Uwaga!

Drodzy Uczestnicy Harpagana
Niestety nasze nadzieje, że będziemy mogli spotkać się na tradycyjnym Harpaganie pod koniec czerwca zostały przekreślone.
Obecnie panująca sytuacja, perspektywy rozwoju pandemii, co wiąże się też z dbaniem o ochronę nas wszystkich, uczestników, organizatorów, a także mieszkańców gospodarzy edycji, powodują iż podejmujemy decyzję o odwołaniu wiosennej edycji Rajdu.
Harpagan to wieloletnia tradycja, spotkania, rozmowy, niezapomniane przeżycia, sukcesy w dążeniu do celu, jak i momenty, kiedy trzeba podjąć decyzję o zejściu z obranego wariantu czy też dalszej drogi. Dla nas to też swego rodzaju organizacyjny cel, z którego musimy tym razem zrezygnować.
Po rozmowach, analizach, różnych propozycjach w naszym gronie, ale też sygnałach od sympatyków Rajdu, doszliśmy do wniosku, że żaden wariant zastępczy nie wpisuje się w idee Rajdu, który proponujemy Wam w regulaminie imprezy. Jesteśmy pewni, że tak będzie najlepiej.
Już dziś zapraszamy Was na jesienną edycję Rajdu w dniach 16-18 października 2020 i oby tym razem nic nie pokrzyżowało nam planów.
W osobnym komunikacie podamy szczegóły procedury zwrotów opłat startowych oraz innych możliwości. Dopinamy szczegóły tej akcji – potrzebujemy na to jeszcze paru dni.
Postscriptum
Chodzi nam po głowie, wyjątkowy jak na obecne czasy, letni „Harpagan Retro”.
Co Wy na to?