Decyzja zapadła

Zgodnie z obietnicą przychodzimy z wieściami odnośnie Ekstremalnego Rajdu na Orientację Harpagan-60, który zaplanowany został na 16-18 kwietnia 2021.

Zapowiedziane zaostrzenie obostrzeń w województwie pomorskim od tego tygodnia staje się faktem, nie ma również oficjalnych informacji co do dalszych działań rządowych – nie wiemy i nie potrafimy przewidzieć ile potrwa taka sytuacja. Ponadto nie wyobrażamy sobie otworzyć zapisów na Harpagana w nadziei na przeprowadzenie go na takim poziomie jaki znacie z dotychczasowych edycji, by tuż przed zaplanowaną datą zmienić formułę Rajdu lub odwołać go całkowicie.

Organizacja Rajdu oraz koszty organizacyjne z nią związane są na tym etapie, kiedy jeszcze możemy podjąć trudną decyzję o odwołaniu, bez większych wydatków i zawirowań. Tak właśnie się stało.

Niestety! ERnO Harpagan-60 odbędzie się dopiero na jesień, kwietniowej edycji nie będzie. Planujcie już więc weekend 15-17 października 2021. Dziękujemy Wam za kibicowanie, wsparcie i wyrozumiałość. Jeszcze to nadrobimy!

Nie bylibyśmy sobą, jakbyśmy czegoś nie uknuli! Więc smutek na bok, bo nie zostawiamy Was (i siebie) z niczym! Kto by wytrzymał bez harpaganozy aż do jesieni?!

– 15 marca na naszej stronie ogłosimy szczegóły wydarzenia, które roboczo nazwaliśmy „Harpagan Prolog”. Całkowicie bezpiecznie, ale i z nutką rywalizacji, zupełnie inaczej, ale nadal z trasami, jakie serwuje tylko Prezes Karol, niedaleko Trójmiasta i w pięknych terenach. Rajdujemy!!!

– pomyślimy też osobno nad terminem Harpagana Online – dawno nie było naszej internetowej zabawy, a odrobina absurdalnego humoru i mapy jeszcze nikomu nie zaszkodziła Bądźcie z nami. Do zobaczenia!