26 18:42:51
TP100
Jacek
Kłeczek
Rumia
Klub biegaczy "Prawo do Życia"
2018-03-26 18:32:27
TP25|
Mateusz
Prager
Gdańsk
Stopy Tytanu
2018-03-26 17:54:22
TR100
Pawel
Chylak
Gdansk
2018-03-26 18:07:50
TP100
Mateusz
Sopata
Gdańsk
2018-03-26 18:06:11
TP25|
Sebastian
Klankowski
Lębork
2018-03-26 18:00:43
TR100
Mateusz
Mechliński
Gronity
2018-03-26 18:04:50
TP10|
Alina
Zuchowicz
Gdańsk
MAZA TEAM
2018-03-26 18:09:13
TR100
Konrad
Jaskólski
Gdańsk
2018-03-26 17:59:35
TP50|
Mateusz
Kuszela
Wrocław
Atak lewej łydy
2018-03-26 17:53:29
TP25|
Przemysław
Zdrojkowski
Toruń
2018-03-26 17:48:18
TP25|
Ireneusz
Płotka
Sierakowice
2018-03-26 17:10:11
TP50|
Sylwia
Roszkowska
Łódź
2018-03-26 17:58:30
TP25|
Agnieszka
Wagner
Warszawa
Żelazne Szekle
2018-03-26 17:08:16
TR200
Andrzej
Buchajewicz
Rotmanka
2018-03-26 17:06:49
TP25|
Bartosz
Chroł
Warszawa
Żelazne szekle
2018-03-26 17:04:44
TP50|
Marcin
Chełminiak
Sopot
2018-03-26 16:49:44
TR50|
Marcin
Jesiolowski
Dąbie
2018-03-26 16:43:09
TP25|
Jacek
Wicher
Świdnica
Dekoria Team
2018-03-26 16:32:29
TP25|
Joanna
Kasyk
Świdnica
Dekoria Team
2018-03-26 16:29:55
TR200
Adam
Ziaja
Warszawa
2018-03-26 16:12:54
TR50|
Tomasz
Soczówka
Warszawa
iTaxi
2018-03-26 16:00:46
TR200
WOJCIECH
KRYSZEWSKI
KOLECZKOWO
K2
2018-03-26 15:45:48
TR50|
Andrzej
Majchrzak
Gdańsk
2018-03-26 15:43:05
TR200
Arkadiusz
Paszkiewicz
Ełk
2018-03-26 15:41:24
TR200
Leszek
Pachulski
Sopot
2018-03-26 15:40:51
TP100
Piotr
Konopski
Gdańsk
siwy i rudy
2018-03-26 15:30:20
TP100
Daniel
Nazaruk
Gdańsk
KTP Bąbelki
2018-03-26 15:11:42
TP10|
Bartłomiej
Kostrzewa
Kalisz
Tańczący z kompasem
2018-03-26 15:10:31
TP100
Dariusz
Boguta
Gdańsk
Nieloty
2018-03-26 15:10:23
TP25|
Jakub
Jankowski
Pruszcz Gdański
2018-03-26 15:08:09
TP10|
Agnieszka
Kostrzewa
Kalisz
Tańczący z kompasem
2018-03-26 15:08:00
TP25|
Ireneusz
Jankowski
Pruszcz Gdański
2018-03-26 15:03:35
TP100
Jolanta
Hys
Gdańsk
Nieloty
2018-03-26 14:59:04
TP100
Dariusz
Boguta
Gdańsk
2018-03-26 14:54:21
TR100
Marcin
Ciupa
Łódź
ORIENTUŚ/SNGWILDDUCKS
2018-03-26 14:52:20
TP100
Daniel
Leśniewski
Słupsk
STOPA Słupsk
2018-03-26 14:45:35
TP25|
Agata
Wojewódka
Gdynia
Hogaty
2018-03-26 14:30:35
TR100
Michał
Roszkowski
Warszawa
QoS
2018-03-25 09:40:21
TP50|
Maciej
Jaworski
Sopot
2018-03-26 14:11:55
TP25|
Jakub
Olech
Gdańsk
Projekt HARP
2018-03-26 14:17:52
TP25|
Kamila
Wojnicka
Gdańsk
projekt HARP
2018-03-26 14:09:26
TP25|
Katarzyna
Jaszczuk
Gdańsk
projekt HARP
2018-03-26 14:09:04
TP10|
Przemysław
Sadowski
GDYNIA
2018-03-26 12:54:52
TP50|
Tomasz
Marciniak
Gałków Duży
2018-03-26 13:58:12
TP25|
Katarzyna
Przybyła
Ełk
projekt HARP
2018-03-26 13:52:48
TR200
Tomasz
Grześ
Ciechocinek
2018-03-26 13:36:26
TR100
Paweł
Witt
Gorzów Wlkp.
2018-03-26 13:25:59
TR100
Magdalena
Masa
Gdynia
Big Yellow Foot Adventure Team
2018-03-26 13:10:11
TR50|
Grzegorz
Laube
Gdańsk
Zagubieni
2018-03-26 12:56:18
TP25|
Sławek
Aleksiuk
Gdańsk
2018-03-26 12:54:42
TP25|
Andrzej
Molisz
Gdańsk
Biegacze na Irontacje
2018-03-26 12:31:01
TR50|
Marcin
Hoppe
Bąkowo
Zagubieni
2018-03-26 12:52:16
TP100
Adam Jarosław
Tanan
Olsztyn
2018-03-26 12:50:39
TR50|
Marcin
Tomaszewski
Gdańsk
Zagubieni
2018-03-26 12:46:25
TR50|
Tymon
Tomaszewski
Gdańsk
Zagubieni
2018-03-26 12:49:18
TP25|
Anna
Aleksiuk
Gdańsk
2018-03-26 12:53:12
TP25|
Marek
Tomaszewski
Gdańsk
Zagubieni
2018-03-26 12:44:29
TP50|
Radosław
Wlazłowski
Gdańsk
CośByćMusiZaZakrętem
2018-03-26 12:16:58
TP50|
Krzysztof
Łapuć
Gdańsk
Lost and Found
2018-03-26 12:12:50
TR100
Tomasz
Nawrocki
Gdańsk
2018-03-26 12:06:09
TP10|
Sylwester
Sadowski
Gdynia
2018-03-26 12:43:23
TP25|
Michał
Kwiecień
Hel
TF ZEUS
2018-03-26 12:02:48
TP100
Stanisław
Sieklicki
Gdańsk
2018-03-26 11:53:46
TR100
Jarosław
Sieńko
Gdańsk
Vector
2018-03-26 11:40:57
TR50|
Jarek
Czajka
Starogard Gd.
2018-03-26 11:32:12
TP25|
Joanna
Laskowska
Gdańsk
2018-03-26 11:35:55
TR100
Bartosz
Bukowski
Gdańsk
Vector
2018-03-26 11:34:48
TR100
Roman
Rynkiewicz
Bojano
Vector
2018-03-26 11:34:24
TR200
Wojciech
Hołdakowski
Warszawa
2018-03-26 11:32:08
TP100
Kamil
Laskowski
Tczew
2018-03-26 11:17:40
TP25|
Łukasz
Radomyski
Gdańsk
2018-03-26 00:24:31
TP25|
Łukasz
Pełka
Gdańsk
Zabrodowe Złomki
2018-03-26 11:30:11
TR50|
Karina
Mańkowska
Starogard Gd.
2018-03-26 11:29:27
TP50|
Daniel
Talaśka
Pruszcz Gdański
CośByćMusiZaZakrętem
2018-03-26 11:22:50
TP100
Marcin
Okoński
Gdańsk
2018-03-26 11:06:30
TR100
Rafał
Kwarciany
Gdynia
2018-03-26 11:01:40
TP50|
Katarzyna
Kuna
Łódź
2018-03-26 10:45:11
TP100
Wojciech
Kwidziński
Gdańsk
2018-03-26 10:43:28
TP100
Katarzyna
Macioszek
Zielona Góra
Florki
2018-03-26 10:39:27
TP50|
Karol
Bruchmann
Reda
Runeda
2018-03-26 10:35:32
TP100
Ania
Macioszek
Warszawa
Florki
2018-03-26 10:32:52
TP25|
Radek
Zimnowoda
Lębork
LGRT "Przegibek" Team
2018-03-26 10:28:12
TR200
Stanisław
Ruchlicki
Białystok
2018-03-26 10:25:24
TR100
Przemysław
Tafelski
Gdańsk
2018-03-26 10:19:40
TP25|
Dominik
Krop
Lębork
LGRT "Przegibek" Team
2018-03-26 10:18:15
TP25|
Marcin
Dawidowski
Lębork
LGRT "Przegibek" Team
2018-03-26 10:14:19
TR100
Michał
Kulwikowski
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-03-26 10:03:11
TR100
Barbara
Olszewska
Gdańsk
Kulawi Krulowie
2018-03-26 10:00:37
TR100
Mateusz
Myślak
Malbork
Kulawi Krulowie
2018-03-26 09:58:20
TR50|
Bogusław
Pergoł
Gdansk
2018-03-26 09:46:46
TP50|
Jacek
Pawłowski
Żukowo
TVN Running Squad
2018-03-26 09:57:32
TR100
Dominika
Ślósarczyk
Gdańsk
2018-03-26 09:55:09
TP50|
Robert
Krawiec
Warzymice
2018-03-26 09:49:47
TR100
Maciej
Ślósarczyk
Gdańsk
2018-03-26 09:45:36
TR50|
Grzegorz
Pazda
Gdynia
2018-03-26 09:34:09
TP10|
Grzegorz
Deyk
Gościcino
Amelix
2018-03-26 08:21:17
TR50|
Anna
Pergoł
Gdańsk
2018-03-26 09:44:24
TP100
Marcin
Wróbel
Połchowo
2018-03-26 09:44:22
TM150
Andrzej
Zmuda-Trzebiatowski
Olsztyn
2018-03-26 09:35:21
TR200
Marek
Pachulski
Gdańsk
GREY WOLF
2018-03-26 08:54:26
TP100
Maciej
Bogatkiewicz
Augustów
Florki
2018-03-26 08:54:11
TR100
Marcin
Burkiciak
Szamotuły
2018-03-26 08:52:00
TP10
Agata
Kamińska
Gdańsk
Kamińskie
2018-03-26 08:49:37
TP10
Elżbieta
Kamińska
Gdańsk
Kamińskie
2018-03-26 08:47:53
TP25|
Krzysztof
Drożdżyński
Klęk
KB Powstaniec Dobra
2018-03-26 08:46:01
TP25|
Ania
Drożdżyńska
Klęk
KB Powstaniec Dobra
2018-03-26 08:43:07
TR200
Piotr
Buciak
Warszawa
Team 360º
2018-03-26 08:40:10
TP25|
Danka
Drożdżyńska
Klęk
KB Powstaniec Dobra
2018-03-26 08:37:42
TP100
Małgorzata
Malijonis
Reda
2018-03-26 08:35:11
TP25|
Monika
Lang
Opole
AWL
2018-03-26 08:34:15
TP10
Amelia
Deyk
Gościcino
Amelix
2018-03-26 08:23:34
TP25|
Maciej
Łańcucki
Gdańsk
Zabrodowe Złomki
2018-03-26 08:14:45
TP10
Katarzyna
Bielawska
Gdańsk
Fistaszki
2018-03-26 03:23:20
TP25|
Paweł
Szczepaniec
Chwaszczyno
TF ZEUS
2018-03-26 08:11:12
TP25|
Marcin
Garniewski
Gdańsk
2018-03-26 08:04:13
TP25|
Agnieszka
Garniewska
Gdańsk
2018-03-26 08:01:10
TP25|
Małgorzata
Garniewska
Gdańsk
2018-03-26 08:00:17
TP25|
Justyna
Garniewska
Gdańsk
2018-03-26 07:58:19
TP50|
Łukasz
Barcikowski
Warszawa
Power Training
2018-03-26 07:58:14
TR100
Tomasz
Kowalewski
Gdynia
Vector
2018-03-26 07:54:07
TP100
Krzysztof
Zieliński
Warszawa
2018-03-26 07:42:22
TR200
Juliusz
Koropecki
Gdynia
K2
2018-03-26 07:27:21
TP100
Maciej
Rybakowski
Rumia
MPD
2018-03-26 07:26:00
TR50|
Dorota
Ciskowska
Gdynia
Ciski
2018-03-26 07:19:39
TR50|
Piotr
Ciskowski
Gdynia
Ciski
2018-03-26 07:13:26
TP25|
Karol Józef
Hyży
Rumia
TF ZEUS
2018-03-26 04:28:10
TP10
Stanisław
Bielawski
Gdańsk
Fistaszki
2018-03-26 03:30:21
TP10
Aleksandra
Kruss
Gdansk
Fistaszki
2018-03-26 03:26:16
TP25|
Karolina
Polak
Malbork
2018-03-26 01:00:10
TP25|
Natalia
Pawluk
Malbork
2018-03-26 00:58:55
TP25|
Zbigniew
Trun
Gdańsk
Browery Team
2018-03-26 00:57:14
TP25|
Paweł
Żak
Gdańsk
Browery Team
2018-03-26 00:52:55
TP25|
Dominika
Sawaniewska
Malbork
2018-03-26 00:51:52
TP25|
Beata
Sawaniewska
Malbork
2018-03-26 00:43:38
TP100
Rafał
Sawaniewski
Malbork
2018-03-26 00:35:29
TR200
Zdzisław
Flisikowski
Gdańsk
2018-03-26 00:10:53
TP25|
Robert
Dębiński
Toruń
2018-03-25 21:20:46
TR100
Jacek
Drabik
Warszawa
2018-03-25 23:54:22
TR100
Aleksandra
Gralak
Gdańsk
AlgorytmHicksaTeam
2018-03-25 23:30:31
TR200
Małgorzata
Szwaracka
Gdańsk
Morenka Team
2018-03-25 23:42:30
TR100
Wojciech
Przyłucki
Pruszcz Gdański
2018-03-25 23:41:28
TP25|
Krzysztof
Hope
Wejherowo
TF ZEUS
2018-03-25 23:37:08
TR100
Grzegorz
Gralak
Gdańsk
AlgorytmHicksaTeam
