Startujemy!

Kochani Uczestnicy! Startujemy!
Nasz Rajd jest wydarzeniem sportowo-rekreacyjnym odbywającym się na świeżym powietrzu w niezamkniętym lesie. I takie imprezy nadal mogą się odbywać niezależnie od obostrzeń sanitarnych.
Każda trasa została podzielona na niezależne imprezy-fale w odstępach po 30 minut po maksymalnie 50 osób i tylko tyle uczestników przebywa jednocześnie na terenie bazy, która, na tej edycji jak wiadomo, jest pod dachem nieba i dużej przestrzeni bez wszelkich wygód. Tyleż samo osób spodziewamy się na mecie lub trochę mniej jednocześnie i tu mamy prośbę aby nie czekać, a niezwłocznie po posiłku udawać się do domów.
Żeby było bezpiecznie wprowadziliśmy kontrole sanitarne, zachowanie odległości i wymóg noszenia zakrycia ust i nosa. Prosimy, by każdy stawił się o wyznaczonej według listy startowej godzinie i punktualnie poddał się kontroli sanitarnej przed wejściem do bazy.
Mamy też wielką prośbę, aby na trasach (do bazy nie wpuszczamy) zgodnie z regulaminem nie było osób trzecich. Będziemy kontrolować i wyciągać konsekwencje regulaminowe. Tu chodzi między innymi o zdrowie nas wszystkich, ale też dobry zwyczaj, że nie korzystamy z Rajdu jeżeli się nie zgłosiliśmy.
Możemy zdradzić, iż na PK w opisach przeważa hasło „szczyt góry” ( 😃) .
Do zobaczenia – na pewno będzie ekstremalnie, ale i emocjonująco!
Wasi Organizatorzy.