Ziaja ma 30 lat i wspiera nasz Rajd!

Pewnie tego nie wiecie, ale Firma Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. została założona w 1989 r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja i w tym roku obchodzi 30-lecie, tak samo jak nasz Rajd!  Udział kapitału polskiego w Firmie wynosi 100%. Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała i jamy ustnej.

Początkowo firma swoją ofertę kierowała głównie na rynek apteczny, by w ciągu 30 lat istnienia rozwinąć się w europejską markę kosmetyczną i farmaceutyczną. Potwierdza to wielomilionowe grono konsumentów oraz ukształtowana pozycja lidera na rynku polskim. Strategia firmy opiera się na produkcji nowoczesnych preparatów przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć współczesnej dermatologii oraz wieloletniej wiedzy farmaceutycznej.

Pierwszym produktem firmy Ziaja był naturalny krem oliwkowy sprzedawany z powodzeniem do dziś. Obecnie firma oferuje około 1000 preparatów pielęgnacyjnych oraz leczniczych. W skład całej oferty Ziaja wchodzą preparaty dedykowane poszczególnym kanałom dystrybucji: oferta kosmetyczna ogólna – Ziaja kosmetyki do drogerii i sklepów, preparaty lecznicze i dermokosmetyki Ziaja MED dla rynku medyczno-farmaceutycznego (apteki, gabinety lekarskie), preparaty profesjonalne Ziaja PRO skierowane dla kanału profesjonalnego (gabinety kosmetyczne, SPA&Wellness).

Każdy znajdzie produkty dla siebie, polecamy na https://ziaja.com/