2018-03-25 23:25:58
TP50|
Mariusz
Konkolewski
Warszawa
Dziady
2018-03-25 23:14:18
TP100
Tomasz
Maciejewski
Wrocław
2018-03-25 22:46:11
TP100
Tomasz
Żuk
Warszawa
2018-03-25 23:25:17
TP25|
Iwona
Bartczak
Papowo Toruńskie
UMKS Orkan Ostróda
2018-03-25 23:16:55
TM150
Adam
Świeca
Gdynia
2018-03-25 23:14:48
TR100
Karol
Beiger
Bąkowo
Sarnia Rowery
2018-03-25 23:13:22
TP100
Przemysław
Stankiewicz
Wejherowo
MPD
2018-03-25 23:11:54
TR100
JAN
SZUBERT
GDAŃSK
ŁYSE CHARTY TCZEWSKI KLUB ROW
2018-03-25 23:11:41
TP25|
Jarosław
Bartczak
Papowo Toruńskie
UMKS Orkan Ostróda
2018-03-25 23:09:01
TR100
Michał
Maziarz
Gdańsk
2018-03-25 23:08:07
TR50|
Aleksandra
Góra
Gdańsk
2018-03-25 23:00:38
TP25|
Krzysztof
GRABOWSKI
Mrzeżyno
2018-03-25 22:55:56
TR200
Michał
Szadura
Warsaw
2018-03-25 22:51:10
TR50|
Nicole
Dix
Kołobrzeg
2018-03-25 22:50:43
TP50|
Marcin
Duda
Pruszków
KS CHOMIK SKŁAD
2018-03-25 22:49:56
TR100
Kasia
Klucznik
Gdańsk
Masterlease Sport Team
2018-03-25 22:47:07
TP50|
Rafał
Sikorski
Gdańsk
2018-03-25 22:46:56
TP50|
Joanna
Dżbik
Żeleźniki
KS CHOMIK SKŁAD
2018-03-25 22:45:19
TP10|
Bartek
Sajnaj
Gdynia
Ptasi druidzi
2018-03-25 22:04:40
TP25|
Małgorzata
Faściszewska
Gdańsk
Biegacze na Irontacje
2018-03-25 22:22:34
TP25|
Patryk
Grodecki
Warszawa
Pisiątbój
2018-03-25 22:43:51
TP100
Karol
Knyżewski
Rzeszów
2018-03-25 22:43:37
TR100
Aleksander
Grąz
Gdańsk
2018-03-25 22:43:19
TR100
Artur
Semsch
Gdynia
2018-03-25 22:18:42
TP10
Karol
Sajnaj
Gdynia
Ptasi druidzi
2018-03-25 22:07:59
TR100
Katarzyna
Pokora
Brzeg Dolny
2018-04-09 23:57:08
TR200
Marcin
Owczarski
Chojnice
2018-03-25 22:15:06
TR50|
Natalia
Rudnicka
Ostróda
UMKS ORKAN Ostróda
2018-03-25 22:11:04
TP10|
Aniela
Musiał
Gdańsk
2018-03-25 22:08:51
TM150
Aleksander
Kokosza
Gdynia
2018-03-25 22:28:16
TR100
Dariusz
Szymkun
Gdynia
2018-03-25 22:07:12
TP25|
Arkadiusz
Dargacz
Niestępowo
Dargacz team
2018-03-25 21:59:58
TP10
Franek
Sajnaj
Gdynia
Ptasi druidzi
2018-03-25 22:06:41
TP10|
Piotr
Musiał
Gdańsk
2018-03-25 22:06:10
TM150
Paweł
Ćwidak
Gdańsk
Morenka Team
2018-03-25 22:04:54
TP50|
Maciej
Cnota
Gdynia
TVN Ruuning Squad
2018-03-25 21:43:18
TP10
Michał
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2018-03-25 21:38:58
TR50|
Łukasz
Czerniak
Ostróda
UMKS ORKAN Ostróda
2018-03-25 22:07:12
TP25|
Marcin
Gajewski
Sopot
Miazga w lesie
2018-03-25 21:41:21
TR50|
Sebastian
Wojewódka
Nowa Wieś Malborska
2018-03-25 21:40:12
TP10|
Anna
Stolarska
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2018-03-25 21:38:59
TP50|
Maksymilian
Sośniak
Gdynia
Akademia Parkour Wejherowo
2018-03-25 23:03:29
TP10
Mariusz
Stolarski
Rotmanka
Kot, Smok i koniec świata
2018-03-25 21:38:57
TP25|
Małgorzata
Mostrąg
Sopot
Miazga w lesie
2018-03-25 21:38:14
TP25|
Anna
Mrzygłód
Gdańsk
Miazga w lesie
2018-03-25 21:35:46
TP25|
Ola
Pacowska-Brudło
Warszawa
Ba-Bi
2018-03-25 21:38:05
TP10|
Piotr
Ratajczak
Gdynia
2018-03-25 21:36:56
TP25|
Zbych
Brudło
Warszawa
Ba-Bi
2018-03-25 21:36:38
TP100
Przemysław
Laskowski
Gdańsk
2018-03-25 21:35:40
TR100
Grzegorz
Araminowicz
Gdańsk
AKK GDAKK
2018-03-25 21:31:32
TP50|
Robert
Pyssa
Czarne
Węże Bibiego
2018-03-25 21:13:11
TP25|
Basia
Brudło
Warszawa
Ba-Bi
2018-03-25 21:34:58
TP10
Jan
Ratajczak
Gdynia
2018-03-25 21:33:59
TP25|
Cezary
Bartnik
Gdańsk
Miazga w lesie
2018-03-25 21:31:49
TR200
Paweł
Brudło
Warszawa
Ba-Bi
2018-03-25 21:31:31
TP50|
Jan
Wójcik
Warszawa
2018-03-25 21:31:30
TP50|
Piotr
Stankiewicz
Gdańsk
2018-03-25 21:26:54
TP25|
Jolanta
Dębińska
Toruń
siostrzyczki.pl
2018-03-25 21:25:59
TP50|
Monika
Stolarska
Reda
Węże Bibiego
2018-03-25 21:21:22
TP25|
Karol
Kocjan
Gdańsk
Zabrodowe Złomki
2018-03-25 21:20:00
TR200
Maciej
Ostrowski
Pruszcz Gdański
2018-03-25 21:17:58
TP10
Jacek
Grudzień
Gdańsk
Grudnie
2018-03-25 21:17:26
TP10
Remigiusz
Grudzień
Gdańsk
Grudnie
2018-03-25 21:15:53
TP50|
Łukasz Szymon
Stolarski
Reda
Węże Bibiego
2018-03-25 21:14:17
TP10
Tymoteusz
Grudzień
Gdańsk
Grudnie
2018-03-25 21:14:05
TR100
Łukasz
Ballerstadt
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-03-25 21:13:56
TP10
Karolina
Grudzień
Gdańsk
Grudnie
2018-03-25 21:11:52
TP10|
Bartłomiej
Grochowski
Otomin
2018-03-25 20:33:10
TR100
Filip
Stanisławski
Poznań
EPO
2018-03-25 20:57:03
TP50|
Jan
Bolanowski
Warszawa
2018-03-25 21:09:41
TP50|
ANNA
BARNIK
Gdansk
Węże Bibiego
2018-03-25 21:09:14
TP50|
MATEUSZ
ŻYCHLIŃSKI
CHOJNICE
Geobohaterzy
2018-03-25 21:08:22
TR50|
Łukasz
Stefanek
Gdańsk
2018-03-25 20:54:50
TP10
Klara
Jonas
Łódź
Wilczki
2018-03-25 20:44:04
TP25|
Robert
Śliwiński
Gdańsk
Zabrodowe Złomki
2018-03-25 21:38:37
TP50|
Krystian
Borowiec
Szczecin
Węże Bibiego
2018-03-25 20:54:45
TR100
Bartosz
Dutkiewicz
Poznań/Warszawa
EPO
2018-03-25 20:54:42
TR100
Łukasz
Świtoń
Ostrzeszów
2018-03-25 20:54:19
TR50|
Andrzej
Borek
Gdynia
zdezorientowani.pl
2018-03-25 20:57:14
TP10
Julian
Jonas
Łódź
Wilczki
2018-03-25 20:42:34
TR50|
Izabela
Lubecka
Sarnowy
2018-03-25 20:32:06
TR50|
Tomasz
Lubecki
Sarnowy
2018-03-25 20:39:11
TP10|
Wojciech
Jonas
Łódź
Wilczki
2018-03-25 20:37:22
TP10
Maja
Jurkiewicz
Gdańsk
2018-03-25 20:33:25
TP10|
Małgorzata
Górska
Gdańśk
2018-03-25 20:31:15
TR100
Tomasz
Sitek
Gdańsk
2018-03-25 20:24:14
TP10|
Aleksandra
Jonas
Łódź
Wilczki
2018-03-25 20:39:50
TP10|
Angelika
Grochowska
Gdańsk
2018-03-25 20:30:00
TP50|
Wioletta
Lemieszko
Gdańk
2018-03-25 20:27:07
TP10
Ryszard
Grochowski
Gdańsk
2018-03-25 20:25:21
TR100
PIOTR
TOMASZEWSKI
GDAŃSK
BYSEWO KOLOR TEAM
2018-03-26 08:47:05
TR50|
Grzegorz
Szczypiński
Czarna Woda
GIANT & KROSS
2018-03-25 20:21:54
TR50|
Ryszard
Lubecki
Śledziowa Huta 8
2018-03-25 20:04:31
TR50|
Katarzyna
Sawicka
Gdańsk
2018-03-25 20:04:41
TM150
Leszek
Herman-Izycki
Warszawa
2018-03-25 19:56:12
TP25|
Marcin
Gajewski
Gdańsk
wiórki
2018-03-25 19:53:08
TP25|
Dominik
Czekalski
Gdańsk
wiórki
2018-03-25 19:24:27
TP50|
Patryk
Makuch
Gdańsk
2018-03-25 19:51:03
TP25|
Telimena
Witkowska
Warszawa
Telimenki
2018-03-25 19:38:14
TP100
Krzysztof
BOROWIEC
Gdańsk
BORÓWKI
2018-03-25 19:35:57
TP25|
Magda
Nowak
Warszawa
Telimenki
2018-03-25 19:35:31
TP25|
Agnieszka
Czekalska
Gdańsk
wiórki
2018-03-25 19:31:36
TP25|
Beata
Czekalska
Gdańsk
wiórki
2018-03-25 19:27:13
TR100
Mateusz
Hołod
Toruń
2018-03-25 19:20:38
TP10|
Katarzyna
Owczarek
Kosakowo
Pędziwiatry
2018-03-25 18:24:29
TR100
Przemysław
Ogrodnik
Gdańsk
WARMA Team
2018-03-25 19:03:54
TP25|
Jakub
Typański
Braniewo
2018-03-25 18:53:41
TR100
Jarosław
Pachulski
Reda
Grey Wolf
2018-03-25 18:38:54
TP25|
monika
Typańska
wałcz
2018-03-25 18:47:53
TP25|
Jerzy
Łukaszewicz
Fijewo
PTTK Iława
2018-03-25 19:07:23
TP10|
Jacek
Owczarek
Kosakowo
Pędziwiatry
2018-03-25 18:29:56
TP25|
Piotr
Banach
Elbląg
2018-03-25 18:12:12
TR100
Arkadiusz
Białk
Gdańsk
2018-03-25 18:10:20
TR100
Mikołaj
Morawski
Gdańsk
WARMA Team
2018-03-25 18:09:36
TP10|
Karolina
Owczarek
Kosakowo
Pędziwiatry
2018-03-25 18:27:55
TP25|
Janina
Banach
Elbląg
2018-03-25 18:09:07
TP25|
Marcin
Drews
Gdynia
2018-03-25 17:47:22
TP100
Andrzej
Eibl
Chocianów
2018-03-25 17:22:37
TP100
Wojciech
Kulik
Piaseczno
2018-03-25 16:27:44
TP50|
Łukasz
Milka
Wejherowo
Akademia Parkour Wejherowo
2018-03-25 17:03:44
TP100
Stanisław
Leżak
Den Haag, NL
Poszukiwacze mety
2018-03-25 16:53:56
TP50|
Robert
Rolbiecki
Wejherowo
Akademia Parkour Wejherowo
2018-03-25 16:51:53
TP25|
Łukasz
Strąk
Reda
2018-03-25 16:11:00
TP100
Marcin
Zając
Warszawa
2018-03-25 14:56:42
TP50|
Stanisław
Burdziej
Toruń
2018-03-24 16:19:09
TR100
Lesław
Grundkowski
Gdansk
2018-03-25 15:34:50
TR200
Jacek
Grundkowski
Gdansk
2018-03-25 15:32:56
TP50|
Stanisław
Matczak
Gdańsk
2018-03-25 14:58:20
TP10|
Tomasz
Ciszkiewicz
gdansk
zabezpieczenie tyłów
2018-03-25 14:48:40
TP10|
Włodzimierz
Jaworski
Sopot
WEMA
2018-03-25 14:47:23
TP10
Adam
Ciszkiewicz
gdansk
zabezpieczenie tyłów
2018-03-25 14:46:59
TP10|
Ewa
Jaworska
Sopot
WEMA
2018-03-25 14:45:03
TP10|
Martyna
Ciszkiewicz
gdansk
zabezpieczenie tyłów
2018-03-25 14:44:58
TP10
Antoni
Sobczak
Gdynia
WEMA
2018-03-25 14:43:16
TP10|
Monika
Ciszkiewicz
gdansk
zabezpieczenie tyłów
2018-03-25 14:42:47
TP10
Stanisław
Sobczak
Gdynia
WEMA
2018-03-25 14:41:40
TP10
Jan
Sobczak
Gdynia
WEMA
2018-03-25 14:39:22
TP10
Marcelina
Sobczak
Gdynia
WEMA
2018-03-25 14:36:25
TP50|
Agnieszka
Pietrzak
Gdańsk
Ryba Team
2018-03-25 14:36:12
TP50|
Michal
Jasiewicz
Gdynia
Ryba Team
2018-03-25 14:35:33
TP10|
Agnieszka
Sobczak
