Invicta Watch – partnerem czasu Harpagana!

Przez ostatnie edycje naszego Rajdu przyjęło się, że startujecie spod dwóch ogromnych bram naszych dwóch dużych sponsorów. Jednym z nich jest firma Invicta Watch, oficjalny partner czasu Rajdu.

Misją założyciela firmy Raphaela Picarda było produkować dobre zegarki w przystępnej cenie i ta dewiza przyświeca firmie od 1837 roku. Marka cieszy się niezwykłą popularnością i choć zmieniła nieco swój profil wzornictwa na przestrzeni lat, to nadal kierowana jest do szerokiego grona nabywców marzących o dobrym, nieprzepłaconym zegarku. Cechą charakterystyczną Invicta Watch są duże koperty zegarków męskich, które doskonale podkreślają nadgarstki. Natomiast zegarki damskie są bardzo delikatne i często dodatkowo zdobione. Wprawdzie marka Invicta w dużej mierze zrezygnowała z ręcznie nakręcanych mechanizmów, ale w zamian za to w zegarkach montowane są wysokiej jakości mechanizmy automatyczne i kwarcowe, japońskie Seiko, szwajcarskie Ronda i Sellita. Dzięki temu można mieć pewność, że zegarek posłuży nam długie lata.

Jedną z charakterystycznych cech zegarków Invicta jest ich niska cena. To właśnie ona sprawia, że jest to obecnie jedna z najpopularniejszych marek na świecie, w szczególności w USA. Wysoka jakość, elegancki wygląd i niewygórowana cena to cechy, które bezpośrednio wpływają na to, że grupa jej miłośników stale rośnie. W Polsce marka jest dostępna w coraz większej liczbie punktów sprzedaży oraz online.

Na główne zakończeniu Rajdu firma Invicta Watch przygotowała kilka niespodzianek. Pewnie i tak się domyślacie, co to jest. A jak nie, to zapraszamy na https://invictawatch.pl/

W Trójmieście produkty Invicta Watch można znaleźć w Gdańsku (JUBITOM Forum Gdańsk, ul. Targ Sienny 7) oraz w Gdyni (JUBITOM Galeria Riviera ul.Kazimierza Górskiego 2).