Zdecyduj o opłacie!

Wirus pokrzyżował nam plany, więc Harpagan odwołany! Ale to już wiecie…

Przedstawiamy Wam 4 propozycje w ramach akcji ZDECYDUJ O OPŁACIE STARTOWEJ. Bardzo, bardzo prosimy o wybranie 1 opcji do 30 czerwca. Będziemy się przypominać maruderom!
Uwaga – osoby, które już zrezygnowały wcześniej, nie muszą nic robić. Zwróciliśmy już wpisowe. Kilka osób, które rezygnowało po regulaminowym terminie – również nic nie musicie robić, a my doślemy Wam potrąconą opłatę! 😊 A pozostałe osoby, czyli wszyscy, którzy opłacili start, czytają dalej:

 

Opcja A – wybieram zwrot opłaty startowej – odzyskujesz całą opłatę, jaką otrzymaliśmy.

Opcja B – przekładam opłatę na jesiennego Harpagana – cała kwota, jaką otrzymaliśmy idzie na rzecz jesiennej edycji.

Opcja C – sporo osób pytało (za co już teraz dziękujemy!) – przekazuję opłatę na cele statutowe Klubu Harpagan, niech moja opłata wspiera szkolenie nowego pokolenia orientalistów. W tym przypadku przedstawimy szczegółowe sprawozdanie finansowe i wymienimy darczyńców.

Opcja D – całą opłatę startową chcę wydać w harpaganowym sklepiku (dorzuciliśmy parę archiwalnych produktów, są naklejki oraz „wirusowany” kubek w przedsprzedaży).

 

Decyzję należy podjąć na stronie: https://www.harpagan.pl/rajd/zdecyduj-o-oplacie/ i to jest jedyne miejsce, gdzie przyjmujemy Wasze życzenia!

Klikając w każdą z opcji przeczytać można dokładną instrukcję. W razie pytań – zapraszamy mailowo i telefonicznie (kontakty na stronie www).

 

Jednocześnie dziękujemy Wam za gotowość do Rajdu! I obiecujemy – Harpagan wróci, jeszcze silniejszy!