Gdynia
WEMA
2018-03-25 14:34:41
TP50|
Piotr
Ratajczyk
Gdynia
2018-03-25 14:33:27
TP10|
Michał
Sobczak
Gdynia
WEMA
2018-03-25 14:32:36
TR100
PIOTR
ANTKOWIAK
GDAŃSK
2018-03-25 14:07:31
TP100
Karol
Miś
Warszawa
2018-03-25 14:20:58
TR100
Gracja
Czerniewska
Warszawa
T-Mobile Cycling Team
2018-03-25 14:19:44
TR100
Bartosz
Górski
Warszawa
T-Mobile Cycling Team
2018-03-25 14:10:46
TP50|
Bartłomiej
Walkowicz
Gdynia
WPL EPCE
2018-03-25 13:51:37
TM150
Tomek
Witt
Gdynia
2018-03-25 12:19:18
TP50|
Wojciech
Nowak
Kraków
2018-03-24 22:37:04
TP100
Radosław
Grajczyk
Wyszków
2018-03-25 13:15:13
TR200
Andrzej
Smejda
Warszawa
2018-03-25 12:47:43
TP50|
Katarzyna
Drabicka
Toruń
2018-03-25 12:39:18
TR100
Ewa
Jabłońska-Nabayaogo
Gdańsk
Wataha
2018-03-25 12:13:00
TP50|
Karol
Jasiewicz
Gdynia
2018-03-25 11:51:50
TP10
Wiktoria
Ferdek
Czapielsk
Wilcze Łapy
2018-03-25 09:52:34
TP10
Piotrek
Ferdek
Czapielsk
Wilcze Łapy
2018-03-25 09:50:42
TP10|
Wioletta
Ferdek
Czapielsk
Wilcze Łapy
2018-03-25 09:48:19
TR100
Przemek
Ferdek
Czapielsk
QoS
2018-03-25 09:37:21
TP10|
Szymon
Sitek
Nowa iwiczna
CichoSitki
2018-03-25 08:41:15
TP10
Maja
Sitek
Nowa iwiczna
CichoSitki
2018-03-25 08:39:05
TP10|
Artur
Sitek
Nowa iwiczna
CichoSitki
2018-03-25 08:36:23
TP10|
Katarzyna
Cichawa
Nowa iwiczna
CichoSitki
2018-03-25 08:32:24
TR200
Jakub
Szumański
Gdańsk
2018-03-25 08:25:44
TP50|
Julia
Białecka
Gdynia
Żuczki
2018-03-24 23:06:40
TP50|
Beata
NOWAK
Kraków
2018-03-24 22:35:34
TP100
Maciej
Groth
Gdynia
2018-03-24 17:58:08
TR100
Andrzej
OMIECZYŃSKI
Gdańsk
ROWEREK
2018-03-24 22:04:53
TP10|
Kinga
Wacławska
Iława
2018-03-24 21:37:18
TR100
Zbigniew
Wulczyński
Gdańsk
2018-03-24 21:22:05
TP50|
Jarosław
Jaworski
Lniska
Lufthansa Systems Poland
2018-03-24 21:20:45
TP50|
Jagoda
Szymańska
Rumia
Gnojaczki
2018-03-24 21:10:47
TP50|
Wojciech
Stępiński
Gdynia
Gnojaczki
2018-03-24 21:08:25
TR100
Sławek
Megger
Gdańsk
Królowie Lasu
2018-03-24 21:03:40
TP50|
Dawid
Milka
Wejherowo
Akademia Parkour Wejherowo
2018-03-24 20:59:31
TP50|
Janusz
Stocki
Białe Błota
2018-03-24 20:50:54
TP50|
Adam
Milka
Wejherowo
Akademia Parkour Wejherowo
2018-03-24 20:48:49
TR200
Bartłomiej
Mejka
Pruszcz Gdański
2018-03-24 20:43:32
TR100
Mariusz
Młyński
Gdańsk
2018-03-24 19:25:23
TR100
Sebastian
Piotrowski
Gdynia
2018-03-24 18:59:55
TR200
radoslaw
rutka
Kwidzyn
2018-03-24 18:29:16
TR50|
Piotr
Filipek
Poznań
2018-03-24 18:04:07
TP10
Jacek
Stefaniak
Bojano
NieMaŻeNieMogę
2018-03-24 17:08:07
TP10
Robert
Stefaniak
Bojano
NieMaŻeNieMogę
2018-03-24 17:06:31
TP10|
Justyna
Stefaniak
Bojano
NieMaŻeNieMogę
2018-03-24 17:04:39
TP10|
Maciej
Stefaniak
Bojano
NieMaŻeNieMogę
2018-03-24 17:03:04
TP10|
Anna
Stefaniak
Bojano
NieMaŻeNieMogę
2018-03-24 17:00:36
TR50|
Tomasz
Woss
Luzino
2018-03-24 16:57:40
TP25|
Paweł
Wojciechowski
Choczewo
2018-03-24 16:23:06
TP100
Robert
Skibiński
Toruń
2018-03-24 16:07:52
TP100
Marzena
Anyszkiewicz
Gdynia
2018-03-23 14:28:09
TP25|
Anna Izabela
Blum
Bydgoszcz
2018-03-24 14:56:40
TP25|
Sylwia
Kurenda
Hrubieszów
2018-03-24 13:23:11
TP10
Witek
Lemańczyk
Gdańsk
2018-03-24 14:00:10
TP10|
Dariusz
Lemańczyk
Gdańsk
2018-03-24 13:56:44
TP25|
Emilia
Kurenda
Białogard
2018-03-24 13:27:01
TP25|
Piotr
Kurenda
Koszalin
2018-03-24 13:13:08
TP10
Matylda
Czaplińska
Rumia
Pędzi wiosna
2018-03-24 11:46:24
TP100
Damian
Lademan
ORLE
MPD
2018-03-24 06:21:52
TP10|
Adam
Pastuszka
Gdańsk
Leśne Kozaki
2018-03-24 12:02:36
TP10
Jeremiasz
Pastuszka
Gdańsk
Leśne Kozaki
2018-03-24 11:58:49
TP10|
Kamil
Płotka
Gdynia
Leśne Kozaki
2018-03-24 11:48:18
TP10|
Joanna
Gładkowska
Gdynia
Leśne Kozaki
2018-03-24 11:45:55
TP10
Antoni Ignacy
Czapliński
Rumia
Pędzi wiosna
2018-03-24 11:43:54
TP10
Monika
Czaplińska
Rumia
Pędzi wiosna
2018-03-24 11:40:10
TP10
Damian
Czapliński
Rumia
Pędzi wiosna
2018-03-24 11:37:40
TR50|
Dawid
Hirsz
Gdańsk
2018-03-24 09:47:15
TR100
Łukasz
Rybiński
Czaple
2018-03-24 09:17:34
TR200
Marcin
Zalewski
Gdańsk
Kozacy z Wybrzeża
2018-03-24 08:48:33
TR200
Mariusz
Łosiewicz
Bojano
Morenka Team
2018-03-24 08:07:07
TR100
Marcin
Krauze
Gdynia
2018-03-24 07:59:46
TP10
Wojtek
Drapella
Gdańsk
Biegacze na Irontacje
2018-03-24 07:47:16
TP10
Satś
Drapella
Gdańsk
Biegacze na Irontacje
2018-03-24 07:42:11
TP10
Anna
Drapella
Gdańsk
Biegacze na Irontacje
2018-03-24 07:34:27
TP50|
Michał
Chojnacki
Pruszcz Gdanski
2xM&M
2018-03-23 23:49:54
TP25|
Kacper
Wszeborowski
Ełk
Strażnicy Leśnej Galaktyki
2018-03-23 19:12:32
TR50|
Karolina
Suchojad
Gdańsk
2018-03-23 21:10:11
TR100
Leszek
Rogowski
Gdańsk
2018-03-23 23:33:14
TR50|
Marta
Kramkowska
Gdańsk
2018-03-23 23:17:01
TP50|
Sebastian
Zabielski
Słupsk
2018-03-23 21:18:37
TR50|
Ireneusz
Siewert
Gdynia Gdyni
Siwy i Szewa
2018-03-23 20:57:08
TP25|
Aleksandra
Kubiak
Gdynia
Dystrykt 13
2018-03-23 19:51:44
TR50|
Piotr
Piesik
Czarna Woda
GIANT & KROSS
2018-03-25 20:08:19
TP100
Piotr
Bekacz
Zgorzelec
AWL
2018-03-23 20:39:45
TR50|
Michał
Szewczyk
Reda
Siwy i Szewa
2018-03-23 20:24:29
TP25|
Romuald
Miszewski
Rumia
2018-03-23 19:51:57
TR50|
Paweł
Pieciukiewicz
Gdańsk
2018-03-23 21:15:02
TP50|
Robert
Majkowski
Wejherowo
Akademia Parkour Wejherowo
2018-03-23 19:37:55
TR100
Jacek
Polasz
Reda
2018-03-23 19:12:19
TP50|
Miciński
Jakub
Gdynia
A co tam!
2018-03-23 19:28:29
TR100
Jacek
Polasz
Reda
2018-03-23 19:23:06
TP25|
Agnieszka
Wszeborowska
Ełk
Strażnicy Leśnej Galaktyki
2018-03-23 19:15:18
TR50|
Wojciech
Napierała
Poznań
2018-03-23 18:36:40
TP25|
Piotr
Pieprz
Pruszcz Gdański
49 Blot
2018-03-23 17:49:43
TP50|
Micińska
Maja
Gdynia
A co tam!
2018-03-23 19:30:58
TR50|
Barbara
Napierała
Poznań
2018-03-23 18:33:58
TP25|
Piotr
Treder
Pruszcz Gdański
49 Blot
2018-03-23 17:52:55
TP25|
Miłosz
Lendecki
Gdańsk
49 Blot
2018-03-23 17:51:37
TR50|
Jarosław
Hirsz
Gdańsk
2018-03-24 09:43:19
TP25|
Rafał
Pepliński
Starogard Gdański
49 Blot
2018-03-23 17:48:00
TR100
Marcin
Łepek
Gdańsk
2018-03-23 17:30:29
TP50|
Krzysztof
Ratajczak
Gdynia
Bolą Nóżki
2018-03-23 15:16:19
TR200
Marek
Wodziński
Wrocław
2018-03-23 16:25:14
TP50|
Michał
Telepski
Pruszcz Gdański
Lufthansa Systems Poland Activ
2018-03-23 15:44:23
TR200
Jacek
Kostrzewa
Kalisz
Tańczący z kompasem
2018-03-23 15:26:17
TP50|
Kamila
Ścisłowska
Gdynia
Bolą Nóżki
2018-03-23 15:13:18
TP100
Kamil
Zomkowski
Gdynia
2018-03-23 14:48:19
TP100
ANDRZEJ
CHRZEŚCIJAŃSKI
OLSZTYN
Odciski i pęcherze
2018-03-23 12:40:11
TP50|
Paweł
Klima
Gdańsk
MAG
2018-03-23 15:12:20
TP100
Tomasz
Trzaskoma
Gdynia
2018-03-23 14:58:19
TR100
Łukasz
Rusztecki
Warszawa
Dzikie Świnie
2018-03-23 14:49:55
TR100
Tomasz
Zakolski
Gdynia
Dzikie Świnie
2018-03-23 14:44:47
TP100
Łukasz
Sosnowski
Gdynia
2018-03-23 14:42:48
TP100
Maciek
Żabniak
Gdynia
2018-03-23 14:37:03
TP100
Mariusz
Krawczenko
Gdynia
2018-03-23 14:34:00
TP100
Beata
Danowska
Gdynia
2018-03-23 14:31:37
TP10
Jacek
Hewelt
Gdańsk
2018-03-23 13:41:42
TP10
Krzysztof
Hewelt
Gdańsk
2018-03-23 13:37:13
TP25|
Piotr
Budnarowski
Kościerzyna
fizjokoscierzyna.pl
2018-03-23 13:22:39
TR100
Jakub
Padzik
Gdynia
TAG!
2018-03-23 12:59:37
TR100
Rafał
Padzik
Suchy Dwór
2018-03-23 12:55:13
TR100
KRZYSZTOF
GOŁUŃSKI
BOJANO
SAILŻE
2018-03-23 12:51:56
TR100
jOANNA
WYSOCKA SADŁO
BOJANO
SAILŻE
2018-03-23 12:49:19
TP50|
Piotr
Czaplicki
Bartoszyce
Geobohaterzy
2018-03-23 12:36:15
TP50|
Maksymilian
Wesołowski
Gdynia
Żuczki
2018-03-23 11:11:56
TP25|
Cezary
Kierchner
Knurów
Miazga w lesie
2018-03-23 12:02:32
TP50|
Radosław
Zimny
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland Activ
2018-03-23 12:21:16
TP50|
Marcin
Kłobucki
Siemirowice
WPL EPCE
2018-03-23 12:21:10
TP50|
Krzysztof
Kowalkowski
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland Activ
2018-03-23 12:19:11
TP25|
Urszula
Lemańska
Gdynia
Africa Twin
2018-03-23 12:01:31
TP100
MAREK
WITKOWSKI
RÓŻNOWO
Odciski i pęcherze
2018-03-23 11:47:33
TP25|
Sylwester
Gałek
Przechlewo
49 Blot
2018-03-23 17:44:33
TR100
Radosław
Jarosiewicz
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-03-23 11:58:05
TR100
Małgorzata
Jarosiewicz
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-03-23 11:55:23
TP25|
Anna
Kierchner
Rumia
Miazga w lesie
2018-03-23 11:52:47
TR200
Jacek
Woźniak
Gdańsk
2018-03-23 12:02:42
TR100
Leszek
Legat
Gdańsk
2018-03-23 11:46:35
TP100
Marcin
Tomaszewski
Wrocław
2018-03-23 11:02:04
TR200
Sebastian
Beszterda
Koszalin
2018-03-23 11:43:43
TP50|
Piotr
Kowalewski
Somonino
2018-03-23 11:34:33
TP50|
Tomir
Leyk
Nowa Karczma
2018-03-23 11:27:40
TR200
ELŻBIETA
NOWACKA
KOSZALIN
2018-03-23 11:00:36
TR100
Jacek
Maciejewski
Ostrów Wlkp
2018-03-23 10:10:19
TR100
Piotr
Bowar
Gdańsk
2018-03-23 11:44:37
TP100
Andrzej
Witkowski
Gdańsk
Morenka Team
2018-03-23 10:53:02
TP50|
Mariusz
Siebert
Kłodawa
2018-03-23 10:51:24
TR100
Maciej
Wysocki
Solec Kujawski
Królowie Lasu
2018-03-23 10:41:47
TR100
Tadeusz
Kałka
Rawicz
2018-03-23 10:08:07
TR100
Krzysztof
Sawicki
Masłowo
2018-03-23 10:03:50
TP50|
Wojciech
Plutowski
Pięćmorgi
Ekoton
2018-03-23 09:53:45
TP50|
Bartosz
Lepka
Słupsk
Słomiane Bambusy
2018-03-23 09:54:46
TP50|
Aleksandra
Herzke
Grudziądz
Ekoton
2018-03-23 09:43:43
TR100
Waldemar
Wrześniewski
Kętrzyn
2018-03-23 07:26:48
TR200
Łukasz
Mirowski
Wrocław
2018-03-23 07:18:45
TP50|
Stanisław
Kaczmarek
Sękowo
2018-03-23 09:55:27
TP25|
Łukasz
Strzyżewski
Bydgoszcz
Sito Poland
2018-03-23 09:40:10
TR100
Marcin
Szymkun
Gdańsk
2018-03-23 08:56:30
TP25|
Mariusz
Gwiazda
Umiastów
2018-03-23 08:50:55
TP50|
Maciej
Osielski
Banino
Lufthansa Systems Poland Activ
2018-03-23 08:33:04
TP100
Paweł
Zamojski
Rumia
2018-03-23 09:36:13
TP10|
Maciej
Kaniewski
Gdańsk
KKG
2018-03-22 22:37:54
TP100
Marcin
Trzciński
Gdańsk
2018-03-22 22:35:01
TP50|
Jarosław
Tulizka
Gdynia
2018-03-22 23:36:39
TP10
Władysław
Kaniewski
Gdańsk
KKG
2018-03-22 22:45:52
TP25|
Iwona
Gapińska
Gdańsk
Gapy
2018-03-22 23:33:12
TP50|
Zbigniew
Derkiewicz
Gdańsk
2018-03-22 13:54:13
TP25|
Maciej
Gapiński
Gdańsk
Gapy
2018-03-22 23:36:41
TR50|
Adam
Kot
Gdańsk
2018-03-23 06:53:19
TP25|
Karolina
Wszeborowska
Gdańsk
Strażnicy Leśnej Galaktyki
2018-03-22 22:29:46
TP100
Patryk
Chrobociński
Człuchów
2018-03-22 22:27:04
TP10
Wojciech
Kaniewski
Gdańsk
KKG
2018-03-22 22:40:47
TP10
Witold
Kaniewski
Gdańsk
KKG
2018-03-22 22:43:02
TM150
Michał
Witkowski
Toruń
Tornado Accedit
2018-03-23 09:20:09
TP100
Krzysztof
Roman
Bolszewo
2018-03-22 22:22:08
TP25|
Przemysław
Górski
Grabin
Króliczki
2018-03-22 22:11:40
TP25|
Adam
Jaroszewski
Grabin
Króliczki
2018-03-22 22:16:16
TP25|
Aleksandra
Ilnicka
Wrocław
Króliczki
2018-03-22 22:08:24
TR50|
Daniel
Friede
Przechlewo
2018-03-22 22:06:06
TP10
Marta
Hewelt
Gdansk
2018-03-22 19:35:19
TP50|
Michał
Ciemoszewski
Gdańsk
2018-03-22 21:26:06
TR50|
Karol
Grzenkowicz
Góra
2018-03-22 21:20:34
TP25|
Aleksandra
Pietrosiuk
Gdansk
Liga
2018-03-22 20:39:05
TP10|
Kacper Karol
Orzeszko
Łeba
K&D
2018-03-22 20:23:22
TR50|
Grzegorz
Laskowski
Kartuzy
Rowerowe Kaszuby
2018-03-22 19:59:22
TP100
Łukasz
Ciskowski
Puck
2018-03-22 19:55:17
TP100
Paweł
Kaczyński
Gdańsk
2018-03-22 19:25:25
TP50|
Marta
Richter
Gdynia
Niedojdy
2018-03-22 15:25:32
TR100
Grzegorz
Banachewicz
Gdańsk
Szweje
2018-03-22 18:49:41
TP25|
Mirosław
Kopeć
Gdańsk
LPP Team
2018-03-22 18:11:43
TR100
Michał
Chrościcki
Gdańsk
2018-03-22 17:34:18
TP25|
Magdalena
Kołtun
Gdynia
Króliczki
2018-03-22 22:18:18
TR100
Dariusz
Banachewicz
Lębork
Szweje
2018-03-22 18:55:55
TR50|
ROBERT
SKUCZYŃSKI
Gdynia
2018-03-22 16:55:55
TR200
JAN
KULKA
POGÓRZE
Kozacy z Wybrzeża
2018-03-22 14:56:45
TR100
Grzegorz
Ceier
Sopot
2018-03-22 14:38:53
TM150
Michał
Nowaczyk
Gdańsk
2018-03-22 14:02:18
TP50|
Barbara
Richter
Tczew
Niedojdy
2018-03-22 15:30:28
TP25|
Maciej
Kreft
Kamienica Królewska
Wataha Meridy
2018-03-22 13:24:12
TR100
Rafał
Czerny
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-03-21 23:20:56
TP25|
Patryk
Bojanowski
Sierakowice
Wataha Meridy
2018-03-22 13:21:07
TP25|
Alicja
Stenka
Sierakowice
Wataha Meridy
2018-03-22 13:22:25
TP25|
Paweł
Rutkowski
Gdańsk
Wataha Meridy
2018-03-22 13:17:51
TP25|
Joanna
Tandek
Sierakowice
Wataha Meridy
2018-03-22 13:12:49
TR50|
Jacek
Kuskowski
Sulmin
Sparrow Team
2018-03-22 11:10:25
TR100
Marcin
Popek
Borkowo
Leśne Diabły
2018-03-22 12:04:24
TP25|
Joanna
Lewandowska
Rumia
Wiatr we Włosach
2018-03-22 11:48:53
TP25|
Wojciech
Rojek
Sopot
Wiatr we Włosach
2018-03-22 11:46:18
TP25|
Maciej
Oczkowski
szczecin
2018-03-22 11:44:58
TP25|
Katarzyna
Rojek
Sopot
Wiatr we Włosach
2018-03-22 11:43:28
TP100
Dominika
Welz
Gdańsk
Morenka Team
2018-03-22 11:21:56
TR50|
Sebastian
Szczutkowski
Gdańsk
Sparrow Team
2018-03-22 11:09:28
TR50|
Michał
Bukowski
Marzęcino
Confutatis maledictis
2018-03-22 07:38:38
TP10
Blanka
Zielińska
Gdańsk
Leniwce
2018-03-22 10:25:20
TP10
Dariusz
Zieliński
Gdańsk
Leniwce
2018-03-22 10:18:53
TP25|
Krzysztof
Kozłowski
Bydgoszcz
Sito Poland
2018-03-22 10:12:54
TP25|
Marta
Śliwińska
Gdynia
Liga
2018-03-22 10:14:13
TR200
Stefan
Zachara
Sopot
2018-03-22 11:01:06
TP10
Martyna
Malinowska
Gdańsk
Team Martyny
2018-03-22 09:43:46
TR100
Piotr
Jakubik
Poznań
2018-03-22 05:37:08
TR50|
Paweł
Żołyniak
Gdynia
2018-03-22 00:46:50
TR50|
Elżbieta
Skowronek
Warszawa
Ptaszory
2018-03-22 00:27:11
TP10
Kamila
Sowa
Gdańsk
Team Martyny
2018-03-22 09:41:23
TR50|
Filip
Skowronek
Warszawa
Ptaszory
2018-03-22 00:25:31
TR50|
Szymon
Skowronek
Warszawa
Ptaszory
2018-03-22 00:24:19
TR200
Dariusz
Korsak
Elbląg
2018-03-21 23:44:23
TR100
Robert
Duda
Słupsk
2018-03-21 23:35:28
TP10|
Michał
Brzeski
Rumia
Pasieka Kaszuby
2018-03-21 23:28:29
TR100
Dawid
Trzciński
Chojnice
Stojące wentyle
2018-03-21 23:04:06
TR50|
Grzegorz
Skowronek
Warszawa
Ptaszory
2018-03-22 00:22:22
TP100
Tadeusz
Socha
Wejherowo
2018-03-21 23:23:18
TR100
Marek
Trzynski
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-03-21 23:18:30
TR100
Mateusz
Gatzke
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-03-21 23:16:44
TR100
Tomasz
Trzciński
Chojnice
Stojące Wentyle
2018-03-21 23:06:22
TP10
Monika
Brzeska
Rumia
Pasieka Kaszuby
2018-03-21 23:21:09
TR50|
Leonard
Woroncow
Słupsk
Confutatis maledictis
2018-03-21 22:38:01
TP50|
Jarek
Konkolewski
Malbork
Dziady
2018-03-21 21:22:43
TP100
Magdalena
Wilejkis-Wierzbicki
Gdańsk
Szalone Trapery
2018-03-21 22:14:14
TP100
Krzysztof
Wierzbicki
Gdańsk
Szalone Trapery
2018-03-21 22:12:12
TR50|
Jędrzej
Rosiek
Mrągowo
2018-03-21 22:02:00
TP100
Krzysztof
Paweł
Gdańsk
Szalone Trapery
2018-03-21 22:07:55
TR100
Paweł
Mazur
Koszalin
2018-03-21 22:26:55
TR50|
Karol
Marzejon
Reda
2018-03-21 22:00:24
TP50|
Robert
Nowicki
Racław
2018-03-21 19:48:56
TP50|
Jerzy
Sawicki
Ełk
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-03-21 19:28:18
TP25|
Łukasz
Jaworski
GDAŃSK
2018-03-21 19:11:33
TP25|
Leszek
Drewniak
Warszawa
2018-03-21 21:57:18
TP10|
Marek
Zalewski
Gdańsk
K&D
2018-03-21 19:02:40
TP100
Dorota
Milczarek
Morąg
2018-03-21 18:58:12
TR100
Maciej
Andrzejczak
Szczecin
2018-03-21 18:48:13
TP100
Jakub
Lasek
Opole
2018-03-21 18:52:48
TP25|
Jolanta
Spychalska
Gdańsk
GR3miasto
2018-03-21 18:42:09
TP50|
Roman
Gorczyca
Ełk
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-03-21 18:30:31
TR200
Igor
Pawlewski
Poznan
2018-03-21 13:04:58
TP25|
Elżbieta
Selin
Reda
2018-03-21 18:01:35
TR100
Małgorzata
Maciejewska
Ostrów Wielkopolski
2018-03-21 17:33:40
TP50|
Rafal
Krzysztoforski
Straszyn
Nieulotni
2018-03-21 16:30:46
TP25|
Marta Anna
Foltyn
Gdynia
Liga
2018-03-21 16:08:21
TP25|
Zofia
Baran-Kalinowska
Warszawa
2018-03-21 14:44:00
TP25|
Izabela
Zech
Bydgoszcz
2018-03-21 14:14:11
TR100
Marek
Wysocki
Łomża
2018-03-21 13:00:56
TP10|
Monika
Karpińska
Pogórze
Karpie
2018-03-21 10:21:06
TR100
Robert
Janiszewski
Warszawa
2018-03-21 10:57:59
TP25|
Małgorzata
Zielińska
Gdańsk
2018-03-21 10:33:29
TP10
Antoni Łukasz
Karpiński
Pogórze
Karpie
2018-03-21 10:23:35
TP25|
Bartłomiej
Winikajtys
Gdańsk
BigYellowFoot Adventure Team
2018-03-21 10:28:48
TP25|
Rafał
Koch
Gdańsk
2018-03-21 12:20:51
TP10
Tymon Łukasz
Karpiński
Pogórze
Karpie
2018-03-21 10:22:16
TP10|
Łukasz Dariusz
Karpiński
Pogórze
Karpie
2018-03-21 10:19:02
TR200
Jan
Derk
Warszawa
2018-03-21 08:17:36
TP25|
Jan
Sural
Mezowo
2018-03-21 08:04:31
TR50|
Paula
Kowalska
Słupsk
Piaściaki
2018-03-21 10:21:26
TP100
Jacek
Zacharek
Tczew
Fossil Rock, piąta rano
2018-03-21 07:56:21
TP100
Daniel
Wróbel
Warszawa
2018-03-21 00:15:47
TR200
Ernest
Kaiser
Gorzów Wielkopolski
2018-03-20 22:32:14
TR50|
Janusz
Grabowski
Dębnica Kaszubska
Piaściaki
2018-03-20 22:28:19
TP100
Szymon
Zabrocki
Czersk
STK "LUKS" POL Czersk
2018-03-20 22:05:08
TR50|
Maciej
Baryła
Płock
iTaxi
2018-03-20 21:27:57
TR50|
MARCIN
GILEWSKI
WARSZAWA
iTaxi
2018-03-20 21:27:45
TP10|
Iwona
Oszmałek
Gorzów Wlkp.
2018-03-20 21:24:04
TP10|
Andrzej
Oszmałek
Gorzów Wlkp.
2018-03-20 21:19:00
TP10
Mikołaj
Oszmałek
Gorzów Wlkp.
2018-03-20 21:12:12
TR50|
Tymoteusz
Kopka
Dębnica Kaszubska
Piaściaki
2018-03-20 20:57:20
TR50|
Monika
Nejman
Miastko
2018-03-20 20:54:34
TR50|
Przemysław
Kopka
Dębnica Kaszubska
Piaściaki
2018-03-20 20:52:54
TR50|
robert
nejman
Miastko
2018-03-20 20:51:16
TP100
Michał
Wiśniewski
Gdańsk
2018-03-20 20:30:44
TR100
Wojciech
Bróż
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-03-20 20:27:34
TR100
Paweł
Kudela
Pruszcz Gdański
2018-03-20 20:13:54
TP25|
Agata
Sierocin
Gdynia
Hogaty
2018-03-20 19:46:47
TP100
Michał
Chrościcki
Gdańsk
2018-03-20 19:27:44
TR100
Robert
Halamus
Poznań
2018-03-20 19:24:54
TP25|
Tom
Spisak
Pruszcz Gdanski
2018-03-20 19:01:54
TP25|
Piotr
Hampel
Gdynia
Tradem Przez Kaszuby
2018-03-20 18:48:39
TP25|
Monika
Walenczak
Gdańsk
2018-03-20 18:41:58
TP25|
Adam
Chrzan
Gdansk
2018-03-20 18:34:50
TP25|
Norbert
Czosnyka
Luboń
2018-03-20 18:22:07
TP50|
Jerzy
Sawicki
Ełk
2018-03-20 18:13:03
TR50|
Marcin
Wasilczyk
Gdańsk
2018-03-20 15:52:47
TR200
Piotr
Grzebieniak
Słupsk
2018-03-20 17:58:23
TP50|
Mariusz
Czajka
Gdynia
Morenka Team
2018-03-20 15:37:30
TR100
Wieslaw
Białous
Myślibórz
2018-03-20 14:05:24
TR50|
Mateusz
Kucmann
Człuchów
2018-03-20 11:50:19
TP25|
Anna
Rajewska
Warszawa
Pisiątbój
2018-03-20 13:46:14
TP25|
Agnieszka
Gonciarska
Warszawa
Pisiątbój
2018-03-20 13:13:06
TR200
Grzegorz
Grabowski
Łódź
Wheelie garage
2018-03-20 13:05:30
TP25|
Marcin
Puszwacki
Gdansk
K2-K2
2018-03-20 12:34:19
TP25|
Jacek
Kozikowski
Gdansk
K2-K2
2018-03-20 12:31:48
TP100
Mariola
Myrta
Siewierz
2018-03-20 11:51:36
TP50|
Konrad
Wyganowski
Rumia
Zagubieni
2018-03-20 10:57:22
TR100
Marcin
Kotłowski
Gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
2018-03-20 09:32:55
TR100
Krzysztof
Trętowski
Gdańsk
2018-03-20 10:12:18
TP25|
Wiktor
Pach
Świdnica
Dekoria Team
2018-03-20 10:03:51
TP25|
Justyna
Dolna
Wejherowo
2018-03-20 09:42:53
TP25|
Marta
Franckiewicz-Pach
Świdnica
Dekoria Team
2018-03-20 10:00:50
TP100
Marcin
Hippner
Gdańsk
Morenka Team
2018-03-20 10:56:24
TR100
Kamila
Radzieńska
Gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
2018-03-20 09:36:51
TR50|
Mateusz
Leciejewski
Człuchów
2018-03-20 09:27:58
TP25|
Agata
Wojewódka
Gdynia
Hogaty
2018-03-20 08:34:16
TR200
Maciej
Januszewski
GDAŃSK
Dwóch Takich
2018-03-20 07:19:12
TP50|
Maciej
Rzepa
Gdynia
2018-03-20 09:36:15
TR200
Karol
Sielski
GDAŃSK
Dwóch Takich
2018-03-20 07:16:58
TR50|
Kamil
Olszewski
Słupsk
Piasciaki
2018-03-20 07:12:32
TR100
Michał
Jarocki
Gdańsk
2018-03-20 00:10:53
TP100
Kamil
Przebitkowski
Poznań
2018-03-19 22:58:43
TP25|
Paulina
Kowalska
WŁADYSŁAWOWO
2018-03-19 22:34:13
TP25|
Daria
Kowalska
WŁADYSŁAWOWO
2018-03-19 22:29:05
TR200
Mateusz
Urban
Warszawa
2018-03-19 21:57:05
TP100
Eryk
Żaba
Wrocław
2018-03-19 21:56:29
TR200
Izabela
Urban
Warszawa
2018-03-19 21:55:08
TP100
Piotr
Pallach
Wejherowo
2018-03-19 21:52:58
TP50|
Maciej
Pochylski
Gdańsk
Gr3miasto
2018-03-19 21:47:53
TP25|
Daniel
Przeździecki
Mrzeżyno
2018-03-19 21:40:11
TR50|
Maciej
Kuta
Łosino
Piasciaki
2018-03-19 20:49:46
TP50|
Piotr
Sułkowski
Gdańsk
2018-03-19 20:45:08
TP50|
Władysław
Pałys
Gdynia
2018-03-19 20:24:46
TP25|
Artur
Młyński
Janowice
2018-03-19 20:21:44
TP50|
Maciej
Cherek
Gdańsk
2018-03-19 20:18:57
TP100
Przemysław Paweł
Przepióra
Korzecko
2018-03-19 20:14:55
TP50|
Artur
Rymon Lipinski
Władysławowo
2018-03-19 20:13:21
TP100
Krzysztof
Nowak
Gdańsk
2018-03-19 19:58:52
TR100
Adam
Dadasiewicz
Gdańsk
2018-03-19 19:29:23
TR50|
Piotr
Patyk
Pruszcz Gdański
2018-03-19 18:52:23
TP25|
Joanna Siedlecka
Joanna
Mikorowo
2018-03-19 18:50:46
TP100
Paweł
Leśkiewicz
Częstochowa
2018-03-19 18:47:33
TP25|
Adam Fleming
Łukasz
Kierzkowo
2018-03-19 18:44:44
TR100
Marcin
Skalski
Gdańsk
2018-03-19 18:34:07
TP50|
Dariusz
Szyca
Gdańsk
2018-03-19 17:49:57
TR100
Krzysztof
Krzyżanowski
Warszawa
2018-03-19 18:31:38
TP50|
Wiesław
Rusak
Ełk/Chruściele
X Ełcka Zmarzlina 2019
2018-03-19 17:46:32
TP25|
Katarzyna
Płotka
Sierakowice
2018-03-19 16:54:08
TP50|
Piotr
Ploch
Bezrzecze
Perpetual Motion Squad
2018-03-19 12:11:28
TP100
Tomasz
Dębski
Gdańsk
KTP Bąbelki
2018-03-19 16:50:41
TP50|
Bogdan
Bodetko
Olsztyn
2018-03-19 12:54:26
TP10
Wojciech
Gajowski
Luzino
MYSZKI SZYSZKI
2018-03-19 12:22:16
TP10
Antonina
Gajowska
Luzino
MYSZKI SZYSZKI
2018-03-19 12:21:29
TP10
Paweł
Gajowski
Luzino
MYSZKI SZYSZKI
2018-03-19 12:20:44
TP10
Kasia
Gajowska
Luzino
MYSZKI SZYSZKI
2018-03-19 12:19:36
TR50|
Dorota
Formella
Suchy Dwór
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2018-03-19 11:57:31
TP25|
Joanna
Sędzik
Watszawa
majoblond
2018-03-19 10:14:10
TP100
Sebastian
Domżalski
Warszawa
2018-03-19 11:48:38
TR100
Marek
Kaszewski
Bąkowo
2018-03-19 11:42:42
TR200
Piotr
Szajduk
Szczecin
2018-03-19 11:06:51
TR200
Leszek
Papis
Słupsk
Troll Team
2018-03-19 11:26:31
TR50|
Maciej
Matynia
Gdynia
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2018-03-19 11:51:25
TP100
Paweł
Dawidziuk
Siemiatycze
2018-03-19 10:37:16
TP10|
Bożena
Brzeska
Rumia
Pasieka Kaszuby
2018-03-19 09:20:25
TR200
Leszek
Orłowski
Słupsk
Troll Team
2018-03-19 09:18:20
TR50|
ADAM
LISOWSKI
GDAŃSK
2018-03-19 08:30:54
TP100
Piotr Mikołaj
Makowiak
Siemiatycze
2018-03-19 10:30:28
TP50|
ADAM
LISOWSKI
GDAŃSK
2018-03-19 08:24:17
TR100
Grzegorz
Cieśliński
Kaliska
2018-03-19 07:42:49
TR100
Andrzej
Liczywek
Kaliska
2018-03-19 07:38:37
TR100
Sławomir
Szczepaniak
Bydgoszcz
DNA
2018-03-18 22:17:25
TP100
Dariusz
Dereniowski
Gdańsk
2018-03-19 00:53:52
TR50|
Beata
Naczke
Garcz
Rowerowe Kaszuby
2018-03-18 23:02:43
TP100
Marcin
Szymański
Gniezno
2018-03-18 22:34:02
TR100
Sylwia
Krzeptowska
Choczewo
2018-03-18 22:09:27
TR50|
Patrycja
Gruba
Reda
Perła Team
2018-03-18 20:09:58
TP10|
CZESŁAWA
WĄSICKA
ELBLĄG
WŁÓCZYBUTY
2018-03-15 20:41:16
TR100
Krzysztof
Krzeptowski
Choczewo
2018-03-18 22:02:35
TR100
Michał
Grygiel
ŻNIN
DNA
2018-03-18 21:00:47
TP25|
Tomasz
Siekanowicz
Reda
2018-03-18 20:33:50
TR50|
Michal
Gruba
Reda
Perła Team
2018-03-18 20:08:09
TP25|
Katarzyna
Krupa
Słupsk
Piękna i dwa dziady
2018-03-18 20:00:45
TP25|
Marek
Wasyl
Słupsk
Piękna i dwa dziady
2018-03-18 19:53:38
TP25|
Konrad
Krupa
Słupsk
Piękna i dwa dziady
2018-03-18 19:46:56
TP10|
Maciej
Kobylski
Reda
Lucky Team
2018-03-18 19:11:43
TP10
Lena
Kobylska
Reda
Lucky Team
2018-03-18 19:09:03
TP10|
Aneta
Górska-Kobylska
Reda
Lucky Team
2018-03-18 19:06:06
TR100
Barbara
Weiss-Szulc
Koszalin
2018-03-18 18:24:08
TP10
Michał
Rabiasz
Osiek Nad Wisłą
Niebieskie oczy
2018-03-18 18:22:21
TP10
Emilia
Rabiasz
Osiek Nad Wisłą
Niebieskie oczy
2018-03-18 18:18:34
TP10|
Bernardetta
Teterycz
Osiek Nad Wisłą
Niebieskie oczy
2018-03-18 18:12:48
TP10|
Marek
Rabiasz
Osiek Nas Wisłą
Niebieskie oczy
2018-03-18 18:09:00
TR100
Maciej
Wybranowski
Warszawa
2018-03-18 16:24:54
TP25|
Damian
Stasierowski
Świecie
Africa Twin
2018-03-18 14:42:45
TP25|
Monika
Błaszak
Gdynia
Africa Twin
2018-03-18 14:37:37
TR50|
Janusz
Siewert
WEJHEROWO
Pancerne Rowery
2018-03-18 10:43:08
TP25|
Andrzej
Błaszak
Gdynia
Africa Twin
2018-03-18 14:25:36
TP25|
Stefan
Stankiewicz
Pasieka
2018-03-18 14:07:36
TP100
Jakub
Miesiąc
Wołomin
2018-03-18 12:58:33
TP10
Anna Agnieszka
Modzelewska
Gdańsk
2018-03-18 08:02:42
TP100
Łukasz
Noskowicz
Wrocław
2018-03-17 22:06:59
TM150
Wojciech
Paszkowski
Białystok
2018-03-16 20:01:17
TP10
Maciej Rafał
Modzelewski
Gdańsk
2018-03-18 07:49:10
TR50|
Michał
Lila
Łapalice
Pożeracze ciastkuf!
2018-03-18 07:47:57
TR50|
Patrycja
Lila
Łapalice
Pożeracze ciastkuf!
2018-03-18 07:43:14
TM150
MARCIN
MIŚKIEWICZ
Kozienice
2018-03-17 21:36:44
TP25|
Piotr
Rękawik
Elbląg
2018-03-17 21:36:26
TP25|
Radosław
Małolepszy
Gdańsk
2018-03-17 21:16:44
TP25|
Rafał
Wenta
Sierakowice
2018-03-17 21:09:32
TR100
Mateusz
Cisoń
Rumia
BIKE NOW BEER LATER
2018-03-17 13:12:30
TR200
Karol
olszewski
Gdynia
Kozacy z Wybrzeża
2018-03-17 10:02:36
TP25|
Grzegorz
Różankiewicz
Reda
2018-03-17 09:27:52
TR50|
Agata
Gawrońska
Warszawa
2018-03-17 00:39:07
TP50|
Asia
Langhamer
Gdańsk
Dzikuny
2018-03-16 23:42:14
TP50|
Marek
Lange
Gdańsk
Dzikuny
2018-03-16 23:33:58
TP50|
Arkadiusz
Sapała
Gdańsk
wrogowie etanolu
2018-03-16 22:15:19
TR50|
Piotr
Klas
Reda
2018-03-16 20:46:06
TR100
Mariusz
Marcinkiewicz
Myślibórz
2018-03-16 17:54:23
TP100
Beata
Brzezińska
Gdańsk
2018-03-16 09:06:47
TR200
Andrzej
Dzich
Kwidzyn
2018-03-16 17:40:09
TP50|
Sebastian
Rożko
Gryfino
2018-03-16 16:27:07
TP50|
Tomasz
Długosz
Gdańsk
2018-03-16 14:35:26
TP10|
Rafał Piotr
Kubiak
Gdańsk
Kubraczki
2018-03-16 13:28:44
TP10|
Rafał Piotr
Kubiak
Gdańsk
Kubraczki
2018-03-16 13:22:35
TP10|
Agata
Szulc
Lipnica
Kubraczki
2018-03-16 12:37:46
TP10|
Barbara
Chomicka
Kwakowo
Kubraczki
2018-03-16 12:30:55
TP25|
Edyta
Barnik
Szczecin
2018-03-16 12:07:12
TP100
Krzysztof
Fudziński
Gdynia
2018-03-16 11:56:00
TR100
Marek
Redlarski
Łąg
2018-03-16 11:45:24
TP10
Magdalena
Brzezińska
Pruszków
O czym szumią Brzozy
2018-03-16 11:31:53
TP10
Bartosz
Brzeziński
Pruszków
O czym szumią Brzozy
2018-03-16 11:30:32
TP10
Tymon
Brzeziński
Pruszków
O czym szumią Brzozy
2018-03-16 11:28:14
TP10
Kosma
Brzeziński
Pruszków
O czym szumią Brzozy
2018-03-16 11:26:14
TR200
Marek
Sadowski
Czaple
GR3miasto
2018-03-16 09:28:28
TR100
Marcin
Kotowski
Gdańsk
2018-03-16 07:18:28
TP100
Andrzej
Wyrzykowski
Gdańsk
Biegowy Świąt
2018-03-15 23:31:27
TR100
Zdzisław
Radelski
Kościerzyna
2018-03-15 22:14:42
TP50|
Marcin
Czajkowski
Gdańsk
2018-03-15 22:12:39
TR100
Julia
Łaszkiewicz
Gdynia
WATAHA
2018-03-15 21:49:30
TR100
Marcin
Łaszkiewicz
Gdynia
WATAHA
2018-03-15 21:45:52
TP10|
MARIUSZ
WĄSICKI
ELBLĄG
WŁÓCZYBUTY
2018-03-15 20:49:13
TR100
Paweł
Janczyszyn
Koszalin
2018-03-15 20:06:51
TR50|
Dominik
Ziemba
Somonino
Rowerowe Kaszuby
2018-03-11 19:34:16
TP25|
Edyta
Barnik
Szczecin
2018-03-15 19:37:11
TR100
Kamilla
Worotyńska
Sasino
2018-03-15 19:41:56
TP25|
Magdalena
Andrzejewska
RUMIA
Daleko jeszcze
2018-03-15 17:29:01
TR100
Sławomir
Pruszkowski
Warszawa
2018-03-15 17:22:59
TP10
Franciszek
Rydz
Łódź
Hahusie
2018-03-15 12:30:17
TR100
Adam
Grabowski
Stawiguda
ITS
2018-03-15 15:47:29
TP10
Aleksander
Stefański
Warszawa
Gaja run
2018-03-15 15:01:52
TP10
Adam
Stefański
Warszawa
Gaja run
2018-03-15 14:59:21
TP10|
Dariusz
Stefański
Warszawa
Gaja run
2018-03-15 14:54:50
TP10|
Aleksandra
Stefańska
Warszawa
Gaja run
2018-03-15 14:46:54
TP10|
Mariusz
Rydz
Łódź
Hahusie
2018-03-15 12:34:37
TP50|
Andrzej
Lisowski
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland Activ
2018-03-15 12:05:14
TR50|
Paweł
Surała
Gdynia
Pancerne Rowery
2018-03-14 11:56:29
TP50|
Marek
Paruszewski
Gdańsk
2018-03-14 22:58:57
TR100
Adam
Soroka
Gdynia
2018-03-14 22:21:15
TP25|
Aleksandra
Gajuś
Gdynia
Fregata
2018-03-14 15:34:57
TR200
Zbigniew
Piątkowski
Gdańsk
2018-03-14 19:53:03
TP25|
Jakub
Zielonka
Chwaszczyno
Tradem Przez Kaszuby
2018-03-15 07:39:46
TP100
Sylwester
Orłowski
Głowno
2018-03-14 12:32:52
TR50|
Łukasz
Kolka
Kartuzy
2018-03-14 11:25:43
TR50|
Katarzyna
Kolka
Kartuzy
2018-03-14 11:21:26
TR200
Dariusz
Bogumił
Warszawa
Team 360
2018-03-14 11:18:24
TR100
Karol
Puckowski
Karsin
2018-03-14 11:57:45
TR100
Waldemar
Polewko
Gdańsk
BIKE NOW BEER LATER
2018-03-14 10:24:36
TR50|
Wojciech
Wójcik
Wejherowo
Pancerne Rowery
2018-03-14 10:03:02
TR200
Piotr
Jóźwiuk
Pszczółki
Brotherhood of Moonshine
2018-03-14 09:52:30
TP25|
Krystyna
Klankowska
cewice
2018-03-14 09:33:34
TP10|
Katarzyna
Gołembowska
Rumia
2018-03-14 09:29:00
TP10
Natalia
Gołembowska
Rumia
2018-03-14 09:25:50
TP25|
Nikola
Klankowska
cewice
2018-03-14 09:25:48
TP25|
Ewa
Bożko-Kozikowska
Gdańsk
2018-03-14 08:06:12
TP50|
Sebastian
Kozikowski
Gdańsk
2018-03-14 07:52:30
TP50|
Joanna
Sztygiel
Kutno
Dekorado
2018-03-13 21:05:46
TP50|
Maciej
Sztygiel
Wejherowo
Dekorado
2018-03-13 21:02:01
TP25|
Iwona
Szymańska
Potęgowo
Leśne dziady
2018-03-13 20:35:18
TP25|
Piotr
Szymański
Potęgowo
Leśne dziady
2018-03-13 20:32:21
TR200
Stefan
Wesolowski
Kolobrzeg
2018-03-13 13:09:55
TP10
Olaf
Drojecki
Gdańsk
JAWO POWER
2018-03-13 10:08:40
TP10
Amelia
Drojecka
Gdańsk
JAWO POWER
2018-03-13 10:07:32
TP10
Joanna
Drojecka
Gdańsk
JAWO POWER
2018-03-13 10:05:32
TP50|
Maciek
Beraś
Warszawa
trojmiasto.pl
2018-03-13 09:30:36
TR100
Maciej
Tumiński
Stawiguda
ITS
2018-03-13 08:52:56
TR100
Mariusz
Leśniowski
Gdańsk
2018-03-13 08:34:21
TR200
Mirosław
Potocki
Gdynia
GREY WOLF
2018-03-13 00:09:54
TP50|
Andrzej
Wałdoch
Borsk
Gniew Dzidy Laserowej
2018-03-12 21:59:21
TP50|
Olga
Wałdoch
Borkowo
2018-03-12 21:56:08
TP10|
Piotr
Wysokiński
Gdynia
Wojtasy
2018-03-12 20:37:37
TP10
Wojciech
Wysokiński
Gdynia
Wojtasy
2018-03-12 20:33:02
TR100
MAREK
BENASIEWICZ
GDYNIA
2018-03-12 19:58:33
TP50|
Szymon
Wojtczak
Szczecin
2018-03-12 19:12:07
TR100
Szymon
Miotk
Sopot
2018-03-12 15:24:24
TR50|
KRZYSZTOF
KUSTUSZ
WEJHEROWO
DREAM TEAM
2018-03-12 18:42:56
TR50|
JAKUB
CEYNOWA
RUMIA
DREAM TEAM
2018-03-12 18:36:43
TP100
Bartosz
Klebba
Swarzewo
2018-03-12 16:35:29
TR100
Krzysztof
Wasilewski
Gdańsk
2018-03-12 14:17:02
TP50|
Andrzej
Rząsa
Kolbuszowa
2018-03-11 23:28:10
TR50|
Magdalena
Czubalska
Pruszków
CST
2018-03-11 18:02:58
TR50|
Rafał
Lach
Gdynia
2018-03-12 13:12:39
TR200
Marcin
Witkowski
Warszawa
2018-03-12 11:46:06
TP50|
Maciej
Piotrowicz
Gdańsk
2018-03-12 07:49:42
TP100
BARTOSZ
ZDZIEBŁOWSKI
RYPIN
2018-03-11 22:57:24
TR50|
Daniel
Nawrocki
Reda
Pancerne Rowery
2018-03-11 22:22:08
TR200
Tomasz
Lipiński
Słupsk
2018-03-11 21:27:48
TR50|
Jaś
Nowak
Gdańsk
Pancerne Rowery
2018-03-11 20:05:52
TR50|
Sławomir
Nowak
Gdańsk
Pancerne Rowery
2018-03-11 20:01:47
TP10|
Michał
Marszałek
Gdynia
Marszały
2018-03-11 19:26:20
TP10|
Maria
Marszałek
Gdynia
Marszały
2018-03-11 19:24:20
TP10
Karol
Marszałek
Gdynia
Marszały
2018-03-11 19:21:12
TP10
Marta
Marszałek
Gdynia
Marszały
2018-03-11 19:18:49
TP50|
Kamila
Gordon
warszawa
2018-03-11 18:32:48
TR50|
Monika
Kozłowska
Warszawa
CST
2018-03-11 18:14:26
TR50|
Maciej
Czubalski
Pruszków
CST
2018-03-11 18:06:18
TR200
Rafał
Czubalski
PRUSZKÓW
CST
2018-03-11 18:00:46
TP100
Małgorzata
Małowińska
Bydgoszcz
2018-03-09 22:53:09
TR200
Andrzej
Czubalski
Pruszków
CST
2018-03-11 17:41:03
TP25|
Tomasz
Grzegorzewski
Gdańsk
2018-03-11 17:35:22
TR100
Jakub Krzysztof
Girjat
Gdańsk
Gryźć poduchę
2018-03-11 17:24:37
TR100
Jakub
Ławecki
Rotmanka
Gryź Poduchę
2018-03-11 15:05:06
TP50|
Artur
Ossowski
Gdańsk
2018-03-11 12:02:25
TP25|
Piotr
Sztangret
Gryfino
Elitarny KB Powolni z Nadwagą
2018-03-11 10:44:46
TR50|
Sebastian
Galuba
Goręczyno
Rowerowe Kaszuby
2018-03-11 08:29:10
TR200
Paweł
Cichoń
Poznań
2018-03-11 03:04:56
TP50|
Piotr
Kacprzyk
Warszawa
2018-03-10 20:29:49
TP50|
Rafał
Łacina
Wrocław
Cebulaki
2018-03-10 18:50:20
TP50|
Patrycja
Garncarz
Wrocław
Cebulaki
2018-03-10 18:47:58
TP25|
Piotr
Sylwestrzak
Gdynia
SK Adventure Team
2018-03-10 15:02:42
TP100
Robert
Czerwiński
Gdańsk
2018-03-10 11:28:39
TP100
Krzysztof
Groth
Bartoszyce
2018-03-10 07:19:59
TP100
Artur
Małowiński
Bydgoszcz
2018-03-09 22:54:54
TR100
Piotr
Fiuta
Gorzów Wlkp
2018-03-09 22:27:13
TR100
Sławomir
Matuszewski
Janczewo
2018-03-09 20:52:28
TP100
Łukasz
Boniecki
Wołomin
2018-03-09 16:35:46
TP100
Paweł
Szwed
Gdańsk
Biegowy Świat
2018-03-09 11:28:33
TP25|
Filip
Kosno
Warszawa
FKP-up
2018-03-09 10:30:48
TP10|
Grzegorz
Puzio
Gdańsk
Q50
2018-03-09 10:19:50
TP10|
Beata
Puzio
Gdańsk
Q50
2018-03-09 10:16:59
TR100
Wojciech
Wycichowski
Ostaszewo
Łyse Charty
2018-03-09 10:03:49
TP25|
Kalina
Kiljan-Wiśniewska
Warszawa
FKP-up
2018-03-09 10:00:15
TR100
Piotr
Kurzyński
Nowy Świat
Łyse Charty
2018-03-09 09:06:53
TR100
Łukasz
Maciejewski
Pruszcz Gdański
Łyse Charty
2018-03-09 09:08:00
TR100
Szymon
Matczuk
Gdańsk
Łyse Charty
2018-03-09 09:00:41
TP10
Kacper
Wiski
MIŃSK MAZOWIECKI
WiskiFamily
2018-03-08 23:03:25
TP10|
Zuzanna
Wiski
MIŃSK MAZOWIECKI
WiskiFamily
2018-03-08 23:01:12
TP25|
Patryk
Kiljan
Warszawa
FKP-up
2018-03-09 09:57:48
TP25|
Rafał
Jalowski
Siemirowice
2018-03-09 08:14:19
TP100
Adam
Smycz
Ciechanów
Festyn
2018-03-09 07:25:08
TP25|
Alan
Drywa
cewice
2018-03-09 07:10:05
TP25|
Małgorzata
Drywa
cewice
2018-03-09 07:07:25
TP25|
Jolanta
Milczak
Siemirowice
2018-03-09 08:11:15
TP100
Piotr
Osiński
Gdańsk
Festyn
2018-03-08 14:32:57
TP100
Paweł
Weber
Toruń
2018-03-08 13:15:02
TP50|
Piotr
Czajkowski
Gdańsk
trojmiasto.pl
2018-03-08 22:19:30
TP25|
Ewelina
Janulis
Słupsk
2018-03-08 19:24:31
TP50|
BARTOSZ
CIARA
GDAŃSK
2018-03-08 21:15:04
TP25|
Aleksandra
Bambrowicz Kołakowska
Reda
Nieulotni
2018-03-06 14:02:35
TP10|
Paweł
Wiski
Warszawa
WiskiFamily
2018-03-08 22:56:32
TP10|
Małgorzata
Parol
Mińsk Mazowiecki
WiskiFamily
2018-03-08 22:58:39
TP100
Anita
Madej
Kłodzko
AWL
2018-03-08 11:46:58
TP100
Zbigniew
Korduła
Gdańsk
Biegowy Świat
2018-03-08 11:35:10
TP100
Natalia
Adamczyk
Łodygowice
AWL
2018-03-08 15:35:25
TP25|
Zdzislaw
Ustowski
Gdansk
2018-03-08 17:07:31
TP100
Paweł
Stefanowski
Gdańsk
Festyn
2018-03-09 07:56:29
TP25|
Tomasz
Keller
Siemirowice
2018-03-08 07:40:17
TP25|
Mariusz
Burszczan
Siemirowice
2018-03-08 07:20:43
TP25|
Elżbieta
Burszczan
Siemirowice
2018-03-08 07:24:08
TP25|
Piotr
Gębacki
Rumia
2018-03-07 23:51:01
TP25|
Tomasz
Woźniak
Ostrów Wielkopolski
2018-03-07 22:35:43
TP10
Ewa
Świstak
Rumia
Banda Łasicy
2018-03-07 10:14:46
TR200
Jadwiga
Zielińska
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2018-03-07 21:49:07
TP25|
Monika
Kołakowska
Warszawa
Nieulotni
2018-03-07 21:21:26
TR50|
Piotr
Beba
Otwock
2018-03-07 21:07:57
TM150
Robert
Stanek
Szczecin
RUDY KOT
2018-03-07 20:21:49
TR50|
Maciek
Pniewski
Gdynia
2018-03-07 15:25:20
TP10
Ina
Bociąga
Gdynia
Banda Łasicy
2018-03-07 10:18:13
TP10
Bartosz
Bociąga
Gdynia
Banda Łasicy
2018-03-07 10:11:44
TM150
Piotr
Veith
Olsztyn
AKT Olsztyn
2018-03-06 21:06:10
TR50|
Przemysław
Wojewódka
Gdynia
SPPW
2018-03-07 09:28:23
TP50|
Marcin
Mazalon
Toruń
2018-03-07 08:29:44
TR100
Tomasz
Popczyk
Rumia
2018-03-06 23:32:07
TP25|
Karolina
Keller
Siemirowice
2018-03-08 07:29:29
TP50|
Bartek
Pielecki
Banino
2018-03-07 09:36:21
TR100
Mateusz
Kaczmarski
Gdańsk
Gryź Poduchę
2018-03-06 21:35:49
TM150
Daniel
Kokłowski
Elbląg
AKT Olsztyn
2018-03-06 21:06:08
TP50|
Małgorzata
Sawicz
Gdańsk
2018-03-06 15:13:58
TP25|
Monika
Kołakowska
Warszawa
Biedroneczki
2018-03-06 14:08:09
TR100
Filip
Grodecki
Gdańsk
Gryź Poduchę
2018-03-06 21:27:21
TR200
Wojciech
Piwakowski
Gdańsk
2018-03-06 12:48:07
TR50|
Wiesław
Krause
Reda
2018-03-03 22:17:17
TR200
Mikołaj
Waliński
Elbląg
Grey Wolf
2018-03-06 10:34:31
TP100
Paweł
Stus
Dobczyce
AWL Wrocław
2018-03-06 11:18:14
TP50|
Jarosław
Lichs
Gdańsk
2018-03-06 10:25:39
TP25|
Małgorzata
Zduńczyk
Gdańsk
2018-03-06 10:12:52
TP100
Krzysztof
Nankiewicz
Olsztyn
2018-03-05 20:01:57
TP25|
Ewa
Chrzanowska
Gdańsk
2018-03-06 10:11:06
TR50|
Michał
Ciechanowicz
Gdańsk
2018-03-05 23:47:12
TR50|
Katarzyna
Fischbach
Warszawa
2018-03-05 23:18:11
TR50|
Marcin
Drażan
Warszawa
2018-03-05 23:09:55
TR100
Lech
NADOLNY
Sopot
ROWEREK
2018-03-05 23:02:35
TR200
Radosław
Poździk
Barlinek
Barlinecka Grupa Kolarska
2018-03-05 21:53:03
TP50|
Łukasz
Linda
Tuchola
2018-03-05 16:58:28
TR200
Przemysław
Dunowski
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2018-03-04 21:44:29
TP50|
Magdalena
Bacławska
Olsztyn
Geobohaterzy
2018-03-05 13:57:01
TP50|
Piotr
Piórkowski
Bryńsk
Geobohaterzy
2018-03-05 13:56:39
TR100
Radosław
Laskowski
Gdynia
KS Pidrina Gdynia
2018-03-05 06:55:43
TP25|
Patryk
Duda
Gdańsk
Crossfit Stocznia
2018-03-05 10:50:35
TP25|
Tomasz
Hildebrand
Gdańśk
Oby do mety
2018-03-05 15:18:32
TR100
Michał
Krzemiński
Gdańsk
Lufthansa Systems Poland Activ
2018-03-05 06:39:37
TR200
Ilona
Dunowska
Gorzów Wielkopolski
MTB4FUN
2018-03-04 21:37:32
TM150
Sylwek
Piechowski
Kiełpin
2018-03-04 18:20:13
TP25|
Łukasz
Dzianach
Gdansk
Pędzące dziki
2018-03-04 15:56:19
TP25|
Andrzej
Andrzej
Gdynia
2018-03-04 22:41:02
TP25|
Julia
Dzianach
Gdansk
Pędzące dziki
2018-03-04 15:55:03
TP25|
Agata
Ruchlewicz-Dzianach
Gdansk
Pędzące dziki
2018-03-04 15:52:57
TP50|
Dariusz
Szlachcikowski
Gdańsk
Sellneo
2018-03-04 11:47:35
TP100
Jerzy
Świrydczuk
Gdańsk
2018-03-04 10:06:19
TR200
Daniel
Smieja
Szczecin
2018-03-03 23:16:40
TP50|
Przemko
Ustianowski
Gdynia
KLIFORDY
2018-03-03 19:03:47
TP50|
Kamil
Mielcarek
Nowe Skalmierzyce
Sellneo
2018-03-04 11:50:47
TR50|
Magdalena
Rytlewska
Kowale
Lpp Team
2018-03-03 23:03:34
TP50|
Paweł
Pruszkowski
Kraśnik
2018-03-03 20:55:12
TM150
Arkadiusz
Kozdroń
Grudziądz
2018-03-03 20:42:35
TP100
Paweł
Pawlak
Olsztyn
2018-03-03 19:37:59
TP25|
Adam
Formela
Borkowo
2018-03-03 22:20:37
TP50|
Zbigniew
Zakrzewski
Gdynia
KLIFORDY
2018-03-03 19:03:46
TR200
Jerzy
Ścibisz
Szczecin
2018-03-02 13:21:32
TP100
Krzysztof
Fabianowski
Leszno
2018-03-03 13:14:07
TR50|
Marek
Pawluch
Koszalin
2018-03-02 20:51:54
TP25|
Paweł
Richter
Gdańsk
2018-03-02 16:51:44
TR100
Łukasz
Otolski
Warszawa
2018-03-02 17:03:52
TP50|
Jan
Rowiński
Warszawa
2018-03-03 16:11:48
TR200
Rafał
Jędrusik
Gdynia
2018-03-02 15:09:21
TR100
Eugeniusz
Szłyk
Morąg
2018-03-02 12:29:33
TP50|
Monika
Gutmańska
Gdańsk
2018-03-02 09:44:34
TP50|
Tomasz
Bartkowski
Gdańsk
2018-03-02 09:33:35
TP25|
Mateusz
Widziewicz
Połczyno
2018-03-02 14:13:09
TP100
Zbigniew
Król
Warszawa
2018-03-02 09:29:30
TP25|
Mateusz Piotr
Wantke
Leźno
2018-03-01 22:45:24
TP25|
Mateusz
Kaczmarek
Ostrów Wielkopolski
2018-03-01 19:51:48
TP25|
Jakub
Cudnik
Pępowo
2018-03-01 20:22:19
TR50|
Arleta
Berlińska
Olsztyn
2018-03-01 19:50:11
TR50|
Tomasz
Dyczko
Gdańsk
Szyk i Elegancja
2018-03-01 16:24:32
TP100
Artur
Angielski
Gdynia
2018-02-28 11:33:30
TP25|
JACEK
WASILEWSKI
Tczew
SK Adventure Team
2018-02-28 23:03:58
TP100
Maciej
Rogocz
Gdynia
2018-02-28 22:43:07
TP25|
Karol
Kowalczyk
Gdańsk
Nie ma mocnych
2018-02-28 22:14:36
TP25|
Maciej
Saganowski
Gdańsk
2018-02-28 21:08:52
TR100
Jan
Turowski
Pruszcz Gdański
2018-02-28 20:33:18
TR100
Mateusz
Wiśniewski
Rotmanka
2018-02-28 20:26:09
TP100
KRZYSZTOF
MANTHEY
Gdańsk
2018-02-28 09:56:38
TR50|
Justyna
Wartacz
Gdynia
2018-02-27 22:42:12
TR50|
Dariusz
Brzozowski
Gdańsk
Gryf2000
2018-02-28 09:01:16
TP25|
Bartłomiej
Domański
Warszawa
2018-02-28 06:40:08
TR50|
Jakub
Berliński
Olsztyn
2018-02-27 23:18:09
TP25|
Maciej
Sołtys
Chełmża
2018-02-27 23:27:17
TR50|
Eryk
Brzozowski
Gdańsk
Gryf2000
2018-02-28 09:04:31
TP10
Paweł
Czermański
Gdańsk
Team ZIXOZIZ
2018-02-27 22:54:00
TR50|
Marcin
Wartacz
Gdynia
2018-02-27 22:39:14
TR50|
Paweł
Dąbek
BIERKOWO
Szyk i Elegancja
2018-02-27 20:55:34
TR50|
Grzegorz
Dąbek
Gdańsk
Szyk i Elegancja
2018-02-27 20:46:42
TP10|
Waldemar
Czermański
Gdańsk
Team ZIXOZIZ
2018-02-27 22:51:09
TP25|
Teofil
Wszelaczyński
Gdańsk
Fregata
2018-02-27 18:54:07
TP25|
Magdalena
Nowak-Wszelaczyńska
Gdańsk
Fregata
2018-02-27 18:50:53
TP25|
Grzegorz
Wszelaczyński
Gdańsk
Fregata
2018-02-27 18:46:59
TR100
Michał
Oglęcki
Gdynia
Masterlease
2018-02-27 12:21:44
TP100
Kamil
Gwadera
Warszawa
2018-02-27 12:20:53
TP50|
Marek
Gliszczyński
Gutowiec
Perpetual Motion Squad
2018-02-27 11:19:49
TP50|
Władysław
Sienkiewicz
Gdynia
2018-02-27 10:47:36
TR100
Maciej
Szczechura
Warszawa
SZCZECHURA TIM
2018-02-27 10:34:48
TP10
Tamara
Miś-Szczechura
Warszawa
SZCZECHURA TIM
2018-02-27 10:33:31
TP10
Olga
Szczechura
Warszawa
SZCZECHURA TIM
2018-02-27 10:31:59
TP10
Malina
Szczechura
Warszawa
SZCZECHURA TIM
2018-02-27 10:30:44
TP10
Eryk
Szczechura
Warszawa
SZCZECHURA TIM
2018-02-27 10:29:16
TP25|
Ewa
Lewoń
Chełmno
2018-02-27 09:42:55
TP50|
Łukasz
Gasztold
Toruń
2018-02-27 09:13:37
TR200
Olgierd
Bagiński
Gdynia
Rowerowo i Kajtowo
2018-02-27 09:12:39
TR200
Witold
Ciesielski
Gdańsk
2018-02-27 09:06:08
TR50|
Grzegorz
Frąszczak
Warszzawa
T-Mobile Cycling Team
2018-02-27 09:01:51
TR100
Krzysztof
Deptuła
GDAŃSK
2018-02-27 09:00:31
TR50|
Agnieszka
Janczak
Warszzawa
iTaxi
2018-02-27 08:57:54
TP50|
Sylwester
Skrzyński
Gniewino
2018-02-27 08:43:23
TP10
Agata
Koropecka
Gdynia
ECCOludki
2018-02-27 07:36:48
TP10|
Aleksandra
Gajuś
Gdynia
ECCOludki
2018-02-27 07:34:54
TR50|
Krzysztof
Lewosz
Gdynia
2018-02-27 00:57:13
TP25|
Piotr
Maślak
Gdansk
2018-02-26 22:58:16
TR200
Dariusz
Rzepecki
Łódź
TheEndOfTheRace
2018-02-26 22:57:16
TP25|
Arkadiusz
Szadkowski
Słupsk
leśne dziady
2018-02-26 21:31:05
TP100
Bartłomiej
Skiba
Lublin
AWL WROCŁAW
2018-02-26 21:24:15
TP25|
Katarzyna
Szadkowska
Słupsk
leśne dziady
2018-02-26 21:28:46
TP100
Dawid
Woźniak
Rudawa
Prawdziwa Stolica Polski
2018-02-26 15:30:25
TP25|
Wojciech
Drojecki
Gdańsk
2018-02-26 15:13:47
TR50|
Łukasz
Łapanowski
Olsztyn
Łapy Na Rowerach
2018-02-25 19:04:39
TP50|
Marcin
Chrustowski
Calcot, Reading
2018-02-26 14:28:51
TR50|
Robert
Żyła
Słupsk
2018-02-26 13:42:08
TP25|
Oksana
Hubicka
Warszawa
IGT Running Team
2018-02-26 12:30:26
TP25|
Paweł
Kopania
Warszawa
IGT Running Team
2018-02-26 12:15:03
TP100
Kornelia
Januszkiewicz
Bydgoszcz
HDR Wataha Bydgoszcz
2018-02-26 11:00:30
TR50|
Agnieszka
Łapanowska
Olsztyn
Łapy Na Rowerach
2018-02-25 19:05:36
TP25|
Marek
Jankowski
Gdańsk
WATAHA
2018-02-25 18:01:29
TP10
Jan
Glaza
Gdynia
DrinkTeam
2018-02-25 14:32:54
TR50|
Jaroslaw
Dziamara
Przechlewo
2018-02-25 17:51:31
TP100
Paweł
Serek
Wrocław
2018-02-25 15:19:10
TP10|
Krzysztof
Czapiewski
Gdynia
DrinkTeam
2018-02-25 14:42:09
TP10
Mateusz
Czapiewski
Gdynia
DrinkTeam
2018-02-25 14:43:48
TP25|
Piotr
Arabas
Jankowo Gdańskie
WATAHA
2018-02-25 17:57:03
TP10|
Joanna
Czapiewska
Gdynia
DrinkTeam
2018-02-25 14:40:14
TP10|
Katarzyna
Glaza
Gdynia
DrinkTeam
2018-02-25 14:29:49
TP50|
Jarosław
Czapiewski
Gdynia
DrinkTeam
2018-02-25 14:25:03
TP50|
Robert
Glaza
Gdynia
DrinkTeam
2018-02-25 14:18:25
TP10
Piotr
Glaza
Gdynia
DrinkTeam
2018-02-25 14:37:22
TP25|
Michał
Lipiński
Malbork
2018-02-25 13:32:47
TP25|
Arkadiusz
Rojek
Łódź
ChlopakiDwa
2018-02-24 18:26:49
TP25|
Marcin
Łapanowski
Łódź
ChlopakiDwa
2018-02-24 18:24:32
TP50|
Jacenty
Łapanowski
Warszawa
2018-02-24 18:02:34
TP50|
Kamila
Łapanowska
Warszawa
2018-02-24 17:59:44
TR50|
Marek
Baberowski
Gdańsk
2018-02-24 14:19:58
TR50|
Jolanta
Baberowska
Gdańsk
2018-02-24 14:15:23
TP25|
Tomasz
Sienicki
Legionowo
2018-02-24 13:00:06
TP25|
Leszek
Kieler
Gdańsk
2018-02-23 21:35:32
TR200
Sławomir
Makowiec
Gdańsk
2018-02-23 21:21:58
TR100
Monika
Synakowska
Kościerzyna
2018-02-23 10:39:27
TR100
Krzysztof
Luks
Gdańsk
2018-02-23 08:42:35
TP50|
Marcin
GAZA
Elbląg
Miśki atakują!
2018-02-22 21:40:30
TR200
Adrian
Roszak
Szczecin
2018-02-22 17:00:29
TR50|
Krzysztof
Dąbrowski
Gdańsk
w ktora strone do mety
2018-02-22 10:51:46
TR50|
Andrzej
Dąbrowski
Gdańsk
w ktora strone do mety
2018-02-22 10:51:44
TP100
Agata
Masiulaniec
Gdańsk
Biegowy Świat
2018-02-21 23:12:06
TR50|
Marcin
GAZA
Elbląg
Miśki atakują!
2018-02-21 20:23:25
TP50|
Joanna
GAZA
Elbląg
Miśki atakują!
2018-02-21 20:23:22
TR50|
Filip
Kutnik
Elbląg
2018-02-21 15:04:07
TR50|
Piotr
Bukato
Elbląg
2018-02-21 11:47:35
TP100
Maciej
Kowalski
Edynburg
161 OSDT-O
2018-02-20 22:38:05
TR100
Paweł
Manista
Warszawa
2018-02-20 18:09:18
TP10
Staś
Manista
Warszaw
2018-02-20 18:05:02
TP10
Franio
Manista
Warszawa
2018-02-20 18:03:33
TP10|
Ewa
Rygiel
Warszawa
2018-02-20 18:01:49
TP10
Piotr
Fijołek
Warszawa
FIJOŁKI
2018-02-20 14:30:32
TP10
Justyna
Fijołek
Warszawa
FIJOŁKI
2018-02-20 14:34:45
TP10|
Olaf
Dytkowski
Warszawa
Chata na lata
2018-02-20 14:28:06
TP25|
Bartosz
Filipowicz
Gdańsk
Filipki
2018-02-20 10:13:00
TP25|
Natalia
Filipowicz
Gdańsk
Filipki
2018-02-20 10:10:52
TP10
Adam
Fijołek
Warszawa
FIJOŁKI
2018-02-20 14:37:07
TP10|
Ignacy
Dytkowski
Warszawa
Chata na lata
2018-02-20 14:25:40
TP10
Cyryl
Dytkowski
Warszawa
Chata na lata
2018-02-20 14:18:22
TP25|
Mikołaj
Kołakowski
Reda
Nieulotni
2018-02-20 14:13:41
TP25|
Jarosław
Pituła
Warszawa
2018-02-20 10:47:53
TP10
Marek Hubert
Dytkowski
Warszawa
Chata na lata
2018-02-20 14:22:41
TP50|
Monika
Kowalska
Gdańsk
Gumisie
2018-02-19 17:05:03
TP50|
Izabela
Konarzewska
Iława
Gumisie
2018-02-19 16:50:00
TP25|
Anita
Komorowska
Gdynia
MAJ
2018-02-20 08:55:35
TM150
Ula
Sertel
Gdansk
Biegacze na Irontacje
2018-02-19 23:56:36
TP25|
Rafał
Dziankowski
Warszawa
2018-02-20 08:23:34
TP25|
Magdalena
Pakuła
Warszawa
majoblond
2018-02-15 18:27:34
TP25|
Małgorzata
Molenda
Gdańsk
MAJ
2018-02-20 08:57:07
TP25|
Jarosław
Sobieraj
Gdynia
MAJ
2018-02-20 08:58:29
TP50|
Adrian
Leicht
Iława
Gumisie
2018-02-19 16:43:28
TP100
Tomasz
Lewandowski
Gdańsk
Alina i Tomek
2018-02-19 11:26:16
TP100
Łukasz
Sikora
Rumia
Piękne Stopy
2018-02-19 18:15:57
TP25|
Maciej
Malinowski
Legionowo
2018-02-19 19:26:44
TP10
Katarzyna
Dytkowska
Warszawa
Chata na lata
2018-02-20 14:20:49
TP100
Alina
Kujawa
Gdańsk
Alina i Tomek
2018-02-19 11:17:21
TP100
Edyta Barbara
Mamczak
Pruszcz Gdański
2018-02-18 19:55:56
TR100
Edyta Barbara
Mamczak
Pruszcz Gdański
2018-02-18 19:58:36
TR100
Sławomir
Wejher
Gdańsk
2018-02-18 19:26:41
TR200
Michał
Złomańczuk
Straszyn
2018-02-18 18:51:38
TP10
Asia
Wojnarowska
Warszawa
WOJNARY
2018-02-17 12:11:48
TR100
Paweł
Bielenny
Gdańsk
KTG Neptun
2018-02-18 13:51:46
TR100
Damian
Sprutta
Niemarzyn
2018-02-18 07:33:02
TR100
Wojciech
Sudolski
Rawicz
2018-02-18 07:25:55
TM150
Dariusz
Drapella
Gdansk
Biegacze na Irontacje
2018-02-18 01:33:02
TR200
Maciej
Walter
Dąbrowa
2018-02-17 17:53:00
TR100
Marcin
Winiarski
Olsztyn
ITS
2018-02-17 17:25:38
TP10
Asia
Wojnarowska
Warszawa
WOJNARY
2018-02-17 12:07:41
TP100
Piotr
Szymczak
Gdańsk
2018-02-16 16:10:12
TP10
Aga
Wojnarowska
Warszawa
WOJNARY
2018-02-17 12:04:00
TP10
Maciej
Wojnarowski
Warszawa
WOJNARY
2018-02-17 12:00:26
TR100
Jacek
Polasz
Reda
2018-02-17 11:54:43
TP50|
KRYSTIAN
KAMIŃSKI
NIESTĘPOWO
2018-02-19 08:46:10
TP10
Staś
Wojnarowski
Warszawa
WOJNARY
2018-02-17 12:06:08
TM150
Daniel
Łazarek
Sopot
2018-02-17 06:35:30
TP25|
Jolanta
Gos
Warszawa
majoblond
2018-02-16 12:43:22
TP50|
Przemek
Szufarski
Gdansk
2018-02-16 11:22:16
TR100
Tomasz
Filipiuk
Gnojno
SISU-OWB Team
2018-02-15 21:59:13
TP100
Michał
Jędrychowski
Wrocław
AWL
2018-02-16 20:43:37
TP100
Szymon
Zalewski
Gdańsk
2018-02-15 16:17:07
TP25|
Stanislaw
Malinowski
Bojano
2018-02-08 13:20:26
TP100
Monika
Jaroszewska
Gdańsk
2018-02-14 20:13:29
TP100
Patryk
Pedrylek
Orlewo
2018-02-15 14:42:20
TP100
Dariusz
Lizakowski
TCZEW
MDM
2018-02-13 21:04:48
TP100
Maciej
Basek
Nowy Dwór Gdański
MDM
2018-02-13 21:04:47
TP100
Marcin
Glock
Tczew
2018-02-12 23:16:12
TP50|
Jerzy
Mielewczyk
Luzino
Dwóch takich co ukradli księży
2018-02-13 18:27:06
TP50|
Aleksandra
Michowska
Warszawa
Pozytywnie zabiegani
2018-02-13 15:03:15
TP50|
Marek
Weigt
Warszawa
Pozytywnie zabiegani
2018-02-13 13:28:40
TP100
Paweł
Sikora
Warszawa
2018-02-13 12:55:21
TR50|
Aleksander
Dańczak
Ustka
2018-02-13 11:35:00
TP50|
Emilia
Olechnowicz
Gdynia
2018-02-13 07:00:17
TP50|
Tadeusz
Szczęsny
Gdańsk
2018-02-12 19:35:09
TP100
Mateusz
Ząbczyk
Olsztyn
RESCUE TEAM DZIKIE OGRY
2018-02-10 20:34:52
TP100
Sławomir
Troc
Warszawa
Fossil Rock, piąta rano
2018-02-12 06:59:26
TP50|
Michał
Górecki
Warszawa
2018-02-11 23:18:54
TP50|
Paweł
Sikora
Warszawa
2018-02-11 20:18:32
TP100
Michał
Wawrzyniak
Tczew
Fossil Rock, piąta rano
2018-02-11 20:33:49
TP100
Tomasz
Tynecki
Warszawa
2018-02-12 18:54:45
TR100
Michał
Gizela
Kartuzy
2018-02-11 19:34:43
TP100
Piotr
Sadowski
Ostróda
RESCUE TEAM DZIKIE OGRY
2018-02-10 20:28:47
TP50|
Barbara
Cocyk
Warszawa
Pozytywnie zabiegani
2018-02-09 12:25:27
TP50|
Marta
Przygodzka
Warszawa
Pozytywnie zabiegani
2018-02-09 11:58:54
TP100
Tomasz
Zaremba
Koszalin
2018-02-11 17:37:45
TP25|
ROBERT
PETERSBURSKI
MIERZYN
2018-02-09 11:50:01
TP50|
Piotr
Wolszczak
Warszawa
Pozytywnie zabiegani
2018-02-09 11:49:06
TP50|
Katarzyna
Gronek-Staniak
Pruszcz Gdański
Czekam na Ciebie
2018-02-09 10:56:19
TP50|
Jarosław
Staniak
Pruszcz Gdański
Czekam na Ciebie
2018-02-09 10:52:31
TR100
przemysław
mikołajczyk
malbork
bysewo team
2018-02-09 10:18:31
TP50|
Daniel
Grześ
Warszawa
Pozytywnie zabiegani
2018-02-07 15:11:39
TP50|
Marcin
Kluczka
Wrocław
Pozytywnie zabiegani
2018-02-09 11:44:05
TP25|
Wojciech
Saj
Bojano
2018-02-08 15:25:25
TR100
adrian
dworski
warszawa
2018-02-07 22:13:37
TR50|
DARIUSZ
KARKUT
MIASTKO
MTS HAMER
2018-02-07 21:29:19
TP50|
Jerzy
Mielewczyk
Luzino
2018-02-07 18:09:03
TR200
Stanisław Adam
Tuszyński
Komorów
2018-02-08 15:14:33
TP50|
Magdalena
Miąsko
Warszawa
Pozytywnie zabiegani
2018-02-07 14:34:57
TP50|
Robert
Sobiesiak
Lębork
WPL EPCE
2018-02-06 09:25:40
TR200
Radosław
Sioch
Warszawa
PZU Sport Team
2018-02-07 12:33:06
TP50|
Paula
Krzemińska
Robakowo
Dwóch takich co ukradli księży
2018-02-07 12:19:05
TP100
Marcin
Cybulski
Budzyń
Defendu Military Corp.
2018-02-06 15:16:25
TP100
Dawid
Przywarczak
Budzyń
Defendu Military Corp.
2018-02-06 15:24:34
TP50|
Marcin
Jasiński
Sośno
Pozytywnie zabiegani
2018-02-07 14:01:04
TR100
Przemysław
Połczyński
Gdynia
2018-02-06 14:02:49
TP50|
Rafal
Balcerowski
Lebork
WPL EPCE
2018-02-06 09:15:08
TR200
Zbigniew
Kowal
Słupsk
2018-02-05 17:05:42
TP25|
Iwona
Gębusia Majda
Ustka
PIRANIE
2018-02-05 15:07:03
TR50|
Andrzej
Szczodrowski
PRUSZCZ GDAŃSKI
2018-02-06 10:17:21
TP25|
Kamila
Pytlak
Ustka
PIRANIE
2018-02-05 15:00:09
TP50|
Jörg
Stompe
Bernau bei Berlin
2018-02-05 14:54:38
TP100
Adam
Walczak
Kościerzyna
2018-02-05 14:43:47
TP50|
Katarzyna
Stompe
Bernau bei Berlin
2018-02-05 14:48:40
TR100
Jarek
Klucznik
Gdańsk
2018-02-05 13:18:16
TR200
Radosław
Tusiński
Pęcice
2018-02-05 08:33:47
TP25|
Paweł
Konopka
Gdynia
Daleko jeszcze
2018-02-03 20:10:54
TP25|
Wojciech
Trzciałkowski
Gdynia
LPP Team
2018-02-04 20:57:30
TP100
Jan
Kozłowski
Gdańsk
2018-02-04 20:46:22
TP25|
Rafał
Andrzejewski
RUMIA
Daleko jeszcze
2018-02-04 20:30:35
TP25|
Michał
Pawlak
Złotów
2018-02-04 16:41:10
TP50|
Marek
de Rosier
Gdańsk
2018-02-04 12:10:49
TP25|
Ewa
Trybulska
Bytów
Piranie
2018-02-04 11:07:14
TP25|
Agnieszka
Sokołowska
Gdynia
Daleko jeszcze
2018-02-03 20:03:23
TP25|
Grzegorz
Sarach
Gdynia
Szybkołazy
2018-02-03 13:42:31
TP50|
Diana
Gordon
Warszawa
KU AZS WAT Warszawa
2018-02-03 18:39:13
TP100
Piotr
Okrój
Maszewo Lęborskie
Dzika Świnia
2018-02-03 18:32:30
TR50|
Krzysztof
Grzelec
Świnoujście
2018-02-03 14:36:08
TP50|
Leszek
Winczura
Gdańsk
2018-02-03 15:52:21
TP50|
Maciej
Gędziorowski
Pionki
KU AZS WAT Warszawa
2018-02-03 18:51:50
TP50|
Dawid
Kołłątaj
Ełk
W Międzyczasie Team
2018-02-03 14:14:00
TR50|
jerzy
hajkowicz
józefosław
2018-02-03 12:25:10
TP10|
Katarzyna
Murawska
Słupsk
Szalone bobry.
2018-02-02 20:35:27
TR100
Maciej
Szkudlarz
RAWICZ
2018-02-02 17:16:15
TP50|
Aleksandra
Kicelman
Ełk
W Międzyczasie Team
2018-02-03 14:09:58
TP100
tomasz
mański
słupsk
Dzika Świnia
2018-02-02 14:59:19
TP100
Grzegorz
Żyra
Warszawa
2018-02-02 13:53:22
TP25|
Aleksandra
Henszel
Szczecin
2018-02-02 13:05:08
TP25|
Agnieszka
Henszel
Szczecin
2018-02-02 13:02:41
TP25|
Dariusz
Grygiel
Gdynia
Daleko Jeszcze
2018-02-02 12:36:07
TP100
Michał
Suder
Warszawa
2018-02-02 12:02:21
TP100
Michał
Niemczyk
Kolonia Kotków
Dzika Świnia
2018-02-02 12:00:50
TP100
Robert
Kujawski
siemirowice
Dzika Świnia
2018-02-02 11:49:50
TP100
Marcin
Krzysztofik
Gdańsk
Pozor Vlak!
2018-02-02 11:19:50
TR100
Kasia
Skowronska
Gdansk
2018-02-02 10:41:00
TR100
Kamil
Puka
Żmigród
2018-02-02 09:01:04
TP100
Ferdynand
Stelmach
Olsztyn
Odciski i Pęcherze
2018-02-02 07:31:35
TP100
Paweł
Kubasiewicz
Józefosław
2018-02-01 23:50:10
TP100
Roman
Piotrowski
Poznań
2018-02-01 23:28:27
TR50|
Kamil
Ciesielski
Reda
2018-02-01 19:53:39
TP100
Adrian
Łukaszyk
Kraków
2018-02-01 19:38:16
TP25|
Aleksandra
Zachary
Rumia
Daleko Jeszcze
2018-02-01 19:06:18
TP25|
Mariusz
Zachary
Rumia
Daleko Jeszcze
2018-02-01 19:04:12
TP100
Paweł
Kosowski
Kwidzyn
UMKS Kwidzyn
2018-02-01 18:11:36
TP100
Damian
Liżewski
Gdańsk
Run Forrest Team
2018-02-01 18:00:06
TP100
Kamil
Kłaczkowski
Gdynia
AKK GDAKK
2018-02-01 17:04:58
TP25|
Justyna
Zbroja
Poznań
KS Hades Poznań
2018-02-01 16:30:39
TR100
Remik
Nowak
Poznań
KS Hades Poznań
2018-02-01 16:28:31
TP100
BARTOSZ
KUJAWSKI
WEJHEROWO
Run Forrest Team
2018-02-01 15:23:26
TP50|
Dariusz
Wszeborowski
Ełk
2018-02-01 14:53:08
TP100
Michał
Głód
Elbląg
Pozor vlak!
2018-02-01 14:10:51
TR50|
Ewelina
Piotrowiak
Lębork
graty
2018-02-01 12:35:33
TR50|
Michał
Piotrowiak
Choczewo
graty
2018-02-01 12:37:17
TR100
Tomasz
Lipiński
Gdynia
2018-02-01 12:31:35
TP50|
Maciej
Kuster
Gdańsk
2018-02-01 12:19:37
TP100
Marcin
Sontowski
Gdańsk
Morenka Team
2018-02-01 11:24:13
TR200
Piotr
Niewęgłowski
Wiktorów
2018-02-01 12:08:13
TP100
Tomasz
Florek
Gdynia
Kohorta Kutasa Wielgusa
2018-02-01 12:06:28
TP100
Piotr
Zglejc
Sopot
Kohorta Kutasa Wielgusa
2018-02-01 12:03:13
TP100
Adrian
Nicoś
Gdańsk
2018-02-01 11:48:28
TP100
Maciej
Bowszys
Olsztyn
Odciski i Pęcherze
2018-02-01 11:42:59
TP50|
Eliza
Ptaszyńska
Poznań
Defendu Military Corp.
2018-02-01 11:24:52
TP100
Krystian
Iwanicki
Słupsk
2018-02-01 11:23:57
TP50|
Katarzyna
Jedrzejewska
Warszawa
2018-02-01 10:26:07
TP50|
Olaf
Kacprzycki
Warszawa
2018-02-01 10:47:30
TR200
Tomasz
Stefański
Warszawa
Welocypedy
2018-02-01 10:44:17
TP25|
Ewa
Piskozub
Ustka
Piranie
2018-02-01 10:38:11
TP25|
Małgorzata
Książek
Słupsk
Piranie
2018-02-01 10:42:15
TP50|
Rafał
Górniak
Poznań
Defendu Military Corp.
2018-02-01 11:18:26
TM150
Michał
Sereda
Grudziądz
EKOTON
2018-02-01 10:37:45
TP100
Jan
Kubiczak
Toruń
Parum Canis Delta
2018-02-01 10:25:10
TP50|
Andrzej
Wasiuk
Warszawa
2018-02-01 10:24:05
TP100
Błażej
Stateczyński
Poznań
Defendu Military Corp.
2018-02-01 10:23:24
TR100
Dominik
Kowalewski
Łódź
Szakale Bałut Łódź
2018-02-01 10:30:09
TP100
Joanna
Jachymiak
Wrocław
AWL
2018-02-01 09:40:50
TR200
Grzegorz
Rygalski
Józefów
Welocypedy
2018-02-01 09:25:43
TP10
Mirella
Tecław
Lubuczewo
Tefac Team
2018-02-01 09:15:23
TP10
Łukasz
Tecław
Lubuczewo
Tefac Team
2018-02-01 09:13:32
TP10
Maja
Tecław
Lubuczewo
Tefac Team
2018-02-01 09:04:06
TP100
Piotr
Kraciuk
Olsztyn
Odciski i Pęcherze
2018-02-01 08:52:59
TP100
Krzysztof
Jabłoński
Olsztyn
Odciski i Pęcherze
2018-02-01 08:47:44
TP50|
Karol
Gostomczyk
Studzienice
2018-02-01 08:37:33
TR100
Hubert
Henszel
Szczecin
2018-02-01 08:28:10
TR200
PIOTR
GOROŃSKI
WARSZAWA
T-MobileCycling Team
2018-02-01 08:21:53
TP100
Tomasz
Krasowski
Wrocław
2018-02-01 08:20:45
TM150
Rafał
Kochaniak
Warszawa
2018-02-01 08:12:20
TR100
Radoslaw
Maciaszczyk
Dobra
2018-02-01 08:07:19
TP100
Jędrzej
Walczak
Gdańsk
2018-02-01 07:52:38
TP100
Michał
Grochowski
Gdańsk
LPP Team
2018-02-01 07:31:47
TP50|
KOŁAKOWSKI
MARIUSZ
BOJANO
2018-02-01 06:32:50
TP50|
Bartek
Pielecki
Banino
2018-02-01 04:46:42
TP50|
Patrycja
Okła
Gdańsk
2018-02-01 04:40:37
TP100
Krzysztof
Chojnowski
Warszawa
2018-02-01 02:33:41
TP50|
Przemyslaw
Furmaga
Warszawa
2018-02-01 01:50:06
TP25|
Paweł
Klimczak
Warszawa
2018-02-01 01:13:18
TR200
Robert
Belica
Watszawa
T-Mobile Cycling Team
2018-02-01 00:27:24
TP100
Mateusz
Kubina
Bielsko-Biała
2018-02-01 00:20:56
TM150
Dawid
Kleszczyński
Siekierczyn
2018-02-01 00:16:32
TP100
Wojciech
Kluska
Toruń
2018-03-17 11:56:51